Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) MK VII válasza mikromanus (#600) üzenetére


MK VII
veterán

Olvia szervereken most valóban xp buff van. :K
Legalábbis mint új játékos, nekem jelzi is és elég gyors a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#602) mikromanus válasza MK VII (#601) üzenetére


mikromanus
veterán

Az nem időszakos. Te vagy időszakos ott. Új/visszatérőként 30 napig használhatod az olivia channeleket. Kivéve ha nem steames vagy, mert akkor csak a nem steames olivia channeleket. A Steamesek bezzeg oda mennek ahova akarnak. Mindegyik olivia nyitva előttük, meg jöhetnek pofonért a normál channelekre is. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#603) MK VII válasza mikromanus (#602) üzenetére


MK VII
veterán

LoL baszki...
Beretvás elkapom a pitsád. :)
Pont nem steamon vettem meg én sem meg haver sem a játékot, mert azt mondta, hogy a steamos vásárlással korlátozottabb a játék.
Tehát pont az ellenkezője. A steamosoknak van kinyitva a világ... :D
Remek...
Na mindegy... Gondolom sok hátrány nem ér ez miatt.

(#604) mikromanus válasza MK VII (#603) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem jelentős az eltérés. 30 nap után ők is jönnek a pofonért. :DDD
Addig meg ugyanazt az XP bufft kapják mint a többi újonc, aki a Cégen keresztül vásárolt, csak a steameseknek több Olivia channel van nyitva most.. Az meg hogy van-e árban és tartalomban eltérés a két verzió közt, azt nem tudom. A nem steamesek nem mehetnek steamre és nem használhatják fizetésre a steames fiókjukat. EZ tuti. A többinél lemaradtam. Csak steamesen van a f2p határát súroló irdatlan 5-6 eurós akció, vagy most minden forrásból ilyen olcsón dobják utánunk a játékot?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#605) MK VII válasza mikromanus (#604) üzenetére


MK VII
veterán

A játék oldalán is ennyibe kerül most.
Én ott vettem meg.
De ma jár le az akció pár óra múlva.

[ Szerkesztve ]

(#606) mikromanus válasza MK VII (#605) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor lassan jön ingyen is: eléggé leadták a(z ár)szintet. Kell a friss hús a darálóba. Ha tízből egynél kinyílik a pénzcsatorna, akkor már jobban megéri nekik mint normál b2p-ben. A korábbi vásárlóknak meg csitt, ők már fizettek eleget. Már nem magas prioritásúak a szervezetnek. :Y

Na jó, befejezem a szurkálódást. Rossz szokásom...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#607) Beretvás válasza MK VII (#603) üzenetére


Beretvás
addikt

jobbanjártál te a rendessel.. alig van steames channel. és igy legalább elpicsázhatlak..:DDD

(#608) MK VII válasza Beretvás (#607) üzenetére


MK VII
veterán

Na peeersze... :)

(#609) Beretvás válasza MK VII (#608) üzenetére


Beretvás
addikt

melyik része? ám tényleg semmi olyat nem kapsz steamessel amit itt nem..

(#610) MK VII válasza Beretvás (#609) üzenetére


MK VII
veterán

Az elpicsázós része...
Lesz@rom, hogy mit kapok mit nem, steamos vagy nem. :) Nem érvágás ez az 1800ft érte. :)
Nemsokára 6 után otthon vagyok aztán tolhatjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#611) Beretvás


Beretvás
addikt

aki itt aktiv és kédése van vegyen fel friendnek, 4 után általában onlyne vagyok a játékban..

családnév: atmoss
kari: Tyaana

nem emlékszem melyik kell..:DDD

(#612) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Az új patchel kiszedték a bs adventures-ből a loyality dropot....
Grat nekik... :W

(#613) Beretvás válasza Maxtreme (#612) üzenetére


Beretvás
addikt

fel sem tünt.. :F

(#614) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Mi a jó istent csináltak ezzel a játékkal? Eddig ált. meg volt a stabil 50-60 fps-em mindenhol, most Veliába 8 azaz nyolc fps-em van.....
Közben a Cpu kihasználtság 55%, gpu 30....

Ezekkel a virágokkal valamit nagyon elb*sztak...

[ Szerkesztve ]

(#615) férfiállat


férfiállat
tag

Hali teljesen új vagyok. Melyik szerveren érdemes kezdeni?

(#616) Beretvás válasza férfiállat (#615) üzenetére


Beretvás
addikt

Csak 1 van. Azok nem szerverek hanem channelek

(#617) mikromanus válasza férfiállat (#615) üzenetére


mikromanus
veterán

Régiók vannak. Ebből gondolom Európa lesz neked a ping miatt. Választhatod persze az NA régiót is (Észak-Amerika). Jelenleg csak egy szerver van és sok channel. A channelek közt szabadon átléphetsz, mindössze annyi a korlátozás, hogy negyedóránként egyszer válthatsz. Az Olivia channelek a jók a kezdőknek. Ahhoz az aktívabb régebbi felhasználók nem férnek hozzá és folyamatos XP event van rajtuuk. Azaz gyorsabban fejlődhetsz és kisebb az esély, hogy pár gyökér lecsap amint eléred az 50, szintet és bemész egy kedveltebb farmolós helyre. Emellett az olivia channeleken kisebb a tömeg is épp a korlátozás miatt. Ha steamen vetted, akkor mindegyik channelt elérheted, ha "Normál" módon, akkor 3-4 steames olivia channelt nem. Ha a tömeg nincs kedvedre és steames vagy, akkor lehet a magasabb zsámú Olivia channelek lesznek jók neked. Ha meg nem, akkor ezeket úgyse válaaszthatod ki.
Az Olivia channeleken új vagy régről visszatért felhasználók 30 napig lépkedhetnek be. Amint letelik az idő nincs többé maradásod és ki fog vágni a rendszer a francba. Újraindulás után már nem lesz aktív a belépő gomb ezekre. De az még neked gondolom 25-30 nap. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#618) MK VII


MK VII
veterán

Tönkre baszták ezt a játékot is a "javításokkal"...
Hihetetlen, hogy 40-50fps helyett most 5-15fps-em van a játékban.. akadozik laggol minden baja van, egy normális csatát nem lehet letolni, mert mire megfordulok illetve lekövet a játék addigra megölnek...
Lovat, hogy lehet szerezni? Mert már a tököm kivan az állandó futkározással...
Pecázni, hogy lehet? Egyszerűen semmire nem jövök rá...

(#619) Beretvás válasza MK VII (#618) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem tudom mire gondolsz nálam nem laggol.

Lovat birsz fogni erröl van video is youtubon. Vagy vehetsz a stable masternél is. ;)

Pecázni meg ugy lehet hogy veszel botot az illetékes npc nél a fojok mellett aza adott városnál és horgászol. Erröl mág magyar video is akad yt-n.

[ Szerkesztve ]

(#620) MK VII válasza Beretvás (#619) üzenetére


MK VII
veterán

Erre gondolok...

Nálam már Grafika lowon, Textúra mediumon és így is max 15 fps-em van...

Lovas dolgot majd kipróbálom akkor... Venni nem tudok, mert nincsenek meg dolgok amiért venni lehet.. Vagy egyszerűen kurvára nem értem, hogy mi van.. :D

Egyenlőre nem tudok játszani egyáltalán annyira kevés az fps.. Majd, ha javítják akkor talán..

[ Szerkesztve ]

(#621) Beretvás válasza MK VII (#620) üzenetére


Beretvás
addikt

Hát nálam ebböl semmi sem érezhetö

(#622) CactuS válasza Beretvás (#621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam sem, pedig AMD kártyám van (igaz, régi catalyst driverrel, nem crimsonnal).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#623) Maxtreme válasza Beretvás (#621) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pedig a hivatalos forumon is rengetegen panaszkodnak.
Mikor elkezdtem ezzel a játékkal játszani (kicsit több mint fél éve) nagyon ritkán mozdult az fps számláló 55-60-ról (Fhd, max beéállítások mellett, high end mod off) Most meg.. olyan lagokat képes csinálni hogy hihetetlen. (és ez nem feltétlen csak szerverlag..)

(#624) Beretvás válasza Maxtreme (#623) üzenetére


Beretvás
addikt

nem állitom , hogy nem ugy van. csak nálam nem jelentkezik. laggom van némi de nem ilyen szintü mint amit felvázoltál.:D

más: kész a ladikom.. tengeren hogyan lehet látni? iránytü kell oda is?

(#625) férfiállat


férfiállat
tag

Abszolult kezdőknek melyik kaszt ajánlott?

(#626) MK VII válasza Maxtreme (#623) üzenetére


MK VII
veterán

Figyi... Nézz rá a windows energiagazdálkodásra.
Jöttek a napokban frissítések és nálam az kavarta meg a gépet.
Átállította energiatakarékosra a sémát és folyamatoaan 800mhz-en ment csak a proci.
Ettől függetlenül én újra is telepítettem a windows-t. Igaz éjjel 1-kor végeztem vele, de most mint az álom olyan szépen megy 40-60 fps közt. Már csak híre van a laggolásnak. Kisimult az arcom. :)

[ Szerkesztve ]

(#627) Beretvás válasza MK VII (#626) üzenetére


Beretvás
addikt

az ezeréves ráncok eltüntek? ;] ;]

(#628) Maxtreme válasza MK VII (#626) üzenetére


Maxtreme
addikt

Erre ránézek köszi :) (bár nem hiszem mert a moboknál nincs gond, csak a városokban)

[ Szerkesztve ]

(#629) MK VII válasza Beretvás (#627) üzenetére


MK VII
veterán

Még a kétezer évesek is. :)

(#630) Beretvás válasza Maxtreme (#628) üzenetére


Beretvás
addikt

városban ne is csodálkozz ennyi játékos mellett..

más: hogyan müködnek a pearles kuponok? lehet vennék petet de 1100 ba kerül.. és csak 1000 ad a legkissebb csomag..

(#631) MK VII válasza Beretvás (#630) üzenetére


MK VII
veterán

Én is pont néztem a peteket... Lehet be kéne újítani egyet. :)

(#632) Balazs_ válasza Beretvás (#630) üzenetére


Balazs_
aktív tag

De Petet tudsz venni 1000-ből is, mert petre is kaptál kupont, legalábbis én most kaptam petes kupont, meg másik hármat.

Megvettem a Traveller's Package-t, amiben van egy ingyen pet, melyiket éri meg választani? Vagy tökmindegy? (Azt látom, hogy mindegyik pet tud felszedni loot-ot, de hallottam valami fajonkénti pluszképességről is, de abszolút nem vagyok képben.)

[ Szerkesztve ]

(#633) Beretvás válasza MK VII (#631) üzenetére


Beretvás
addikt

én vennék de nem engedi... csak bedobál a paypalomra... multkor is ette a székletet... :W :W :W

(#634) Maxtreme válasza Beretvás (#630) üzenetére


Maxtreme
addikt

okés de eddig a "javítás" előtt nem volt gond
Egyébként a 8fps-es buli azóta nem jött elő, de nem fut úgy a játék (városokban!!!) ahogy az új dekoráció előtt.. Valamit azzal b*sztak el de nagyon.

(#635) Beretvás válasza Maxtreme (#634) üzenetére


Beretvás
addikt

valamiért nálad öszeakad. :F

(#636) Beretvás


Beretvás
addikt

tudja e valaki , hogy kint a tengeren jo ez az iránytü? mert hogy térké az nincs, az is biztos.. el akarok menni magoriába..

(#637) férfiállat


férfiállat
tag

Van valami magyar klán vagy valami ahol más magyarokkal együtt lehet játszani??

(#638) Beretvás válasza férfiállat (#637) üzenetére


Beretvás
addikt

nem akarod te azt hidd el nekem.. :K

(#639) Maxtreme válasza Beretvás (#638) üzenetére


Maxtreme
addikt

Még jó hogy minden klán egyforma.. Ja várj nem is :)
Nálunk pl iszonyat jó társaság van, mindenféle kötelezettség nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#640) colker válasza Beretvás (#636) üzenetére


colker
tag

A sima sivatagos iránytű jó oda is.
De itt is mint a sivatagban a minimap alapján is lehet behatárolni merre kell menni.
A minimap legyen fix tehát ne forogjon ha esetleg ez be van neked állítva.
Elmész odáig míg van még térkép, a nagy térképen Ratt portal szembeállítod a hajódat,a minimapon látod így merre nézz a hajód és azt követed végig.
Rég nem játszottam de ha jól mondom akkor észak-nyugat fele kell menni a minimapon. Visszafele nyilván majd az ellentettje lesz.
Arra készülj fel hogy kb. 1 óra az út.Lehetőleg ne kis karival akarj menni mert a szellemhajó betámadhat út közben és olyankor mobokat kell ölnöd a fedélzeteden.
Ha már mész a tengeres questláncot is csináld ha gondolod az elfog küldeni ratt portba is.
Igaz nem olyan nagy nyereményeket add,ha szereted a questeket megcsinálni akkor lehet érdemes.
Vannak merülős questek is így a #533 posztomban leírtakat érdemes alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#641) Beretvás válasza colker (#640) üzenetére


Beretvás
addikt

köszi, megjártam tegnap az utat. jött is a mocskos szellemhajo. nagyon bitang volt, élveztem na meg a tengeri szörnyek és a viharok.. kegyetlen jo ez...:DDD

(#639) Maxtreme : melyik az a klán?

[ Szerkesztve ]

(#642) colker válasza Beretvás (#641) üzenetére


colker
tag

"(#639) Maxtreme : melyik az a klán?" :
Válaszolok helyette remélem nem gond.
Sons Of Anarchy
A vezetőnk Mirayse / Miraysu karakterekkel van ha gondolod írj rá.
Max pedig Maxtreme / Nerd_Barbie karakterekkel.

(#643) Maxtreme válasza colker (#642) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R

Ha valaki csatlakozna szívesen látjuk :)

(#644) Beretvás válasza colker (#642) üzenetére


Beretvás
addikt

egyenlöre nem élek a lehetöséggel de azért köszönöm.. amugy milyen szinten vannak az emberek a klánban? lvl?

(#645) Maxtreme válasza Beretvás (#644) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nagyon vegyes.

szerk: Amúgy majd rájössz. Ez a játék guild nélkül nagyon hamar unalmassá tud válni, persze Te tudod és a Te dolgod hogy mit csinálsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#646) Beretvás válasza Maxtreme (#645) üzenetére


Beretvás
addikt

guildel kezdtem de rájöttem itt "is" ahogy régebben AION ban is , hogy nekem nem valo a guild. nem szeretem ha ugráltatnak, ts-t kimondottan utálom. :P

(#647) colker válasza Beretvás (#646) üzenetére


colker
tag

Itt nem ugráltat senki sem :)
Ha van időd/kedved részt veszel a közös programokban,amúgy meg bőven elég ha normális vagy beköszönsz,hozzászólsz a témákhoz,segíted a többieket stb.
Ha ezek természetesek neked hidd el pozitívan fogsz csalódni :)
Chatben megy a kommunikáció úgy hogy ez is pipa .

[ Szerkesztve ]

(#648) Maxtreme válasza Beretvás (#646) üzenetére


Maxtreme
addikt

Még annyit hozzáfűznék az előzőhöz hogy mi sem szoktunk sem TS-ezni, sem discordozni. :)
Ehhez a játékhoz nem igazán kell.. (max akkor ha Node warozánk)

(#649) MK VII válasza colker (#647) üzenetére


MK VII
veterán

No..
Hát ez nekem is tettszik...
Pont tegnap beszélgettem Beretvással, hogy ebben a játékban azt sajnálom nagyon, hogy ahhoz képest, hogy egy online valósidejű karakterfejlesztő játék sok felhasználóval, gyakorlatilag unalmas, mert mindent egyedül csinálsz. Nincs nagyon olyan, hogy pl egy spoton valakivel party-zol egyet fejlődés közben meg beszélgetsz vele...
Vagy valakihez hozzá lehetne szólni vagy valami... De sajnos amíg nem vagy klában ezt mind baxhatod, mert nem magyar szerver.... Nincsenek olyan dolgok amik összehoznák a társaságot és már gyakorlatilag nem is a játék miatt mész fel szerverre, hanem a haverok miatt...
Szóval, ha lehetne akkor egy próbát tennék én is a klánnal...

[ Szerkesztve ]

(#650) Beretvás válasza Maxtreme (#648) üzenetére


Beretvás
addikt

"zone" benn voltam mikor elkezdtem hát nem jött be a szitu... aztán mikor kilptem csináltam egy légiot hogy a spanommal tudjunk chatelni ha fenn van, ne kelljen wisperrel szenvedni. szal emiatt nem tudok belépni igazábol. nem szeretném magára hagyni mert rengeteget segitett kezdéskor is és régi ismerös.. de max rákérdezek vane kedve..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.