Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Beretvás válasza MadCap (#450) üzenetére


Beretvás
addikt

guild questnél aztán nagyon kell beszélgetni..kész vicc amiket irsz..:DDD ebben a játékban csak a ts-fanoknak van szüksége rá.

(#452) MadCap válasza Beretvás (#451) üzenetére


MadCap
újonc

Látszik hogy nem rég kezdted a játékot na mind1 magányos farkas vagy ennyi az egész!! Majd később rájössz hogy sokkal jobb csapatban játszani! A ts nem csak a játékot segíti hogy elvezhetőbb legyen a dolog hanem jó fej embereket is megismerhetsz akikkel jól érzed magad a játékban!!

(#453) mikromanus válasza Beretvás (#451) üzenetére


mikromanus
veterán

Warokban és talán PvP-ben is azért hasznos ha fent vagy TS-en. Vagy Discordon. Ha nem is beszélsz (ami nagy csapat melónál ajánlott is ha épp nem te vagy a koordinátor/leader a partydban), akkor is jó. Könnyebb összefogni és irányítani a szövetségeseidet. A chatet a kutya se olvassa éles helyzetben, vagy nincs idő irogatni. Mi régebben a node waros és siege időszakunkban TS-eztünk. A leaderek kommunikáltak. Mindenki a maga 5-5 fős channelén egyeztetett, a fővezér és a partyk leaderei meg egymást is hallhatták. Persze partyn belül is csak akkor szóltunk ha fontos volt, hogy elkerüljük a csúfos vereséget a figyelemmegosztás miatt :)
Raid nincs, így nem lehet érdemben másként összehangolni a népet...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#454) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

50GB patch? :D lol :D

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#455) Beretvás válasza Kolbi_30 (#454) üzenetére


Beretvás
addikt

most vetted meg?

(#456) huntamas


huntamas
csendes tag

7 napig ingyen kipróbálható kódok:

52V9AT0-GFCT2JK-QL4NLPC-1CVHE
55VSBR0-FER314H-3ONS1N0-J1CL3
JMTKNMF-LG53VGL-PNL7SK9-FV4LN
B3FGOF9-3PACQC0-H3Q61E5-CSA55
KKD8U4N-BDKBC5L-VIL4R12-CE7Q6
SCT0KIB-IIRP6HB-IJD8O4J-CGTCC
4LTFUE8-PP3DBGR-POARKL9-9MDTL

(#457) tyielow válasza huntamas (#456) üzenetére


tyielow
aktív tag

csak ezért kerestem fel a topikot :D nálam is vannak

YouTube: toty1ka

(#458) Lmh


Lmh
őstag

Valaki tolja még?
Érdekelne a dolog... volt-e valami frissítés, kontent a játékba mostanság, mert sokfélét olvasgatok most róla, de a legnagyobb hátránya ahogy olvasom, h nincs nagyon endgame kontent és unalmasak a questek...

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#459) mikromanus válasza Lmh (#458) üzenetére


mikromanus
veterán

INkább sg-n beszélgetnek a magyarok közül páran. Az endgame mint fogalom hülyeség. Nincs korlátozva az elérhető szint, így hol van az "endgame"? Jó guilddel el lehet azért lenni hosszú távon is. A siege és node war nem rossz muri.

Annyira a questek se unalmasak. Persze ha 1000. alkalommal nyomod ugyanazt a napi questet, akkor nem sok újdonság lesz benne, de ezen nem nagyon lehet segíteni más játékban sem.

Pár hete jött a dark knight (vagy dark elf) kaszt. Kicsi lány böszme nagy bökővel. :C
Koreában pár napja (vagy ma?) jött a monkszerű új kaszt. Amolyan ökölharcos -bunyós ipus. Az még nincs nálunk.
Ha meg sokat kihagytál, akkor jött sok-sok új terület is. Valencia még jó rég, később pár korábban kimaradt sivatagos rész, meg a déli területeken is pár zóna. Meg egy böszme nagy óceán zóna egy távoli kontinenssel. Tengeri hadviselés és óceáni bálnavadászat is viszonylag új tartalom.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#460) Maxtreme válasza Lmh (#458) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én tolom, amióta megvettem mással nem is (tavaly év végén).
Az meg hogy unalmas. Az ilyen játékok sosem a mély történetről meg a halál izgi küldetésekről szóltak.

Én személy szerint örülök annak hogy nincs endgame, és nem azok közé a játékok közé tartozik ahol felfejlesztem a karakterem maxra 1-2 hónap alatt, aztán dobom is félre.

(#461) Lmh


Lmh
őstag

Hmmm, mindenképp ki fogom próbálni, csak még nem akarom elsütni az 1 hetes trialt.
Ez a hét pont baromi jó lett volna húsvét miatt + melóm is úgy alakult, hogy sokat tudtam volna tolni, de legközelebb nem tudom mikor lesz ilyen.
Magyar guildek, ts-sel vagy ilyesmivel, akik napi szinten aktívan nyomják? Hogy ne legyek egyedül amikor kipróbálom...tudtok ajánlani valamit? :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#462) Beretvás


Beretvás
addikt

kellene nekem kis info.. ma küldizgettem és kész lettem az öszes mediás küldivel ami felvolt sorolva a küldiknél a listában, utoljára kaptam egy awakening spirites scrollt leöltem kaptam egy magic cristalt. és azota ujbol kis csökött lett a spiritem.. ez mi?

(#463) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Hogy kicsit pörögjön a topik (már ha van rá igény) ki hol tart AP/DP cuccok, szint tekintetében? :) (és mindezt mennyi idő alatt érte el?)

(#464) Beretvás válasza Maxtreme (#463) üzenetére


Beretvás
addikt

Hát még nem tul jol egyelöre. 159/242 az ap/dp, cuccok meg egyenlöre grunil szett,liverto fegyo, khalk füles,basilisk belt, seraph nek. Meg a gyürük amikkel hadilábon állok mert az nem olcso, most duo blue coral van de az ratyi. Kellene a crescent ringböl de borsos az ára.

(#465) Maxtreme válasza Beretvás (#464) üzenetére


Maxtreme
addikt

Miért a Dp már egészen jó. :)

Én is nemrégiben feküdtem rá jobban az ékszer kérdésre, elment már rá pár 100 misi :DDD
De hát ez a játék ilyen. :)

(#466) Beretvás válasza Maxtreme (#465) üzenetére


Beretvás
addikt

Egy valkurnek jolenne..😁 de ez épp egy dk, nincs eröm annyit játszani mint mikor elkezdtem. De mondjuk engem az érdekelne jobban , hogy hogyan lehet agyvérzés nélkül 57 re fejlödni? ;]

(#467) Maxtreme válasza Beretvás (#466) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én tegnap értem el az 58-at, ne is kérdezd bakker.... :O :D
szerk: Fuhh nekem a DK nagyon nem jött be. Egy kínszenvedés volt anno még 55-ig is felhúzni.. (csak a rewardok miatt volt hozzá erőm )

[ Szerkesztve ]

(#468) Beretvás válasza Maxtreme (#467) üzenetére


Beretvás
addikt

Mi volt benne a szenvedés? Nekem egyszerünek tünik. Amugy livertot nem lehet ultimatera huzni mi?

(#469) Maxtreme válasza Beretvás (#468) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az hogy nagyon nem jön(jött) be a kaszt.

Nem, efelett már csak a boss fegyó, van a Kzarka.

(#470) Beretvás válasza Maxtreme (#469) üzenetére


Beretvás
addikt

Jah azt vágom, csak ezzel nem voltam tisztában teljesen.

(#471) mikromanus


mikromanus
veterán

Ha később akarja valaki újrakezdeni, vagy kezdeni, esetleg a spanyol vagy portugál jobban megy mint az angol, akkor fantasztikus lehetősége lesz. Bejelentették április elején, hogy indul hamarosan (?) az új szerver/régió Dél Amerikában. Picit olcsóbbak a pakkok, mint az eredeti NA/EU szerveresek, de többet is adnak. A közepes pakk 1 heti, a nagyobb 2 heti "headstartot". Ennyivel indulhatsz korábban a pórnépnél. A szerver MIamiban lesz, mer' ha otthon tartanák, akkor szar lenne a pingjük, vagy ellopnák. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#472) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Kezdő kunoichi-nak, melyik armor javallott, kizárólag pve-re?
Ez alapján nézegetem, de bizonytalan vagyok. ( Van esetleg más/jobb leírás? )

Illetve, vettem egy Yuria short sword-öt, abból is a zöldet, mert ugyan csak ~3000s a kék, zöld közti difi árban -kéken van +1 crit/+1 AS - , de zöldből több volt bent és úgy okoskodtam, hogy a fejlesztéshez/javításhoz biztosabb választás.
Jól gondoltam?

...elmúlik...

(#473) mikromanus válasza Argos (#472) üzenetére


mikromanus
veterán

Már nincs ilyen különbség. Azonos fegyver, azonos költségek javításon ha jól tudom. Persz eúh yis gondolkozhatsz, hogy felfejleszted, majd felnyomod ultimate stone-nal és akkor sárga lesz. :D

A Yuria kezdő item. Később váltani kell majd inkább Livertora, vagy Kzarka fegyverre.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#474) Argos válasza mikromanus (#473) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Aham. Nagyon zagyva még a történet, két napja raktam fel a gammát, csöppet el vagyok tévedve. Némileg összetettebb, mint a WoW/D3.. :P
A fegyó tudom, hogy alap, de egyelőre erre volt cash. :)
Az armorral nem vagyok tisztában, hogy pve-re melyik lenne jó, mert a guide-ban csak annyit jegyez meg, hogy pvp-re jó, de az engem meg hidegen hagy.

...elmúlik...

(#475) Beretvás válasza Argos (#474) üzenetére


Beretvás
addikt

vehetsz nyugottan grunil settet is általában az az ajánlott. olvasgass sokat vagy csapodj oda valami magyar guildhez, mert nagyon sokminden van itt amihez idö kell ,hogy átlássad. én január ota játszom de még igyis vannak homájos részei. ;]

(#476) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(ez itt a reklám helye)
Ha valaki magyar klánt (guildet) keres az dobjon rám pm-et. :) Jelenleg (kis takarítás után) 38-an vagyunk, főleg pve-re specializálódva. :)

(#477) Argos válasza Beretvás (#475) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Oké, köszi!

Olvasok, olvasok bőszen. Öt perc játék, fél óra olvasgatás... :P

...elmúlik...

(#478) Beretvás


Beretvás
addikt

valaki tudna nekem segiteni az "epheria sailboat" elkészitésében? van pár sötét folt amit nem értek.

1. ship plans- ez elméletileg napi revard de nekem nem ezt adta a manus elsöre.

2. kell legyenek munkásaim gondolom ott a kikötöben, de nekem még egy se nincs mert eddig nem foglalkoztam ezen részével a játéknak.. erröl kellene valami szájbarágos info.

3. valamint a desinget hol kapom?

a többit megtudom venni meg, öszegyüjteni.

elöre is köszi ha valaki szán rám idöt.. :R

[ Szerkesztve ]

(#479) mikromanus válasza Beretvás (#478) üzenetére


mikromanus
veterán

Itt egy útmutató angolul.. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#480) Beretvás válasza mikromanus (#479) üzenetére


Beretvás
addikt

köszi..:D ez jo leirás, csak felét sem értem..:D de a lényeg , hogy van napi meg heti küldi. ha nekem elég a napi küldiböl 20 nap alatt akkor nem kell foglalkoznom a többi küldivel? másik , hogy megvan az elsö napi itemem és nem számolja a shipyardnál ahol a desinge van.

(#481) Beretvás válasza Beretvás (#480) üzenetére


Beretvás
addikt

ez a része már meglett.. na de most csak akkor inditsam el ha megvan minden vagy most is elbirom eggyes materialoknál és majd fojtatja ha meglesz a többi mati?

(#482) mikromanus válasza Beretvás (#481) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom olyan mint a többi workeres "nagyobb" projekt. Kijelölöd melyik melós minek fogjon neki. Az adott worker wárosának storage-ban legyen hozzá anyag és indíthatod. Ha messzebb van, akkor több a séta, de amúgy ennyi a hátrány. Ja, meg elgyen összekötve Epheria porttal persze.
Nem tudom, hogy sima hajó, vagy szekér crafthoz hasonló és egyfajta alkatrészt egy munkás csinálhat és párhuzamosan nem dolgoznak azonos részen, vagy olyan mint a guild projektek és minden darabra külön munkást rendelhetsz akár egyszerre is. (azaz ha vitorlarúd 20 munkaegység, akkor ha guildes jellegű a rendszer, akkor 20 munkás is csinálhatja és hamarabb megvan. Ha "normál" item jellegű, akkor ezen egy munkás dolgozhat és a többi más részre rendelendő). De ez gondolom benne van a leírásban. Nem olvastam végig.
Most meg bent se tudok maradni, így ez bukta mára nekem. 2 perc után tölti be az "aktív" elemeket. Addig az npc-k a lakás, a chhat és a toplista se érhető el. Ha ezek egyikére kattintok befagy minden ami addig űködött. Mikor meglesz minden, akkor meg kivág 5 másodperccel azután hogy beszéltem például a piacos NPC-vel.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#483) Beretvás válasza mikromanus (#482) üzenetére


Beretvás
addikt

köszi, igy már világosabb, nem biztos , hogy a legnagyobb halyoval kellett volna kezdenem a craft tanulást..:D

(#484) Beretvás válasza mikromanus (#482) üzenetére


Beretvás
addikt

ötlet , hogy ezt a küldit miért nem adja nekem az npc? kellene mert nem tudom átalakitani a fát a knowledge nálkül...:S

(#485) mikromanus válasza Beretvás (#484) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy nem teljesítetted a megelőző küldetés(eke)t a questline-ban, vagy nincs esetleg bekapcsolva. Nyisd meg a quest menüt (vagy quest tracker, vagy mi a neve?) és nyomj egy "all"-t. Így minden questet megjelenít. Egyébként ha valamilyen kategória nincs jelölve, akkor azt nem átod az NPC-n és nem is adja.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#486) Beretvás válasza mikromanus (#485) üzenetére


Beretvás
addikt

sajna ott nem találom.. :O

(#487) mikromanus válasza Beretvás (#486) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez a farming tutorial quest line. Ezek vannak a láncban:
Because I Like You: ez adja a "Mini" kertet (shabby fence). Ha nincs olyanod, akkor ez a gond. Már a kezdőlépés is...

It May Smell a Little... : kuku bírd husi vadászat

Nothing Our Friendship Can't Do: kényszermunk akőtöréssel. Kapsz érte magot, Csirke. :DD

Harvesting Wheat: a bort, búzát, békességet projekt középső állomása. Növessz a magból búzát, azt' add le a TSZ-be!

The Worst (?) Cook in Heidel: "megtanítlak főzni, csak húzzinnét mer' büdös a szád" quest.

Settling Down in Heidel: "kersd fel a spanomat. Ő majd nyomatja a tutit". quest

Storage Keeper Amerigo: keresd fel a perverz raktárost Heidelben! Ad majd neked díszcsirkét. Ne tudd meg miket csinált vele korábban!

More Practical, More Valuable: minőségi magot kell "fejleszteni". Jobb füvet akar a nép.

No Free Stuff: a perverz melós rókahúst akar a kajába. Menj és mészárolj le pár cuki rókát és hozd el a fickónak a húsukat!

Skinning a Fox: nyúzz meg pár cuki rókát! Lehetőleg miután megölted őket!

Drying Hide Under the Sunlight... : ugyan nem akarnak erről még több bőrt lenyúzni... de ha van bőröd, akkor szárítsd ki a jobb alapanyagért! Processing quest.

Prove Your Cooking Skills First: főzőcske alapfokon

14 quest amíg eljutsz oda ami most hiányzik. Nézd át mindet. Az adatbázisban tudod léptetni. Esetleg a black spirit is segíthet. Van valami help, vagy suggest vagy milyen gomb. A life skilles questeket ajánlgatja, így ha nem vetted fel valamelyiket, akkor láthatod mi jön épp és hol van.

Ez a sok quest mind megvolt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#488) Beretvás válasza mikromanus (#487) üzenetére


Beretvás
addikt

egy része nem volt meg, de 1000 hála mert már agyfaszt kaptam...:DDD

mostmár csak ott a baj , hogy kb 16k log kell..:DDD

(#489) pokers válasza Beretvás (#481) üzenetére


pokers
senior tag

Hogy a francba sikerült 1000 amity pontot összeszedned?
Vagy a küldiadáshoz nem kellett annyi? Mert a yt videók alapján nekem az jött le, hogy kell az 1000 amity és akkor lesz elérhető az npc-nél a hajóépítéses küldi.

(#490) Beretvás válasza pokers (#489) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem kellett amity hozzá. Vagyis párat rányomtam és annyi már adta is.

(#491) Telda


Telda
addikt

Hali!
Melyik szerver érdemes kezdeni, ahol netalán még honfitárssakkal is összefutna az ember?

(#492) Beretvás válasza Telda (#491) üzenetére


Beretvás
addikt

szia.

mivel csak 1 EU szerver van nincs sok választásod..:DDD

de hogy segitsek is azok csak chanelek. mehetsz bármelyikre.

[ Szerkesztve ]

(#493) Telda válasza Beretvás (#492) üzenetére


Telda
addikt

Köszi, erre gondoltam én is, akkor megyek valamelyikre :).

(#494) Beretvás


Beretvás
addikt

kérdés: hogyan adják el pearl ért a boss armorokat meg fegyvereket? nem is lehet tradelni direktbe, de látom hirdetik böszen... :F

(#495) Maxtreme válasza Beretvás (#494) üzenetére


Maxtreme
addikt

giftelsz neki pearlt, aztán felteszi AH-ba az armort ami vagy a tiéd lesz vagy nem..
A normálisabbak sikeres üzlet esetén kérik csak el a szóban forgó pearl mennyiséget, de a legtöbben nem így gondolkoznak.

Ha vevő oldalról valakinek ez megéri... :)

[ Szerkesztve ]

(#496) Beretvás válasza Maxtreme (#495) üzenetére


Beretvás
addikt

Erre tippeltem én is de ez sima lutri... már reménykedtem hátha van valami huncut modja a trade nek.

(#497) Maxtreme válasza Beretvás (#496) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ráadásul érdekes a dolog vásárlói oldalról is, hisz a becsületén múlik hogy fizet vagy nem :) (simán mondhatja hogy ne az övé lett a cucc)

(#498) Beretvás válasza Maxtreme (#497) üzenetére


Beretvás
addikt

Vagy nem teszi be amég nem kapja meg. Idegenekkel nem üzletelnék.

(#499) mikromanus válasza Maxtreme (#495) üzenetére


mikromanus
veterán

Elég beteg állat aki ebbe belemegy szerintem. A boss armorokat? Komolyan. Kb 0-24-ben monitorozzák a játékosok és biztos vannak botok is rá. Elmegy pár másodperc alatt. Emellett mindig "Bid" verziósak is lesznek a kiemelt cuccok, tehát vagy nyersz vagy nem. Az az egy perc (vagy mennyi a kirakás bid jelzése és a vége közti idő) meg túl hosszú. Sokan beszállhatnak és kicsi a nyerés esélye.

Mindenesetre elég gusztustalan és lehet tényleg be kellene szűntetni az egész ajándékozósdit...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#500) Maxtreme válasza mikromanus (#499) üzenetére


Maxtreme
addikt

Egyetértünk.

Mondjuk csodák csodájára múltkor sikerült vennem 1 bidből tri boss armort, csodálkoztam is :D (igaz délelőtt melóhelyről, olyankor kevesebb a bid :D... max a botok meg a pár fanatikus)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.