Hirdetés
- potyautas: Aktiviti
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hege8888: Retro Kocka Kuckó harmadjára Hódmezővásárhelyen
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Klaus Duran: Kellemes Ünnepeket.
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sur1G
aktív tag
Üdv!
Segítséget és információt szeretnék kérni.
Az elmúlt 5 évben egy Charge 2+ használtunk, sok szép/jó pillanatban jelen volt az életünkben, többet bírt ki mint gondoltam volna, tökéletesen kiszolgált, de eljárt felette az idő, szeretném lecserélni. Azóta megváltoztak a használati körülmények (lett család, gyerekek), nem kell kibírnia a következőnek annyi külső behatást, viszont igényünk lenne rá, hogy jobb hangminőséget produkáljon és valamivel nagyobb teljesítményű legyen.
Árban max 90-110 e ft-ig mennék el, csak új jöhet szóba és magyarországi vásárlás (számlával).Amiket kinéztem és tetszene:
Harman Kardon Go + play ~ 90 e Ft. Ez tetszene talán a legjobban (hallottam már, engem meggyőzött), viszont bárhol olvasok véleményeket róla, mindenhol azt írják, hogy 8-10 hónap után kuka az akku, borzalmas a garanciáztatása. Ezt javították esetleg?(Harman Kardon Onyx Studio 6 ua. akku probléma)
Marshall Stockwell II ~55 e Ft - tetszene a hosszú akku idő, viszont nem tudom mekkora előrelépés lenne a charge 2 képest. Konyhában is elfér a polcon (kitétel a feleségem részéről).
Marshall Kilburn II ~70 e Ft - tetszene a hosszú akku idő, több helyen olvastam, hogy nem az igazi a hangja (érdekes, hogy a többinél nem említik)
Marshal Tufton ~110 e Ft - tetszik a hosszú akku idő, nagy teljesítmény, túl nagy a konyhába.
JBL Xtreme 3 ~95 e Ft - erről nem sok mindent találtam, gondolom hasonló mint a charge 2 csak nagyobb teljeítményben
Esetleg más tipp?
Köszi
Üdv -
Sur1G
aktív tag
Üdv!
Karácsonyra szeretnék venni 2 db bluetooth hangszórót szülőknek. Fontos a vízállóság, mert apu vízparton használná. Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy a végtelen ilyen hangszóró közül melyiket lenne érdemes megvenni? Keret 8-12 ezer Ft/db (esetleg ha van nagyon best buy 15e/db).
Amiket kinéztem:
Anker SoundCore 2 ~ 11 e Ft - félek hogy nem jön meg karácsonyra (talán ez tetszene a legjobban)
Tronsmart T2 ~ 6,5 e Ft - eustock, egész jónak tűnik
JBL Clip 2 ~ 12 e Ft - van tőlük hangszóróm (Charge 2+) és imádjuk, készleten van sok helyen, de van róla sok rossz véleményKöszönöm
Üdv
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ!! GARIS! MSI MPG B550 GAMING PLUS
- Samsung Galaxy S25 Edge 256 GB / Bontatlan - 3 év gari
- Macbook Pro M3 Max 14CPU/30GPU 36GB RAM 1TB SSD Magyar bill. - 2027. májusig AppleCare+ garancia
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / 16GB DDR4 / RX 6600 8GB / 512 GB SSD
- Asztali PC , i7 7700 , GTX 1080 , 16GB DDR4 , 256GB SSD , 500GB HDD
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Crosshair VIII Extreme alaplap garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4088
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3625, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! Dell Latitude 3530 üzleti notebook - i5 1235U 8GB DDR4 512GB SSD Intel Iris Xe WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

