Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) #10186752 válasza Woodslave (#3598) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kos kellemetlen perceket fog neked adni, most szólok. Ha azt is levered két próbából, állva
le***pom magam itt a topik közepén. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3602) Woodslave válasza #10186752 (#3601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor van motiváció ;] :D akkor még egy vagy az első nem számít? :D

Ez az utolsó pálya majdnem elvette a kedvem... Kezdem úgy érezni nem bírom tovább. :DD A hétvégét amennyi időm van rászánom aztán German.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3603) mttssz válasza Woodslave (#3602) üzenetére


mttssz
senior tag

Gehrmanra is szanj kis idot, egyik legjobb az alapjatekbol. :C

(#3604) #10186752


#10186752
törölt tag

A csigás kurva kellemetlen perceket okozott Isz Chalie (5) harmadik szintjén, és ráadásul kíváncsiságból behiívtam a gépi huntert, hogy milyen vele.

16 próba után sikerült csak leverni, kezdem azt hinni, hogy az egyik legkellemetlenebb boss a játékban. A lézerezése gyakorlatilag halálos.

(#3605) #10186752 válasza mttssz (#3603) üzenetére


#10186752
törölt tag

Gehrman szerintem is nagyon jó, kiválóan parryzható, csak szólok.

(#3606) #10186752 válasza mttssz (#3583) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hmmm, a gratulacio jar.

Bar rossz nezni, milyen keveset sebeznek rajtad ezen a szinten, es milyen keves a hpjuk. Gyakorlatilag harom parrybol megvan.

Nagy mazlid volt, amikor az orrmanyos telibe vert, felsobb ng-kben ez instant kill.

[ Szerkesztve ]

(#3607) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na urak. Azt hiszem én ezt az orfant elengedem. Mondjuk 16* nem próbáltam de semmi esélyt nem látok ennyit ez már nekem se ér. Megmondom őszintén ezt a dlct nem élveztem annyira. Gyakorlatilag 100-as szinten se éreztem hogy ura lennék a helyzetnek. Túlságosan nem is vagyok motivált.

Germant megnezem de most úgy érzem azt váladztom hogy fejezzen le aztán hagyjuk ezt a francba ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3608) #10186752 válasza Woodslave (#3607) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondtam, Kos nagyon brutal.

Dehogy hagyjuk, ne viccelj mar, johet az ng+.

Ugyse enged el a jatek..

Ha nem mentel neki legalabb 40-50-szer, akkor annyira nem lehet eleged belole.

Amugy bevallom, en sem szeretem ezt a DLC-t.

Az oratoronyban voltal mar? Az egy kurva jo fight, es abszolut teljesitheto. En azt a bosst elveztem egyedul a dlcbol.

[ Szerkesztve ]

(#3609) Woodslave válasza #10186752 (#3608) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mariat le kell verni hogy ide juss :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3610) #10186752 válasza Woodslave (#3609) üzenetére


#10186752
törölt tag

Teeenyleg. Es az hogy tetszett?

Meg Kos utan var rad valaki...

[ Szerkesztve ]

(#3611) #10186752 válasza Woodslave (#3588) üzenetére


#10186752
törölt tag

Gusztustalan szorny boss. Ahogy kerted. :)

(#3612) Woodslave válasza #10186752 (#3610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom most már lexartam néztem videókat hogy kell leverni ezt a xart :W

ja de Kos emberszerű szóval ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3613) BOBAKILL válasza Woodslave (#3612) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A kútban jártál már lent? Fasza hely, érdemes lenézni. :DDD

(#3614) Woodslave válasza BOBAKILL (#3613) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja gondoltam biztos rövidítés. :D

Na hagytam a francba levertem Germant.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3615) mttssz


mttssz
senior tag

Na ez mar Blood Starved Beast fight. :C [link]

(#3616) Woodslave válasza Woodslave (#3614) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egyébként a German harc nagyon jó volt. Megfelelően nehéz de kezelhető. Sikerült parryzni élveztem. Első alkalommal látszott hogy meg lehet csinálni. Nyilván nem első de - 10 próba..

Aztán most reggel néztem egy ng+ clericet levertem elsőre simán. De gaszkony azért megmutatta hogy hol a helyem :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3617) #10186752 válasza Woodslave (#3616) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondtam neked farabszolga, hogy nem ereszt a játék, és belecsúszol majd...

A DLC-vel ne foglalkozz. Őszintén, nekem ugye ez a nyolcadik köröm a játékban, de a DLC-t csak kétszer csináltam meg. És többet nem is fogom,

[ Szerkesztve ]

(#3618) Woodslave válasza #10186752 (#3617) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom. Most úgy érzem soha nem akarok ezzel többet játszani :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3619) mttssz válasza Woodslave (#3618) üzenetére


mttssz
senior tag

Hat en azert gratulalok hogy eddig eljutottal, es may you find your worth in the waking world. :C

Johet a Dark Souls 3. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3620) hanyi00 válasza Woodslave (#3618) üzenetére


hanyi00
tag

Miért?

Ja és grat! :)

[ Szerkesztve ]

(#3621) Woodslave válasza mttssz (#3619) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sajnálom is hogy nem vettem meg akciósan. Köszi nagy élmény volt :Y de most már nem kérdezek ilyen hülyeséget hogy melyiket válasszam mert mindet :K

Hanyi: nagyon beszippantott hülyén hangzik de mintha tényleg felemésztené az embert. Vagy legalábbis nem tűr meg mást maga mellett úgy éreztem. :D

De lehet ha elengedem akkor tudok vagy inkább akarok majd játszani vele

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3622) Woodslave válasza Woodslave (#3621) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze azért 20-jara is megpróbálom gaszkonyt :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3623) #10186752 válasza Woodslave (#3622) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nagyon jól fogalmazol amúgy, nem tűr meg maga mellett mást. Én is sokszor ezt érzem, egyszer beférkőzi magát az elmédbe, és nem ereszt többet.

Gratula a befejezéshez, remélem élvezted, és tetszett, jöhet a folytatás.

Én a csaliszozást befejeztem, na az egy igazi lélekölő grindelés. Megcsináltam két ötös szintű Isz csaliszt, de amikor a második végén ugyanúgy a csigás kurva volt, mint tegnap egy másiknál, akkor anyáztam. Ráadásul úgy, hogy egy nagy, kör alakú aréna, aminek a közepe szakadék, és csak egy kör alakú peremen lehet mászkálni, és ott a boss is. Ergo nem elég, hogy harcolj, figyelj arra is, hogy ne zuhanj az aréna közepébe. Na egy próba után mondtam, hogy a kurva anyád, és visszatértem a felszínre.

Ennek Horngyuszibácsi látta a kárát, harmadjára vertem le, elsőre is majdnem ment már, csak türelmetlen voltam a végén, két ütés kellett volna, de beleálltam a polipjába!

[ Szerkesztve ]

(#3624) Woodslave válasza #10186752 (#3623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Levertem fatert. Most őszintén miafaxt csinálok.? Miért.? :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3625) hanyi00 válasza Woodslave (#3624) üzenetére


hanyi00
tag

Függővé válsz. Tegnap délután 3tól hajnal fél négyig gemet farmoltam ugyanabból a két chaliceből. Ma 9től délután háromig szintén. Most per pill hánynom kell a játéktól, de az előbb megint bekapcsoltam és csak akkor kaptam észbe, mikor álltam a sírkövek előtt....

(#3626) Woodslave válasza mttssz (#3615) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megelégedéssel alkalmaztam ezt a módszert :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3627) mttssz


mttssz
senior tag

En a Rom-taktikajat probalom ki legkozelebb ha oda jutok, anelkul megy neki hogy egyszer is teleportalna. :C

(#3628) hanyi00


hanyi00
tag

Pár hete emlegettétek VR Pistit, hogy milyen béna volt a BB végigjátszás közben. Épp' most nézem, hogy a 3 turhát úgy ölte meg, hogy végig fáklya volt a bal kezében. :D

(#3629) mttssz válasza hanyi00 (#3628) üzenetére


mttssz
senior tag

Soulsokban is eleg bena volt, Friede meg Ariandel ellen ragelt folyton hogy szar a frostbite, aztan vegig a kozepen allt. :DDD

(#3630) hanyi00 válasza mttssz (#3629) üzenetére


hanyi00
tag

Én még souls szűz vagyok, csak a BB volt meg, így ez nem sokat jelent. :))

(#3631) mttssz válasza hanyi00 (#3630) üzenetére


mttssz
senior tag

Frostbite effekt: hasonlo buildup, mint egy frenzy a BB-ban, kis jegcsapok a foldon maga a jelenseg, ha megtelik a csik, akkor instant elveszted egy jo nagy darabjat az eletednek. :D

(#3632) #10186752 válasza hanyi00 (#3625) üzenetére


#10186752
törölt tag

:C :C

Hát ez hatalmas. De sajnos ismerős az érzés....

Tegnap délután eljutottam Ghermanig, ennek persze a szárazdajka örült a legkevésbé. MIvel kicsit csömöröm volt már addigra a csaliszozások után, úgy voltam vele, hogy oké, ma este szépen lehajtom a fejem az öreg vadásznak, hogy nyisszantsa le.

Ma reggel már úgy keltem, hogy ne vicceljünk már, az öreg bűnhődni fog, és abban a megtiszteltetésben lesz része, hogy én fogom levágni.

[ Szerkesztve ]

(#3633) #10186752 válasza hanyi00 (#3628) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ki az a VR Pisti?

(#3634) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ma reggel néhány ördögűző ima mormolása közben töröltem.

Azt vettem észre, hogy az ng+-ot jobban élveztem. Eredetileg nem akartam mást, csak az arcanet felhúzni 15-re a beast roar miatt kipróbálni. Az első pálya amúgy is a kedvencem felépítés ellenségek felfedezés stb- miatt. és megint azt éreztem mint elsőnek csak kevesebb szopással. Nem kellett azért egyesével csalogatni a sima mobokat, de ha nem figyeltem azért okoztak kellemetlenséget. A nagyok meg főleg ketten simán legépeltek ha úgy adódott. Megtaláltam dolgokat amit eddig nem (tiny music box) Vagy röhej de az első lámpánál lévő fazonnal (ablakkal) se beszéltem soha.

Cleric: elsőre levertem, tudom ez nem nagy szám, csak nekem az első játszás után volt furcsa. Persze már tudom/kitapasztaltam/láttam hogy kell. De jó volt érezni hogy tudom hol vagyok és mit csinálok.

Fater: felszabadító volt hogy nem arra mentem hogy meg kell csinálni hanem arra ahogy meg kell csinálni. Parry, agresszív harc faxa volt. Mondjuk haltam rendesen de még annyira se zavart mint először

Blood beast: a látott taktikával. Mondjuk két sarok között rohangáltam.

Eljutottam Amáliáig. Itt is vártam hogy végre majd látom mint csinálok és nem egy fél tv-t betöltő szőrtenger hömpölyök de most annyira nem éreztem. Persze itt is vágom nagyjából az alap technikát, egyszer kb két ütésre is voltam.

Aztán néztem további videókat, beugrott mi vár még itt rám eszembe jutott a kérdés miafaxnak aztán gyorsba töröltem reggel mert megint az a gondolatom volt hogy még egyszer megpróbálom :N :D

Szóval hihetetlen nagy élmény ez a játék minden tekintetben. Pont tegnap is eszembe jutott, hogy a videók pl nagyon szépek, de tök jó hogy nem kell megnézni minden alkalommal, a párbeszédeket gyorsíthatod. Szóval van egy csomó olyan játékmechanikai megoldás amit miatt gördülékenyebb és élvezhetőbb a játék amire más játéknál nem gondoltak. Ahogy olvastam a töltési idő sok volt de ezt sztem megoldották, mert nekem soha nem tűnt soknak. Egyszóval le a kalappal legnagyobb játékélményem volt de nem hagyom magam tovább :C

Ha akciós lesz legalább a ds3-at be fogom szerezni, illetve kiváncsian várom a from további játékát, meg elgondolkoztam a Nioh-n

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3635) hanyi00 válasza #10186752 (#3633) üzenetére


hanyi00
tag

Egy Debreceni streamer srác. TheVR Bloodborne. Írd be Yt-ra.

[ Szerkesztve ]

(#3636) hanyi00 válasza #10186752 (#3632) üzenetére


hanyi00
tag

Én csak a trófea miatt hajtottam fejet neki, többet nem fogok. Szeretek ellene harcolni.

(#3637) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] mondjuk az ilyen vidók alapján ez egy qrva egyszerű játék :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3638) BOBAKILL válasza hanyi00 (#3635) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Bírom Pistit de amit művelt a BB végén az igénytelen volt....Látszott hogy alig várja hogy vége legyen. Rohant ár mindenen bosstól bossig.. :(
Mellékesen a DS Remasterednél eljutott Manusig, de megakasztotta. Sztem azóta se fejezte be... A Sekiroban majd tud ninjonozni, kiváncsi leszek..

(#3639) hanyi00 válasza BOBAKILL (#3638) üzenetére


hanyi00
tag

Én csak azért nézem, mert ha éppen olyan hangulatban vagyok, akkor szórakoztat, de tény, hogy sokat nem tanulhatsz tőle. Casual gamer. Valahol már én is az vagyok (hálistennek,öregszem), de játéka válogatja. Az utóbbi két AC-t is platináztam, de az Odysseyből egy karakter nevét tudnám visszamondani, olyan szinten nem érdekelt a sztori. A BBról órákig tudok olvasni, kutakodni dolgok után és 160 óra után még mindig elfogom indítani ma is, ha haza értem, mert még mindig nincs meg minden fegyverbe a legjobb gem. :D

(#3640) #10186752 válasza Woodslave (#3634) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kettőnk közül vagy te vagy akarat gyenge, vagy én. :) Sajnálom, hogy letörölted, de amit te még nem tudsz, hogy újra fogod telepíteni. Ez a játék úgyse ereszt, de ha a Das-t fogod tolni, azzal is így leszel. Akit megfertőz egyszer a From, annak annyi. :)

Most képzelj el engem, igaz, hogy negyedik éve játszom a játékkal, de ez a nyolcadik végigjátszásom. Azaz, mondjuk, hogy évente átlag kétszer végigtolom. Van, hogy semmi máshoz nincs kedvem, csak ehhez. Különösebb cél nélkül megyek, verem a mobot, nézelődök, próbálgatok ezt-azt, és a vége mindig az lesz, hogy végigtolom.

Tegnap este nyolcra értem haza, és csak azért nem kezdtem el Ghermant, mert tudtam, ha oda egyszer bemegyek, addig nem jövök ki, míg nem verem le. És ha felülnék egy szopórollerre, akkor belecsúszhatok az éjszakában.

És este én nem szokta otthagyni bosst talpon, olyat nem tudok. Volt korábban ilyen, hogy úgy voltam vele, hogy majd reggel folytatom, nem tudtam éjszaka aludni. Alig vártam, hogy reggel legyen, és lenyomhassam.

Szóval ez ilyen. Nincs még egy játék, amivel ezt csinálnám, Das+-ban már az NG5+ jön, de valahogy azt kevésbé kedvelem kicsit.

Bár továbbra is azt mondom, hogy a Best From Boss Ever az Sister Friede.

(#3641) #10186752 válasza hanyi00 (#3639) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem az egyik karakteremmel 300 órám van benne, a másikkal meg 80. (ban please)

De ezt hogy csinálod? Ugyanazt a csaliszt takarítod ki többször? Mármint a mobokat farmolod belőle?

[ Szerkesztve ]

(#3642) sp8787 válasza #10186752 (#3641) üzenetére


sp8787
addikt

Megmondom en neked fejbol! :DDD

5pwujscd
by68zgaj

(#3643) hanyi00 válasza #10186752 (#3641) üzenetére


hanyi00
tag

pwmf22gu és 5pwujscd a kódok. Csak az első bosst kell leverni, aztán remove chalice és kezded újra. Meg újra. Meg újra. Meg újra. Aztán újra kezded megint. És megint.... :DD

(#3644) hanyi00 válasza sp8787 (#3642) üzenetére


hanyi00
tag

Haha. A másodikat meglesem délután.

[ Szerkesztve ]

(#3645) Woodslave válasza #10186752 (#3640) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem akarat gyengeség kérdése. Csak tudom ezzel jatszanék és most felesleges hogy tovább rá legyek kattanva. Ennek ellenére csak erről olvasok és nézek videókat :D

Tudom hogy újra fogom telepíteni azért a lemezt nem töröm szét ;] De akkor se járja hogy ennyire belemásszon a fejembe. Végigvittem legyen elég ennyi. :W

De vmit tudnak az biztos

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3646) sp8787 válasza hanyi00 (#3644) üzenetére


sp8787
addikt

Megneztem ezt a pwmf22gu-t ennel a by68zgaj sokkal gyorsabb sztem.
Dobd be a YT-ba a keresobe es nezd meg. Gyakorlatilag elfutsz jobbra balra be meghuzod a kart kifutsz majd vissza futsz majd jobbra majd be jobbra a Watcher-ekhez.

Ez a ksgqnycq jo meg a Cursed Abyssal Heavy-hez.

(#3647) hanyi00 válasza sp8787 (#3646) üzenetére


hanyi00
tag

Kipróbálom nem soká, aztán írok véleményt.

(#3648) #10186752 válasza sp8787 (#3642) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ezzel tudod, hogy most egy nagy csomó munkát okoztál nekem! :-D

Ehhez kell PS Plus? Vagy anélkül is megy?

Amúgy köszi

(#3649) #10186752 válasza Woodslave (#3645) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nézd meg a (#3642) hozzászólást. Amióta elolvastam, még a nyálam is jobban folyik, egyből az lett a gondolatom, hogy uhh, kb 20 percem lesz este egy program előtt otthon, de már alig várom, hogy kipróbáljam (pedig azt sem tudom, mi vár ott rám).

Most megyek egy vezetői meetingre, és végig ez jár majd a fejemben. :-D

(#3650) sp8787 válasza #10186752 (#3648) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem kell. Ez ugyanaz mint a coop, vki vmikor mecsinalta ezeket a chalice-eket es ha konnyunek/gyorsnak talalta a chalice-t akkor leirta a glyph-jet.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.