Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) MK VII


MK VII
veterán

Skacok ezek a ládikák mire valók?

Illetve még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy lovat, hol tudok venni?
Tudom a lovásznál.. De ott rámegyek a Stable-ra és mindig csak azt írja, hogy valami hiányzik...
Tele a hócipőm a sok rohangálással már.. Illetve a peca, hogy működik? Vettem botot, de gondolom training-et is le kell tolni, csak azt nem találom, hogy hol...

(#652) colker válasza MK VII (#651) üzenetére


colker
tag

Ládák: Mint láthatod felsorolva van miket lehet a ládából nyitni.Rákattintasz a ládára majd ő kisorsolja mit kapsz ezek közül. Life skill segédeszközök ezek.Fát tudsz vele vágni,nyúzni az állatokat stb.
Ha összeveted a Magic cuccokat a többivel látod hogy több durája van tehát többször tudsz 1 ilyen cuccal pl. fát vágni. Van aki azt mondja ezekkel jobb a drop rate is.

Ló: A stable mesternél van olyan hogy horse market ott tudod a játékosok által felkínált lovakat megvenni.
Láthatod a lovak értékeit is mennyi a speed stb.
A skillek amik jól jönnek egy lónál: instant accel,sprint,drift. Amik minddel rendelkeznek és magasabb tier szintesek nyilván vadásszák tehát elkapkodják.Több 10 milla egy normális ló,de kezdésnek egy olcsóbb is megteszi amíg fejlődsz még.

Peca:
Megveszed a botot és lemész a partra.
Felveszed a botot az inventoryból és nyomsz egy space-t.
Ha megjelenik a karakter felett a hal ikon akkor van kapás megint space-t nyomsz.
Megjelenik egy kis cucc amiben mozog balról jobba a csík,akkor kell megint spacet nyomni ha a jobbra lévő függőleges csíkon túl esik ez a mozgó.Ha sikerült következőnek megjelenik betűk amiket sorban kell megnyomnod(WASD) és akkor meg is van a hal.
Ez az aktív halászat.Ha afk-ban akarod akkor csak simán bedobod és otthagyod és magától horgászik ilyenkor nem kell semmit se nyomkodnod,de cserébe több idő míg kifogod a halat de afk-ban így termelődik a pénz.
Fent van egy kis rublika amit ha afk-ban hagyod a karit jelölj be ilyenkor a szemetet nem veszi fel csak a halakat.

Nem tudok profin magyarázni remélem így érthető volt valamennyire :P

(#653) MK VII válasza colker (#652) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm... Igen érthető volt. :)

(#654) mikromanus válasza MK VII (#653) üzenetére


mikromanus
veterán

A "Magic" gathering cuccok a "Lucky" shining verziós craftolt itemnek felelnek meg. Egrészt a legjobb gathering idő csökkentő van rajtuk, másrészt jelentősen megnövelik az extra "drop" esélyét. A durability azt hiszem azonos az azonos minőségi osztályú craftolt lucky, vagy normál shiny itemekkel.
A life skill szükségletre nem emlékszek. A craftoltaknál van minimum elvárás. Vagy ezekkel azonos a magic tool is, vagy azokon nincs is korlátozás.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#655) Beretvás válasza mikromanus (#654) üzenetére


Beretvás
addikt

droppot nem vettem észre, hogy jobb lenne pedig az elmult 5 hétben 24k fát vágtam ki.

(#656) pokers válasza MK VII (#651) üzenetére


pokers
senior tag

Miért akarsz lovat venni, mikor ha jól látom az inventorydba ott egy lókupon? Azt beváltod valamelyik város lovászfiújánál és már lovagolhatsz is.
Egyébként itt egy részletes útmutató a vadló befogástól kezdve a tenyésztésig:
[link]

Pecázásnál nem tudsz egyből használni bármilyen botot, levelhez vannak kötve, erre figyelj oda, lehet ezért nem tudod felcsatolni. Illetve ha pénzt is akarsz vele keresni, jó, ha az a node be van kötve, ahol épp pecázol, majd a városban a trade managernél el tudod adni.

[ Szerkesztve ]

(#657) mikromanus válasza Beretvás (#655) üzenetére


mikromanus
veterán

Favágásnál a lucky vagy magic nélkül előfordulhat csak log drop. Esetleg log és timber kombók és alig más. Az extra drop az összes egyéb. Monk's branch, valami leaf, meg barka, meg a lump... eh, fene se tudja. A vörös és bordó fatönkl (?) ikonos. :D A Sap szívogatás ugyanazt adja extraként

Miningban több nemesfém és/vagy drágakő drop. Volt olyan kör amikor 6-7 különböző aqnyag esett. A "sima" csak kő drop szinte sose fordul elő lucky/magic felszereléssel.

Gatheringen afruitok például a legextrább extrák. Nyúzásnál, vagy mészárlásnál mondjuk nem tudom van-e extra drop. Azok ilyen szempontbl elég silánynak tűntek...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#658) Beretvás válasza mikromanus (#657) üzenetére


Beretvás
addikt

ja , hogy ezek az extrák? :DDD nálam ez a szemét ami a favágást illeti..:DDD csak a log kellett..

(#659) Beretvás


Beretvás
addikt

A napi lovét amit kapok azt miböl kalkulálja ki? Most fél milla naponta. Valamint arra tud e valaki valamit ,hogy a spiritem miért lett ujra kicsi?

(#660) CactuS válasza Beretvás (#659) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A napi lóvét tudom, illetve dulfy tudja, a másikat nem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#661) mikromanus válasza Beretvás (#659) üzenetére


mikromanus
veterán

Rossz helyen kutakodtál, Csöpi!. Lehet resetelődött pár quest. Nekem néhány nagyon alap quest lett újra elérhető a patch-csel. Meg előtte a "főszál" egyszer már végigvitt questjeit is feldobta újra. Valami nagyon összekavarodott.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#662) Beretvás válasza mikromanus (#661) üzenetére


Beretvás
addikt

Fogalmam nincs annyi hogy odáig eljutottam a küldikkel hogy kaptam a spirittöl egy awakening scrollt azt levertem és onnantol ujra pici lett.

(#663) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Még karácsony körül vettem meg a játékot, de nem nagyon játszottam vele akkor, mert el voltam foglalva D3-al... :DDD De most ránéztem megint, aztán csináltam egy strikert mert miért ne... És most jobban bejön a játék. Szóval lenne néhány kérdésem, mert kb semmit se értek amúgy a játékból, csak annyit hogy lecsapok kb hétmilliárd mobot aztán lvl up. :DDD Szóval ha jól tudom ugye van egy soft cap. Ha az megvan, akkor is lehet gondolom fejlődni tovább ugye? Illetve ebben vannak dungeonok meg raidek? Vagy más módja van a gear szerzésnek? Vannak a játékban proffok? Ha igen érdemes azokat húzni? Van valami hasznom belőlük?
Más kérdés nem jut most eszembe... :DDD

(#664) Beretvás válasza Alcsi69 (#663) üzenetére


Beretvás
addikt

szia.

szintkorlát nincs. raid nincs, de van nod war meg guild war. geart veszel és szintezed, vagy ottvannak a boss armorok amit field meg world bossok dobhatnak. vannak life skillek mint a gathering, alchemi stb.. ezekböl is lehet profitálni és érdemes foglalkozni velük.

(#665) colker válasza Alcsi69 (#663) üzenetére


colker
tag

Max. level nincs.Pontosan nem tudom mert nem foglalkoztam vele de level 61-62 körül van most a legmagasabb amit elértek.
Nyilván itt már nagyon sok óra kell 1 szinthez.(100-200óra között)
level 56-57 egész gyorsan elérhető.
A játék nagyban a grindre épül tehát itt sokat kell öldösni,a questekkel nem fejlődsz mint máshol.
Dungeon van összesen 2 db a magasabb szintekhez(59-60+),de itt nem ott szerzed meg a geart mint más játékokban.
Itt a ruháknak, fegyvereknek szintjük van(1-15 majd pri-duo-tri-tet-pen)és minnél magasabb szintű úgy változik a fegyver sebzése(ap) és a ruha armorja(dp).
Kezdésnek a grunil set ajánlott+pl. yuria fegyver.
Vagy megveszed a marketen készen pl. egy duo grunil setet,vagy enchantal felhúzod de ez kezdőként nem ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#666) Alcsi69 válasza colker (#665) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Igen azt tudom hogy nem nagyon érdemes questelgetni, csak öldösni a mobokat, azt is csinálom. :D
Szóval simán csak meg kell venni a geart? Tehát amit te írtál setet, azt meg kell vennem?
WoW után elég érdekes más mmo-val játszani amúgy. :N

(#667) colker válasza Alcsi69 (#666) üzenetére


colker
tag

Hidd el ismerős érzés :) Felejts is el a wowhoz hasonlítani ez teljesen más.
Nem azt mondtam hogy nem érdemes questelgetni, csak azt hogy a szintezést nem befolyásolja.
Itt a questek cp xp-t adnak és így lesznek cp pontjaid.Ezek segítségével kötöd össze a node-kat(területek),ebből veszel majd gyárakat,termelő helyeket...Később fontos lesz ez.
Igaziból az a baj elég sokrétű a játék felteszel egy kérdést és oldalakat lehetne írni belőle :D
Érdemes lehet esetleg videókat is nézned majd hogy alapok meglegyenek és utána kérdezni ha még úgy se tiszta valami.
A nagy városokban(Velia,Heidel stb.) találsz marketplace npc-t ő árulja a dolgokat.A minimap mellett találsz egy npc ikon arra kattintva kiválasztva a kívánt npc-t el is vezet a legközelebbihez.
Mindenki mást vall hogy csinál geart. Van aki inkább kifarmolja a pénzt és megveszi és van aki enchantolja.
Viszont ez teljesen véletlenszerű van hogy dupla annyiból jön ki ugyan az van hogy olcsóbban....
Én a biztosra mentem és megvettem.
Magasabb szinten egy duo grunil set jó kezdés de az elején lehet erre jó ideig nem lesz még pénzed így vehetsz kisebb szintűt is pl. +15 és ha lesz több pénzed ezt eladod és magasabb szintre váltasz.
A marketen el is tudod adni a cuccaidat amiket farmolsz pl. black stone így jön abból is a pénz nem csak a sima árusnak eladós gyűjtögetős cuccokból.
A városban a raktárban tudod gyűjteni a pénzt,érthető okokból a pénznek súlya van így nem tudsz végtelen mennyiséget magadnál tartani:)

(#668) mikromanus válasza Alcsi69 (#666) üzenetére


mikromanus
veterán

Hogy mit "érdemes" csinálni aaz rajtad áll. Azt érdemes csinálni amerre fejleszteni akarod a karakteredet. A különféle tevékenységek az adott területet fejlesztik. A szörnyirtással xp jön amivel a "fő" szint növekszik és combat xp-t kapsz amiből harci skilljeidhez kapsz pontokat. Ezeket a pontokat oszthatod szét és ezekből fejleszthetőek a harci skilljeid. A questek is hasznosak, csak a többség nem "fő" szinthez ad XP-t. A többség contributiont ad és esetleg nmémi energiát. A contribution amolyan "elismertség", vagy hírnévnek fordítható. Elég Contribution xp elérésekor egy-egy plusz contribution pontot kapsz. Ezekből a pontokból fejlesztheted a node hálózatodat, vagy "vehetsz" házakat a városokban. A házakban lakhatsz, vagy a munkásaidra valamilyen feladatot bízhatsz. Van amit csak a munkásaid craftolhatnak. Ezt a házakban végzik el. A földekre is kivezényelheted a munkásokat, hogy fát vágjanak, vag ykertészkedjenek. A leszedett/megtermelt javakat szépen visszahordják a saját városuk raktárába. EZeket a területeket is a contribution pontjaidból "bérelheted". A munkásaidat energiapontjaidból veheted meg a helyi munkaerő közvetítőtől. A kezdő minőségük véletlenszerű, így osk energiát ellőhetsz ha egy-egy jobb melóst akarsz. Persze vehetsz is közvetlenül a munkaerő közvetitőnél a "Munkaerőpiacról" is munkásokat pár (vagy sokszor pár) silveréret. EZek a melósok más játékosok eladásaiból kerülnek a munkaerőpiacra (vagy rabszolgapiac?).
AZ energia időegységenként érkezik. Ha offline a karakter, akkor félóránként egy, ha online, akkor 5 percenként 1. Vannak még extra gyorsító lehetőségek a regenerációra. Az összeszedhető maximális energia pont határ növelhető (szintezhető). Erre sok-sok tudást kell összeszedni. A tudás egyrésze jön csak szörny hentelésből és ha mindig csak ugyanazokat a szörnyeket irtod, akkor nem sok fog jönni. Eléred az adott szörny ismeretének megadott szintjét azt annyi. Ha sokféle szörnyet irtottál le és ismertél meg arra kapsz időnként max energia bővatést. Questekre is kaphatsz és egyes karakterekkel beszélgetve is elérhetsz olyan szintre ahol új információkat oszt meg. A life skillekben is szert tehetsz új ismeretekre (pl minden új fém ércének kitermelésekor,. vagy épp az érc beolvasztásakor, vagy a fém finomításakor).

A life skilljeid használattól fejlődnek, de minnél összetettebb vagy minőségibb terméket/terményt hozol létre annál több life skill xp-t kapsz. A life skillek is adnak "Fő" szintedre xp-t,de nagyon keveset. Ebből nagyon nem fogsz gyorsan szintet lépni. Magasabb tudás az adott life skill ágon jobb eredményeket ad. Egy idő után már nem érzékelhető annyira egy-egy extra szint, de vannak "töréspontok", amik után nagyon látványos a fejlődés. Egy minimum szint kell például vadlovak befgására is. Gatheringben ha magasabb a szinted, akkor van esélyed extra dropokra amiknek ritkaságuk és hasznosságuk miatt nagyobb az értékük. Emellett gatheringben (és farmingban) magasabb tudászinten kevesebbszer fogy az energiád. A többi szakmában nem nagyon fogy az energia (egy korai patchben kiszedték), de ott is van előny ha jó vagy. Jobb átlagos mennyiség craftonként/főzésenként azonos tevékenységből pl. A fejlettebb eszközöknek is van minimum life skill korlátja. Azokkal meg gyorsabban craftolhatsz vagy gyűjtögethetsz.

Ozt ennyi! Olvass utána ha bővebb infó kell! Kismillió helyen vannak összefoglalók. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#669) CactuS válasza colker (#667) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért az elején szerintem 0 day accal örül az ember, ha van egy szettje, ami esetleg +5-7-es szintű. Nem hiszem, hogy lesz több 10 millió silverje 15+ -os dolgokra, még akkor sem, ha ez később aprópénz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#670) Beretvás válasza CactuS (#669) üzenetére


Beretvás
addikt

Kérdés mennyire mákos az illetö, revardokbol könnyen nyithat jot. volt olyan tag aki rögtön ogre ringel nyitott... :W

(#671) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Érdekelne ez a játék!
csomagok
kezdő mmo-nak elég a starter pack?
Mit tartalmaz a másik kettő? kozmetikai cuccok és xp boost ilyesmi?
Alap angol tudással neki lehet vágni?

(#672) mikromanus válasza pruzsi (#671) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nem akarsz a későbbiekben a packban jelzettekre költeni, akkor nem kell. Azért hasznosak:
- value pack: ez a prémium "előfizetés". minden storage és az inventioryd 16-16 szabad helyet kap, némi extra teherbírás és haszonnal tudsz eladni a marketplacen (35 helyett csak 15,5% adót von le minden bevételből). Távolról tudod kezelni a már felfedezett node-okat is anélkül, hogy meg kellene látogatnod a node managert (persze ez node felvételenként 10 energiába kerül így). Azt hiszem pack nélkül 15 euro áron megy. Elvileg vehetsz 10 millió ezüstért a játékban másoktól is, de ez elég esélytelen. van mondjuk 1000 eladás és erre 200 000 felhasználó vár. kb. :D

- petek: alap dolgok. Nem "kell", csak nem kell lehajolni a motyóért amit a monsterek dobnak. Maximum 4 lehet kint. Az elején azért elég gyorsan fogsz irtani. pet nélkül vagy kevesebb bevételed lesz, vagy lassabban lépsz szintet. A petek 9-11 euro áron vehetőek

- horse flute: messzebbről tudod hívni a lovad. Flute nélkül kb 50 méterről jön csak (?), flute mellett vagy 500-ról. Simán a nyakadba ugrik a hegy túloldaláról is. Igen hasznos. 15 euro egy nem elkopó verió

elion's blessing: nem veszítesz XP-t amikor kinyírnak a szörnyek. Ilyen eleinte előfordulhat. Ha meg beszállsz a World boss ölésbe, akkor gyakrabban. persze ha épp szintet léptél és 0% xp van a következőhöz, akkor nincs nagy kockázat. Szintet nem fogsz veszíteni. :DDD

inventory slot: hasznos

extra karakterhely: hasznos. Minden karakterednek külön van energia regenerációja. Offline naponta 48-at kap a "nem aktív" karaktered. Azt be tudod fektetni, vagy majd később el tudod verni worker bérlésre, vagy épp item gamble-ra a night vendornál.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#673) pruzsi


pruzsi
őstag

Köszönöm az infókat,most töltöm a gamet egyelőre a free trialt ha tetszik jöhet az alap aztán gondolom lehet upgradelni is majd?!

(#674) colker válasza pruzsi (#673) üzenetére


colker
tag

Maga a csomagok között nem tudsz majd váltani,amit megveszel az elején az marad.
A csomagok tartalmát viszont meg tudod vásárolni majd külön a játékban.Ebben az esetben drágább lesz összevetve az egész de azt veszed csak meg amit tényleg akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#675) Alcsi69 válasza CactuS (#669) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Hát igen, nézegettem pl fegyvereket a strikernek... Hát még egy +5-ösre is elmenne jelenleg az összes pénzem, és akkor még ugye armor meg ilyenek... :DDD Bár ha a marketplacen megveszik az ilyen elvileg sokat érő cuccokat, akkor lehet lesz elég pénz egy teljes setre.
Van néhány hard és sharp black crystal shardom... Érdemes ezeket felrakni marketplacere, vagy csináljak velük valamit? Nem tudom mire jók, viszont ahogy néztem sokat érnek. :)

(#676) colker válasza Alcsi69 (#675) üzenetére


colker
tag

Hard,sharp:
Hard Black Crystal Shard + 2db black stone(armor) = Concentrated Magical Black Stone (Armor)
Sharp Black Crystal Shard + 2db black stone(weapon) = Concentrated Magical Black Stone (Weapon)
Heating segítségével tudod így összerakni őket,az L gombot megnyomod ott heating berakod az összetevőket és elkészíti.
Ezek segítségével tudod +15 felett húzni a cuccaidat míg alatta sima black stone.
Később ha enchantolsz jól fog jönni,az elején talán érdemes eladni mindent míg megtudsz venni egy alap felszerelést később ráérsz gyüjtögetni őket.

[ Szerkesztve ]

(#677) Alcsi69 válasza colker (#676) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Okés, egyet-egyet felraktam tegnap marketplacre, hátha megveszik őket.
De akkor a többit is felrakom, majd később gyűjtöm őket. :D

(#678) Beretvás válasza colker (#676) üzenetére


Beretvás
addikt

Na ezt én sem tudtam. Mindennap tanulok valami ujat.. :K

(#679) pruzsi


pruzsi
őstag

Kipróbáltam,hát ebben van tartalom. grafikai jó bár kicsit túl rikítóak a szinek.
Karakterek tetszenek,csak nagy csöcsű lányok vannak :DD
Elég ázsiai stílusú a játék.
Tárgykészítés vagy pl másfajta kard v ilyemi lesz/lehetséges.
Van "sztori" szál benne? Szembetalálkozhatok más player karakterrel vagy mehetnénk együtt,loot-ot meg lehet osztani? És még sok kérdésem lenne.

(#680) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Basszus el kell jutnom egy storagehez. :DDD Van nálam 5 millió valahány 100 ezer silver, és alig bírok menni :DDD :DDD

(#681) mikromanus válasza Alcsi69 (#680) üzenetére


mikromanus
veterán

HA van lovad csak addig kell eljutni. Ha meg sípod, akkor odamegy hozzád a bestia. Nem egy nagy ötlet sok lóvéval sétálgatni. Én az elején lóval voltam úgy, hogy fingom se volt róla mi hogy működik, aztán nem volt répa nálam. A kis pacin meg hamar kifogyott a stamina, aztán elkezdett sétálni tetűlassan. Nem mertem otthagyni, mert eszembe se jutott, hogy a síppal azért így is messziről rám teleportál. Idegesítő fél óra volt a legközelebbi istálló. :DD

pruzsi
Vannak fő és mellékszálak a questekbe, amit lehet teljesíteni. Ad is némelyik elég sok jó ajándékot/díjat teljesítéskor. Teljesíteni viszont nem kötelező ezeket és minden karakternek külön vannak a questjei kezelve. Egy nagy tér van a világban és minden ott van. Nincsenek insta dungeonok, meg egyéb csacskaságok. Mindenki ugyanott hentel. A házaknál vannak instancolt megoldások és a farmoknál csak. Azaz ezek nem korlátos erőforrások. A bossokat viszont a mező közepin csapod le, vagy máshol ahol más is hátbabökhet ha nem vagy a kedvence. :DDD
Lehet csoportosan is hentelni persze, de a jobb XP-ért annyira ez nem kényszerítő erő. Soloban is jól lehet haladni.00

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#682) Alcsi69 válasza mikromanus (#681) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Bent van a lovam a stablemasternél :D De közel van szerencsére. :DDD
Répát amúgy hogy is lehet szerezni? :P

[ Szerkesztve ]

(#683) Beretvás válasza Alcsi69 (#682) üzenetére


Beretvás
addikt

veszel marketben lobacco répát vagy stablenél gyengus répát..:DDD

(#684) pokers


pokers
senior tag

Nem tom, csak én érzem úgy, hogy megugrott a játékosszám az utóbbi időben?
Minden grind helyen tömegnyomorba botlok, alig lehet találni hentelni való mobot. Épp ezért elkezdtem inkább a Mediah quest szálat csinálni, most tartok ott, hogy meg kell küzdenem a skeleton kinggel.
Plusz AH-ba az összes értelmes dolog hiánycikk, visznek mindent mint a cukrot :((

(#685) Beretvás válasza pokers (#684) üzenetére


Beretvás
addikt

ez volt mikor a DK bekerült akkor is.. de a sok channelen csak van szabad spot..:D ami a marketet illeti ott mindég hiánycikk a komolyabb cuccok. .azon lepödtem meg , hogy sok boss offhand volt bent az elmult pár hétben, lehet másbol is volt de csak azt figyeltem.

(#686) colker válasza pokers (#684) üzenetére


colker
tag

Nem játszottam mostanában de gondolom az új steames játékosok miatt meg némelyik területen az új kaszt szintezés miatt is.
Gondolom nem minden steames játszik a steames channeleken hanem átlépkednek a többi channelre is.
De minden esetre ezek elött is elég telített volt a játék szerintem,bővíteni kellene még a területeket több mob-al,vagy több channel kellene...
Persze mint ahogy egy külön szervert se fognak csinálni(amire nagy szükség lenne), ennek se sok esélyét látom.

[ Szerkesztve ]

(#687) Beretvás válasza colker (#642) üzenetére


Beretvás
addikt

ugydöntöttem kiprobálnám a klánotokat van valaki fenn aki tudna invelni? irtam az emlitettekre de offline mind.

(#688) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Armornál úgy van, hogy aminek magasabb a DP-je az a jobb, illetve fegyvernél meg aminek magasabb az AP-je ugye? :B

(#689) mikromanus válasza colker (#686) üzenetére


mikromanus
veterán

Múlt héten benyomtak két új channelt. El is tűnt két régi. :D

Kreatív marketing stratégia. Azért Utólag pótolták. Új szerver nincs de lassan jön a dél amerikai régió.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#690) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Milyen petet éri meg venni először? (Traveller's miatt kapok egyet ingyen.)

(#691) CactuS válasza mikromanus (#681) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én még mindig nem találom a sípomat és nem teleportál a lovam, pedig eredetileg tuti, hogy volt (Game Access: Explorer's Package). Ilyenkor supportnak kéne írni? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#692) colker válasza CactuS (#691) üzenetére


colker
tag

Én sima csomagot vettem régen de mint ha már segítettem volna valakinek ezzel kapcsolatban.
Amit írok tehát nem tuti de próbáld meg!
A játék weboldalán jelentkez be,felül az account gombra menj rá.
A megnyíló oldalon szerintem fellesznek tüntetve a csomaghoz járó cuccok és ezeknél kell kiválasztani valamit.(hogy EU szervere kéred ??? valami ilyesmi)
Ha minden igaz ez után megkéne jelennie a játékban.

(#693) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Nah nem tudom hogy ilyen problémája volt e valakinek már. :DDD
Nah szóval ugye 295%-os terheltségen van a karakter, mert túl sok pénz van nála. Elmentem a storage managerhez Heidelben, és az meg akar nekem adni 10ezer silvert, amit 1. nem bírok el, 2. nem tudok semmit se megnézni a storageben. :C Szóóóval... Mit csináljak? :DDD
Ilyen probléma a valóságban kellene amúgy. :P

[ Szerkesztve ]

(#694) mikromanus válasza Alcsi69 (#693) üzenetére


mikromanus
veterán

Esetleg "add fel" a kapcsolódó questet. Akkor nem néz koldusnakés nem akar rádtukmálni némi suskát még. Vagy menj másik városba a lóvéddal! ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#695) colker válasza Alcsi69 (#693) üzenetére


colker
tag

Kép róla?nem nagyon értem így :D

(#696) Alcsi69 válasza mikromanus (#694) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Áh bejött. :DDD Köszi. :D Hiába bénázok itt, hát tök szórakoztató most már hogy értek valamit a játékból. :P
nem gondoltam volna, hogy 23-as szinten az lesz a problémám hogy 5 millió silver van nálam és nem fér el semmi se. Összesen van 17 millióm... Ebből már talán veszek egy kezdő setet nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#697) pokers válasza CactuS (#691) üzenetére


pokers
senior tag

Korábban használtad már a sípot?
Mert ha nem, elképzelhető, hogy még a webes acc infód kuponlistájába várja, hogy aktiváld.
Nekem pl az összes kuponom ott figyel még, nem váltottam be egyiket se a bő 1 év alatt :DDD

(#698) mikromanus válasza pokers (#697) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem maradt a sípról log a webes fiókomban. Az mondjuk lehet, hogy "használni"/aktiválni kellm vagy épp kicsomagolni. Így vagy úgy, de ott kellene lenni a pearl shopos fülön az inventoryban szerintem.
Kivéve persze ha az adott pakkhoz csak ideiglenes síp járt és az ideje lejárt...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#699) CactuS válasza pokers (#697) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem igen, de már azon gondolkozom, hogy az ugye használat után BoE lesz és lehet, hogy töröltem azt a karaktert korábban, azért nincs meg. :B :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#700) Beretvás


Beretvás
addikt

Megint van pingvin pet a naptáron, jol olvasom a patch ban hogy nem idézhetö le két pingvin egyszerre és /vagy össze lehet öket rakni igy magasabb lesz a tierje? :F még jo hogy épp tegnap vettem meg a 4.petem rendes pénzért,és ha ez idézhetö lesz a másik mellé már fonom is a lötelet. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.