- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Rap, Hip-hop 90'
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
bwoay
nagyúr
válasz
Tybike81 #19031 üzenetére
dörzsölt vagy!
csak a fekete változat vesz részt a promóban, vagy vannak színek?azért írtam, hogy a retail árhoz képest jó vétel, mert azért van a JBL Xtreme-nek több kiváló, de féláras alternatívája is. Igaz, az auracast meg a cserélhető akku jó húzás volt a gyártótól, viszont ezért irtózatos felárat kérnek el, miközben az Xtreme 3 jelenleg 80k-ból megvan.
-
carl18
addikt
válasz
Tybike81 #17702 üzenetére
Én is ott basztam el elöbb, ki töltöd a adatokat rámész a next stepre és akkor enged jobb oldalt kártyát választani.
OTP/Paypal ott beírod kártya adatait és emailba küldi sikeres rendelés és várni kell majd jön, légy türelmes.
Meg a többit nézve ha belefér 50E forintba áfával a hazai forgalmazás mi lehet a gyártási költség. A magyar earfun oldal is a myearfun oldaltól kapja/veszi ők meg csak tovább adják kis haszonnal. -
SSlyTR
senior tag
válasz
Tybike81 #17684 üzenetére
Az X biztos jobb. Viszont attól függ mire akarod használni.
Ha mindig cipeled magaddal, akkor a jbl kompaktabb, könnyebb. Meg azért 2 jbl összekapcsolva lehet jobb élményt ad. Kell-e aux bement?
Én speciel hk onyx/go+play vásárláson gondolkodtam, hogy 2 uboomL helyett legyen valami profibb az asztalomon. De az se legyen gond, ha ki kell vinni a teraszra. De szóba jött még jbl 104, bár az studio, a basszus kérdéses.
Viszont lehet nem járok jól, ha a 2 hangszórót egyre cserélem.
Kíváncsi vagyok mi a többiek véleménye. -
-
hkari
őstag
válasz
Tybike81 #14896 üzenetére
Ezt nem Watt-ra kell meghatározni, mert az 99%-ban hazugság
Mit jelent hogy nem akarsz csilliárdokat költeni?
Sok opció annyira nincs.
JBL Charge - már ez is 50 felett van. Motion+ szint, de az olcsóbb egy fokkal.
JBL Xtreme - 80 tól indul kb. Annyiból már kijön egy Motion Boom Plus vagy Tribit StormBox Blast vagy ha a mélyek nagyon fontosak akkor Harman/Kardon Onyx Studio is.Arany középút talán a sima Motion Boom, nézz rá esetleg, de majd a többiek is ajánlanak valamit.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó Garanciális (2027.10.08) AMD 7700 processzor
- 0 perces RYZEN laptop, eredeti Win10! FullHD IPS / 12GB DDR4 / 1TB M.2 SSD! LEGOLCSÓBB SZÁMLÁS ÁR!
- ASUS ROG STRIX 850W Gold Aura Edition RGB Moduláris Tápegység PCIE 5 ATX 3 2x 12VHPWR
- Corsair RM850i 850W Gold Moduláris Tápegység
- Corsair RM750X 750W Gold Moduláris Tápegység
- PS 5 kontroller // Számla // Garancia //
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W11 I CAM I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3010
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Natura Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3007, 91% Akksi
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest