Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#12451) -B-


-B-
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. Akkor várok, hátha jön email.
Bár a GLS legutóbb nem küldött emailt, csak csörgött a futár, hogy itt van.

(#12452) SOAD19 válasza istnag (#12447) üzenetére


SOAD19
addikt

Igen, vélhetően kissé túlzó az ábrázolás. :D De, amúgy én nem vennék rá mérget, hogy nincs olyan aki hasonló, vastagnyakú pólót venne fel ing alá. :)

És egy kis móka: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#12453) Kaba válasza -B- (#12448) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben a csomag már úton lenne (több munkanap is lehet),akkor kapsz egy csomagkövetési számot amit a GLS oldalán be tudsz írni.
A GLS a szállítás napján küld egy emailt/smst.

(#12454) -B- válasza Kaba (#12453) üzenetére


-B-
senior tag

Jelenleg annyit látok, hogy elküldve. Na mindegy, várok, hátha most küld emailt a GLS.

(#12455) Studi válasza istnag (#12447) üzenetére


Studi
addikt

ki venne pólót az ing alá... :DDD

(#12456) arcsin válasza Studi (#12455) üzenetére


arcsin
senior tag

Szerintem 1-1 kibukkanó cicibimbi, vagy átszúródó mellcsiszörcsi nem a legjobb alkupozíció egy megbeszélésen :D
Illetve van még köze az izzadtságfelszívásához is. talán. Nem tudom, tippre csak.

[ Szerkesztve ]

(#12457) SOAD19 válasza Studi (#12455) üzenetére


SOAD19
addikt

Jelen! Nekem komfortosabbnak tűnt pólóval az ing viselése. Van előnye: nem tapad az ember bőréhez az ing, ha kicsit megizzad, nem lesz izzadságfoltos. És pár további előnyt is említett az előttem szóló.

(#12458) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok!
About You-s rendelést szeretnék visszaküldeni,de nem jött visszaküldési űrlap,ilyenkor mi van? :F

(#12459) -secret- válasza hhenry (#12458) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Support küld.

(#12460) DeFranco válasza Studi (#12455) üzenetére


DeFranco
nagyúr

aki nem szeretne pici tócsákat a hóna alá és zavarja ha besárgul az ing anyaga izzadságtól vagy az izzadásgátlótól meg aki szerint nem esztétikus bőrre tapadó ingben mászkálni.

(#12461) Solymi81 válasza Hauptmann (#12439) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Tezenisben elég jó pólókat lehet kapni.

(#12462) rushty válasza Hauptmann (#12439) üzenetére


rushty
senior tag

Érdekes, sokszor csak M-től (48-50) vannak.

Revolut meghívó pü-ben

(#12463) Kos 7 válasza SOAD19 (#12438) üzenetére


Kos 7
tag

Meg a Loft outlet jutott eszembe az is Budapest (Budaors) :F

(#12464) Studi válasza DeFranco (#12460) üzenetére


Studi
addikt

Ezek közül egyik sem fordult még elő velem, pedig póló nélkül hordom az ingeket. Ellenben rohadtul idegesítene nyáron, de még akár télen a fűtött irodában is még egy réteg ruha. :)

(#12465) DeFranco válasza Studi (#12464) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó póló nem idegesítene, mert észre sem veszed, főleg nem fűt

örülök, ha téged ez nem zavar, másnak komfortosabb így, gondolom ezt el tudod fogadni.

(#12466) SOAD19 válasza DeFranco (#12460) üzenetére


SOAD19
addikt

Itt is egy szemléltető példa: [link] Az ennyire izzadós embereknek tényleg érdemes lenne pólót hordani az ing alatt.

#12463Kos 7
Tegnap már gondolkodtam, hogy a végén még tényleg fel kell néznem Pestre Debrecenből. Oszkárral kb. 6-7k lenne oda-vissza, de nem sok kedvem van hozzá. A covidon már nagyon nagy valószínűséggel már átestem március elején, bár nincs róla tesztem. Tegnap voltam a Titemben, ahol össz-vissz 3 db öltönyt tudott mutatni az eladó hölgy a méretemben (46-48). Volt egy superslim, ami szűk volt hátban. A slim jobb volt, de ez meg már nem állt túl jól. Volt még egy minőségibb 100% gyapjús, ami pont jó lett volna, ez állt a legjobban, de ennek meg hátul a hasíték elállt. Pedig ritka lapos hátsóval rendelkezek. :D

#12464Studi
Amíg nem próbáltad nem tudhatod. Lehet érdemes lenne azért venni egy ilyen pólót, és ha más nem nyáron dög melegben kipróbálni, hogy jobb-e vele a komfortérzet vagy sem.

(#12467) Hauptmann válasza Studi (#12464) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én szerencsére nem izzadok, viszont hűvösben kellemes a póló az ing alatt.

(#12468) focvis válasza Hauptmann (#12467) üzenetére


focvis
veterán

+1. Eszembe nem jutna nyáron pólót venni, nincs szükségem rá. Ellenben kb. októbertől március végéig kellemes viselet egy vékony alsónemű-póló az ing alatt.
Nem olcsók, cserében tartósak a Schisser pólói. (V nyakú, hogy ne kandikáljon ki az ing nyakából, rugalmas [spandexszel kevert pamut], így nem lobog az ing alatt.)

(#12469) Drughi


Drughi
addikt

Ha már van lehetőség szép kártya minden zsebéből vásárolni ruhát, tud valaki webshopot, ahol converse cipőt tudok rendelni mondjuk szállás zsebből?

(#12470) zoli03 válasza Drughi (#12469) üzenetére


zoli03
őstag

Ilyen biztos nincs még, április 25-től lehet más célra is felhasználni a zsebeken levő összeget.

(#12471) Drughi válasza zoli03 (#12470) üzenetére


Drughi
addikt

Akkor majd 1 hét múlva

(#12472) Unsign


Unsign
tag

AY: DALMA25 (18e-től)

(#12473) -B- válasza Drughi (#12469) üzenetére


-B-
senior tag

Ez engem is érdekelne.

(#12474) adalbert1 válasza Unsign (#12472) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, hogy megosztottad, pont visszakerült valami a méretemben, amit így meg is vásároltam :)
Nem úgy volt, hogy ezentúl csak 15%-os influencer kuponok lesznek?

(#12475) szami777 válasza Drughi (#12469) üzenetére


szami777
addikt

Idén elég sok cipőt rendeltem szép kártyával.
Pár bolt:
16yard.hu
sportboltom.hu
yozz.eu
bestsport.hu
brandwebshop.hu
cipopakk.hu
sepa.hu
arzenalsport.hu
zsmsportruhazat.hu
cipostar.hu
viszlaysport.hu

Most ennyi jutott eszembe. Többen láttam converse-t. Nem rémlik melyiknél hogy megy, csekkold végig, 90%-nál mehet az online fizetés is. Illetve van olyan, ami mindegyik zsebet elfogadja.
Nem volt probléma , mert cseréltük, illetve, lehet én voltam a madár, de arra készülj, hogy nem nagyon engedtek elállni a vásárlástól, ha nem jött be a cipő vagy rossz volt a méret. Cserét ajánlottak fel. Lehet, ha erőszakodkodtam volna, valahogy visszautalták volna, de több bolt is elutasította, csak csere játszott.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#12476) evitiguF


evitiguF
senior tag

Sziasztok,

BB topikban tegnap már felttettem a kérdésemet, és kaptam is rá választ, viszont bedobom ide is, hátha szélesebb körben célirányosan tudnék mazsolázni...
Olyan boltot keresek, ahol szép kártyát elfogadnak (fentebb van egy bő lista) és itt jön a csavar, mert amit igazán keresnék az okosóra... preferált típus Samsung Watch.
Hátha belefuttok egy ilyen üzletbe, akkor ne tartsátok magatokban.
Köszi!

(#12477) Ance válasza evitiguF (#12476) üzenetére


Ance
őstag

Ez most azért illett ide, mert az óra öltöztet? :W

Ha itt sem kapsz választ, akkor melyik jön?

(#12478) Kaba válasza evitiguF (#12476) üzenetére


Kaba
veterán

A helyes topik a következő lenne,
Sport,életmód,utazás,egészség/SZÉP kártya információk.

(#12479) kexksz


kexksz
addikt

Tudtok olyan magyar boltrol, ahol kapni feher Air Force 1-t? Kb mindenhol merethianyos, vagy egyaltalan nincs is. (44-45)

(#12480) evitiguF válasza Ance (#12477) üzenetére


evitiguF
senior tag

Pont ellenkezőleg, kaptam ott is ajánlásokat, át is böngésztem, telefonáltam, de eddig sikertelenül.
És igen, az óra is az öltözék része, és ahhoz igazítja az aki ad magára.

@Kaba, Neked köszönöm, igazából azért tettem fel itt a kérdést, mert a #12475ös hozzászólásban látva elég sok olyan sportruházatos üzlet van, ahol a szépkártya elfogadott, hátha valaki belefutott egy olyan üzletbe, ahol szélesebb a paletta, és pont lenne olyan termék is, ami érdekel.
Okosóra, aktivitásmérő beleférhet egy adott sportüzlet termékpalettájába.

@szami777 - Neked pedig köszönöm! másik topikban megtaláltam a válaszod, teszek egy próbát!

[ Szerkesztve ]

(#12481) vince


vince
őstag

Vettem egy szövetkabátot (ezt), vastag sálam van is hozzá, de szeretnék venni vékonyabb átmeneti sálat (kendőt?), de nem nagyon találok. A C&A-ban van ez helyi boltban 3e Ft-ért, ezt megveszem, illetve a Tchibonál láttam még ezt, de nem tudom eldönteni képről, hogy vajh' mennyire vastag. Néztem mango, mango outlet, h&m, about you, reserved, cropp, meg ki tudja még hol, de semmi. Nincs szezonja vagy vak vagyok vagy mi van? :F

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#12482) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Rendeltem tegnap AY-ról. E-mail jött de a rendeléseim alá nem került be. :F

(#12483) HKorn válasza -secret- (#12482) üzenetére


HKorn
addikt

Durva

Run&Ride

(#12484) tocsek18 válasza kexksz (#12479) üzenetére


tocsek18
senior tag

én nike.com-on nézem december vége óta,azóta nem elérhető 07-es.
mikor lesz elérhető passz, talán nyár

(#12485) mamboo


mamboo
tag

Superdry polot talalni most valahol jo aron? koszi szepen

(#12486) gangstagergo válasza -secret- (#12482) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nekem meg egy olyan rendelést hoztak ki ami az AY rendszere szerint még előkészítés alatt van. Slussz poénként 2 óra rá jött a email, hogy több időbe telik míg elküldik a csomagot :D

(#12487) Mercutio_ válasza evitiguF (#12480) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aki ad magára nem hord okosórát ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12488) arcsin


arcsin
senior tag

Aboutyou Naketanoval mi a pék..lapát történt?! Szerettem volna még egy dzsekit magamnak a tavalyi mellé, más színben, de azt írja hogy az én országomban nem elérhető ez a márka :((
Ez miért meg hogy ? Más márkákkal is van ilyen tapasztalatotok?

(#12489) Nikaré válasza arcsin (#12488) üzenetére


Nikaré
őstag

Küldj linket :B

(#12490) Lackooo84 válasza arcsin (#12488) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már régen megszűnt az a márka. Az AY csak valahonnan előkerített még pár cuccot túlük. :DDD

The Truth is out there...

(#12491) arcsin válasza Nikaré (#12489) üzenetére


arcsin
senior tag

Link

Fent írja, de csk férfi gatya van 1db.

(#12492) Lackki válasza arcsin (#12491) üzenetére


Lackki
senior tag

pár éve megszűnt a márka, ahogy lacko is írja. Alife & Kickin nagyon hasonlít viszont rá

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#12493) arcsin válasza Lackki (#12492) üzenetére


arcsin
senior tag

Köszi

(#12494) Ramoskaa válasza Putya (#12391) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Nike-ra van még valami kupon?ez lejárt :(

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#12495) kicsi kecske válasza kexksz (#12479) üzenetére


kicsi kecske
tag

Feleségemnek decemberben vettem 38as rózsaszínt AYrol. Sajna a rózsaszín verzió el van meretezve es fel szammal nagyobb kell belőle. Azóta nincs keszleten sehol 38.5esbe

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#12496) tibbike01


tibbike01
őstag

Vam most aktív 25%os influencer kuponkód?

(#12497) oszy válasza tibbike01 (#12496) üzenetére


oszy
veterán

A helyedben inkább a 20-asat választanám. :) Ne azokat pumpold ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#12498) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Alsónadrágok kezdenek elhasználódni, hol és/vagy mikor érdemes CK, Gant, TH etc ilyen testhez simulós minőségibb boxerokat venni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#12499) gangstagergo válasza Mosqu!to (#12498) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Answearen és About You-n szoktak akciók lenni de ez változó. AY-n érdemes influencer (15%-25%) vagy CS-kódokat (20% fórumtársak aláírásában megtalalható) felhasználói.

[ Szerkesztve ]

(#12500) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

"munkáspólónak" esetleg bb márkát, oldalt tudtok ajánlani? Napi 8 órában, néha pakolós, néha csak irodában ülős elfoglaltságra. Semmi extra nem kell, csak kényelmes, és viszonylag tartós legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.