Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#552) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, igaz hogy xboxon csinálja de pc-n is az van hogy egyszer csatlakozik ea acchoz aztán nem?
Gondolom szerverekkel csinálnak valamit..
Ha nem kinek kell írni.(email címet kérhetnék.)

Szerk:beléptem [itt] és azt írja hogy nem öltem semmit pedig még a mai nap fejlődtem 3 és fél szintet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#553) F_Zolee válasza Nova96 (#552) üzenetére


F_Zolee
veterán

Válasz ment a másik topikba.(azt olvastam előbb)

(#554) agemate


agemate
addikt

Tudtok olyan szervert mondani, ahol magamfajta kezdőkkel tudok gyakorolni? Nagyon béna vagyok. :(

(#555) Visormail válasza agemate (#554) üzenetére


Visormail
addikt

Ha rákeresel googlebe hogy mondjuk: bfbc2 training server akkor kiad párat amin rang korlát van hogy max valahányas szintű játékosokat enged be, pl Noob Training Server MAX RANK 35 vagy The Noob Trainers MAX RANK 25, aztán hogy találsz e olyat amihez a pinged is jó lesz az már más kérdés. Próbálj meg körülnézni a játék szerverkeresőjében is a jó pingűek közt hogy valamelyiknek van e ilyesmi a nevében.
Amikor még új vagy meg sem jelent akkor lehet jól szórakozni a béta teszten vagy multiplayer demóval mert olyankor még mindenki béna meg csalások sincsenek még.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#556) agemate válasza Visormail (#555) üzenetére


agemate
addikt

Köszönöm, találtam is egy-két jó szervert. Viszont ma váratlanul kb 15 perc játék után kifagyott a gép, kimerevedett gép és hang, semmire nem reagál csak a restartra. Ilyet más játéknál nem szokott. BC2-nél ez gyakori? :U

(#557) Visormail válasza agemate (#556) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam DX10-re állítva gyakori, DX9-en nincs baja. Igaz hogy a legtöbb játék nálam se csinálja, ezen kívül csak a Dirt2-vel találkoztam ami rendszeresen fagyott, de szerintem akkor is hardveres gond miatt van (próbáltam több féle vga driverrel is). Régi az alaplapom, mióta procit cseréltem sokkal melegebb a chipset rajta, valószínű a tápellátásának sok már nem erre lett tervezve.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#558) agemate válasza Visormail (#557) üzenetére


agemate
addikt

Asszem itt DX11-ben megy (az az alap, ha támogatja a kártya úgy tudom). Nem szeretem az ilyet, azért vesz az ember eredeti játékot, hogy ilyen problémák ne legyenek. Nem hiszem, hogy hardveres gond lenne, mert tegnap futtattam Prime95+Furmark-ot egyszerre 3/4 órán át és nem volt hiba.

(#559) agemate


agemate
addikt

Néhány szerveren a nevem előtt egy [invalid] tag van, miért?

(#560) F_Zolee válasza agemate (#559) üzenetére


F_Zolee
veterán

Auto login miatt van. Jelentkezz be nélküle egyszer vagy írj be valami tag-et és megoldódik a gond, legalábbis az utóbbival tuti. Én beírtam egy ilyet: |

(#561) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Ki melyik játékmódban szokott multiplayerezni?

(#562) Visormail válasza BMWFan (#561) üzenetére


Visormail
addikt

Én vegyesen mindegyik ami épp jön.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#563) Spam123


Spam123
tag

Sziasztok!

Miért érzek kisebb lagokat játék közben? FPS megvan, csak nem érzem folyamatosnak. És melyik drivert ajánlanátok?

(#564) F_Zolee válasza BMWFan (#561) üzenetére


F_Zolee
veterán

Éppen melyikhez van kedvem. De általában HC szerverre megyek, mert nem kell fél tár az emberbe.

(#563) Spam123: elég jó a vasad hozzá. Ilyen mikrolagokra nem sok esély szokott lenni, hogy kivédd. Videokártya topikban próbáld megérdeklődni. PB screenshot készítésnél is előfordul az ilyesfajta lag, az ellen meg nem lehet mit tenni. Próbáld ki pb mentes szerveren is...

[ Szerkesztve ]

(#565) agemate


agemate
addikt

Kikapcsoltam a HBAO-t és 20-al több fps-em lett, miközben semmiféle látványbeli változást nem veszek észre, még ha figyelem akkor sem. Még az összehasonlításnál sem látok különbséget. Van egyáltalán?

(#566) F_Zolee válasza agemate (#565) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sőt még a Bloom-ot is kikapcsolhatod meg az árnyékot medium-ra teheted, ezek is növelik az fpst.

(#567) agemate válasza F_Zolee (#566) üzenetére


agemate
addikt

A Bloom micsinál? Árnyékot már észrevettem magamtól is, vicces ez a játék. Most minden high-on, árnyék medium, 2xAA, 16xAF, HBAO off: átlag 70 fps FullHD-ban. Ez bejövős. :B

(#568) F_Zolee válasza agemate (#567) üzenetére


F_Zolee
veterán

Bloom az homályosít kicsit, vagyis inkább csillogósabbá teszi a képet de ezt tök felesleges, kevésbé éles a kép tőle. Nyugodtan kiveheted.

(#569) agemate válasza F_Zolee (#568) üzenetére


agemate
addikt

Szóval arra való, hogy vegyél erősebb kártyát, hogy jobban menjen a játék. Oké, kiveszem. Köszi a segítséget!

(#570) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Péntekre beszereztem egyet mehet majd a lövöldözés:)

(#571) F_Zolee válasza Bencus88 (#570) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hétvégére pont lelépek szóval nem leszek. :( ;]

(#572) Bencus88 válasza F_Zolee (#571) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Van valami csoport aki össze szokott ülni?Mert csatlakoznék.Xboxon játszottam még vele most átálltam pc-re.Amúgy a hétvége nekem se lesz jó.

Vagy van ilyen friend felvétel?Majd csinálok aztán elmondom hogy milyen néven találtok meg.

[ Szerkesztve ]

(#573) agemate válasza Bencus88 (#572) üzenetére


agemate
addikt

Támogatom, valami noobszerveren nyomhatjuk ;]

(#574) F_Zolee válasza Bencus88 (#572) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet friend-eket felvenni de itt már kevesen tolják, nekem a ph-s nevem ha majd fel akarsz venni. Mivel kevesen játszanak ezzel bf3 miatt így már nehéz lenne csoportokat összeszedni.

(#575) Bencus88 válasza F_Zolee (#574) üzenetére


Bencus88
nagyúr

agemate: Oké benne vagyok.Majd egyeztetünk itt ki mikor ér rá van ts mumble akármi aztán lövöldözhetünk:D

Nembaj majd összehozunk valamit:) Oké

(#576) agemate válasza Bencus88 (#575) üzenetére


agemate
addikt

Oké, király lesz! :D Velem vigyázzatok, 4 napja kezdtem a multizást! Majdnem egy évig pihent a játék a polcon.. :U

(#577) csana


csana
senior tag

Lehet én is csatlakoznék a csipet-csapathoz. Nemrég rendszerújrarakás miatt újra kellett tennem valamelyik bf-et, és a bc2 mellett döntöttem. Spanok közül mindenki átállt bf3-ra, és szívesen csapódok bármilyen formációhoz.

(#578) agemate válasza csana (#577) üzenetére


agemate
addikt

Szuper, örülök, hogy csatlakozol! Holnap este nyolc körül ráértek játszani?

(#579) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Miről beszélünk kéremszépen:D:D alakul a csapat:)
Már egy 2vs2-őt lazán lenyomunk:D
Én nem sajnos csak péntekre érkezik meg a játék:)

(#580) F_Zolee válasza agemate (#578) üzenetére


F_Zolee
veterán

Elvileg leszek ma. Felvehetsz majd a listádra addig. Csak 7 utántól leszek gép közelben.

(#581) agemate válasza F_Zolee (#580) üzenetére


agemate
addikt

Oké, neved a PH! neved?

(#582) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Pénteken én is tudnék jönni. Melyik szerveren nyomjátok? Ill. jó volna egy lista a játékbeli nevekkel, hogy mindenki fel tudjon venni mindenkit.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#583) agemate válasza Dark Archon (#582) üzenetére


agemate
addikt

Itt gyűjtjük a neveket!

(#584) Bencus88 válasza agemate (#583) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én még nem tudom holnap mi lesz a nevem.

[ Szerkesztve ]

(#585) agemate válasza Bencus88 (#584) üzenetére


agemate
addikt

Ha már tudod, kérlek írd le a linkelt topikba!

(#586) Bencus88 válasza agemate (#585) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megvan :R

(#587) Visormail


Visormail
addikt

Ehh ez nem is sikerült rosszul ;]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#588) Bencus88 válasza Visormail (#587) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Itt a pontot érdees figyelni? Bocs mindent tudni akarok:)

(#589) Visormail válasza Bencus88 (#588) üzenetére


Visormail
addikt

Ja nem rossz az összpontszám 7000et adott a medálokra. Van benne egy gold squad pin mert az én csapatom volt a legjobb, az egyéni pontomra meg silver medalt kaptam tehát 2. lettem, + az első egy 5000 pontos kitüntetés csapat utasításokért. A többi csak a szokásos 2 supply pin, kill assist pin, 2 assault rifle pin, m-com defender, stb.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#590) Bencus88 válasza Visormail (#589) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Félig meddig értem:D:D Grat!

(#591) F_Zolee válasza agemate (#581) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pár sorral visszább írtam, ez ami a ph-s is. Szóval akkor kiírom: F_Zolee

(#592) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na emberek én felmentem kicsit tolni. :)

(#593) csana


csana
senior tag

Csináltam erre a szeróra szobát: "Europe.PublicTeamSpeak.com"
szoba: BF: BC2 (szünet nélkül)
jelszó: 1432
Nem tudom milyen a szeró, de elvileg ingyenes, ha valaki tud, jöhetne meglesni, hogy milyen a hang rajta..

[ Szerkesztve ]

(#594) csana válasza csana (#593) üzenetére


csana
senior tag

Ja az kimaradt, hogy TS3 szerver :P

(#595) agemate


agemate
addikt

Az a baj, hogy nincs mikrofonom. :U

(#596) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem jött még felkérés. Majd írjátok le a nevetek...

(#597) csana válasza agemate (#595) üzenetére


csana
senior tag

Szerintem érdemes beáldozni pár száz forintot micre. Egyszerűbb belevisítani a mikrofonba, hogy "vigyázzatok, abból a bokorból lőttek seggbe az előbb", mint bepötyögni. :) Na lassan lépek a ts szobából mert kong az ürességtől.

(#598) agemate válasza csana (#597) üzenetére


agemate
addikt

Tervben van, csak ma nem volt időm begurani a bótba venni. Játszunk azért egyet ma még?

(#599) csana válasza agemate (#598) üzenetére


csana
senior tag

Páran már tolják ahogy olvasom. Szerintem érdemes nem csak a játékon belül tartani a kapcsolatot, mert ott picit körülményesebb (akár csak itt a fórumon). Én pl többnyire fent vagyok steamen, és nem csak alapjáraton, de bc2 (meg sok más játék) alatt is lehet vele kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

(#600) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Így van aki teheti szerezzen be egy mikrofont.Sokkal élvezhetőbb vele a játék.Kihozza az igazi csapatszellemet:) Sajnos nekem csak holnapra érkezik meg a játék majd akkor csatlakozom:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.