Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#12433) SOAD19 válasza DeFranco (#12431) üzenetére


SOAD19
addikt

A fantázianévre természetesen nem adok, nem érdekel, de bevallom, hogy azért az árat szoktam nézni, kiindulni belőle, főleg, ha olyan dolgot akarok venni, amihez nem értek.
Én nagyon ritkán hordok öltönyt, de azért szeretnék egy alsó-közép kategóriás szintet. Nagyon max. 90-100k-t tudnék, ill.szeretnék most kiadni, erre a projektre. Itt a legnagyobb faluban, Debrecenben elég siralmas a felhozatal öltönyösökből, és az eladók szakértelméről már nem is beszélek. Alig pár darabot ajánlottak eddig nekem, de ezek is mind bőven 100k alattiak. Hozzátartozik, hogy elég kistermetű vagyok (168/61), és lehet ezért nincs választék. Tavaly a debreceni topikban is érdeklődtem, hogy hova lenne érdemes elnézni, ill. kérdeztem, hogy hol válallnak személyre szabott ölötny készítést és volt aki ajánlott is ilyen helyet. Kíváncsiságból rákérdeztem nála, hogy milyen az anyagösszetétele az elkészített öltönyének, amit az esküvőjére készítetett. A válasz az volt, hogy a zakóba az volt írva vagyon, hogy 65% poliészter, 35% gyapjú. És, ez az öltöny volt 2019-ben 140k (ajándék inggel). Akkor ez, lehúzásnak számít? Azért ennyiért, gondolom már illene jórészt természetes anyagból lennie?! Bár privátban írta az egyik itteni fórumtárs, hogy felhasználásfüggő is a dolog, hogy mennyire érdemes, csak gyapjúból készült ötltönyt venni.
Köszi amúgy! :)

#12430nelsonmanian
Köszi, de ahogy írtam is, kicsit messzi lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.