Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Woodslave válasza .LnB (#3248) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tegnap cask annyira voltam képes hogy a csatornában nekimentem annak a malacnak. Mondjuk félelmetesebb volt mint nehéz. De a végén van egy lyuk. Először mondom nem ugrok bele. Aztán gondoltam csak nem halok meg. Hát de :D

Újabb városrészhez a fathert kell levernem vagy Clericet?

mttssz: mondjuk erre tökéletes :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3252) .LnB válasza Woodslave (#3249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondanám, hogy szimplán szívatásnak, de akkor saját magamat hazudtolnám ugye meg. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3253) mttssz válasza Woodslave (#3251) üzenetére


mttssz
senior tag

Is-is, Gascoigne utan teljesen uj resz nyilik meg, Cleric utan meg a meglevo helyen talalsz uj dolgokat.

(#3254) Woodslave válasza mttssz (#3253) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sajnálom hogy ilyen keveset tudok vele játszani meg hogy ennyire béna vagyok :U :D De hétvégén addig nem alszok amíg meg nem csinálom (valamelyiket :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3255) mttssz válasza Woodslave (#3254) üzenetére


mttssz
senior tag

Baszki most esett le hogy en a Clericet kevertem valaki massal. :B Szoval ha le se verted akkor is tudsz meg korbenezni ott a kornyeken mindenfele.

Majd belejossz, az elejen en is megfekudtem a Clericnek 20-25 alkalommal. :DDD

(#3256) YAKEN válasza Woodslave (#3254) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Aki nem tolt korábban még játékot a from softwaretől, annak persze, hogy rohadt nehéz elsőre és sokkal több idő míg beleszokik. Én emlékszem mikor régen kipróbáltam a dark souls első részét mert mindig is szerettem a sötét, borús középköri hangulatot, akkor csak pislogtam, hogy mi az isten ez. :D

(#3257) Woodslave válasza YAKEN (#3256) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen ezt tudtam. Nem probléma egyelőre meg akarom csinálni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3258) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ebédidőben hazamentem játszani (elég beteg). Szóval a fatert sikerült kivetkőztetni emberi mivoltából párszor de utána megfeküldtem. Mondjuk csak ötször próbáltam kb. meglesz előbb utóbb érzem.

Továbbra se értem miért viselem ilyen könnyen a kudarcot ebben a játékban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3259) mttssz válasza Woodslave (#3258) üzenetére


mttssz
senior tag

Gyakorold a parryzest (pisztollyal), eleg sok bosst/enemyt lehet es nagyon hamar megfekszenek a jo visceraloktol!

(#3260) Woodslave válasza mttssz (#3259) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy csináltam. Ráadásul az utolsónál annyira jól elkaptam hogy kb 3-4 lövedék és 2 poti kellett. De az átalakulás :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3261) #10186752 válasza Woodslave (#3251) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egyiket se. Végigmehetsz a teljes pályán mindkettőt elkerülve.

(#3262) wierra válasza Woodslave (#3258) üzenetére


wierra
senior tag

The Matrix Bloodborne has you, Neo. ;]

A második felvetésedre pedig egy bölcs japán már megadta a választ:

"Success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Many people dream of success. To me success can be achieved only through repeated failure and introspection. In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure.
Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3261) Ulthanito Annak meg mi értelme van? :U

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3263) Woodslave válasza #10186752 (#3261) üzenetére


Woodslave
nagyúr

komolyan? Pedig azt hittem a lehetséges pályarészt már bejártam de akkor nyilván benéztem valami kaput

wierra: teljesen- Mondjuk jöhetne egy kis succes csak a változatosság kedvéért ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3264) #10186752 válasza Woodslave (#3258) üzenetére


#10186752
törölt tag

Várd ki a végét a kudarccal.

Úgy rá fogsz függeni erre a játékra, mint a szél. Majd amikor már melóhelyen is azon gondolkodsz, hogy merre kell menni, hol lehet a rövidítés.

Csak egy tanács, rajtad múlik, hogy megfogadod-e: a legelső végigjátszást segítség (értsd. YT, wiki, stb.) nélkül told le. Ne nézd meg, merre kell menni, ne nézd meg, melyik tárgy mihez kell, ne nézd, hogy a boss-t hogy kell leverni, csak magadra és a felfedezésre hagyakozz.

Szerintem az az igaz, amikor mindent a saját bőrödön tanulsz meg. A siker úgy a legédesebb, a kudarc meg úgy csak a tiéd.

(#3265) #10186752 válasza Woodslave (#3263) üzenetére


#10186752
törölt tag

Durva, hogy a szemem előtt van az egész pálya, mi merre van, kívülről tudom.

Igen, Cleric egy zsákutca, fater után meg jön a következő pályaszakasz. Szóval minden, ami a két faszparaszt között van, az tetszőlegesen bejárható. De vigyázz, mert minden sarkon vár rád valami újabb gyötrelem. :)

(#3266) Woodslave válasza #10186752 (#3264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az első játék ahol erősen elgondolkodtam hogy szabit veszek ki (vagy csak simán lógok a melóból)

Nem nézek semmit. Illetve semmi olyat ami spoileres lehet :N

ja úgy értettem hogy melyiket kell megölni hogy új pályarész nyíljon mert ebben már nem látom hova tudnék menni, bár egy kapu (pont a klinika kijárata után) még zárva van

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3267) wierra válasza Woodslave (#3266) üzenetére


wierra
senior tag

70+ óra játékidő alatt teljesen be fog épülni a map a fejedbe. :K ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3268) .LnB válasza Woodslave (#3266) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Klinika mögötti kaput még jó soká fogod kinyitni. Csatornában voltál? Hunter set-tet felszedted például? Central Yarham nem kicsi. Elsőre bonyolult, de aztán majd szépen összeáll a fejedben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3269) mttssz válasza .LnB (#3268) üzenetére


mttssz
senior tag

Tenyleg, a hunter set jobaratod az elejen, majdnem megduplazza a fizikai vedelmed. :K

(#3270) Woodslave válasza .LnB (#3268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. Szerintem teljesen bejártam amit lehet. Megtaláltam a szettet is. Ezt a részt eléggé vágom már.

monjduk az is hatalmas flash volt amikor megtaláltam az első rövidítésemet (ami nem annyira nyilvánvaló) a ládák szétverésével :C

25-ös szintre küzdöttem fel magam :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3271) .LnB válasza Woodslave (#3270) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh hallod. Most, hogy ennyit dumálok veled róla, megnéztem mennyi van még nekem hátra. És már nem sok. Lehet ha eljutsz majd oda ahol én abbahagytam, akkor folytatom veled. :) Addig lehet befejezem azt amivel most játszom. Illene befejeznem a BB-t, ha már eddig eljutottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3272) Woodslave válasza .LnB (#3271) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon bízom benne hogy legalább a fatert kinyírom hétvégén. :D

persze még mindig előfordul hogy rohadtul félrenyomok. Egyiknél beálltam a köd elé, mondom gyerünk lépjünk be megcsinálom és azzal eldobtam egy olajon flaskát :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3273) .LnB válasza Woodslave (#3272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha játszol ma, akkor ma levered még. Nekem Cleric és Gászkony között 2 óra telt el (vagyis a két kommentem között itt a topikba), neked is menni fog, nem vész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3274) Woodslave válasza .LnB (#3273) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de még clericet se vertem le :(

de egyébként határozottan érzem a fejlődést remélem nem csak azért mert a karakterem erősebb :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3275) Woodslave


Woodslave
nagyúr

bocs ha túltolom kicsit de most tényleg nagyon beszippantott ez a játék. Pont eszembe jutott a dying light ahol ha egy boss kinyírt gyakorlatilag ott ébredtél úgy hogy még az életereje is úgy állt itt meg :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3276) .LnB válasza Woodslave (#3275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ilyen, rá vagy pörögve, én is rá voltam. :) Ameddig tudok segítek. De én is azt tudom amit itt tanultam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3277) mttssz válasza .LnB (#3276) üzenetére


mttssz
senior tag

A maradekra meg itt vagyunk meg paran. :DDD

De ez a sok beszed meghozta a kedvem, neki is allok a kovetkezo vegigjatszasnak hamarost

(#3278) Woodslave válasza .LnB (#3276) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahogy Ulthanito mondta próbálom felfedezni amit lehet, csak teszteket olvasgattam, meg olyan vidót néztem amit még a játékban is láttam, tényleg nem akarom lelőni a poénokat, mert a fatert is láttam videón átalakulni biztos nagyobbat néztem volna ha nem tudom :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3279) Mirakuru


Mirakuru
tag

Jó tanácsként írom , hogyha buktok egy kis echot ne vegye el a kedveteket , az volt a tanulópénz. Később ömleni fog chalice-okból is és van külön farm hely is echot szedni. Buktam már nagyokat én is de ez benne van a pakliba. :D

(#3280) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Clockwise Metamophosis (max hp +15%) amire vadászom. Ha jól olvasom, akkor ez a Pthumeru Ihyll Root Chalice-ben található. A kérdés az, hogy mindhárom offering is szükséges hozzá vagy anélkül is megtalálom majd?

(#3281) sp8787 válasza YAKEN (#3280) üzenetére


sp8787
addikt

Ha megnezed Bloodborne Sheets

Akkor lathatod ,hogy FRC tehat mindharom kell. Egyszer kell megcsinalni egyet es onna kezdve tudsz keresni a glyphek kozul.

Nem tudom hol jarhatsz de ha tul vagy a Defiledon akkor ez kb azt jelenti ,hogy az Isz-nek azt hiszem a harmadik szintjeig el kell meg menni ahol van egy par dolog hozza meg az Ailing-en megegyszer vegig kell menni.

Azt gondolom tudod ,hogy pl. ha egyszer mar megcsinaltad pl. az Ailing-et akkor nem kell tobbszor megcsinalni hanem csak siman tudsz keresni es ugy megnyitni.Nem glyphet hanem sima chalicet kell keresni.

A glyph-ek azok a random-ok amiket root-al csinaltak.

[ Szerkesztve ]

(#3282) YAKEN válasza sp8787 (#3281) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Pár 5-ös nehézségűt megcsináltam, de elrontottam akkor. Úgy idéztem meg, hogy az egyik a 3közül még nem teljesen volt meg és lám nem is találtam meg.

(#3283) sp8787 válasza YAKEN (#3282) üzenetére


sp8787
addikt

Lenyeg a lenyeg ha megvan a Root chalice akkor ha vegigmegy az hiszem a 3 layeren a boss elott az Ailing-en ott van a Bastard of Loran 2 helyen is. Ugyanez a Great Isz-nel szinten a vege elott valahol vannak a cuccok meg ilyenek ott is ket terem van. Elore jobbra elore le be vissza balra be lada huntermark. :D

Ha ezen a kettton begyujtod a cuccokat akkor meg tudsz csinalni egy FRC-t es utana azt leveszed es kereshetsz is glypheket egybol.

Na megkerestem neked ez az Isz :LINK
7:13-tol nezd

Ez az Ailing LINK

(#3284) sp8787 válasza sp8787 (#3283) üzenetére


sp8787
addikt

Vagy mondjuk az se egy rossz megoldas ha a Lower Loran-on megy vegig az AIling helyett es akkor letudod azt is egyuttal.

(#3285) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na cleric megvan :))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3286) hanyi00 válasza YAKEN (#3280) üzenetére


hanyi00
tag

https://youtu.be/aTMMTIB-01A

Kb egy órája szedtem össze ez alapján. HF ;)

(#3287) Woodslave


Woodslave
nagyúr

A fater is :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3288) hanyi00 válasza Woodslave (#3285) üzenetére


hanyi00
tag

Gratulálok! :)
Így kezdődik a ráfüggés, ahogy előttem is írták. Tegnap az asszony is leverte, elsőre! Gondoltam, hogy csak mákja volt, de mikor második nekifutásra megölte Gascoignet azt hittem dobok egy hátast. Jó volt látni azt az örömöt, tudtam mit érez. Kitartást a játékhoz! :)

(#3289) wierra válasza Woodslave (#3287) üzenetére


wierra
senior tag

Pic Video or didn't happen! ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3290) Woodslave válasza wierra (#3289) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Odeon tomb key csak annyit mondok :D jó ezt a neten is nézhettem :D. De elég sokat grindeltem szóval cleric már nem ütött akkorat elsőre levertem most pedig csak a gyereknek akartam megmutatni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3291) sp8787 válasza hanyi00 (#3286) üzenetére


sp8787
addikt

Ez egy ugyanolyan glyph mint a tobbi. Ha nincs hozza alapanyaga es nem tud egy FRC Root-ot csinalni akkor ezt aztan hiaba keresi.

(#3292) hanyi00 válasza sp8787 (#3291) üzenetére


hanyi00
tag

Akkor bocsi. Nem vagyok még 100%-ig képben ezekkel. Én pont ma tettem le egyet, akkor nekem ezért engedte.

(#3293) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na amikor már azt hinné az ember milyen kemény :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3294) #10186752 válasza Woodslave (#3293) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az igazi megpróbáltatások csak most kezdődnek...

Bármelyik irányba is mész most, egy-egy kemény boss vár rád, sőt, az egyik sokaknál a vízválasztó, és elköszönnek a játéktól nála.

(#3295) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na cleric és fater után olyan felemás érzésem van. Souls szűzként (eszembe jutott pc a dark souls a kontrollelre igazított irányítás miatt nem ment)kezdtem bele gyakorlatilag a 6-ik játék amivel komolyabban játszok ps4-en (fifa nem számít) szóval tudtam hogy nem lesz könnyű. Ahogy írtam tök jól viseltem a kudarcokat.

Érdekes módon persze örültem amikor legyőztem őket, de valamiért az kattant be egyből hogy nem azért mert annyira belejöttem hanem mert grindeltem és csináltam felhúztam kicsit a karaktert. Tudom hogy ez nem "csalás" meg mittomén csak olyan eufóriát nem éreztem amikor sikerült.

Aztán tovább menve jönnek megint a panelház méretű ellenfelek :Y És amennyire "otthon" voltam már central yarnhamban olyan idegen lett a old része. Annak ellenére hogy ki tudom takarítani már probléma nélkül

Nem rakom spojlerbe gondolom akit érdekel a játék eddig eljutott (vagy a szövegelésemben nem jutott el eddig :D ) Szóval ott a gépágyús fazon, felmásztam a toronyba. Ütöttünk párat megint az jutott eszembe, hogy ezt soha nem verem le, aztán leesett a tetőről.. (gondolom ez nem így van tervezve) Szóval megint egy olyan harc amit nem nyertem meg. A Huntert levertem, de ott pl egyszer nem tudtam parryzni. Aztán megint jön egy boss. Akinél megint mint clericnél fele életét tudom leverni első pár próbálkozásra és rohadtul azt látom hogy megint egy őrült környomkodós szerencse játék lesz, persze úgy hogy előtte két napig grindelek hogy szintre hozzam a karit..

Na mindegy ettől függetlenül megint sikerül hajnali háromig játszani nem mondom hogy már nem megy a való életem rovására :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3296) .LnB válasza Woodslave (#3295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt felejtsd el -ja gratula a bossokhoz- szóval felejtsd el ezt a grindelős dolgot. Sose tudsz annyira sokat grindelni, hogy "statokból" leverj egy boss-t. Ha hibázol, akkor meghalsz, tök mindegy, hogy mennyit grindeltél. Lehet grindelni, meg is éri, de nem számít annyit mint gondolod.

Ha old Yharnam fele mentél tovább, akkor a Blood Starved Beast bossról beszélsz. Ezt a videót nyugodtan nézd meg, így vertem le. Easy boss, ne parázzál. Még a végén bohóckodtam is egy kicsit, mert nem vettem be a gyógyszert. Itt, ennél a bossnál már elkezdtem arcoskondi, hogy milyen laza vagyok.. :D

Azokat a bossharcokat te nyerted meg. Nem a statok.

BSB után Amelia. Na kíváncsi leszek, hogy te vele hogy fogsz boldogulni. Lehet neked 3 try-ból meglesz. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3297) Woodslave válasza .LnB (#3296) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R igen valahol tudom mondjuk amúgy is ilyesmi a személyiségem :D Persze nem mindegy hogy egy ütéstől fekszem vagy háromtól. De észrevettem hogy game changer jelentősége nincs. Nem lövöm le a poént ha megnézem? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3298) .LnB válasza Woodslave (#3297) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ez a boss az amiről írtál, akkor nézd. Nincs több fázisa, megnézheted. Tök egyszerű leverni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3299) Woodslave válasza .LnB (#3298) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen blood starved :K

meg se próbáltam parryzni :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3300) #10186752 válasza .LnB (#3296) üzenetére


#10186752
törölt tag

Figyi, ne spoilerezzük már le a bossokat neki! Ne pakoljunk be videókat olyan bossokról, akikkel még nem találkozott!!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.