Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) CactuS válasza Tamyra (#349) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Priviben küldtem elvileg egy guest passt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#352) Tamyra válasza mikromanus (#350) üzenetére


Tamyra
tag

Köszi megpróbálom :)

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#353) Tamyra válasza CactuS (#351) üzenetére


Tamyra
tag

Igen láttam nagyon szépen köszönöm neked is, nem tudom itt gondolom vannak szintén szerverek, így a magyarok hova szoktak menni legtöbben vagy inkább külföldiekkel játszogattok?

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#354) pokers


pokers
senior tag

Srácok, ez általános tendencia, hogy már sokadszorra szívatnak meg egyes kedves játékosok?
Már nem tudom hanyadszorra játszák el velem, hogy gyepálom az ogrét, már felfejlődtem annyira, hogy meg is tudnám ölni, de a csata vége előtt, mikor már jó legyengítettem, előkerül a semmiből egy bzi és megöli előttem, learatva ezzel a babért és az esetleges lootot.
Persze mindezt teszik álcaruhába. Tegnap nagyon felqurtak emiatt, hogy nem igaz nem engednek megölni egy ogrét :W

(#355) mikromanus válasza pokers (#354) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát ja. Ezek ilyenek. Amióta nincs XP loss nagyon nem lehet visszatartani ezeket. Lehet eleinte kell a kisebb skilleket elnyomni és a végén mikor tuti elég lesz elnyomni az "ultimate" sebző skilleket. Mondjuk nekem nem gond. Blizzarddal kezdek. Abba nagyon nem tudnak belekötni. A kivégzés meg jó meteorral, vagy még inkább a villámesővel ami 100% black spirit energiánál ugrik ki az ujjaim közül. Persze azért csak bepróbálkoznak. Persze lehet ölni is az ogre körül a játékosokat. Az xp veszteségnél mondjuk az genyább volt, de ha gyenge vagy most is az lehet. Régen "csak" simán kinyírtak és buktál 1-1,5% XP-t. Most meg ha lemegy az életed hátbavágnak kétszer, rádnyomnak egy CC hatást és megvárják míg az ogre kinyír. Akkor buksz XP-t most is.

(#353) Tamyra
Elvileg mindenütt vannak magyarok. Jorduine-on talán a legkevesebben (nem tudom él-e, de pl: CrimsonDawn , de ott is láttam magyar guildet. Alustrin sok a magyar. Azt hiszem ott van a RAR meg a ZIP. Meg az Angel Fury és a NoPara. Croxus szerveren is van 1-2.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#356) Tamyra


Tamyra
tag

Amúgy jó játék nagyon tetszik így a pár nap alatt igaz még csak egy wizardba kezdtem bele, aztán próbáltam egy Musát most meg egy Valkürt, szokták ezt lejjebb akciózni mert azért így hirtelen a 30 eurot sokallom érte :P bár lehet megéri minden centjét :)

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#357) freezer922 válasza Tamyra (#356) üzenetére


freezer922
aktív tag

Sajnos eddig tudtommal nem :x

(#358) Tamyra


Tamyra
tag

Ja lenne még egy kérdésem, néha besötétül a játék ha barangolok, szóval olyan mintha beesteledne, de ilyenkor megállok és esc-> beállítások. na ilyenkor hirtelen kivilágosodik minden rendesen semmire sem kattintok. Ez mitől van van esetleg valami beállítás rá hogy úgymond "folyamatosan világos legyen"? :D Ha nem értitek miről beszélek megpróbálom jobban körülírni nem vagyok valami nagy infomókus :D :D :D

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#359) pokers válasza Tamyra (#358) üzenetére


pokers
senior tag

Ez a sötétedés most valamelyik utolsó patch-el jött, nagyon zavaró nekem is.
Használni kell a lantern-t :K

(#360) freezer922


freezer922
aktív tag

A mai nap kijövő Valencia zónában van egy rész amit úgy hívnak, hogy "Magyar sands", kíváncsi vagyok, hogy vajon az tényleg Magyart jelent vagy valami mást :D

(#361) Attak27


Attak27
újonc

Kedves Black Desert Online magyar közösség!

Üdvözöl az Angel Fury guild!
Olyan vállalkozó szellemű játékosok jelentkezését várjuk akik szeretnének jó hangulatban és társaságban eltölteni napi pár órát vagy akár egész napot. Segítőkész tagok várják kérdéseidet a TS ünkön, bármi legyen is az. A klánba olyan embereket várunk (kezdők és tapasztalt játékosokat egyaránt) akik szeretnek és akarnak is csapatban játszani és összefogni egy közös célért (közös guild questek, bosszozás, node warok). Ha felkeltettük az érdeklődésedet jelentkezz a Facebook oldalunkon, írd meg a család és a main karaktered nevét és szintjét. https://www.facebook.com/groups/859672337486059/

Üdvözlettel: Az Angel Fury guild (Black Desert Online)

(#362) nonsen5e válasza Attak27 (#361) üzenetére


nonsen5e
addikt

Engem érdekelne a guild.
Nem játszok túl sokat, nincs annyira sok időm - április óta még mindig csak 36 vagyok, de kezdem unni a <<solo player>> üzemmódot. :)
Jó sok év mmo-s tapasztalatom van, de ez itt annyira más, hogy túl sok mindent nem tudok kamatoztatni.

Héten valamikor majd írok, amikor normális internet közelében leszek és játszani is tudok majd.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#363) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Sziasztok4
szereztem egy 7 napos guest keyt. Honnan szedhetem le a jatekot kiprobalasra? a hivatalos oldalon az accban csak venni tudok..és sehol sem talalok downlad reszt. kodot se tudom hozzaadni

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#364) nonsen5e válasza Kolbi_30 (#363) üzenetére


nonsen5e
addikt

https://www.blackdesertonline.com/shop/code?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#365) Kolbi_30 válasza nonsen5e (#364) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Kössz!!!

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#366) Kolbi_30 válasza nonsen5e (#364) üzenetére


Kolbi_30
őstag

TEgnap jatszottam este 1 óra 40 percet kb..lvl 18 lett belőle.. MA szerettem voln afolytatni, e eltünt a karim..ez valami bug vagy a 7 napos proba liszensz okossága?

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#367) nonsen5e válasza Kolbi_30 (#366) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ugyanazt a szervert választottad ki, mint múltkor? Croxus/Jordine/Alustin?
Azon belül a csatorna már mindegy, de szerverenként értelem szerűen más karakterek lehetnek.

Nincs semmilyen karakter törlős okosság elvileg.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#368) Kolbi_30 válasza nonsen5e (#367) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Minden servert megnéztem amit választani tudtam..de egyiken sem volt karakter..Bár nem nagy para mert masfel ora volt elérni azt a szintet. De akkor is fura..De nem nagyon varazsolt el.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#369) mikromanus válasza Kolbi_30 (#368) üzenetére


mikromanus
veterán

A legegyszerűbb magyarázat gyakran igaz is. Nem másik régióba regisztráltad/indítottad? Ha NA régióban nyomultál az bizony nem látszik EU-ban. A szervereknél indításkor mikor a szervert és a channelt tallózod jelzi hány karaktered van. Ha semelyiken nem vagy ott, akkor mellényúltál induláskor és nézheted az amerikai régióban is. (vagy ha nem Croxus, Jordine és Alustin szervereket látsz, akkor válts vissza Európára!)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#371) savior válasza savior (#370) üzenetére


savior
őstag

Vagy The Elder Scroll Onlinet tudok még felajánlani cserébe.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#372) Attak27 válasza Kolbi_30 (#366) üzenetére


Attak27
újonc

A loader jobb felső sarkában nézd meg, hogy az Európai eégióba akarsz -e feljelentkezni, mert szerintem átváltott az USA régióra. Ugyan ez volt nekem is de ha visszaváltasz ott lesz a karid. Üdv: A

[ Szerkesztve ]

(#373) Kolbi_30 válasza Attak27 (#372) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Köszi az Infókat mindenkinek.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#374) LBandi


LBandi
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékkal és van egy küldetés amivel nem boldogulok, már próbáltam újrakezdeni, mindhiába.
A küldetés neve: "A talk with Elion" . a könyvet elolvasva nem kapom meg a knowledgét és így a küldit adó NPC nem fogja fel hogy megcsináltam, (a quest logomban pirosan ott ál hogy completed) de leadni nem tudom.

Valakinek ötlet? :F

Amúgy jó játék, elég összetett.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#375) Methionyl


Methionyl
senior tag

Hali. Nagyon ki szeretném próbálni a játékot mielőtt megvenném. Ha valakinek lenne egy 7 napos trial kulcsa, azt megköszönném :R

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#376) Methionyl válasza Methionyl (#375) üzenetére


Methionyl
senior tag

Köszöntem. :R

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#377) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Lovat milyen szinten lehet szerezni? milyen feltételek kellenek hozzá?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#378) nonsen5e válasza MikaVejneGI (#377) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha jól rémlik 20-as karakterszint és 5-ös tamer szint (ha szamáron ültél kicsit akkor valószínűleg már megvan) kell ahhoz, hogy a kötelet tudjad használni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#379) Kolbi_30 válasza MikaVejneGI (#377) üzenetére


Kolbi_30
őstag

lvl 20 amikor megkapod a kuldit szamárért.aztán ha van elég ezustod vehetsz lovat szerszamok nelkul

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#380) D.R.O.


D.R.O.
tag

Szevasztok skacok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a karakteralkotásnál lehet ruhákat választani, ki is
választottam egyet, de nem azt adta induláskor, hanem egy tök másikat. Hogy
lehet ezt megváltoztatni?
Mert most ninjázok, és a többiek akik szintén, azok más ruhában vannak mint az alap amit
nekem adott. A pearlshopban sincsenek azok az outfitek.

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#381) mikromanus válasza D.R.O. (#380) üzenetére


mikromanus
veterán

Az armoroknak megvan a maguk designja. Hasaználhatod ezt, vagy vehetsz mást pearl shopból. esetleg crafter armort is használhatsz, de az nem igazán hasznos harcban. EMellett szinezheted festékekkel a felszerelésed részeit. Alapból az is cash shop item, de volt pár event ahol lehetett kapni és pár jöt az előfizetői pakkokból is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#382) D.R.O. válasza mikromanus (#381) üzenetére


D.R.O.
tag

Áh értem, köszi.

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

(#383) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

KEresek guildet nem árt ha van ts meg segítőkészség az elején!

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#384) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ha valaki ki szeretné próbálni a játékot az alábbi linken több ezer trial key elérhető jelenleg.
[link]

Aki hülye, haljon meg!

(#385) pokers


pokers
senior tag

Én hülye eddig mindig eladogattam az armorokat, amiket farmoltam, most meg nem győzöm visszavásárolni ah-ba, hogy vissza tudjam javítani enchant után a durability-t.
Ez így nagyon gáz, hogy még csak 9-es a zereth armorom, de a durability-t már lecsökkentette 20-ra :W
Azt számolgattam, hogy sztem jobban megéri megvenni a már felenchantolt cuccokat, mint saját magam csináljam. Sőt, már arra se emléxem hol dobta olyan jól a zereth armorokat, hogy visszamennék oda farmolni :O

(#386) spedo


spedo
csendes tag

Légy az ami lenni tudsz! Légy Rosszcsont ! Minden másra ott vannak az egyéb guildek.
Szeretnénk értesíteni mindenkit ,hogy a Rosszcsontok klán tagfelvételt hirdet. Fő profilunk a jó kedély és játékszeretet, Guild bossok , napi küldik, későbbiekben node war. illetve némi PK-zás várható szórványosan. De mindenek előtt a játék szeretete a fontos.
Ha felkeltettük az érdeklődésed keress minket in-game wispbe: ShadowShiwa, Ambertis, Emprise, Cyberblade, Hanoarashi. Alustin szerveren vagyunk. Facebook:http://tinyurl.com/za6kqfc

(#387) Rockstone


Rockstone
tag

Sziasztok!

Valakinek nincs esetleg egy Guest Pass-sze ? Egy ideje követem időről időre a játékot, de jó lenne kiprobálni megvétel előtt a játékot, hogy hogyan is futna a gépemen, mert nem egy mai darab.

(#388) Rockstone válasza Rockstone (#387) üzenetére


Rockstone
tag

Közben sikerült találni egyet :)

(#389) MrRL19


MrRL19
senior tag

Sziasztok

vki tudna engem tájékoztatni ,hogy most mi van a Black Desertel ? lehet játszani ingyenesen stb?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#390) nonsen5e válasza MrRL19 (#389) üzenetére


nonsen5e
addikt

Guest pass birtokában X napig játszhatod ingyenesen.
30 euró egyszeri díjas a játék különben.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#391) MrRL19 válasza nonsen5e (#390) üzenetére


MrRL19
senior tag

Köszönöm a gyors választ akkor ki próbálom

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#392) Viper26 válasza nonsen5e (#390) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezen gondolkozom én is, hogy megéri-e? :)

Pixel 7 | FR955

(#393) Noface


Noface
újonc

Már csak 3000 forintba kerül.

(#394) mikromanus válasza Noface (#393) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. "Valamiért" újra kidobták a piacra a 10 ojrós minimalpakkot. Biztos kell sok friss husi etetni a bálnákat, vag yfeltölteni a világot. Nagy kilépő tömeghez nagy belépő tömeg kell... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#395) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ahhoz képest, hogy egyik első héten vettem meg 9K-ért, elég hamar ráuntam még bőven a "max" level elérése előtt. Legalább nincs havidíj, és amikor lesz majd újra kedvem, tudom bármikor folytatni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#396) pokers válasza mikromanus (#394) üzenetére


pokers
senior tag

"nagy kilépő tömeg..." ???
Történt valami, amiről nem hallottam?

Engem csak az zavar kicsit, hogy szvsz még mindig vannak csíterek, mert eszméletlen sok TRI-TET stb cuccok forognak a piacon. Bár lehet velem van a baj, vagy csak pikkel rám az rng, de még egy nyamvadt liverto bundlit se sikerült farmolnom, nem hogy kzarka fegyverből, vagy boss gear-ből csináljak TET-et :U

(#397) mikromanus válasza pokers (#396) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát.. a kezdeti első havi tömegből azért elég szellős lett minden őszre/nyár végére. És a kiesés PvP fronton nagyon durva. A node-ok nagyján vagy nem indul senki, vagy csak 1-1 guild van ott a war-nál. A "p2w patch" bejelentés előtt 5-10 node volt ilyen inaktív, most meg vagy 100.

Július körül milliós eladás volt kb a BDO-ból már. Ennek ellenére semmivel se lett több ember mint az első hetekben, csak kevesebb (igaz nagyobb területen, így azért több a játékos talán, de nem tripla annyi és nem is 10-15-szörös. A vevők nagyja ezalapján nem lép be naponta most már). Ebből valahogy az jön le, hogy az alkalmi játékosokból töltik fel a kilépőket és nagyon nagy a mozgás. Persze lehet tévedek. Az újaknak már nem gond, hogy kiadáskor kb átb@szták a vevőket. Mást adtak el mint amivel beharangozták. MIután "kész lett" a játék és kitesztelték rajtunk az új elemeket benyomtak minden szart ami hiánya miatt váltottak korábban sokan BDO-ra. Nem igazán motivált a KakaoGames a régi játékosok megtartására. Az újoncok többet költenek.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#398) pokers válasza mikromanus (#397) üzenetére


pokers
senior tag

Mondjuk az nekem is feltűnt, hogy kezdetben alig volt olyan channel, ami ne lett volna crowded, most meg az esti csúcsidőszakban sincs egy crowded csatorna se.

Meg sztem az új területekre is kevés játékos jut el, mert ott már olyan erős mobok vannak, hogy kellene legalább egy PRI weapon-armor szett 150+ AP-vel.
De javíts ki, ha tévedek, mert én még csak lvl55-ön vagyok full +15 szettben (111AP/156DP), de nem nagyon tudok labdába rúgni Valenciában, Mediahban meg épp hogy.
És mivel nem dob az rng igazán jó cuccokat, asszem meg is fogok ragadni ezen a szinten, ami egy idő után unalmas lesz, és én is csá... DC-t meg nem fogok vásárolni, az fix.

(#399) mikromanus válasza pokers (#398) üzenetére


mikromanus
veterán

No igen. Valencia az kemény dió. Meg a "főszál" emellett genya helyeken visz el. A kentaurok bitang erősek a Valencia mobok közt is például. Ezzel szemben van egy rakat teljesíthetőbb nehézségű szörny ott is. Mondjuk a Pri-duo-tri itemek azért ajánlottak majd' mindenhol. Sokat segít az a sok-sok extra sebzés.

Ha eltekintünk a "Múlttól" és esetleg július után kezdett valaki, akkor még mindig ott van pár alapvető probléma. Jóval kevesebb az "interakció" a BDO-ban mint más játékokban. Nagyon sok solo farmolási lehetőség van. Emellett kevés a PvP. Nincs belőle haszon, de karmabukás és büntetés az jár dögivel. Ez kis és közepes csoportok Pvp harcaiban elég gáz. Meg nincs raid se és elég gázos minden single target buff célzása is éles helyzetben. Ettől még szórakoztató, de sokakat nem köt le hosszabb távon.
+szép a játékos újratermelődés, csak az újak eléggé nehezen szállnak be már a "versenybe". Sokkal jobb a belépés mint más futó MMO-kban, de egy TRI-PET szintet már nagyon nehéz összeszedni. Akinek meg már megvan azt nehezebb lenyomni. CSapatban hatványozottan igaz ez. Gyengébb felszerelés+alacsonyabb szint = kevesebb sikerélmény.

Meglátjuk mi lesz belőle 1-2 hónap múlva. Amikor beér az összes awakening, akkro azért jobb lesz a kasztok közti egyensúly is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#400) pokers válasza mikromanus (#399) üzenetére


pokers
senior tag

Valamelyik este pont sikerült elkapnom Kzarka spawnt, de a végén egy játékos kapott egy db mark of shadow gyűrűt :W
Volt is anyázás utána.

Erről jut eszembe, van valahol infó, mikor melyik channelen melyik world boss spawnolódik?
Mert mikor jön az eget rengető moraj, meg az infó, akkor jelenik meg, de ha épp a map másik felében vagyok, mire odaérek vége is a meccsnek.
Vagy erre van valami trükk, hogy időben ott legyen az ember mindenhol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.