Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Kingcold válasza hanyi00 (#3150) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Nem Alfred quest jét nagyrészt megcsináltam. Megvan királynő húsdarab, és Alfred halott. És ha jól olvastam, Ebrietas legyőzése után, az oltáron használom a husit....:)
Most az upper CW a cél.

(#3152) #10186752 válasza Kingcold (#3151) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én ezekkel a questline-okkal soha nem foglalkoztam, bevallom, és még 7 végigjátszás után sem érdekel, vagy érzem úgy, hogy kimaradt volna valami.

(#3153) sp8787 válasza #10186752 (#3152) üzenetére


sp8787
addikt

Szoval akkor nem kerted meg Annalise kezet es estel pofara?

[ Szerkesztve ]

(#3154) d@vee válasza #10186752 (#3152) üzenetére


d@vee
őstag

Nem is tudtam, hogy vannak quest line-ok :O Ha ezeket nem csinálom meg, attól még teljesíthető a játék? Illetve eddig egyetlen npc-vel találkoztam, valami hollóképű nővel, talán orvosnak volt öltözve, nemtudom. Még a játék első boss-a előtt találtam meg. Adott néhány tárgyat, de ennyi. Tegnap visszamentem, gondoltam legyepálom, hátha dob valamit, de eltűnt onnan.

Ja

(#3155) YAKEN


YAKEN
aktív tag

New Game+ miként működik? Ha Gehrman lecsapva, utána credit és kezdődik előröl vagy megválaszthatom, mikor akarok kezdeni újat. Csak mert ég a kis kápolna és nyitva a kapu előttem.

[ Szerkesztve ]

(#3156) wierra válasza YAKEN (#3155) üzenetére


wierra
senior tag

Simán újrakezded az egész kalandot, Iosefka klinikájától. Cuccaid megmaradnak, ellenfelek erősebbek lesznek.
Ha megvan a DLC, akkor Gerhman előtt vidd végig azt.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3157) #10186752 válasza YAKEN (#3155) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azzal választod meg, hogy nem csapod le a vén faszt. Ha lebaszod, automatikusan indul a NG+. Csaliszok nem skálázódnak, a DLC viszont igen.

(#3158) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Sajnos nem Gotym van. Akkor félre teszem egy időre a játékot chalicék után, amíg nem szerzem be. Most úgyis jön a resi utána meg a metro.

(#3159) Weareus


Weareus
addikt

Bloodborne kivágott tartalmak:
[link]

Vótmá? :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#3160) #10186752 válasza YAKEN (#3158) üzenetére


#10186752
törölt tag

Resi, ja, arra a hat órára. :-D

(#3161) YAKEN válasza #10186752 (#3160) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Nem lesz nagyon időm játszani. Az inkább most volt és kihasználtam eléggé. :))

(#3162) #10186752 válasza YAKEN (#3161) üzenetére


#10186752
törölt tag

A lehető legjobb játékra fordítottad! :)

(#3163) YAKEN válasza #10186752 (#3162) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Igen direkt így terveztem mert ehhez nem elég a napi 1óra játék, főleg ha elkapja az ideg az embert. Már átvittem a Demon's souls, Dark souls 1-3, Nioht, így ez is kötelező volt. Szeretettel várom a Sekiro, Nioh 2őt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3164) #10186752 válasza YAKEN (#3163) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem a Nioh nem csúszott le, 30 óra után abbahagytam. Valahogy nem jött be nekem, a világa sem, meg az egész.

(#3165) Janusz001


Janusz001
őstag

A dlc volt már akcióban vagy csak a goty verzió?

(#3166) Scholes9 válasza Janusz001 (#3165) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Volt külön is.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3167) Janusz001 válasza Scholes9 (#3166) üzenetére


Janusz001
őstag

Akkor majd figyelem a storet, bár még az alapban is van jócskán tennivaló.

(#3168) BOBAKILL válasza YAKEN (#3163) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A The Surge-öt is lesd meg, nekem nagyon bejött az is.

(#3169) YAKEN válasza BOBAKILL (#3168) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Belenéztem régebben, de nem jött be. Lehet majd adok neki még esélyt valamikor.

(#3170) #10186752 válasza BOBAKILL (#3168) üzenetére


#10186752
törölt tag

Fél órát bírtam vele.

(#3171) wierra válasza #10186752 (#3170) üzenetére


wierra
senior tag

Dettó. Számomra tök érdektelen volt az egész. :(((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3172) Weareus


Weareus
addikt

Én is kipróbáltam.
Gáz.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#3173) BOBAKILL válasza Weareus (#3172) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Gáznak nem gáz, max nem tetszik.
Jó játék, érdekes történettel és faszán optimalizálva. Scifi DS.
Kis időt adni kell neki és ráérez az ember. Már akit érdekel. Én ajánlom aki szereti a DSokat. Minőségi játék bár lehetett volna jobb is. Persze nem egy BB szint, nem AAA game, kis költségvetésből. Optimalizálásból és grafikából példát lehetne venni belőle.

(#3174) d@vee


d@vee
őstag

Nightmare Slain...végigvittem :D Moon Presence nem volt meg, valamim nincs hozzá.
Viszont Gehrman elsőre megvan :C Odamegyek, mit sem sejtve, pár golyóval, molotov, stb...kifogyva. Mikor felállt a kis székéből, na mondom nagyszerű. Beszari taktikát követtem, jó távol voltam tőle. Mikor támadni akart, akkor meg belelőttem egyet, sikeres stun, backstab. Így elég egyszerű volt. Mondjuk mikor felugrott és suhintott a kaszájával, nem volt vicces. Majdnem az összes hp-mat lekapta vele.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#3175) Scholes9 válasza Weareus (#3172) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Gáz? Mi?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3176) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Csak nem bírtam még lerakni a játékot. :D
De ez a chalice ahol fele hp-val kell menni hát menjenek a francba. Én nem tudom kinek, hogy ment de itt kellett a segítség.

(#3177) d@vee válasza YAKEN (#3176) üzenetére


d@vee
őstag

Fele HP-val? A fejlesztők kínjukba már nem tudták mit tegyenek bele szint.
Jó a játék, meg minden de 1-2 dolog annyira felesleges. Pl. Ha már olyan nehézre akarták tenni, miért lehet 20 hp vial nálam egyszerre alapból? Sosem DS-eztem, mégis kitoltam pár nap alatt, a lemezt pedig visszatettem a tokba. 10/8 simán a játék, szép, érdekes, hangulatos, kihívással teli, de ez sem tökéletes.
Most hagyom kicsit ülepedni, a chalice-ok miatt majd előveszem még. Elég sok hozzá való tárgyam lett a végére, szóval bőséges tartalom van még benne az első végigjátszás után. Na meg az igazi final boss-al sajnos nem találkoztam.

Ja

(#3178) #10186752 válasza d@vee (#3177) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kitoltam pár nap alatt. Persze. :-D

(#3179) YAKEN válasza d@vee (#3177) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Ó lehet az bőven 20 felett is idővel. Nekem tetszik, hogy itt a képességek értékei összeadódnak pl a stamina tuning. Soulsok-ban nem lehetett viselni 2 stamina gyűrűt. Olvastam, hogy a dlc itt a nehéz része a játéknak, nekem az még kimaradt. Emlékszem a Dark Souls 2 vagy 3-ban a dlck mennyivel nehezebbek voltak mint az alapjáték. Elég egy fume knightra vagy ariandel bossra gondolni. (utólag is a jó anyjukat ennek a kettőnek)
Bár ezek nekem azért volt nehezek mert nem voltam nagy dodge király akkoriban és nehéz páncélzatban voltam. Itt idáig a Rom kúrta fel az agyamat a legjobban. Harmadik találkozásra viszont meglett elsőre már.

(#3180) d@vee válasza #10186752 (#3178) üzenetére


d@vee
őstag

21-én kezdtem el, 25-én fejeztem be. Az pár nap, akárhogy nézem. Nem platina az igaz.

Ja

(#3181) #10186752 válasza d@vee (#3180) üzenetére


#10186752
törölt tag

4*24 órát játszottál vele? :)

Mennyi idő volt a végigjátszás?

(#3182) d@vee válasza #10186752 (#3181) üzenetére


d@vee
őstag

Hátö passz, azt fejből nemtudom. 4X24-et nem, de napi 10 óra kb. megvolt. 2 hete hagytam ott a munkahelyemet, következő helyről pedig várom még a behívót, addig időm mint a tenger :D

[ Szerkesztve ]

Ja

(#3183) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Kinek, hogy ment az Amygdala fél élettel? Nekem idáig az istenért sem megy, segítség itt semmit nem ér mert segg hülye az npc és mindenét üti csak a kezeit nem. Természetesen kb rám legyint ilyen élettel és meg is haltam, szóval kb nulla sebzés bekapással kéne megölni. :D

(#3184) Janusz001


Janusz001
őstag

Yahar gul ban lévő egyszerre jövő 3 hunterre van valami taktika? Elég hamar megfarkalnak, láttam pár exploitos videót sarok/ajtó mögül, ha nincs más, majd így megcsinálom. 65 öst szint 33vit/30str/2x endurance, ludwig fogpiszkáló 7 es szinten.

(#3185) #10186752 válasza YAKEN (#3183) üzenetére


#10186752
törölt tag

Egészen a harmadik fázisig a nulla sebzés kellő gyakorlás után megoldható. A harmadikban meg imádkozni kell és nyelni a vialt, miközben a seggét reszeled alulról vadul.

Én lenyomtam így.

Ráadásul ez még a béna, Hunter Axe-es koromból volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3186) BOBAKILL válasza Janusz001 (#3184) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A beast claw-ost próbáld meg gyorsan legyűrni elsőre. Oda lehet osonni mögé egy seggezésre. Útána intézd el gyorsan. Esetleg dobj fel a fegyverre egy kis plussz sebzést. A másik kettő általában egyszerre támad, őket meg Benny Hill féle szaladgálós módszerrel próbáld meg. Ha egy irányból tudnak csak támadni szűkebb helyen akkor lehet esélyed az egyiknek leszedni a hp-ját. Pl. az oldalsó kifelé vezető ajtónál lehet ilyen. Türelemjáték. Kis szerencsével előfordulhat hogy csak az egyik támad a másik visszamegy. Az a jobbik helyzet.
Dodgeolgatni nem könnyű, simán beleszaladhatsz a dodgeból a másik npc lövésébe. Erőből nekikmenni nem jó ötlet ezen a szinten.

#YAKEN: hát igen, nem túl könnyű. Az utolsó fázisban mentem be alá, valahogy sikerült így. Soha többet nem akarom látni. :D Ha tudod akkor támadd a fejét. Persze könnyű mondani.

[ Szerkesztve ]

(#3187) d@vee válasza Janusz001 (#3184) üzenetére


d@vee
őstag

Bolt papert raksz a fegyódra és próbálsz valamennyi távolságot tartani. Mikor támadnak, kikerülöd és odaszurogatsz nekik. Na meg a körbe körbe szaladgálás. Vagy csak kicsit távolabb maradsz és nagyon figyelsz, ha támadnak, lősz és próbálsz backstabolni.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#3188) wierra válasza Janusz001 (#3184) üzenetére


wierra
senior tag

Egyesével nem olyan nehezek (le kell őket választani a nyájból), ha meg gázos a helyzet, akkor nyúlcipő.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3189) Janusz001 válasza wierra (#3188) üzenetére


Janusz001
őstag

Elválasztani nem sikerült még őket, marad akkor a Benny Hill. Még ezen a részen a csengettyűs nanyák tudtak kikészíteni, amíg meg nem találtam az összesnek a helyét.

(#3190) d@vee válasza Janusz001 (#3189) üzenetére


d@vee
őstag

Ne is mondd...Vagy 5 alkalommal is kimúltam mire sikerült mindet megtalálni. Az utolsó próbálkozásnál már nem is foglalkoztam a többi enemyvel, csak ledaráltam a nyanyákat és nyúlcipő.

Ja

(#3191) Mirakuru válasza YAKEN (#3183) üzenetére


Mirakuru
tag

Szia. Kelett egy pár alkalom hogy rájöjjek mi a legjobb megoldás , de azóta elsőre megvan legtöbb esetbe ha nem kapkodom el. Nagy sebzésű fegyver kézbe én ludwig gst használok nála, előtte állsz úgy hogy még ne érjrn el de támadjon majd mikor leesik a feje vagy karja beleütsz és ismétled. Közbe lézert kell néha kerülni de engem az sose talál el pofon egyszerű kikerülni. Utolsó fázisnál alá mész és maszírozod a lábát de vigyázz mert rádlép. Amikor ugrik kikerülöd és talán olyankor lehet még fejbe vagy karon csapni. Hozzáteszem hogy lvl 110-120 között voltam ha ez számít.

(#3192) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok régebben elkezdtem a játékot, pár órát tettem csak bele, tehát elég noob vagyok a témában, de most nyomok tovább. Viszont idáig a hunter axe-al játszottam, most váltanék inkább egy gyorsabb fegyverre. Sae cleaver vagy saw spear amit megéri inkább fejleszteni? Father Gascoigne után vagyok picivel, most még csak visszarázódom, megyek pár kört blood echoért.

[ Szerkesztve ]

(#3193) Mirakuru válasza Peetey91 (#3192) üzenetére


Mirakuru
tag

Szia. Saw cleaver az egyik legerősebb fegyver a játékban főleg ha használsz mellé blood pelletet és bekened tűzzel vagy árammal. Erősen ajánlott fegyó, skill és streghtre pakold a pontokat bőszen. De mindenkinek változó kinek mi fekszik, ha megtanulod használni akkor darálni fogsz. Én kezdőként még a ludwig holy bladed használtam gs módban ,leginkább a stagger miatt ami ügye megakasztja az ellenfelet nem tud támadni míg ütöd. Sebzése is jó nagy.

[ Szerkesztve ]

(#3194) Janusz001 válasza Janusz001 (#3189) üzenetére


Janusz001
őstag

Végül csak lement a 3 genya, egyesével, a villámos, ostoros genyát szépen a kerítés mögül, de még úgyis sokszor fájt, a másik kettő már egyszerűbb volt.
Baromi jó ez a játék, eddig Xone -on voltam, a Horizon:ZD miatt vettem csak ps pro -t, de minden fillért megért. És még jó néhány exc. sorakozik a polcon. Bár ahogy haladok a BB -vel, még sokáig ki fog tartani és még ott a dlc is, ha lesz akcióban beszerzem.

(#3195) Peetey91 válasza Mirakuru (#3193) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szuper, köszi a tippet! Blood starved beastnél voltam elakadva, most így gyorsabb fegyverrel, kis gyakorlással harmadik próbálkozásra lement, úgy néz ki ez lesz az én stílusom. :R

(#3196) #10186752 válasza Peetey91 (#3192) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor neked a saw cleaver, közismertebb nevén a vajazó ajánlott. Gyors, erős, jól bírja a buffokat (áram vagy tűz). Utána le se akarod majd tenni!

Én is így voltam vele, először Axe, szinte pszichológus segítségét kellett kérnem, hogy le tudjak róla válni, annyira rágyógyultam. Aztán váltottam vajazóra, azóta mást se akarok használni, max még néha Ludwigot, ha fontos a range.

(#3197) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Továbbra sem mennek ezek a fél életes chalicok. Most ez a sarlós öregember nem megy. Eldobja a sarlót dodge és az esetek többségében akkor is eltalál. :D
Kb mindent próbáltam. Gyors fegyót, lassat, parryzgetést de egyszerűen mindig kifingok ha 1/3 életnél jár már.
Inkább visszatérek az Amygdalához, kipróbálom amiket javasoltatok.

(#3198) sp8787 válasza YAKEN (#3197) üzenetére


sp8787
addikt

A Jump cheese-t probald, az a legegyszerubb.

(#3199) hanyi00 válasza YAKEN (#3197) üzenetére


hanyi00
tag

Nyomd el a beast roar-t. Akkor nem kapsz dmg-et.

(#3200) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na beköszönök Urak. Nem tudom még hogy nagy szerelem vagy nagyon rövid szerelem lesz, de az első óra tetszett még akkor is ha csak ugyanazt a 10 embert öltem meg ;] na jó nem csak majdnem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.