Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Sziasztok!

Láttam, hogy még nincs fórumtéma, csak hasonlók, mint "hamarosan indul" stb. ezért úgy döntöttem, hogy csak meg kellene csinálni, ha már egyre többen játszanak vele és esetleg nem használnak facebookot.
Először is szerintem a legjobb lenne ha ha egy kis bemutatót is beszúrnék ide, hogy aki még nem ismeri az lásson róla valamit.

YOUTUBE

A következő dolog, hogy valószínűleg akinek megtetszik a játék, az szeretne vele játszani, illetve már kivesézett témákat böngészni, akkor azt Reddit-en teheti meg. Az első poszt a FAQ és telepítési segédlet, illetve még a regisztrációban is segíthet ha valakinek van koreai ismerőse.
Attól eltekintve, hogy a játék Koreában teljesen F2P, tehát ingyenesen játszható sajnos még a nyugat számára csak 2016 végén / 2017 elején lesz elérhető. Addig persze vehetünk már regisztrált accountot és játszhatunk, sőt már van angol patch is ami nagyjából minden héten bővül valamivel.
Accountot --> ITT lehet venni.
Elvileg teljesen megbízható forrás, én viszont ebayről vettem, ahonnan azonnal meg is kaptam.

BDO telepítése lépésről lépésre, hibamentesen (angol)
Hivatalos oldal
Angol patch és telepítési útmutató

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#2) AS


AS
félisten

Jövőre indul a világ legszebb MMO- ja :) EU ban. Guld wars modellben , egyszer kell megvenni . Hála ég nem FTP....

Már nagyon várom :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Madwe válasza WinnerB0Y (#1) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én úgy tudtam, hogy euba 2016 első felében jön, akkor ez téves info :S?

Amúgy a (KR) felirat szerintem zavaró, vagy ide azok, akik eu-ra jönnek majd ne is írjanak s legyen nekik külön topik?

(#4) AS válasza Madwe (#3) üzenetére


AS
félisten

2015-03-28 a post. amit ott ir az már nem valos.
Most 2016 elején jön EU ba ez már biztos. És nem FTP lesz mint ázsiában.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) ldave


ldave
félisten

Yo! Mi a helyzet a játékkal? Elég sok előzetes van belőle mostanában, közeledik az EU megjelenés?

A Slime draws near! Command?

(#6) Kishandris1 válasza ldave (#5) üzenetére


Kishandris1
csendes tag

Szia!
02.28-án indultak azok akik a 100eu-s pakkot vették!
03.01-én az 50eu-s csomagosok indultak!
03.03-án jelenik meg a játék!
Én már nagyban nyomom:D
Sorcerer karim van lvl18.. :))

(#7) ldave válasza Kishandris1 (#6) üzenetére


ldave
félisten

Létezik vagy lesz majd valami tesztkliens vagy trial, amivel meg lehetne nézni, hogy elindul-e a gépen?

A Slime draws near! Command?

(#8) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok.
Ki szeretném próbálni a játékot. Ha esetleg van valakinek felesleges trial kulcsa és megosztaná velem megköszönném :R .
Üdv.

El. Psy. Congroo.

(#9) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Üdv mindenkinek!

Itt egy hét napos meghívó:
4D54-69B9-6ABA-??8C-82AE
??= kétszer huszonkettő

Más: Ki melyik EU szerveren van?

(#10) ldave válasza Mooka-Miki (#9) üzenetére


ldave
félisten

Elvittem, köszi.

A Slime draws near! Command?

(#11) Mooka-Miki válasza ldave (#10) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szívesen! :)

(#12) adamkaa777 válasza Mooka-Miki (#11) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Hát erről lemaradtam , Ha esetleg van valakinek felesleges privátban elfogadom :)

El. Psy. Congroo.

(#13) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Ha valakinek akad egy felesleges guess pass-je, akkor azt en is szivesen vennem, jol jonne a hosszu hetvegere. :)

(#14) savior


savior
őstag

The elder scroll online accountomat bdo accountra cserelnem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#15) savior


savior
őstag

Guest pass-t tudna valaki adni?
Elore is koszi.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#16) L_ajos


L_ajos
őstag

Egy órája vettem meg, töltöm a játékot ( csak a 30 giga, 2Mbite/s-el nem kevés :) )

Szerver ( ha van ), klán ( ha van) ? :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#17) ldave


ldave
félisten

Még 5 nap van hátra a kapott guest pass-ból, megosztanám valakivel, mert a héten úgy alakult, hogy nem tudom tovább használni.

E-mail address: david.lowin@gmail.com
Password: Davidxxxx (az első négy szám jön az x-ek helyére, 1-ről indulva)

Belépés után meg lehet változtatni a jelszót, nem kell hozzá belépni az email-re...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#18) nonsen5e válasza ldave (#17) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ha még nem vitte el senki, délután lehet kipróbálom, köszi! (ha nem kötelező, nem írom át, használhatja felőlem más is mellettem)

Épp most gondoltam rá, hogy valamikor mostanában jött ki, ki kéne próbálni, hogy milyen. A karakterkreáló az eszméletlen volt, órákig csináltam egy karaktert...

Milyen amúgy a játék? :)

Kontroller support van hozzá? (gondolom nincs) Úgy alakult, hogy a monitoromat nem tudom használni, 40" TV-t meg fél méterről nem éppen jó bámulni az asztalon. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#19) ldave válasza nonsen5e (#18) üzenetére


ldave
félisten

Csak pár órát próbáltam, egy Valkyrie karaktert indítottam, de nekem nem tetszik, hogy a kasztoknál fixálva van a karakter neme, nem lehet választani férfi és nő között, kivétel a varázsló. Meg hiányzik a tolvajszerű közelharcos is a kínálatból.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#20) L_ajos


L_ajos
őstag

Szánalmas hogy 2 napja nem lehet bejutni a Alustin szerverre. Szánalmas!

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#21) nonsen5e válasza L_ajos (#20) üzenetére


nonsen5e
addikt

Minden mmo launch így megy. Egyszerűen az így keltett gyenge negatív visszhang ellenére sem éri meg nekik beüzemelni 2 hét erejéig 500 extra szervert, utána meg már teljesen jó lesz a dolog.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#22) mikromanus válasza L_ajos (#20) üzenetére


mikromanus
veterán

Egyszerűen nem kell kilépni és nincs gond. Online jobban jön az energy. :D
Nekem eddig nem volt belépési gondom meg crash vagy fagyás...
Próbálkoztás mási chanellal esetleg? A szerver alatti chanelek "ugyanazok" abból a szempontból, hogy elérhető mindegyiken a karaktered. Csak szerverek közt nme tudsz azonos karakterrel lépkedni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#23) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Engem gond nélkül beenged, de csak a meglévő karakterrel tudok effektíve játszani.

Kreáltam egy sajátot, de egyedül a kamerát engedi forgatni, azon kívül még az Esc gombra sem reagál.
Azt viszont örömmel vettem, hogy van gamepad support is (mondjuk sokra nem megyek vele, ha nem bír mozogni a karakter... :D ).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#24) nonsen5e válasza nonsen5e (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

A másik karakter tökéletesen irányítható, és az alól elérve a Settings menüt is be van állítva minden, itt nem jön elő semmilyen menü sem.
Redditen javasolták másoknak, hogy a dokumentumok / bdo / usercache mappát töröljék. Nem segít.

Press the <> key to move forward.

Ez már majdnem az a szint, hogy

Keyboard not found.
Press F12 to restart the computer.

:D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) L_ajos


L_ajos
őstag

Ez a játék megvett kilóra. Nem bírom abbahagyni :)

Aki esetleg közösködne: KisCsaj / Foxxika :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#26) nonsen5e válasza L_ajos (#25) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mára hanyagoltam a mozgós bug miatt, aztán nem tetszett a menüben a karakter, újrakészítettem, de egy nap a törlési procedúra.
Holnap este ítélkezem fölötte, "rég" vettem már mmorpg-t... :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27) Mooka-Miki válasza nonsen5e (#18) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Ha jól emlékszem van benne Controller support, ha hazaérek megnézem neked fixre.

(#28) Mooka-Miki válasza Mooka-Miki (#27) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Elnézést a késői válaszért, de hátha aktuális még: Igen van controller támogatás a játékban.

(#29) nosferatue


nosferatue
tag

Sziasztok, lenne még valakinek elfekvő guest pass kódja? Szeretném meglesni mit tud a dolog. Előre is köszi. :R

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#30) nosferatue válasza nosferatue (#29) üzenetére


nosferatue
tag

Útközben sikerült szereznem vendégkulcsot, már csak a 31 gigás kliensnek kell lecsorognia. :DDD

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#31) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm még egyszer ldave fórumtársnak a trial accountot!

Bár túlzottan sokat én sem tudtam vele játszani, kemény 12-es szintig jutottam el, de az alapján amit addig láttam, eléggé megtetszett. Jövő hét végén lejár a legújabb FFXIV hónap, utána valószínűleg megveszem ezt is, szórakoztató kis játék.

Controller supportot még felfedeztem benne, de a tooltippek meg az irányítás első körben kicsit még össze-visszának tűnt. (a tooltip egyik fele a controller gombját, a másik pedig a billentyűzet gombjait mutogatta)

Jól láttam, hogy itt nem az MMO-s szentháromságra épít a játék? Kár azért, mert mániákus healer vagyok (Paladin // WHM/AST).

A másik furcsaság amit ezen kevés a játékban töltött idő alatt észrevettem az az, hogy hiába veszek fel más ruhát, nem változik meg a karakter kinézete?

Egy utolsó kérdés még azokhoz akik játszanak vele: insták, endgame hogy vannak? Milyenek? Esetleg magyar klánok vannak-e?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) Telda


Telda
addikt

Hali!

Szívesen kipróbálnám a játékot, ha valakinek lenne egy 7 napos trial kulcsa, azt megköszönném. :R

(#33) Itsu


Itsu
tag

Sziasztok! Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz. előre is köszönöm. :)

(#34) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Reddit-en van egy guest pass thread, ha nem olyan sürgős kérjetek ott, vannak adakozó kedvűek. Hátha itt nem jártok sikerrel.

(#35) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!
Valaki esetleg a guest pass-át rám tudná áldozni?
Nagyon érdekel a játék,de kiprobálatlanul nem szeretnék érte fizetni.
Előre is nagyon köszönöm!

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#36) mad1


mad1
veterán

Egy 7 napos guest passt lecci !!!ha van valakinek,egy eletre lekotelezne :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#37) tyielow


tyielow
aktív tag

Sziasztok!
Én megvettem a 30 eurós csomagot, 5.400 óra WoW, 450 óra Cabal, 140 óra PoE után egészen leköt.... :D :D eddig nem okozott csalódást :) Lvl. 15 Berserker, EU-Alustin szerver. Guildet keresek, ahol ellátnak segítséggel ha hülye kérdést kreálok :P Ha vki tud ilyet szóljon :B
4-5 magyarral is összefutottam már, de amúgy nagyon sokan vannak egy channelen, főleg városokban, pont a nagy tömeg miatt ki sem lehet szúrni ha valaki magyar, csak ha nagyon keresi az ember. de hát nem is ez a lényeg, csak láttam hogy volt erre menően kérdés

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#38) mikromanus válasza tyielow (#37) üzenetére


mikromanus
veterán

Állítólag nálatok (ezen a szerveren) van a legtöbb magyar. Én persze a Jorduin-on nyomulok, mert elég sok PvP-hajlamú guild ott indult, így mi is. Aztán indulás után a "Casual" guild ághoz kapcsolódtam, mert ott legalább észrevették, hogy próbálkozom és létezek. :DDD
SG fórumon azt mondják elég erős és agresszív a germán spam faktor nálatok. No, hát sok szerencsét hozzájuk. :C

Szerintem kérdezz rá az SG-n! Esetleg sasold meg a blackdesert.hu-t. Lehet van az ott jelzett magyar guildeknek valami elérhetősége. Azt is megteheted, hogy megnézed a guild listát/rangsort a játékban és ha valamelyik magyarnak tűnik, akkor írsz a vezérüknek. Hátha....

Indítottam egy blogot, hogy ha valami kimaradt máshol, akkor meglegyen valahol. Meg legyen valami tartalomjegyzék a leírásokhoz. Ha valami kimaradt, akkor szóljatok:
Black Desert Online blog

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.

Felkeltette az érdeklődésem a játék a hangulata és a kinézete miatt.
Lenne két pár kérdésem.

-Mennyire lehet casual szinten boldogulni a játékban? Nem sok időm van manapság már játszani. Questezés, grindelés megy nincs vele bajom, de dungeon, raid ilyesmi? Mennyire mély a játék? Igényel annyi időt mint a WoW? Mert annyim nincs. :)

-Az olcsóbbik csomag sok megkötéssel jár? Nem teljesen értem mi a kettő között a különbség.

-A játékot csak a hivatalos honlapon lehet megvenni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) mikromanus válasza .LnB (#39) üzenetére


mikromanus
veterán

- csak "Hivatalos" útonérhető el elektronikusan tudtommal. Regisztálsz a weblapjukon, kiválasztod a csomagot, fizetsz, azonnal aktiválódik az accountodon a letöltés. Letöltöd, telepíted, belépsz, azt' induláááás.
A karakterkészítőnél is sok időt el lehet már tökölni, de a lényeg azért utána jön elvileg :)

- a csomagok nem megkötésekkel járnak, hanem extra tartalommal. Jogosultságokban és erőforrásokban azonos a két csomag. A nagyobb pakkban azt hiszem ami plusz az a pet és a ló. A pet tisztán pénzes piacon (pearl shop) érhető el a pakk alapkészleten felül. (ok, sokezer óra után egyet még kapsz). Arra jó, hogy összeszedi a kimúl szörnyek hullájából a dobott itemeket. Maximum 3 pet lehet nálad. Azért jó a több, mert két hullafosztogatás közt pár másodpercre megpihen a cicus, vagy a kutyus. Így ha sokat ölsz rövid idő alatt akkor elhagyod a lomot, vag ymagadnak kell szedegetned ha kevés a házikedvenc. A ló a gyors helyváltoztatásra lesz hasznos. A közepes pakk azt hiszem rank 3 lovat ad. ez picivel jobb mint amit alapból össze lehet fogdosni a játékban, de ez már vehető a lókupecektől is (azok adják el a többi játékos piacra adott loivát. Valójában Stable NPC-k. ) A petek nem érhetőek el játékban farmolással. A fejlesztett pet adhat jó bónuszokat is, de ez már tisztán pénzes tartalom (A pet rank növeléséhez kell két azonos fajú állatka és a pároztatás közben az alap állatok eltűnnek és egy új lesz. Szereencsés esetben magasabb rank-ú. Belegondolva morbid picit. A kiscica megeszi anyut és aput. :DDD )

- lehet casuál ás kockulósan is nyomulni. Lvl 40-ig nincs PvP. Ha lazán nyomod, akkor sokáig nem kell tartanod attól, hogy elkapnak virágszedés közben és jól meg... megcsapkodnak fejszével a gonosz PvP mániások. :C Csapatban (max 5 fő) lehet nyomulni ezalatt is. Nagyobb csoportok nincsenek, de guild missionokban és warokban többen is összedolgoznak. Csak közvetlenül nincsenek egy irányítás alatt játékon belül.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41) .LnB válasza mikromanus (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor pve tartalom a questezésen felül nincs is?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) mikromanus válasza .LnB (#41) üzenetére


mikromanus
veterán

A quest csak kiegészítő. A PvE az PvE. Bárhol tudsz hentelni. Vannak szönyek minden "szinten". Eltérőek fromailag, tulajdonságokban és viselkedésben is. Egyben mind azonos: ki akarnak nyírni. :D
A questek csak extra jutalmak.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43) .LnB válasza mikromanus (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de dungeon? RAid? (Mondjuk a limitált játékidő miatt a raid szerintem kiesne nekem, ha amolyan WoW szintű)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44) ldave válasza .LnB (#43) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom WoW-szerű Dungeon/Raid tartalom nincs ebben a játékban.

A Slime draws near! Command?

(#45) .LnB válasza ldave (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg nem GuildWars-oztam, el se tudom képzelni milyen lehet egy kimondottan PVP MMORPG. :)
Így meg nem hiszem, hogy belevágok. Pedig a grafikát is megnézném "élőben"
Köszi a válaszokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) mikromanus válasza .LnB (#43) üzenetére


mikromanus
veterán

Dungeon nincs. Minden nyílt terepen zajlik és mások beleavatkozhatnak ha épp kedvük tartja (PK). Nagyobb raidek nincsenek, csak guild küldetések, GvG warok és node és várostromok.
Partyban ugyanúgy lehet nyomulni, mint soloban, csak keményebb ellent vag ysűrűbb terepet is be lehet vállalni (jobb XP). Emellett black spirit quest jutalomként vagy dropként eshetnek scrollok, vagy itemek amibő scroll nyerhető. Ezek egy-egy scroll boss megidézéséhez szükségesek. Adott pontra elmész, megidézed és megpróbálod lenyomni. Ez mehet soloban is, de akkro sokáig tart, vag ycsapatban. Egy ember scrolljával megidézett boss dropja mindenkinek felvehető. Emellett aki megnyitotta, az a Black spirittől kap külön jutalmat is. A jobb fegyverek az ilyen bossok "fejlettebb"/erősebb fajtáitól jöhetnek, vagy még nagyobb és erősebb world bossoktól, vagy guild quest bossoktól. Azért is jó a scroll bossokat csapatban nyomni, mert ha mindenki ugynannyit tesz be a közösbe, akkro mindeninek ötször annyi drop jut mint egyébként. A dropokban meg gyakori a fejlesztéshez szükséges kristály és minden killre jutalomként kap minden résztvevő "hunter seal" nevű kis itemet ami szintén ilyen fejlesztő kristályra válthatóak (enchantment).
Nagyobb csapat jellegű megmozdulások a guild questek lehetnek. Ez kell a guild fenntartásához és fejlesztéséhez. A jobb/fejlettebb guild több apró előnyt ad a tagjainak. A guild questek változatosak. vannak békések (x db trade pack szállítás A-ból B-be. 1200 aspen log szerzése favágással, vagy mondjuk 1500 szikla (rough stone) kitermelése). Emellett vannak gyilkolászós fajták is: ölj meg 1200 Rhutum orkot, vag y60 küklopszot, vagy 3000 barbárt az X területen. Vag yépp a guild bossok. Ezek előre meghatározott helyen és időben idézhetőek meg és sok-sok guild tag kell a lenyomásához. A drop vagy némi suska és fejlesztési alapanyag, vagy ha mázlid van, akkor egy-egy fejlettebb fegyver is lehet.
A végső cél az uralom lesz. Ez még nincs a játékban. Csomópontokat (node), vagy várakat lehet befoglalni, majd később megvédeni a többi guildtől. Aki ural egy node-ot az a területen folyó termelésből húzhat hasznot. Aki egy várat tart az uralma alatt az az adott terület összes árusánál és a marketplace-en eladott itemekből kap pár százaléknyit (5-5%). Ez a sürű szervereken elég durva összeg lehet. A node és a vár is elég ritkás a térképen, így nagyobb harcok és aljas kis megállapodások kellenek majd a megszerzésükhöz. :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47) .LnB válasza mikromanus (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez viszont nem hangzik rosszul egyáltalán. Főleg a bossmegidézős cucc. Az simán nevezhető Pve-nek. Ebből láttam is egy videót, solo-ban, hosszú is volt. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) #14955008 válasza .LnB (#39) üzenetére


#14955008
törölt tag

Nem sok időm van manapság már játszani.

5 óra/nap elég hozzá. Mert minden tevékenység csak, akkor működik pl. munkások, növénytermesztés stb. ha online vagy.

Mennyire mély a játék?

Nagyon, de nem olyan értelemben, mint a kommersz MMO.

Megj. koreai MMO tehát a HC faktor is olyan mélységű.

(#49) #14955008 válasza .LnB (#47) üzenetére


#14955008
törölt tag

"Az simán nevezhető Pve-nek."

Nem PvE bár simán leköthet a "farmville" tevékenység. Ez egy Open World PVP(!) játék. Minden tartalom ehhez arányítva. A bossok is nyílt terepen, mint a Lineage 2-ben. Vagyis az ellenséges klán bármikor ledózerolhat bossfight közben.

(#50) storm3 válasza #14955008 (#49) üzenetére


storm3
senior tag

PvP rendszer is olyan mint a Lineage2-ben? Mert akkor muszáj megvennem, évek óta keresek egy hasonló játékot ami olyan mint az L2(GFinal-ig).

P.S:Van valami oldal,ahol tudnék venni trialt hozzá?

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.