Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) colker válasza Beretvás (#700) üzenetére


colker
tag

1 pingvin lehet csak lent tehát ha van még1 pingvined csinálni kell belőle tier2eset.

(#702) Beretvás válasza colker (#701) üzenetére


Beretvás
addikt

Szuper. Azt hogyan lehet majd? Adhattak volna valami értelmeset is. Amugy ha tier kettes lenne mivel tudna többet? Saccra nem lenne anyira éhenkorász, vagy kapna uj skilleket?

(#703) Maxtreme válasza Beretvás (#700) üzenetére


Maxtreme
addikt

2 pingvin 1xre nem, de össze lehet őket rakni.
szerk: Ja hogy már megelőztek, jó h nálam a 700-as volt az utolsó post... :W

Nagyobb tier, kevesebb loot idő.

[ Szerkesztve ]

(#704) Beretvás válasza Maxtreme (#703) üzenetére


Beretvás
addikt

De én láttam egy tagnál egyszer 4 egyforms kutyust. Vagy a fizetösböl lehet több egyforma?

(#705) colker válasza Beretvás (#704) üzenetére


colker
tag

Nekem nincs fizetős petem,és egyforma se tehát pasz.
Biztos egy féle volt és nem több féle kutya?
Az is lehet csak ebből az eventesből nem engednek többet.
Amúgy igen a loot idő,több skill ilyesmi nem csináltam még ilyet.
ha öszeraksz 2 tier1est lehet belőle tier2 vagy tier3
Valami olyasmire emlékszem hogy tier2nél még nem változik a loot idő.

(#706) Beretvás válasza colker (#705) üzenetére


Beretvás
addikt

Igen 4 teljesen egyforma volt. Valoszinü az ingyen pentnél van csak ez.

(#707) mikromanus válasza Beretvás (#702) üzenetére


mikromanus
veterán

Fogod a darálógépet egy kézzel, beletuszkolod az egyik pingvint. Aztán amikor már nem akar kikapaszkodni mellétuszkolod a másikat és elindítod a gépet. A trutyit ami alul kijön pingvin formára igazítod és kész is van... Hm.. ez a módszer lehet nem elterjedt. :D

Van külön felület rá. Valami breeding vag ymi lehet. Biztos a pet menüben. Kiválasztod az egyiket és másikat, nyomsz egy transzfúziót vag ymit, aztán kapod a szép új petet ami szerencsés esetben magasabb Tier mint ami volt. T1 esetében mindig magasabb lesz, de lehet T3 is és nem csak T2. A magasabb tier esélyt ad arra, hogy ne csak egy buff rolloljon az új peten és emellé picit gyorsabban szedi a motyót is. Az én "panda kutyám" is T3 lett azt hiszem.

A T3-as nyomott orrúak közül a fekete-fehér (vagy kék-fehér) kombós. :D

A petek többségéből lehet kint több egyforma. A Lost Penguin az speciális fajta. Abból csak egy lehet.

szerk: Itt a képes útmutató mit hol hogyan.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#708) Beretvás válasza mikromanus (#707) üzenetére


Beretvás
addikt

Köszi, meglátjuk mikor megkapjuk ezt a kis tetvet. Undorito egy pet..

(#709) pokers


pokers
senior tag

Azoktól kérdezném, akiknek már van "awakened" karijuk, hogy hogyan működik ez az egész?
Most rá akarok feküdni, hogy a boszicsajomat feltornázzam 56-ra, hagy legyen már awakened :K
Annyit már megtaláltam, hogy resetelödik a combat skill pont, és újra elosztható lesz és ekkor már nem kell fireball, lighting meg egyéb attack skill, mert ezeket kiváltja erősebb attack skill az awakened fülön.
A fegyverzetet viszont nem értem. Mert ugye lesz majd egy awakened weapon, amit uúgy fel kell szintezni.
De akkor miért kell továbbra is liverto, vagy kzarka, mert ugye "megidézem" Aad Sphera-t és azzal "tüzelek" :F
Vagy ezek AP-jai összeadódnak, és így jöhet ki pl 200 feletti AP valakinél?

(#710) Maxtreme válasza pokers (#709) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az alap fegyver statjai is hozzáadódnak a karakter tulajdonságához.

Pl hiába nem igazán használom a Kzarkaat-, sokkal nagyobb hatásfokkal pusztítok a dandemmal mint előtte mikor livertot használtam, a + acc miatt.

(#711) colker válasza pokers (#709) üzenetére


colker
tag

A main fegyverbe tudsz rakni kristályt míg az aw-ba nem.Ha aw-val harcolsz a main fegyver ap-ja is beleszámít a sebzésbe valahány %ban pontos adat ha jól tudom nincs.
Amúgy a karakter fülön külön lesz feltüntetve az ap és nem is látod az aw apban mennyit tesz hozzá a main fegyver.
level 56 elött van lehetőséged még a skilleket ingyen törölni(nem tudom a játék ad törlő cuccot ingyen de egyszerűbb ha azt máskor használod el ha kell így egyszerűbb) tehát magától nem törli a sima skillfát!Tehát level 55 végén mondjuk 99%nál töröld az egészet és utána majd kiosztod oda amik kellenek(Magical evasion,Teleport,speed spell,Healing Aura,Healing Lighthouse,Mind training,Infinitte Mastery,Skilled hunter és egyébb opcionálisan Resurrection vagy ha kell valami pvphez .

(#712) Beretvás


Beretvás
addikt

arrol merre találok infot, hogy egy adott nod hanyas lvl-n mivel ad többet.. gondolok pirate islandra farmolásnál.

(#713) colker válasza Beretvás (#712) üzenetére


colker
tag

Ismeretlen a hatása mindenki csak találgat.
Van aki azt vallja hogy level 6-7 felett már érezhető a külömbség van aki semmit se vesz észre,van aki azt írja rosszabb a loot ha húzva van... rng

(#714) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Nah egy kicsit játszottam délelőtt és szórakoztam az enchatinggal, mert volt elég sok fegyverhez való black stoneom. Felhúztam +7-ről +11-ig, érezhető különbség van a két érték között. :DDD Hogy van az enchant +15 fölött amúgy? :P

[ Szerkesztve ]

(#715) Beretvás válasza Alcsi69 (#714) üzenetére


Beretvás
addikt

ugyanugy csak concentrated stone kell hozzá, és duo felett viszatöri 1 szintet ha fail lesz.

(#716) Alcsi69 válasza Beretvás (#715) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Értem, köszi. :R

(#717) pokers válasza Beretvás (#715) üzenetére


pokers
senior tag

Durability-t nem csökkenti a fail, mint 15-ig?
Eddig beltet próbáltam enchantolni, sikerült egy duo, de aztán jött egy fail és huss, volt belt, nincs belt, még a duo is megsemmisült :Y

(#718) Beretvás válasza pokers (#717) üzenetére


Beretvás
addikt

De csökkelti azt is, ékszernél meg ha fail akkor oda minden. Ez már csak ilyen.. ;]

(#719) pokers válasza Beretvás (#718) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor érthető, miért viszik el egyből ah-ból az felhúzott cuccokat.
Kevesen szenvednek sztem ezzel az enchanttal, meg sztem qrva sokba kerül a végén. Fragmentekkel, vagy saját magukkal visszajavítani, kinek van annyi hozzá, nekem biztos nincs :U

Így marad a végeláthatatlan hent és silverfarm, hogy megvegyem a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#720) mikromanus válasza pokers (#719) üzenetére


mikromanus
veterán

Az olcsóbb accessory azért megy, mert pár failstacket olcsóbban össze lehet velük szedni. A használhatóbb itemeknél meg azért megy el hamar a fejlesztett, mert nevetségesen alacsony a maximum ár. A PRi példul kb 1,5x-es ár azt hiszem. Az meg igencsak bekerülési érték, vagy azalatti...
Meg van olyan is, amiből függetlenül attól, hogy fejlesztett vagy sem simán hiány van. Az ogre ringekből többnyire nincs egy darab se bent például. Az earringek és ringek picit jobb helyzetben vannak, mert nagy a választék és könnyebb is farmolni őket. Meg estek dögivel az eventekben is "futottak még" kategóriaként.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#721) CactuS válasza pokers (#719) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aki nem szerencsés típus az ilyen játékokban - mint pl.: én - annak olcsóbb és gyorsabb a Silver farmolás. Hiába a sok FS, egy idő után már random a dolog, így nagyot lehet bukni. Persze minden nincsen AH-ban, de azért onnan is fel lehet öltözni elég szépen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#722) Maxtreme válasza CactuS (#721) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ugyanígy vagyok én is. Nem szórakozok az FS-el.
Ah-ból mondjuk tri boss gear-ig nem mondom hogy simán, de simán fel lehet öltözni. :K

(#723) Beretvás válasza Maxtreme (#722) üzenetére


Beretvás
addikt

én a szettemet eddig magamnak enchantoltam, csak fegyokat vettem mert boss cuccokat nem huzok.. még livertot sem.. ;]

(#724) pokers


pokers
senior tag

Hogy mennyire nem vagyunk egyformák. Délután Elric Temple-nél szinteztem, a templom lépcsőn volt másik két játékos is, mire egyből meghívtak partyba. Így nyomtuk addig, míg meg nem telt az inventorym és el kellett mennem eladni a cuccokat. (Igaz utána ki is kellett lépnem)
2-3 óra elteltével visszamentem, szintén templomlépcső, de nem party invite fogadott, hanem egyből nekem estek és leöltek. WTF?
Hanyagoltam a hülyéket, akik azt hiszik övék a grund és elmentem inkább a kanyonba szintezni, ahol jobban is jártam, senki nem volt és mobok is sűrűbben vannak. Gyorsan össze is farmoltam vagy 5milliót :)

Nem értem egyébként a grind helyeken lévő pvp-t, arra ott az aréna, vagy a nodewar-ok, guildwarok. Miért kell arcoskodni ilyen helyeken, hisz mindenkinek egy célja van, hogy húzza fel a kariját.

(#725) mikromanus válasza pokers (#724) üzenetére


mikromanus
veterán

Ezek a helyek soloban is gyorsan farmolhatóak, így partyban vagy ha többen vannak egy helyen játékosok, akkor kevesebb az XP. Ha ki akarsz cseszni a gyökér "pvp"/PK bajnokokkal, akkoe menj vissza még húsz alkalommal és támadd /öld a "mobjait". (csak ne halj meg moboktó) HA a seggarcú sokat öl játékos guild war nélkül, akkor negatív lesz a karmája és sokat bukik ha meghal. +alig szerez Xp-t. Persze ebben az időben neked se jut nagyon, de az ostoba pórnépet idomítani kell egy kis illemre! :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#726) Beretvás válasza pokers (#724) üzenetére


Beretvás
addikt

Nekem is voltak hétvégi baleseteim. Farmolok már vagy 5 orája és odajön öli a mobjaim, irom neki hogy tipli van erre megöl és elmegy... másik ugyanez annyi különbséggel , hogy egyböl megölt még leálltam irni 1 percre, de ö sem maradt. :W

(#727) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Mostanság a rohamosan megnövekedett játékos szám miatt kb lehetetlen bárhol is farmolni/grindolni...
Tegnap kimentem a sivatag végére a Pila-khoz, mondom itt csak nem lesznek... Aha.. 4 szervert néztem végig, minimum ketten mindenhol voltak.....
Pedig azt gondolná az ember hogy ott kb kutya nem jár...

Arról nem is beszélve hogy most már hétköznap délutánoktól kezdve is olyan lag van hogy kb a lootolás is lehetetlen. A loot felszedése és a loot ablak bedobása között sokszor eltelik 4-5 másodperc....

A fejlesztők válasza erre annyi hogy igen tudják, de nem biztos hogy nálunk van a baj..
De nem ám... Biztos annál a pár 1000 embernél....

[ Szerkesztve ]

(#728) Beretvás válasza Maxtreme (#727) üzenetére


Beretvás
addikt

Ez megint az uj karakter miatt van véleményem szerint. De hamar megunják majd, volt is tegnap erröl szo, hogy nem lett olyan sikeres. Csak kell még az awa mert azt várják sokan.

(#729) Maxtreme válasza Beretvás (#728) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nem...Ez a steam miatt van.

(#730) mikromanus válasza Maxtreme (#729) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem bírják a szerverek a f2p-re átállást. :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#731) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#732) Beretvás válasza mikromanus (#730) üzenetére


Beretvás
addikt

Hol van f2p? Vagy azt akarják? Akkor faragtunk rá.....

(#733) mikromanus válasza Beretvás (#732) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ a szaros 5 euró már kb az. A tíz is eléggé közel áll hozzá. Nem fog ez már meg semmit. Minden hordalékot besodor így már a víz. :Y

(#731) oriic
Remélem "ezek" is ugyanazon a szerveren lesznek mint mi. Akkor kb mehet is az uninstall.
De most komolyan. Mi ennek az értelme. Non-tab targeting system + célzásrásegítés a konzolon?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#734) pokers válasza mikromanus (#725) üzenetére


pokers
senior tag

Ez jó ötlet, ezt nem tudtam, de akkor ezzel szívatni fogom a gyökereket :K
Ilyen deadnél nem törik egyébként kristály?

(#735) Beretvás válasza pokers (#734) üzenetére


Beretvás
addikt

dehogynem..:DDD

(#736) mikromanus


mikromanus
veterán

Ha valaki Kartellandon akar nyomulni anonimitását gondosan védve és toxikus agresszív csapatban akar nyomulni akiknek kevés szavát érti itt a lehetőség. Indul hónap végén (vagy ha nem előfizetői nagy pakk, akkor egy vagy két hét múlva) a BDO dél amerikai verzió. Ócsó shop, IP block, spanyol és portugál nacionalista elemek. Mi kell még? :DD

VPN, The Game

Gondolom ilyesmi sok lesz, csak
"no Inglés! BAN, Por favor! " (Vagy hasonló. Törni latino):DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#737) mikromanus válasza pokers (#734) üzenetére


mikromanus
veterán

Nincs kristálytörés vagy XP vesztés. Mondjuk sivatagban ne lemingkedj, mert ott nem buknak karmát, vagy ki van kapcsolva a bünti ami a negatívra járna. Épp a lényeg veszik el a "karma bomber"-kedésben. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#738) Beretvás válasza mikromanus (#737) üzenetére


Beretvás
addikt

Szoval mongoloknak valo....

(#739) pokers


pokers
senior tag

Valamit rosszul csinálok.
Tegnap cseten azt mondták, 55,65ről egy óra hent alatt megvan az awakening quest, azaz elérem az 56%-ot.
Nos, nekem ez valahogy nem jött össze, pedig ittam cold dark beer-t, felhasználtam a napi exp awardokat, de így is csak 21%-ot bírtam hozni a szintemen Elric Temple-nél. Folyamatosan öltem, csak beváltani mentem a node managerhez az aranytömbökért.
Mondták, hogy a combat exp kell a gyors szintezéshez. Ez igaz?

(#740) mikromanus válasza pokers (#739) üzenetére


mikromanus
veterán

Sok AP és 0 konkurencia kell a gyors szintezéshez. Azt' kb ennyi.
Nagyobb AP = nagyobb sebzés = gyorsabb ölés = több XP.
Persze az XP buffok alap dolgok. Ha maximalista vagy, akkor kell oda tea-potion , napi buff, meg minden más ha létezik extra xp buff máshol is :C
Mondjuk lehet simán csak annyi a turpisság, hogy Olivia channelre mondták azt a dupla sebességet. Ott folyamatosan extra XP buff időszak van. Vagy ott nyomultál Te is?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#741) Beretvás válasza pokers (#739) üzenetére


Beretvás
addikt

Mennyi ap-d van most?

(#742) pokers válasza Beretvás (#741) üzenetére


pokers
senior tag

161, de nem Olvia csanelen szintezek. Lehet ott kellene? De ott csak lvl25ig lehet nem?

(#743) mikromanus válasza pokers (#742) üzenetére


mikromanus
veterán

ja. Ha eléred a lvl25-öt és ez az első napod visszatérés után vagy újoncként a játékban, akkor csak 30 napod maradt a channelen továbbhúzni a karakter(ei)d.. Újaknak egy hónapig elérhetőek az Olivia channelek. Más korlát nincs a részvételben. Nincsenek World bossok, red battlefield és node warok ezeken, de másban azonos a többivel. leszámítva a +100% XP-t. :C

Azaz elvből kihayghatod az Oliviát, de amíg elérhető neked, akkor csacsiság.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#744) Beretvás válasza pokers (#742) üzenetére


Beretvás
addikt

De amugy 1 ora alatt 21% xp nem rossz. Majd elsirod magad 56 on ha ezt keveselled.. ;]

(#745) pokers


pokers
senior tag

Ismét Elric Temple szintezés még a maradék 14%-ot, és ismét party invite fogadott. Annyira belemerültünk, hogy átugrottam lvl56-ra, így elmaradt a skill fa reset. De nem gond, mert az awakening quest végén kaptam egy armstrongot, amivel resetelhetem. (azok a stone golemek undorítóak)
De még mindig nem értem ezt az AP dolgot.
Megkaptam az aad sphera-t, alap AP 16-os, de az infólapomon 86-ot ír. Ez hogy jött ki?? :U
Most akkor ez úgy működik, hogy ha előveszem a gömböket, akkor él a 86-os AP, míg ha maradok liverto staffon, akkor 162-es AP-vel hentelek?

(#746) Beretvás válasza pokers (#745) üzenetére


Beretvás
addikt

igen az awa fegyonak az a külön ap ja.. de az alap fegyobol a kövek azt hiszem beleszámitanak abba is.

(#747) colker válasza pokers (#745) üzenetére


colker
tag

Az aw ap amit látsz az így tevődik össze: Az aad sphera ap + dagger ap+ ékszerek ap értékei=aw ap
Az aw sebzésbe valamennyi százalékban az elsődleges fegyver sebzései is beleszámít de ez "láthatatlan" az adatlapodon nem látod beleszámítva az aw ap értékébe.

(#748) Apollo726


Apollo726
újonc

Sziasztok!

Magyar guildhez szeretnék csatlakozni a BDO-ban. Kezdő játékos vagyok, a játékban a nevem Nordem, a family név pedig Raqnor.

(#749) pokers


pokers
senior tag

Játszhatatlan lett a játék :W
Hétköznap este, hétvégén egész nap crowded az összes csatorna, bárhova csatlakozok lagol, egy questet nem lehet normálisan megcsinálni, mert fáziskésébe van a párbeszédablak és a leokázás, illetve a questet adó npc-ket előttem mindig valaki más "learatja", így várnom kell, mire nekem is beadja.
Hentelni már el se megyek a tömegnyomor miatt és a lag miatt.
Most délután írták az egyik csatornán, hogy épp 22,5k steam játékos online.
Ezt szerintem kakaóéknál se gondolták, szerverparkot meg nem bővítenek.
Erről a játékról egyelőre ennyit. Uninstall részemről, majd egyszer talán később még visszanézek rá (vagy eladom az accot).

(#750) nonsen5e válasza pokers (#749) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én fél év kihagyás után most értem el az 50-es szintet, úgyhogy nagyon high-level zónában még nem voltam, de mindig az overrun szerverre csatlakoztam, és az elmúlt két hétben egyszer sem éreztem net laggot.
Viszont megállapítottam, hogy 5400-as WD Re merevlemezen konkrétan játszhatatlan az egész minimumon is, SSD-re átpattintva vígan pörög very high-on.

Szerintem elég hamar le fog csökkenni (max egy hónap) a játékosszám, most volt leárazás, most van a steam salen is a leárazás, gondolom ezek miatt nőtt kicsit az aktív játékosok száma (ugyanakkor elvileg elég sokan mentek most vissza XIV-re, hogy a héten megjelent a Stormblood, szóval érdekes)...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.