- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- BMWFan: Akasztófa
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gergosz2: Emlékezzünk!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
alfalibra
tag
Sziasztok!
Nem találtam külön wifi-hangszóró topikot ezért itt érdeklődnék, hogy ismer-e valaki olyan olyan wifis hangszórót (bluetooth nem jó!), amivel egyszerűen lehetne lejátszani a PC-n tárolt zenét.
Az egyszerű alatt azt értem, hogy nem kizárólag telós/tabletes appon keresztül lehet irányítani, hanem közvetlenül számítógépről is rá tudom küldeni a zenét a wifin keresztül a másik szobában lévő hordozható hangszóróra, vagyis a windowsra is fel lehet rakni a programot hozzá. Ilyet tud valaki?? -
alfalibra
tag
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan hordozható Wifi hangszórót,amelyik szépen szól és a fürdőszobai klímát is bírja?
A szobai gépen lévő zenék eléréséhez, ha pl. a konyhába v. fürdőszobába szeretném hallgatni őket, sajnos nem ér el a bluetooth, a wifijel viszont az egész lakásban fogható. Olyan kéne, ami le tudja játszani a 192kHz-es flacet is. Az nem gond, ha csak külfödről rendelhető. Max. 60ezerre gondoltam.
Ezeken gondolkodom, valamelyikről van valakinek tapasztalata? Vagy egyéb ötlete?
Raumfeld One S
Hitachi W100 Smart Wi-Fi Speaker
sonos PLAY 1 -
alfalibra
tag
Sziasztok!
A következőhöz szeretnék segítséget, ötletet, konkrét termékajánlást kérni:
a hangforrás a szobai PC, van hozzá kötve egy Yamaha R-N602-es erősítő (ami tud ilyeneket:wifi, bluetooth, DLNA, MusicCast).Ehhez kéne nekem egy olyan vezeték nélküli hordozható hangfal, amiről tudnám hallgatni konyhában, fürdőszobában is a számítógépen lévő zenéket (anélkül ugye, hogy a szobai hangfalat kéne bömböltetni) az erősítő közvetítésével.
Nem audiofil minőségre gondolok csak hogy élvezhetően, normálisan szóljon róla a zene
+ ha létezik ilyen (?), nem lenne rossz, ha nem csak akksiról, hanem bedugva töltögetés nélküli is lehetne használni
+ a helyiségek egy szinten vannak, de mondjuk a fürdőszoba ajtaja csukva lenne, és azon keresztül is érzékelnie kéne a hangfalnak az erősítőt, plusz a párás környezetet is valamennyire kéne bírniaár: 50e ft-nál nem szívesen szánnék rá többet
Szerintetek a bluetooth jele elérne a kellő távolságba az ajtón keresztül vagy az ehhez nem elég ?
Új hozzászólás Aktív témák
- Gaming notebook topik
- Milyen autót vegyek?
- Autós topik
- LordAthis: AI Kérdés érkezett - 3600 soros Spagetti kód refaktorálása és budget
- Apple asztali gépek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Robotporszívók
- Vicces képek
- További aktív témák...
- Zebra ZP505 EPL hőpapíros címkenyomtató
- Eladó szép állapotban levő Samsung S22 8/128GB / 12 hó jótállással
- MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ Cloud Router
- Samsung Galaxy S25 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest