Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Berugás - könnyen

Hozzászólások

(#151) _az


_az
senior tag

én mindentől könnyen berúgok... 1 sör=delírium 2 sör=súlyos elmélkedések
3sör=előbbiek fokozva 4-csillagos ég=mocsár részeg...

az

(#152) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Mi anno dianát ittunk cseresznye pálesszal vegyitve mitmondjak okádék volt az ize de ha hatás nem maradt el
Viszont azt kitapasztaltam hogy a legnagyobbat meg a legmesszebre rókázni a Vadász vermut ill.az Éva meggy vermuttól lehet:DDD

PSN:BiZzare_0 ️

(#153) Varga Csaba válasza szucsi (#73) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

kimoddoltam az egészet, mert leírták előttem.

Bocsi

[Szerkesztve]

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#154) pubwart


pubwart
aktív tag

Kurvasúlyos ez a topics.

Nagyon komoly. Bár énis voltam az. Főleg, mikor annyira bebasztam, hogy barátnőm tangájában táncoltam, az aktuális helyen.... :DDD
Majd másnak 12óráig hánytam :)) Az élet ilyen...

Eredeti Francia almapálinka import. hát igen... ilyen ez

Where you go how is up to you

(#155) _az válasza @rglaaf (#152) üzenetére


_az
senior tag

vadász vermut JÁÁÁÁÁÁÁJJJJJ, na erről még nem is hallottam...

apropo, ajánlom a hubi+kannáskóla kombót hányni... :D

az

(#156) _az válasza pubwart (#154) üzenetére


_az
senior tag

calvados?

az

(#157) pubwart válasza _az (#156) üzenetére


pubwart
aktív tag

Päpidoux

vonal van az a-n

Where you go how is up to you

(#158) joe69 válasza pweisz (#2) üzenetére


joe69
senior tag

en is pont ezt akartam irni:D
a SOTE bulikon lehet ezzel a megoldassal talalkozni, nem is tudom miert(talan gyakorolnak?):DDD

(#159) Goose-T


Goose-T
veterán

Bölcsészek hogy-hogy nem írtak eddig ide? Hol marad a bölcsészkoktél? Koffeintabletta + vbk soltvadkerti héttablettásból?! :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#160) Esmein válasza joe69 (#158) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én még nem találkoztam a megoldással SOTE bulin ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#161) marcee


marcee
addikt

Szerencsére már kinőttem abból a korból, amikor nem tudtam eldönteni, hogy hol a határ. Most, hogy már tudom, csak ritkán lépem át.
Anno a legdurvább és leggyorsabb berugásomat 4 dl kommersz vodka okozta, amit kb. 2 perc alatt ittam meg. Egyrészt annyira ocska volt, hogy nem volt mit ízlelgetni rajta, másrészt csajozni indultunk és egy csöppet gátlásos voltam/vagyok. Persze nem segített, sőt. Kb. 5-10 perc után azt vettem észre, hogy nem tudok értelmesen beszélni, húsz perc múlva pedig sekép sehang. Éshát nem okozott túl nagy örömet visszahallgatni az éjszaka történéseit. :( Énnek szombaton lesz a 12 éves évfordulója. :D
(azért tudom, mert a legcsúnyább berugós sztorikat, dátummal emlegettük, kegyetlenek vannak, órákig szoktunk sírni a röhögéstől, ha összefutunk a haverokkal és belekezdünk a közös élmények felelevenítésébe)

\m/

(#162) micro


micro
addikt

Nekem a Jager az egyetlen olyan ital, amtől már hánytam, de még meg tudom inni! :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#163) Tomcyboy


Tomcyboy
csendes tag

Egy olcsó berúgás. Fogsz 1 szifont. Beleöntesz valami töményet, majd rácsavarsz vagy 2 patront. A töményt ezután megiszod. A CO2 felgyorsítja az alkohol felszívódását. 1 feles+1 patron=4 feles. Ez tuti, mert próbáltuk.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#164) micro válasza Tomcyboy (#163) üzenetére


micro
addikt

És a habpatronnal mi a helyzet? ;]

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#165) kraftxld


kraftxld
nagyúr

feles 80%-os stroh rum + 1 üveg sör.

A kívánt hatásig ismételni :D
Hamar lesz :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#166) adalbert1


adalbert1
veterán

Fél liter whiskey + sör, és már jól is vagy. Nagyon nem leszel részeg, ha egész este csak ennyit iszol, de kellemesen fogod érezni magad.

(#167) Esmein válasza kraftxld (#165) üzenetére


Esmein
nagyúr

jaja, 2 korty Stroh, sörrel lekísérni. kb 20 percig nyomod szépen komótosan és beállsz mint a GERELY.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#168) chop válasza Agyasima (#18) üzenetére


chop
őstag

sor+szivoszallal ut. persze nem 2 sornel, hanem 7+...
pohar sorbe beleengedsz deci vodkat poharastul, es elkortyolgatod. ize borzalmas, hatasa frenetikus:)
absinthe..az engem megbolondit..nalunk leeht kapni szorakozohelyen, van kek is meg fekete is ,hat, az vmi gyilkos pia. ha padlozni akarsz, akkor ajanlatos, egyebkent..

amugy sor forever!

juteszembe, van 1 viccem:
Foszer beszelget egy csajjal:
-Szia, hogy hivnak?
-Carmen.
-Es miert ez a neved?
-Mert szeretem a ferfiakat es az autokat! Es teged hogy hivnak? - kerdezi a pasitol
-Beerfuck..

nekem tetszett..:)

(#169) hungeek válasza zsoltee10 (#124) üzenetére


hungeek
senior tag

hidd el... nem maradtál ki semmi olyan hűdejó dologból.... én nekem volt egy kb9 hónapos időszakom (idén január 1-től október elejéig) amikor kegyetlen sokszor berúgtam, aztán rájöttem, hogy ez mennyire nem jó nekem és nem hiányzik a másnap, a hányás, a fetrengés. Tehát asszem idén pl a szokásos szilveszteri földigivás is elmarad.
+ újdonsült kedvesem sem örülne ha részegre innám magam

[Szerkesztve]

(#170) Den válasza chop (#168) üzenetére


Den
veterán

7+ sör nem a szívószáltól üt :) az akkor is ugyanógy ütne ha lavorból innád

www.simson4t.hu

(#171) philodox


philodox
csendes tag

Üdv!

Lehet, ez is csak egy urbanlegend, de azért érdekes...

Egy női intimdolgokat is (tudod, betét, tampon, egyebek...) forgalmazó cég felmérést készített, hogy az országban egy nőre vetítve hol fogy legjobban egy bizonyos tampon. (nem a legolcsóbb...) Az eredmény: Ózd környéke.

És akkor lehet tippelni, hogy miért.

Én arra gondoltam, hogy légszűrőnek hordják szmogos időben, orrban. De nem.

Magyar melós nem melós műszak előtt némi tömény nélkül. Csak remeg a keze, kihagy az agya, izzad, liheg, kész balesetveszély! Inni tehát kell. De a gyárkapubn várják őket a szondával + táska, zsebek átnéz. Csempészni nem lehet, de inni azt kell!

Megoldás. Tampon feltölt kedvenc töménnyel, lágyszájpadláson elhelyez... A hatás villámgyors és garantált. És még a szonda sem jelez!

Szóval urban legend, de attól még igaz lehet...

(#172) beeboy válasza pubwart (#6) üzenetére


beeboy
addikt

most ez komoly? :DDD :F

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#173) Sanya válasza beeboy (#172) üzenetére


Sanya
nagyúr

igen

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#174) Tütüm válasza philodox (#171) üzenetére


Tütüm
aktív tag

én úgy tudom tampon átitatva alkohollal és végbélbe felnyomva még gyorsabban szívódik...:DD Voltak akik ezt csinálták...
Szóval nem csak legenda:Y

[Szerkesztve]

(#175) Drizzt válasza Tütüm (#174) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ilyen is csak egy kollégiumban történhet meg... Én az orrba történő dologról hallottam. Bár egy haveromék az arcseszt itták meg, miután elfogyott minden piájuk a balatonnál. Ezt senkinek nem javallanám. Ez végzetesen ártalmas is lehet!!!

I am having fun staying poor.

(#176) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Amúgy nem értem ezt a szívószálas dolgot... Szvsz. ez nem igaz. Én legalábbis ittam már felest, sört, minden mocskot szívószállal is, de semmi hatásbeli különbség nem volt...
Viszont hála kis tömegemnek, akár 1(!!!) sörtől is be tudok rúgni.(persze nem ilyen összeesés, meg ilyenek) Az a lényeg, hogy úgy idd, mint kacsa eszi a nokedlit. Gyorsan. Parányi szünetekkel. Bár nyáron erre reális az esély, de télen sajna egy sehogy se tud elég lenni.

I am having fun staying poor.

(#177) Zenty


Zenty
őstag

három portorikuji feles( 60 % azt hiszem) 3 sec allat és lesz pici hatás :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#178) Hellas


Hellas
senior tag

Metaxa-cola!Attól olyan frankón be tudok b@szni,hogy az csak na!És nem lehet tőle szarul lenni!Vagy csak már hozzászoktam?:F:C:DD

(#179) Den válasza Tütüm (#174) üzenetére


Den
veterán

ne keverjük a dolgokat. végbélb elnyomva simát üt ez tuti, mert sa bélfalon keresztül baromi gyorsan felszívódik, de ez a szájpadlásos dolg hülyeség. max atzalkoolgőz belégzésével hat de az sem túl gyors, szonda meg tutira jelzi, mert hogy az a kifujt levegőben lévő alkoholra reagál, és ugye egy alkoholos tampon van a szádban :)

www.simson4t.hu

(#180) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Igyál zavarost...
1dl tisztaszesz
1dl arcszesz
1dl tonik vagy mindegy csak szénsavas legyen

Ezt a hármat keverd össze és nyomasd be húzóra ha elég kemény vagy akkor megiszol mégegyet de ettől aztán garantáltan és gyorsan padlót fogsz...

Annak idelyén oroszok csak az első kettőt keverték össze és néhányan akár hármat is benyomtak...

De ihatsz még kumiszt is attól leszel komisz....

Mindenki hülye aki nem normális?

(#181) Tütüm válasza Den (#179) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Okés,de szerintem ezt nem nekem akartad írni eredetileg:D :U

(#182) pubwart válasza BOOSTER (#180) üzenetére


pubwart
aktív tag

És mi a kumisz receptje???

Where you go how is up to you

(#183) etilin


etilin
aktív tag

Nem tudja valaki hogy a negrorágás jó e a szonda ellen .
Vagyis hogyha keményen negrózol akkor azt beveszik e zsaruk hogy amiatt pirosodik a szonda.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#184) BOOSTER válasza pubwart (#182) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Erjesztett kancatej...És valamiért fekete a színe...Egyébként orosz ital és egyszer ittam belőle egy kétdecis műanyagpohárnyit és egész este rángatták a talajt...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#185) BOOSTER válasza etilin (#183) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Ne vezess ittasan vazze!!!
Képzeld el ha valami őrült kiugrik eléd és te halálra gázolod és ittas voltál...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#186) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Valaki próbálta már a TESCO sört? Én nem mertem még, nagyon félelmetesen hangzik, pedig szlovák import, ha jól láttam!
Nekem 2sör + 3/2es boroskóla gyorsan lehörpizve nagyon hatékony tud lenni.
És a Hazaira esküszöm! Kőbányai, világos?! :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#187) vtechun


vtechun
veterán

én meg antialkoholista vagyok.... baj? betiltanám az alkoholt... sok embert és családot tett/tesz tönkre...

(#188) vtechun válasza etilin (#183) üzenetére


vtechun
veterán

hátha vért vesznek tőled, ha már a szondának nem hihetnek...

(#189) BOOSTER válasza GombócArtúr (#186) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Sörből nálam a Gösser vagy a Becks(remélem jól írtam) a nyerő...
Egyébként még jó lehet a réteges öltözködés vagyis kezdés töménnyel és együveg sör húzóra majd egy feles és így tovább és három sorozatig jutottam és a végén még 2-3 feles +elkezded inni a következő sört és garantáltan nem tudod befejezni legalábbis a legtotálisabb filmszakadásos berúgásom így jött össze...Ja és nem láttam viszont a megivott piát...Másnap nem volt semmi bajom de aznap este K.O....

Ja és ez kb. félóra alatt taccsra tesz...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#190) cosman


cosman
tag

Gondoljatok a virágokra!

https://westnotebook.hu/

(#191) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) Én régebben borsodis voltam, de sokkal jobban csúszik a Hazai.
Ilyen kombókat nem próbáltam még, és a filmszakadásig sem jutottam el, kiváncsi vagyok milyen lehet, leszámítva az utána következő két napot :)
Egyszer nyomtam be okádásig, sok pezsgő + royál vodka - tudod, kezdődik a fűtésszezon :):) Azóta nem iszom vodkát...
És valahogy tudok vigyázni magamra...
most pénteken (Hiperkarma) két feles garrone, whiskey üvegből, 3sör, pezsgő üvegből is csak egy másnapi kis fejfájást sikerült kicsikarni... meg éjjel a buszon elalvást... kivitt a világvégére :) üllői út hétszázvalahány...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#192) etilin válasza vtechun (#188) üzenetére


etilin
aktív tag

Azt is ki lehet játszani.HA valaki eléd ugrik tök mindegy mennyit ittál.
Amúgy érdekes ki hogyan reagál az alkoholra.
Én pl a motoGP-ben a legjobb köridőimet piccesen értem el kb 3-4 dl bor utánn.
Ja és láttam már hogy valaki halál pontosan beparkolt a garázsba csak olyan részeg volt hogy nem tudott kiszálni.
Ennek ellenére még nem vezettem ittasan.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#193) steve@prhw válasza etilin (#192) üzenetére


steve@prhw
őstag

Így van, tökmind1 mennyit ittál, simán bezárnak néhány évre... Akkor is, ha a barom az autópályára rohan be eléd...

Az ilyen ivós-vezetős sofőröknek szoktam elmesélni édesapám volt kollégájának történetét:
Az illető IFÁ-val járt (még az átkosban, ''céges'' IFA), szombaton hazaért, megebédelt, ivott egy sört, majd úgy gondolta, betolat az utcáról az udvarába. Viszonylag szűk udvar, egyik oldalán sövénnyel. És a sövény mögül kilépett az autó mögé a 2-3 éves kisgyereke... Keresztül ment rajta a kerék...Akkor sem látta volna, ha színjózan, és mereven a tükröt figyeli... Asszem 3 évet kapott... Letöltendőt!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#194) micro válasza steve@prhw (#193) üzenetére


micro
addikt

Ajaj! Ilyenkor nam a 3 év számít, sajnos!

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#195) steve@prhw válasza micro (#194) üzenetére


steve@prhw
őstag

No igen, rendesen bele is zakkant az illető...

De ha a félőrült szomszéd vetődött volna lesből be mögé, akkor is ugyanúgy bezárták volna... Ilyenkor nem szempont, hogy nem ő volt a hibás (Illetve dehogynem volt! Ivott! Jó, hogy nem számít különösebben a balesetben, de senkit nem érdekel...)!

Szóval ez az ''itt lakom két utcányira, odáig hazamegyek''-féle ittas vezetés onnantól problémás, ha baleset van. Mert ha nem vagy hibás (pl. nem adták meg az elsőbbséget), attól téged ugyanúgy megvágnak, max. a másik felet is megbüntetik. És teljesen igazuk van!

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#196) cowboy_


cowboy_
újonc

Az Absinth-ban fekete ürömfű van, ami erősen kábító hatású, viszont nagy ember volt aki
kitalálta, mert a francia katonáknak adta nemtom melyik háborúban, és amikor hazértek, akkor már rászoktak, így lehetett növelni az eladásokat. AZ alkoholtartalma sem semmi, a leggyengébb 65%, aztán van belőle aszem 85%-os is.

Élj úgy mint nemakárki, és halj meg úgy mint bárki

(#197) Esmein


Esmein
nagyúr

Fú, kipróbáltuk a tg beb*szást. Hát. KEGYETLENsz*r a teszkó vodka :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#198) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

:) az nem kifejezés... érzed azt a szintetikus szar ízt... blöee!
Naaa kezd kihalni ez a topic, ennyi volt az ötletekből? vhee?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#199) Kobe


Kobe
veterán

jó kis 80 fokos fekete abszint :) abból 2 feles és kész :D

(#200) Kobe


Kobe
veterán

amúgy, nemrég új ''módszerrel'' gazdagodtam...
megiszol 2-3 sört alapozónak, nem gyorsan,szép lassan
utána betolsz 3 házmestert, ami ugye nagyon nagy kis fröccs :)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Berugás - könnyen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.