Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:11:09

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) Woodslave válasza mttssz (#3450) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Láttam a nedves ápolónőt. Mondjuk nem igy kepzelem ;]. Meg Amygdalát. Ez utóbbi verhetőnek tűnt csak megint elturelmetlenkedtem. Majd holnap megpróbálom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3452) mttssz válasza Woodslave (#3451) üzenetére


mttssz
senior tag

A harmadokat gyujtogetted jatek kozben? Vagy nem szeretnel rola spoilert?

(#3453) Woodslave válasza mttssz (#3452) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért ez már a vége? A lecture buildingben volt vmi third cord de itemet nem kaptam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3454) #10186752 válasza Woodslave (#3451) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az szárazdajka. Nem nedves nővér. :)

(#3455) #10186752 válasza Woodslave (#3453) üzenetére


#10186752
törölt tag

Közeledsz a végéhez, igen, bár van még olyan rejtett terület, ahol nem jártál. mert magadtól a büdös életben nem jössz rá, hogyan tudod "aktiválni".

Szerintem menj vissza Józsika klinikájára, és nézz körül alaposan. De úgy közelítsd meg, mint az asszonyt! :-D

(#3456) hanyi00 válasza #10186752 (#3455) üzenetére


hanyi00
tag

Hátulról vagy óvatosan? :D

(#3457) BOBAKILL válasza hanyi00 (#3456) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hátulról egy visceral támadással. :D

(#3458) Woodslave válasza #10186752 (#3454) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C ja pont reggel néztem. Nem ismertem ezt a kifejezést. :D :W

Egy disznót megöltem így hát .. ;] :D

Ok. Köszi a tippet. Mondjuk így értelmet is nyerhetne a ládában a józsika potion. Soha egyetlen egyszer se találtam még lehet utalás ;] Szegény véres nő szellemet viszont lecsaptam lehet nem kellett volna :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3459) #10186752 válasza hanyi00 (#3456) üzenetére


#10186752
törölt tag

Előbbi.

(#3460) #10186752 válasza Woodslave (#3458) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ő a Yharnam-királynő, ha a platinára hajtasz, okoz még majd nehéz perceket a ribanc.

De amúgy nincs jelentősége, hogy bottal se piszkálod meg, vagy kívánósan rámész itt.

(#3461) Woodslave válasza #10186752 (#3459) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy a dajka (mondjuk az se így képzelen :D ) meg Amygdala se tűnik most annyira reménytelennek, utóbbit egyszer próbáltam. Aztán majd meglátjuk :D

A katedrális huntere viszont egyelőre reménytelen. Ott meg kell tanulnom megfelelő időben alkalmazni a hp gátlót. A másik kettőt (harmadikat már korábban) már ki tudtam nyírni a yahargulio kápolnában

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3462) Woodslave


Woodslave
nagyúr

tényleg rengeteg elrejtett dolog lehet. Agyaltam ezeken az ajtókon, hogy minden fázisban más válaszokat kapsz, lehet volt amikor nem mentem és akkor lett volna valami. :U

Mindegy mondjuk végigjátszom az biztos megpróbálom a dlc-t de ilyen ng +10 meg platinázások azok tuti nem ebben az életben lesznek :D

a következő játék a spiderman lesz legkönnyebb fokozatban :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3463) #10186752 válasza Woodslave (#3462) üzenetére


#10186752
törölt tag

"de ilyen ng +10 meg platinázások azok tuti nem ebben az életben lesznek :D"

Dehogynem, csak még nem tudsz róla. Mi már igen.

(#3464) Woodslave válasza #10186752 (#3463) üzenetére


Woodslave
nagyúr

neeeeeeeeee :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3465) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na mondom nézelődök ha már játszani nem tudok (tudom ez hiba de gondoltam amíg eljutottam nem probléma) Hát rájöttem miért írja még mindig hogy ascend odeon chappel. Qrvára nem találtam meg a healing workshopot.. :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3466) #10186752 válasza Woodslave (#3465) üzenetére


#10186752
törölt tag

És én még nem is erre a területre gondoltam...

(#3467) Woodslave válasza #10186752 (#3466) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez az én balfaxságom hogy nem néztem jobbra.. :U

Komolyan mondom a legjobb döntésem volt ez a játék annak ellenére hogy nem sokan bátorítottak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3468) wierra válasza Woodslave (#3467) üzenetére


wierra
senior tag

Sajnos túl sok manapság a kazuár (punci) játékos. Ettől az "easy-n végiglötyögöm mert nekem ez a szórakozás" típusú felfogástól én kifejezetten hányok. :((( :((
Örülök, hogy Neked bejött a cucc. ;) :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#3469) Scholes9 válasza #10186752 (#3463) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3470) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nincs is jobb mint ebéd szünetben leverni a dajkat. Yee

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3471) mttssz válasza Woodslave (#3470) üzenetére


mttssz
senior tag

Akkor ha most ha a jelenlegi NG kort akarod tovabb minni, akkor ne beszelj Gehrmannal, mert akarmit csinalsz, elkezdodik az NG+.

(#3472) #10186752 válasza wierra (#3468) üzenetére


#10186752
törölt tag

Őszintén? Én ezt pont nem így gondolom. Én azért játszom, hogy szórakozzak, hogy gördülékenyen fogyasszam el az adott játékot, ezért szinte minden esetben easy-n játszom. És agyfosást tudok kapni például azoktól a játékoktól, amik alap nehézségen is aránytalanul szívatják a játékost egy unfair harcrendszerrel, pl. AC:Odyssey.

Attól, hogy egy sima faszparaszt katonára 15-öt kell ráverni, hogy elfeküdjön, miközben én, a világverő assassin, aki extra képességekkel rendelkezik, az két ütéstől elfekszik. Ez a fejlesztői kreativitás teljes hiányát jelzi.

Én nem a kihívás miatt játszom, aki azt mondja, annak baj van az életével. Mert kihívás lefutni a maratont, megmászni az Everestet, vagy átúszni a csatornát. Ez kihívás. Ha kihívást akarok, akkor megtanulok repülőt vezetni, az kihívás. Ez pedig szórakozás, ennek nem a kihívásról kell szóljon.

Nekem az, hogy a Bloodborne-nal játszom, nem kihívás. Egyszerűen élvezem minden percét, a világát, az atmoszféráját, a varázsát, a helyzeteket, amikbe helyez. És igen, azt is élvezem, ha huszadjára ver le valamelyik faszparaszt. Szórakoztat. Ezáltal a nehézségi szintje sem bosszant.

Viszont bármilyen más játék nem ilyen, így számomra elfogadhatatlan benne, ha egy katona hátrafelé guggolva, mint egy szaró galamb, nagyokat szökken, miközben nyilaz rám, miközben és sprintelve, előrefelé nem tudok olyan sebességgel futni. Az alávaló, nyomorult csalás a fejlesztők részéről, mint ahogy az is, amikor a brut-ellenfelek jönnek tucatjával mondjuk az Uncharted crushing fokozatán.

(#3473) Woodslave válasza mttssz (#3471) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kösz nem merem elolvasni :D

Azon agyaltam ha megkeresem Gerhmant akkor nem indítok el valami end game szekvenciát amiből nincs vissza? Mert még Amygdalát ki akarom nyírni. A huntert is de azt nem tudom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3474) #10186752 válasza Woodslave (#3473) üzenetére


#10186752
törölt tag

De, elindítasz.

Úgyhogy be ne tedd a lábad a virágos kertbe! Amúgy ez volt a spoilerben is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3475) Woodslave válasza #10186752 (#3474) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R akkor még játszok kicsit :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3476) #10186752 válasza Woodslave (#3475) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ráadásul még vár téged a Hókirály is.

Szerintem az egyik leghangulatosabb pálya a játékban. Csakhogy oda el kéne jutnod. Ahhoz meg az kéne, hogy ....

A Csigás Kurváról ne is beszéljünk...:)

(#3477) #10186752 válasza Woodslave (#3475) üzenetére


#10186752
törölt tag

Amúgy HornGyusziról nem beszéltél még.

(#3478) Woodslave válasza #10186752 (#3477) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint? Elég sima ügy volt.. Egyszer-kétszer elbalfaxkodtam de látszott hogy túl nagy meglepetést nem fog okozni. A kamera állás viszont annyira nem volt jó a kis terem miatt. (Ha rémálom Nikolaszt hívod így mert arra asszociálok :D ) Az ilyen 1 hites halálos támadásokat nem szeretem.

A dajkára viszont büszke vagyok. Mármint ahogy kinyírtam. Türelmesen kifigyelve a támadásokat aránylag keveset vagdalkozva feleslegesen meg a pánikszerű oldalazgatás se volt annyira jellemző (csak kicsi :D ) Tehát kb ez az első akinél azt gondolom meg tudnám ölni még egyszer (na jó második mert Nikolást is) és nem a hubazmeghogyafaxbaissikerültez érzés volt :D

Ne is mondjátok el megkeresem. Így is sajnos többet vagyok a melóhelyen mint a ps előtt és mivel nagyon ezen a játékon kattogok ezért fenn áll a veszély hogy meglátok valamit amit nem kéne (vagy kéne - nézőpont kérdése)

Ma Amygdala lesz a menű. Az is aránylag verhetőnek tűnt remélem nem húz elő valamit

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3479) mttssz válasza #10186752 (#3476) üzenetére


mttssz
senior tag

Hokiraly == Logarius?

(#3480) #10186752 válasza mttssz (#3479) üzenetére


#10186752
törölt tag

:K

(#3481) #10186752 válasza Woodslave (#3478) üzenetére


#10186752
törölt tag

"remélem nem húz elő valamit"

Dehogynem. Az egyik karját! :D

(#3482) #10186752 válasza Woodslave (#3478) üzenetére


#10186752
törölt tag

Érdekes, nekem meg a dajka ment mindig könnyen. Annyira unalmas, és buta taktikám van ellene.

Ezzel lemegy elsőre, oszt jól van!

(#3483) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Én most elkezdtem felfedezni azokat a kis zugokat, amiket kihagytam de elég jól bejártam mindent. Hókirály is megvolt még a chalicek előtt, az az ajtó is ahova le kell jól esni, jospeh's clinic is. Volt egy ajtó ami nem nyílt csak nem emlékszem már hol. Arra emlékszem egy láda volt az ajtó mellett és a közelben egy batár ürge egy nagy vasgolyóval. Lehet már ki tudom nyitni.

(#3484) Woodslave válasza #10186752 (#3482) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5 körüli próbálkozással megvolt azért hajam nem téptem. Mondjuk tűzpapír előtte csomot gyakoroltam a gurulás nyitás r1-2 csukás combót. Lehet egyszer sikerült is ;]

spoilerre: :C :D az megvolt már

ja felmentem a healing workshopba. Ha idejében megyek lehet kihívás lett volna de igy nem. Egy tárgyat találtam de legalább eltűnt a papír. Mondjuk az vicces volt amikor odaálltam a létra elé és nyomtam egy kört :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3485) #10186752 válasza YAKEN (#3483) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem, az az ajtó nem nyitható. Nem találod ki, hogy hova nyílik!

Cleric mögé, a híd végén van egy ajtó, annak az a másik oldala, amit te mondasz. :) Szórjál ki ott egy kis shining coint, és menj át a másik oldalára, ott lesz! :)

(#3486) YAKEN válasza #10186752 (#3485) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Oh értem. Elhiszem neked. :D
Most a királynőből megmaradt trutyit vettem fel éppen. Visszanézek pár helyre random.

(#3487) hanyi00


hanyi00
tag

Végig értem a Great Pthumerun. Fekszik a fehér ruhás qva is. Kicsit csalódott vagyok. Az Abhorrent beast a legnagyobb mumusom az eddig bejárt chalice-ekből. Még meg kell ölnöm a mikulást + a dajkát és megvan a 3. befejezés is. :))
Aztán írok egyből a supportnak, hogy miért nem küldték el előre a hátteret. :D

(#3488) YAKEN válasza hanyi00 (#3487) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Abhorrent én is utáltam de van rá egy jó stratégia. Én mindig szemből mentem neki majd balra dodge az ütés elől és szúrás. Ezzel kb ki is lehet fektetni. Mára már rutin így 7-8 találkozás után. :D

(#3489) hanyi00 válasza YAKEN (#3488) üzenetére


hanyi00
tag

Én talán kétszer találkoztam vele, de elég volt. Jut eszembe.. van egy hunter két piros szemű kutyával, szintén chaliceben. Mire rájöttem mi a gyengéje a kutyáknak meghaltam vagy 10x. :D

[ Szerkesztve ]

(#3490) YAKEN válasza hanyi00 (#3489) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Hát igen ők sem kedvencek. :D
Nekem volt egy extrém esetem de már nem tudom melyik chalicben. Cursed is rá volt nyomva meg minden és volt egy hely ahol volt a sarló dobálgató ürge meg ugyanennek a mágiás változata, amik bossok szoktak lenni, plusz egy gurulgató troll a brutál buzogányával, talán még idézgető boszorka is. Kigúvadt szemekkel néztem, hogy ezt most miként is gondolták így fél élettel. Hát mondanom sem kell nagy ívben elkerültem azt a részt, bármit is őriztek tojtam rá mert ott csúnya elhalálozások lettek volna számomra. :D

(#3491) hanyi00 válasza YAKEN (#3490) üzenetére


hanyi00
tag

Én iylet nem csináltam. Muszáj benéznem mindenhova, még ha hagytak üzenetet, hogy nincs ott semmi még akkor is. Főleg, hogy egy helyen írták, nincs ott semmi, fordulj vissza és bloodrock volt a ládában!! Lower Loran + Isz kimaradt eddig. Begyűjtöm az utolsó trófeát gyorsan, aztán belekóstolok azokba is, majd jöhet a gem farmolás. :)

(#3492) YAKEN válasza hanyi00 (#3491) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Tudom nem illik. Már fáradt voltam és végezni akartam azzal a szinttel de több ilyen nem fordult elő, én is kipucolom teljesen mindig. Bloodrockot már én is találtam kettőt chalicekben. Nekem talán már csak a sinister lower loran root maradt vagy a sinister isz root.

[ Szerkesztve ]

(#3493) hanyi00 válasza YAKEN (#3492) üzenetére


hanyi00
tag

Azt nem tudod véletlen (vagy bárki), hogy hogyan pofátlankodnak be idegenek a játékomba? Randomra írja, hogy cseng a sinister bell és megjelenik egy ellenséges player. Eddig levertem őket, de akkor is bejött egy srác, amikor az asszonnyal coop-oztunk.

(#3494) YAKEN válasza hanyi00 (#3493) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Passz, én totál offline tolom.

(#3495) hanyi00 válasza YAKEN (#3494) üzenetére


hanyi00
tag

Amíg nem chalice-eztem én is offline játszottam, zavart a sok földön hagyott üzenet, de már megszoktam.

(#3496) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ha már chalice. Van ugy a blood kutyátol egy. Ezek a dungik megmaradnak ha egybol meghalok benne?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3497) hanyi00 válasza Woodslave (#3496) üzenetére


hanyi00
tag

Persze. Illik is meghalni mindegyikben! :)

(#3498) Woodslave válasza hanyi00 (#3497) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meglepődtem volna ha nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3499) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez az Amygdala egy vicc?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3500) hanyi00 válasza #10186752 (#3439) üzenetére


hanyi00
tag

Kész is van! :)
Újabb Cleric Beast kill, 4 perccel azután, hogy felkeltem az asztalról a klinikán. :D
Én ebből a bossból fogok hobbit űzni. Minél gyorsabban 0 bekapott dmg a cél. Sajnos most is eltalált véletlen. :((

Cleric

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Bloodborne (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.