Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) savior válasza bjergerking (#1049) üzenetére


savior
őstag

Szabadon jarkalhatsz a szerverek kozott.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#1052) D1Rect válasza bjergerking (#1049) üzenetére


D1Rect
félisten

Arsha-n vigyázz, mert nincs World Boss.
Én a héten másodjára néztem be, hogy átlogolok az altra bosst ütni és nincs sehol. :DDD

(#1053) D1Rect válasza D1Rect (#1052) üzenetére


D1Rect
félisten

Én a héten másodjára harmadszor néztem be, és még le is késtem...

(#1054) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1053) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Én a héten benéztem pár bosszt...Hajokaztam meg lifeskill.Alig grindolok. Bár így is zsákoltam egy kazarka boxot. Már van vagy 10 :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1055) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1054) üzenetére


D1Rect
félisten

A héten én is eljutottam oda, hogy ki a dobozoknak ki kellett jelölni egy állandó lakhelyet, mert már sok volt.
Nekem Trent lett a dobozos storage.

(#1056) pRoject22


pRoject22
őstag

Most kezdtem el játszani vele de így elsőre egyszerre elég sok, hirtelen azt sem tudom merre áll a fejem :D

¯\_(ツ)_/¯

(#1057) Kolbi_30 válasza pRoject22 (#1056) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Csináld a storyt. Utánna ráérsz szétnézni.
Vagy szólj ha kell kis segítség.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1058) pRoject22 válasza Kolbi_30 (#1057) üzenetére


pRoject22
őstag

hát igazából azt sem tudom merre vagyok arcal, jól jönne egy kis segitség :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1059) D1Rect válasza pRoject22 (#1058) üzenetére


D1Rect
félisten

[link]
Szerintem nagyon jó kezdő csatorna, mindenről IS van egy 10 perces alapozó kurzus, kivéve az enchantolást, de azt úgyis csak naru gear-re fogod nyomkodni.
De ha bármi kérdésed van ezek után, itt is megválaszoljuk ha tudjuk.

(#1060) D1Rect


D1Rect
félisten

Twitch Prime 899Ft:
[Event] Blessing of Kamasylve (7 Days) x2
[Event] Blessing of Kamasylve (1 Day) x1
[Event] Secret Book of Old Moon (7 Days) x2
[Event] Secret Book of Old Moon (1 Day) x1

(#1061) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1060) üzenetére


Kolbi_30
őstag

vigyazz ez p2w :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1062) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1061) üzenetére


D1Rect
félisten

I <3 p2w

Persze ha még valaki nem lőtte el a prime előfizetését, akkor lehet ingyenes is.

[ Szerkesztve ]

(#1063) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1062) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem nincs primom.de ha 900 forint 1 honapra akkor ezert erdemes lehet csinalni :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1064) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1063) üzenetére


D1Rect
félisten

Van 1 hetes próbaidőszak ingyen.
Kiveszed a cuccost, lemondod, 0Ft.

(#1065) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1064) üzenetére


Kolbi_30
őstag

ahham meglesem

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1066) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnap rászántam az időt és összeütöttem magamnak egy TET bossgeart + némi profitot.

Hihetetlen mennyiségű fals információ kering erről a köztudatban, még angolul is.

(#1067) D1Rect válasza D1Rect (#1048) üzenetére


D1Rect
félisten

Afk főzésre, ha valami olyasmit főz az ember ami bottleneck alapanyagot használ, lion, milk, etc.

(#1068) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1066) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Mire gondolsz? a Fail Stackre?

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1069) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1068) üzenetére


D1Rect
félisten

Megfogtam az ingyen kapott fs-eket(a nagyobbakat, a kicsiket reblatholtam 22-ig) és belenyomkodtam a gearbe, ~2000 meme kellett beléjük.
TET dim tree + griffon + bheg + kutum + urugon + duo kzarka@9 dura amit megetetek a kováccsal. Egy tet kzarkám már volt az exchange kuponból.
Meg maradt a végén egy 101-es stackem amit eltettem későbbre, de már vettem is hozzá egy BS main handet, hogy húzzam 145-ig.
Ez az urugon már pluszban van, majd nyomkodom rá a PEN próbát eladásra.

(#1070) D1Rect


D1Rect
félisten

Olvassa ezt bárki aki nem találja meg magától a 24 órás kódokat és van értelme ide beírni?
ATOR-AXXI-ONCO-MING

May 22, 2021 - HOTT-IMEB-OOST-ER01
May 23, 2021 - HOTT-IMEB-OOST-ER02
May 24, 2021 - HOTT-IMEB-OOST-ER03

(#1071) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1070) üzenetére


Kolbi_30
őstag

En olvasom :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1072) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1069) üzenetére


Kolbi_30
őstag


nalam igy fest

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1073) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1072) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha az idén megvan a 265 ap én már elégedett vagyok.

(#1074) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1073) üzenetére


Kolbi_30
őstag

VEgyel egy tet wichh fulest meg egy tri nyaklancot pl ogre,aztan probalj ra a tetre,nekem igy lett. Penzt konnyu szerezni..Az ugy elvia teruleteken kn 200 milla egy ora, agris nelkul ha nem baszom el.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1075) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1074) üzenetére


D1Rect
félisten

Ékszert enchantolni nagyon rizikós, könnyen tönkre lehet menni benne.
Dolgozom rajta, hogy legyen egy setupom amiből ki tudok venni egy 44-es stacket viszonylag gyorsan/kevés inventoryval és lehetőleg olcsón.
Majd akkor elkezdem csinálni a Basi/valtarra vagy Crescent ringet.

De lehet megveszem marketen, de elment most 1 milliárd kosztümökre(cronra).

(#1076) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

50% leárazás van bundle és packre. 40euro 3k pearl 90nap prémium 20 inventory meg meg sok minden van benne.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1077) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1075) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Cron miatt nem vettem meg kosztumot. Múlt hét óta már megint van 500 nem tudom de nekem jön rift bossokbol meg garmothbol.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1078) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1077) üzenetére


D1Rect
félisten

Gyakorlatilag fél áron tudsz cront venni ha betöröd a kosztümöt.
Persze szerencse is kell hozzá, ez nem NA.

(#1079) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1076) üzenetére


D1Rect
félisten

Láttam, köszi, sztem a 30€-sat behúzom.

(#1080) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnap meglett a 254, eléggé uphill battle volt összerakni a 3.3m-ot, miközben "naponta" jön a marketről egy kosztüm 300m-ért.
Ki kéne venni valamelyik könyvből még az 1AP-t és meglenne a 253 BS-sel is.
Vagy esetleg egy 1tap tet is megoldaná a problémát de 120fs alatt nem nyomok rá, de az meg még nincs.
Elkezdem összeszedni a crescent árát, az lesz újabb +3AP aztán jön a neheze.

Már egy csomó pénzt elköltöttem, de még mindig nem nyertem semmit. :(

(#1081) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1080) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem megvan a 275 kutummal. meg 327 DP

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1082) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Casual szinten megint ránéztem a játékra, látom megint van egy halom új class. Kérdésem egy régebbi felé irányulna. Engem a PvP rész alapból nem vonz - talán a large scale siege igen, de arra időm nincs, azért sem GW/Daocozok már -. Szóval life skillezni érdemes Shai-t indítani? Van valakinek? Mennyire életképes PvE/Life skill szempontból?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1083) Kolbi_30 válasza CactuS (#1082) üzenetére


Kolbi_30
őstag

A Shai aranyos nekem is az a lifeskilles.Nagy a teherbirasa is. Nem rossz. Farmolnim mobot annyira nem jo mert nem nagyon mobilis, viszont a sebzese nem rossz, Potik nelkul lehet vele haladni, siman magasabb APt igenylo teruleten oasis gearrel. Atalent kvesztek is erdekesebbek mint a tobbinel az awak. Szerintem nyugodtam indits egyet.
Nekem ugy lett lvl 58 hogy csak a kotelezo mobokat vertem vele agyon.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1084) D1Rect válasza CactuS (#1082) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem tudom mit értesz casual alatt, de szerintem ez egy olyan mmo ami "sandbox single player, csak sokan vannak a pályán".
Ha nem zavar, hogy egy ovis kinézetű karakterrel játszol(cimbi ezen van kiborulva) akkor a shai nagyon jó.
A legéletképesebb, igazából nagyon high-end ritka nyersanyag rotation-nél lehet az, hogy valami nagyon mobilis class-szal ki tudsz venni 1-2 plusz nyersanyagot, ha nagyon tolod a rotationt, de az már odafigyelős, nem olyan lifeskillesen chilles.

(#1085) CactuS válasza D1Rect (#1084) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meló + 2 gyerek + asszony + kutya + családi ház = elég kevés szabadidő. :D Tudom, hogy nem leszek top 5%, mert így nem nagyon lehet, de szeretem a körülményekhez képest kihozni amit lehet. Mondjuk itt legrosszabb esetben milk lady lesz, de alapvetően a life skill bónusz, meg a teherbírás jó lehet, a szamár bónusz nem tudom, hogy mennyire számít később.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1086) D1Rect válasza CactuS (#1085) üzenetére


D1Rect
félisten

Én elvagyok a napi kb 2x1 órával, van amikor csak összesen egy.
Napközben ránézek leszedni a farmot és megetetni a munkásokat, de ha nem hagyod 24 órában futni, még ennyit se kell foglalkozni vele.

(#1087) CactuS válasza D1Rect (#1086) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, a farmot anno régen elkezdtem, amikor megvettem a játékot sok éve, de azóta se néztem. Az is jó pénzt hoz? Igazából örülnék neki, anno az ArcheAgeben is a farmokat és a tengeri halászatot élveztem igazán, plusz a hajós kereskedést. Csak ott tele lett a tököm azzal, hogy hackel be tudtak fagyasztani és vitték a halászhajód mindenestől.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1088) D1Rect válasza CactuS (#1087) üzenetére


D1Rect
félisten

A farm szerintem verhetetlen, ha csak a ténylegesen foglalkozás/pénz-t nézed.
~20m egy szedés és ha gyakorlott vagy akkor pár perc alatt megvan.
Sztem erre mindenképp érdemes kitenni egy altot aki gyakorlatilag csak áll a farm mellett, és csak át kell logolni amikor le kell szedni.
Mivel nincs quick travel az egyetlen amivel minmaxolni lehet az utazást a dedikált altok.

Szerintem nagyon hangulatos a sea content, de nekem a mobok püfölése érdekesebb.
Ha lehetne teljesen nolifeolni akkor hajóznék.

(#1089) CactuS válasza D1Rect (#1088) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkoriban azt hiszem még nem voltak rendes hajók és igazából a pecázás is sokkal jobb volt AAban (mármint a tengeri része). De ha eljutok odáig, akkor majd ránézek akkor. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1090) D1Rect válasza CactuS (#1089) üzenetére


D1Rect
félisten

Van quest line csak hajózásra, ad is egy kezdő hajót.

Ha nem akarsz pvp-zni, se "rendesen" grindeolni, van az a lehetőség, hogy nem léped meg az 50. szintet és akkor senki nem tud bántani.
Ezt a dedikált lifeskill vagy barter karival szokták is csinálni.

(#1091) CactuS válasza D1Rect (#1090) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem tudom mennyire agresszív a játékos bázis. AAban elég toxikus volt, azt nem is bírtam, ott próbáltak keresztbe tenni az embernek, ahol tudtak, ahelyett, hogy a saját dolgukat csinálnák.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1092) Kolbi_30 válasza CactuS (#1091) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nem jellemzo itt az a viselkedes.Persze van par fasz aki PKzik nehha, de karmabombat kap parszor aztan lebasszuk hah tudjuk, jo esetben rabaszik mert visszatorik a cucca vagy elhagy par ertekes követ..
De most ugy masfel 2 eve jatszom ahogy tudok, ha 5 alkalommal gankeltek le sokat mondok.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1093) CactuS válasza Kolbi_30 (#1092) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

AAban ugye abban volt az élvezet ezeknek, ha a kereskedő hajót, szállító járműveket akadályozták, gankelték folyamatosan. Itt akkor ezek szerinte ennyire nem durva a helyzet. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1094) D1Rect válasza CactuS (#1093) üzenetére


D1Rect
félisten

Itt azért nem lehet annyira kibabrálni a másikkal.
Nem lehet elrontani a másik játékélményét.

[ Szerkesztve ]

(#1095) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1080) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Mit veszel ami "naponta" lejon? Mert vennek en is parat, Beindult a dream horse projekt.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1096) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1095) üzenetére


D1Rect
félisten

A classic event box ment amikor a steam csomagok akciósak voltak.

(#1097) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1095) üzenetére


D1Rect
félisten

Én számolgattam a dream lovat, hát még átlagos eséllyel sem éri meg ha meg kell venni a cuccot hozzá, ha "van" akkor is necces.
Persze lehet valakinek szerencséje.

(#1098) Kolbi_30 válasza D1Rect (#1097) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Este elkurtam ra közel 2 miliardot, meg volt masfel miliardnyi materialom hozza :DD :DD Nyilvan nem sikerult.De annyira nem bosszanto, mint letorni egy tet itemet duora vagy prire, mert mar eloferdult parszor :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#1099) D1Rect válasza Kolbi_30 (#1098) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem is van egy duo kzarkám 8 durával, de majd elcserélem 1 AP-re. :)
A ló nyomkodás sajnos olyan, hogy semmit nem lehet kezdeni az ottani FS-sel, csak tovább nyomkodni amíg bejön.

(#1100) D1Rect


D1Rect
félisten

Azt tudni, hogy a market meddig lesz offon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.