Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86) Cifu válasza Shadowguard (#85) üzenetére


Cifu
nagyúr

A koponyák száma a rendelkezésre álló információk alapján való küldetés-nehézség meghatározásról szól. Van, amikor messze nem fedi a megbízó információja a valós helyzetet - ilyenkor repül a kaki a ventillátorba...

Én is így jártam tegnap este, 3 koponya, nekem van egy Quickdraw (LRM-boat), Trebuchet (LRM-boat), egy Catapult K2 (2x PPC) és egy Dragon (AC/10 és két MedLas). Indul a küldetés, ellenfél egy Quickdraw, egy Catapult C1 (végre LRM boat, nyami-nyami, kell(ett volna)), egy Wolverine és egy Cicada. Nagy nehezen kilövöm a C1 mindkét lábát, lenyomom a Cicadat, majd szól, hogy jön az erősítés. Egy Black Knight (75 tonna), egy Thunderbolt (75 tonna) és két Quickdraw (60 tonna), úgy, hogy a Wolverine és a Quickdraw már a nyakamon van... :Y
Hát nem lett szép vége, majd újra neki kell esnem a küldetésnek, és feltehetően a Dragon helyett majd viszek mást, vagy nem tudom, mert sajnos ripityára lőtték és a Desert biome miatt csak minden második közben tudott lőni mindkét PPC-vel. Így pedig nem kicsit, nagyon lettem laposra verve...

Egyébként mennyi reputáció kell mire látom valami hasznát is?

Pontosan nem tudom, dea következő opciók vannak:

Loathed: gyűlölnek, 90%-al kevesebbet fizetnek küldetésekért, és a bolygóikon nem tudsz vásárolni.
Hated: utálnak, 50%-al kevesebbet fizetnek, és 50%-al többe kerül minden az adott frakció boltjaiban.
Disliked: nem kedvelnek, 10%-al kevesebbet fizetnek küldetések után, és 20%-al drágább a boltjaikban minden.
Indiferendt: semleges vagy, nincs se bünti, se bónusz.
Liked: +5% bónusz a küldetések után
Friendly: +10% bónusz a küldetéseknél és -5% engedmény a store-ból az adott frakció bolygóin
Allied: +15% bónusz a küldetéseknél és -10% engedmény a store-ból az adott frakció bolygóin

Az Arano Restoration-al viszonylag hamar Allied-be kerülsz, szóval velük érdemes kezdeni a grindelést. :)

Ha más frakciókat grindelsz, akkor csinálj úgy küldetést, hogy a Price és a Salvage csíkot is visszább veszed - alattuk van egy harmadik, a Reputation, ha áron alul / kevesebb salvage-al csinálod meg, akkor plusz reput kapsz az adott frakcióval.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.