Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#22101) margithid válasza Szabi® (#22100) üzenetére


margithid
veterán

Jaja, számomra is ismeretlen a márka.
Olcsóbban van emporio armani is.
Lehet egy 20-30k-s decathlonos kabát is van olyan meleg mint ez.

(#22102) Lackki válasza Szabi® (#22100) üzenetére


Lackki
senior tag

ennyiért már patagoniat kell venni nem? :P :P ;] ;]

Privátot hamarabb észreveszem

(#22103) Mr.Csizmás válasza Szabi® (#22100) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

egy sima nylon kabát pehely töltettel.

Filling:
90% White goose down 10% Goose Feather
--------------------------
margithid armani is márkázós, mint a spar pontgyűjtős "profi" kések háromezerér'. viszont a decathlonnal nem nyúlsz mellé tényleg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22104) Lackki válasza Mr.Csizmás (#22103) üzenetére


Lackki
senior tag

egy jó armani/fossil óra :D hmmm tag heuer a retro kinézettel pfej

Privátot hamarabb észreveszem

(#22105) Szabi® válasza Mr.Csizmás (#22103) üzenetére


Szabi®
addikt

Amit linkeltem tegnap Hilfiger kabátomat, arra is ez volt írva, és konkrétan nem meleg . . . Ezért írtam, hogy sanszos hogy 50-ért sem éri meg, de 170-ért meg biztos hogy nem.

#22102 Lackki ;] ;] ;] Mondjuk én azt veszek ha ez lefingik egyszer amit vettem, meg szeretem a márkát is, de sok outdoor márka van, ami dizájnos, erős, meleg, és kilehet fogni akciókkor.
A divacuccokból már sajnos megjöttem. Vettem 2 hete egy Calvin Klein pulovert majd 30 ezer forintért, és bizony épphogy csak pamut az anyaga, és itt ki is fújt, de még vékony is anyagra. Ezeknél aztán főleg a logót fizeti meg az ember.

[ Szerkesztve ]

(#22106) MaddeNNNN válasza Mr.Csizmás (#22103) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#22107) margithid válasza Szabi® (#22105) üzenetére


margithid
veterán

Ha nem lesz meleg a Tommy Jeans, akkor az is megy vissza.
Legalább a Springfield szintjét hozza. Abban tegnap egy vékony pulcsival alatta, nem fáztam.

30k nem semmi egy pulcsiért. Én nagyon max 10k-t adok érte, erre is csak egyszer volt példa :)
Egyébként sokan a fast fashiont szidják, sokszor joggal, de a régi Smog márkájú télikabátom kb 10 éves és még egyben van, pedig sokat használtam. Rendesen lehet rajta látni az időt, de nem szakadt, meleg volt, jó a szabása (slimes). Mondjuk az egyik zsebe kisebb, mint a másik, de ez benne van a fast fashionben :D
Lényeg, hogy azért ezek sem egy szezonra készültek. Kb 10k volt annak idején.

(#22108) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

https://www.aboutyou.hu/p/tommy-hilfiger/valltaska-8620447 17,7 k

Kinyomoztam, hogy ilyenek a méretei:
Magasság: 30 cm (Méret: One Size)
Hosszúság: 37 cm (Méret: One Size)
Szélesség: 9 cm (Méret: One Size)

[ Szerkesztve ]

(#22109) lord_m


lord_m
senior tag

Cropp-os kabátokat már nem is merek linkelni :D . De hátha valaki talál magának jót. Ez pl. 26k helyett 9k: [link]

Itt a teljes kínálat: [link]

(#22110) Szabi® válasza margithid (#22107) üzenetére


Szabi®
addikt

Nah nem is veszek minden héten ;] Nem volt már normális utcaim, és ez megtetszett, aztán amikor megjött , hát . . . Nem tudom.
Annak idején az ember megvett egy Energie, Aboriginal pulovert/kabátot és minimum bírt 5-7 évet. És minőségi cuccok voltak . . . Manapság meg rányomják a logót, és nem kapsz semmit.

(#22111) lorcsi válasza Szabi® (#22110) üzenetére


lorcsi
veterán

Van egy aboriginalom
ugye ezek olyan 2000 koruliek
nem tudom mibol van a pamut, de ujszeru
nincs semmi (!!!) bolyhosodasa

(#22112) margithid válasza Szabi® (#22110) üzenetére


margithid
veterán

Én meg vagyok elégedve a Hollister és mango pulcsival.
Ami most jött két kabát (g star, s.oliver) azok is rendben voltak. (csak ugye a méret nem)
Azért ezek a régi márkák messze voltak ettől a minőségtől.

(#22113) Lackki válasza Szabi® (#22105) üzenetére


Lackki
senior tag

nem csak divat cuccok vannak, csak számodra vagy számunkra ismeretlen márkát amiről nincs tapasztalatod élből fikázni hááááááát... ;]
Én nem vennék 180ért kabátot, de még a feléért is nagyon fogat húzva, MO-n amilyen telek vannak, semmi nem indokolja, de cserébe jól megkéselnek kb érte :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#22114) Szabi® válasza lorcsi (#22111) üzenetére


Szabi®
addikt

Igen akkoriak, nagyon minőségi és megfizethető cuccok voltak. :K

#22112 margithid És gondolom te is a csere méretről már lemaradtál, ezért maradt a refund. Nehéz eltalálni.
Nem tudom akkoriban a gyártástechnológia volt-e más, de azok erősebb/jobb konstrukciók voltak, már érintésre is érződött, hogy más.

#22113 Lackki Na most a "fikázás" meg az, hogy van olyan termékem, azonos paraméterekkel, és le tudom írni jogosan, hogy nem ajánlom, az nem ugyanaz. Mert egy vásárlónak válaszoltam, akit érdekelt hogy meleg-e. A fikázás az teljesen más fogalom . . .

[ Szerkesztve ]

(#22115) luckyboi82 válasza Szabi® (#22105) üzenetére


luckyboi82
tag

Mit szólsz akkor ahhoz, aminek múltja/története/filozófiája is van : Moncler, Stone Island stb? 300-400k egy dzsekike.. :U Ezeknek a cuccoknak is van gazdája, sőt, túlkereslet van a mai napig egy-egy capsule colletionre is. Nem, nem én vagyok a vevőjük , de amíg nem Carreraval Bognerban járok síelni addig csak hírből ismerem őket.

(#22116) Szabi® válasza luckyboi82 (#22115) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát ezeket a márkákat én is csak úgy ismerem . . . (sőt nem is hallottam róluk)

[ Szerkesztve ]

(#22117) AIex válasza Szabi® (#22105) üzenetére


AIex
tag

Calvin Klein pulóverre már én is ráfutottam, viszont a nadrágjaikra érdemes lehet rápróbálni, onnan ahova ingyen vissza is lehet küldeni, szerintem azok nem rossz minőségűek.

Pulóverből, nem tudom, hogy esetleg TNF Drew Peak-ed van-e, próbáltad-e, de szerintem az pl. eléggé kiugruk a mezőnyből, teljes logó himzett nem nyomtatott (bár lehetne diszkrétebb), a gyártói oldal szerint 100% pamut, külső oldalon már-már neoprénes hatása van, belül pedig mint egy bélelt pulóver.

@luckyboi82
Ezek valahol divatmárkák is. Yeez is ugyan olyan véleményesen van összeragasztva mint egy Ultbraboost, csak 1.5x, 2x annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#22118) Lackki válasza luckyboi82 (#22115) üzenetére


Lackki
senior tag

én a Colmarral is így voltam :D semmit nem vágtam, de sielős haverok meg azt nyomatják és ajánlottak nagyon.

Privátot hamarabb észreveszem

(#22119) Mr.Csizmás válasza Szabi® (#22105) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ezeket instagram márkáknak hívom magamban :D bár szoktam vásárolni belőlük, csak épp ha AY-n a legnagyobb akciósok között vannak max 10-ért, pl. vastag kötött indicode pulcsi 5k, RL, armani alsók elárazva, stb.

lord_m na igen, az LPP group webshopokban lehet jókat kifogni, pl. 6-ért sídzseki :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22120) szpeti40 válasza AIex (#22117) üzenetére


szpeti40
addikt

Megláttam ezt a Drew Peak pulcsit, meg is örültem, hogy dejó, kicsi logó, utána megnyitottam és megláttam a kapucnit :W :D
Miért kell elrontani, a giga logókkal a ruhákat :(

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#22121) b4lukapitany válasza Szabi® (#22105) üzenetére


b4lukapitany
tag

A divacuccokból már sajnos megjöttem. Vettem 2 hete egy Calvin Klein pulovert majd 30 ezer forintért, és bizony épphogy csak pamut az anyaga, és itt ki is fújt, de még vékony is anyagra. Ezeknél aztán főleg a logót fizeti meg az ember.

Ár/érték arányban szerintem magasan a legszarabb márka a CK. Én már semmivel nem próbálkozok náluk, max, ha ilyen H&M áron látok valamit. Szerintem a Zara stb. olcsóbb fast fashion márkák bőven verik őket minőségben. Nem nagyon értem, hogy tudnak még mindig ilyen magas árakon értékesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#22122) Szabi® válasza AIex (#22117) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem ez a "sima" lett, és ez is 38-ról volt akciós . . . Sztem olyan 15 lenne a reális ára.

#22119 Mr.Csizmás Igen szigorúan ár alatt érdemes venni. Hál istennek nekem se instám, se facem ;]

#22121 b4lukapitany Én sem értem, mert mellette meg nem egy nagy minőség. Annyit meg a logójuk sem ér.

(#22123) AIex válasza szpeti40 (#22120) üzenetére


AIex
tag

Én sem feltétlen értem, ha a kabáton megtudják oldani, hogy elől, és a vállon legyen egy-egy pici logo, ez a pulcsikon miért nem megy,

Van egy másik modell is, az szerintem nem is Drew Peak, ahol elől szintén van egy pici logo, a hátán pedig egy kb 40x40-es box logo. :N

Szabi®
Én egy ilyet vettem 20e Ft-ért, hát ez is inkább a 15e Ft-os kategória.

(#22124) margithid válasza b4lukapitany (#22121) üzenetére


margithid
veterán

A Hilfiger és a CK szerintem a legolcsóbb kategóriába is gyárt.
Meg lehet hamisítják is őket rendesen.
Melósokat nem egyszer láttam már CK vagy TH melegitőalsóban, pólóban.
Hugo Boss és Ralph Lauren talán nincs jelen ennyire az olcsó kategóriában.

(#22125) margithid


margithid
veterán

Dockyardnál ez a két kabát megérheti:
[link]
[link]
Lehet ezekben az enyhe időkben ezek a kabátok is elegendőek.

(#22126) Szabi® válasza margithid (#22125) üzenetére


Szabi®
addikt

(Sztem) a Fundango bestbuy ennyiért.

#22123 AIex Mondjuk az is jól néz ki, csak sajnos az ár.

(#22127) margithid válasza Szabi® (#22126) üzenetére


margithid
veterán

Van aki nagyon szídja Fundango-t. Itt fórumon is találtam negatív véleményt róla.
Méretezése ennek is érdekes, szerintem ránézve a modelre, simán XL-es kellene belőle.

(#22128) mikloss válasza margithid (#22082) üzenetére

Ezt megerősítem, már a másodikat veszem, fekete és kék is van, nagyon jó ár/érték arányban. :)

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#22129) margithid válasza mikloss (#22128) üzenetére


margithid
veterán

0 fok körül nem fázni benne?
Méret tekintetében eggyel nagyobb kell mint általában?

(#22130) mikloss válasza Szabi® (#22072) üzenetére

Pont így jártam a múltkor jóárasított G-Star RAW kabáttal, ugyan akkora vagyok mint a model a képen, elvileg M-es méretet visel és pici lett, ha alá húzok egy pulcsit... (még jó hogy rendeltem egy L-est is, az faja lett ;] )

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#22131) mikloss válasza margithid (#22129) üzenetére

Nem, pont azert vettem, mert a normal farmerokban mar faztam a telen. 0 korul meg okes magaban, -5 tol lefele mar huznek ala valamit. Nekem 32/32es farmereim vannak, ebbol is az volt pont a jo (ez a 48-nak felel meg).

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#22132) -And- válasza margithid (#22125) üzenetére


-And-
csendes újonc

Kár a kabát ujján azért a tépőzárért . Különben jó.

(#22133) lord_m válasza Mr.Csizmás (#22119) üzenetére


lord_m
senior tag

Nekem is több kabátom van hasonló árakért tőlük, azok nagyon rendben vannak. :K
Sőt még az 1500ft-os elárazottat is kiküldték pár éve talán, azóta is használom. :D

(#22134) laci1117 válasza mikloss (#22130) üzenetére


laci1117
tag

Olyanok leszünk mint az alfások, ha meglátunk valakit az utcán fekete G-star kabátban köszönni kell neki mert tuti fórumtárs :D :D

(#22135) margithid válasza -And- (#22132) üzenetére


margithid
veterán

Annyira nem feltünő.
Nem tudom hol lehet egy ilyen kabát mondjuk egy AY-n található leárazott kabátokhoz képest. (mondjuk egy indicode márkához hasonlítva)

[ Szerkesztve ]

(#22136) -And-


-And-
csendes újonc

[link]
Kuponozva 15672.- Háát, vékony mint egy melegítőfelső :U , Amúgy jól néz ki, és méretből nekem M kellene, de L a jó.

(#22137) margithid válasza -And- (#22136) üzenetére


margithid
veterán

Talán amit én linkeltem az melegebb lehet.
Aztán lehet egy ilyen olcsó kabát melegebb mint ezek a fundangok.

(#22138) nightzone


nightzone
aktív tag

Könnyű és meleg férfi mellényt láttátok jó árban AY-n mostanában? Kéne vmi 10eft-ig.

(#22139) -secret- válasza nightzone (#22138) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Követem.

Mellényből a The North Face mellényért vagyok oda... de 80.000-ret biztos nem adok érte.

[ Szerkesztve ]

(#22140) lorcsi válasza nightzone (#22138) üzenetére


lorcsi
veterán

mondjuk nem 10k..de elég komoly kedvezményt adnak [link]

(#22141) Szabi® válasza nightzone (#22138) üzenetére


Szabi®
addikt

(#22142) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

nem is értem a bajotokat :DD
Nincs elérhető leírás.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22143) lord_m válasza Mr.Csizmás (#22142) üzenetére


lord_m
senior tag

:C

(#22144) nightzone válasza Szabi® (#22141) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi, ezek közül melyik lenne a legmelegebb? Munkába kellene, kabátot nem vennék rá, tehát fontos hogy azért jól nézzen ki. Vmi ilyesmi tetszene: [link] amin vékonyabb csíkok vannak nem vízszintesen hanem kicsit dizájnosabb elrendezésben.

-secret- +lorcsi: nálam 10-12 a max érte amit kiadnék, mert koszolódódna a melóban, olyan amit nem annyira sajnálok.

(#22145) Szabi® válasza nightzone (#22144) üzenetére


Szabi®
addikt

Huhh hát azt sajnos olyannak kéne megválaszolni, aki otthon van a mellényekben, nekem egész életemben 1db volt. De sztem a Jack and jones jó lehet. Nem akarok hülyeséget írni.

[ Szerkesztve ]

(#22146) Drughi válasza lord_m (#22133) üzenetére


Drughi
addikt

A mai napig hordom az 1000 forintos bőr bakancsokat. 2-2 párat vettem a feketéből és a barnából, 10 évre le van tudva...
Van vagy 4-5 kabátom is. Croppból, egyik sem volt 4000 forintnál több.
Mai napig visszasírom ezeket az akciókat.
Mindent (is) kiküldtek

(#22147) lorcsi válasza nightzone (#22144) üzenetére


lorcsi
veterán

Akkor egy ilyen lidl.. vagy valami munkavedelmis mellenyt neznek
mvstore pl…

(#22148) ggeleven válasza lorcsi (#22147) üzenetére


ggeleven
őstag

Én vettem ilyen kifordítható mellényt a Lidlben és tavasszal-ősszel többször hordom. Szélálló és vízlepergető. Ha jól rémlik 6e körül volt és annyit maximálisan megér. Mondjuk én abszolút nem vagyok márkamániás, egyáltalán nem zavar, hogy "csak egy lidlös". Aldiban is simán lehet találni a sorvégeken a felakasztott ruhák között korábban kifutott cuccokat.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#22149) Szabi® válasza nightzone (#22144) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha munkára kellene akkor egy ilyesmi is jó lehet.
És itt van választék nem kevés.

(#22150) nightzone válasza Szabi® (#22149) üzenetére


nightzone
aktív tag

Köszi szépen (mindenkinek) az ajánlásokat, szétnézek :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.