Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) MuTyisQs


MuTyisQs
csendes tag

Köszi a gyors választ, egész nap ezzel szenvedek! :R Mindjárt megnézem ezeket, remélem múkodnak. :C Viszont ezek a singlre is hatással vannak? Mert az sem akaródzik elindulni, csak töltögöget szép kényelmesen, de legalább is forog az töltést jelző bizbasz. Na mindegy is , ha multi működik akkor már nagyon örülök. A gépem tulajdonságait is ki fogom tölteni, csak miután nem indult a gamma, lélekszakadva regiztem mindenhova ahol segítséget tudtam kérni :)) :DDD Majd megírom sikerült e

(#152) MuTyisQs


MuTyisQs
csendes tag

Így sem működik a drága. Nemtom mit csináljak igazándiból. Azt olvastam az ea-s forumon hogy egy arc újrarakta a windowst és ment neki. de nemhiszem hogy most ezért újrarakom a gépet. Azért köszi a segítséget.

(#153) szacsee válasza MuTyisQs (#152) üzenetére


szacsee
nagyúr

Azért leírhatnád mi van a gépedben nem eszünk meg érte és még segíteni is tudunk...
DirectX-et frissítsd, esetleg VGA drivert, no meg Punk Bustert sem árt.
Milyen OS-el tolod?

(#154) zseko


zseko
veterán

Még nem játszottam ilyen játékmódokat mint itt vannak csak sima DM-et cod-al, most kipróbáltam de marhára nem vágom ki kivel van :F :) Conquest-et próbáltam egész pontosan, 4 csapat volt (már eleve ez fura), és volt kék-piros-sárga feliratú emberke :) de hol látom ki támad meg ki véd, vagy hogyvanez? :) Gondolom én voltam a sárga mert a kistérkép mellett sárga volt a nevem egy villámmal :) Csak honnan tudom ki ellenség, ha 4 szín van :F Valaki adhatna vmi szájbarágós írást, akár linket, privátba. köszi

HR24.hu

(#155) Zolás válasza zseko (#154) üzenetére


Zolás
addikt

Nincs négy csapat csak kettő.
A kék feliratos ember az csapattársad de nem vagytok egy kisebb csapatban együtt.
A kisebb csapatok max 4 fősek.
Amugy az a legegyszerübb: ha nincs felette felirat akkor lőőőőj. Az biztos hogy ellenség :DDD
A kiscsapat-nagycsapatot ugy képzel el mint a katonaságot. Van a nagy főegység amit kisebb alegységek alkotnak. Egy kis alegység max 4 fős.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#156) bullseye válasza zseko (#154) üzenetére


bullseye
addikt

az a sárga az nálam pl. zöld és Te vagy, meg akik (max 3 fő) közvetlenül egy osztagban van veled. A kék, az a többi ember a Te oldaladon, a pirosas-bordós-mittomén a rosszfiúk.
CQ-ban meg mindenki támad és véd, mert a zászlókat kell elfoglalni és megtartani saját oldalnak. Rush-t próbáld, ott egyértelműbb lesz, hogy védesz, vagy támadsz.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#157) eladohardver válasza szacsee (#150) üzenetére


eladohardver
őstag

ez az h UPnP-t pont erre találták ki h ne kelljen mindíg portokat engedélyezni stb... csak nem igen műxik... Mondjuk nálam ok a linux útválasztóval:) ha netán van tartalom szűrő a routerben akkor engedni köll neki az ea.com oldalt...

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#158) zseko válasza Zolás (#155) üzenetére


zseko
veterán

Köszi neked is meg bullseyenek is, így már érthetőbb. Aki velem van az kék, a többit meg lőhetem :D
Ám 4 ilyen sqad vagy mi volt létrehozva, legalábbis 4 egységhez csatlakozhattam volna, 2-ben volt 2 ember, 1-ben 3 ember, a 4.-ben pedig 4 ember, ezért is írtam 4 csapatot. Akkor így 2 védő volt, 2 meg támadó.
Ám nem vagyok nagy csapatjátékos, nem vagyok annyira nagy ász célzásban, mikrofonom sincs, angolul is éppen hogy tudok, ezért is kedvelem jobban a sima DM-et, így nem rontom le a csapat teljesítményét :)

HR24.hu

(#159) F e Z o


F e Z o
veterán

Ma estére már nagyjából tudtam 1 körül tartani a kill-death arányt. Van egy két fegyó, amivel nagyon szépen lehet lőni. Habár egyenlőre csak a kisujjam fáj, hogy egyfolytában nyomni kell futásnál. Nem lehet ezt úgy megoldani, hogy csak egyszer nyomom meg?

H2O über alles!

(#160) agemate


agemate
addikt

Üdv!

Van a topiknak szervere, vagy szokott együtt játszani a társaság? Lehet, hogy benéznék :)

(#161) bullseye válasza zseko (#158) üzenetére


bullseye
addikt

öööö, nem.
16 fő lehet max egy oldalon. azaz mind a 4 látott csapat veled volt. alapból mindenki kék, de ha belépsz egy csapatba, azok zöldek lesznek, mert úgy jobban együttműködhetnek + csapattárs segítése több pontot ér, mint sima kékeké.

további rossz hír, hogy itt asszem mindegyik mód csapat alapú, sima DM nincs is (mondjuk 32 fővel durva is lenne)

amúgy én is rossz lövész vagyok, de egy csomó egyébbel lehet segíteni a csapatot, van egy video erről.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#162) eladohardver válasza bullseye (#161) üzenetére


eladohardver
őstag

Úgy is van!

Ágyútöltelékek csak osszák az ammo-t meg a medpackot! :DD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#163) zseko válasza bullseye (#161) üzenetére


zseko
veterán

Ha ugyanarról a színről beszélünk ami a térkép mellett van bal alul, ahol a nevem van+ 3 másik emberé, és látni hogy valaki pl. éppen tankkal megy, akkor az nálam inkább sárgának látszik mint zöldnek, de végülis nem a színe a lényeg. Akkor viszont nem látom mind a 32 embert, csak véletlenszerűen az egyik oldalra tesz?

Utánnaolvasgattam azért mi merre, látom hogy csak csapatjátékok vannak, és ez kicsit bonyolultabb a sima DM-től. Nekem. Am a cod4-el játszottam DM-et ~45 fővel kis pályán (valami konténeres pálya) na az tényleg durva volt :D

Megnéztem a videót, sokat nem értettem belőle angol híján :( Azt tudom hogy assaultként lőszert adhatok, medicként elsősegélycsomagot meg defibrillátor van, engineerként annyit láttam hogy javítani tudok, az utolsónál meg mozgásérzékelőt láttam.

No mindegy, játszom és majd kiderül :) Valami magyar szerver van, ahol magyarok vannak, értsem már ha szidnak :) mert tegnap is mintha mondták volna a nevem, de nem értek lengyelül :N

HR24.hu

(#164) bullseye válasza zseko (#163) üzenetére


bullseye
addikt

naná, hogy nem látod az ellenfelet. berak egyik oldalra, ozt harcolj. elméletileg lehet váltani, de ritkán sikerül. pontszámra láthatod a többieket a Tab-bal.

a videó lényege, hogy csapatban gondolkodj, néha áldozz be pontot/életet, ha kell a sikerhez, használd a kategóriád segítő funkcióit, és folyton, de folyton jelentsd az ellenséget a Q-val. főleg, ha mesterlövészként amúgy semmi hasznod sem veszik :) (amúgy scout C4-ei elég jók jármű ellen, később meg aknavetőcsapást kap, ami szintén vicces, de a mozgásérzékelője is fontos, és sokan elfelejtik)

kezdőként próbálj nagy partikba beszállni, ott nem olyan ciki, ha néha bénázol. kivéve, ha mindenki "sniper" a csapatban, és az ellenség 5 perc alatt végigmegy rajtatok - olyankor keress más szervert. és jegyezd meg, ahol többször is jót játszottál

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#166) matrix23


matrix23
tag

Hello
Battlefield bc2-be beléptem ma neten és eltűnt az összes fegyverem és kiegem,
mindenből csak az alap van.De ha megnéztem a statisztikákat ott meg megvan minden és a katona szintje is megmaradt.Mi a rák ez?
Ez is a játék része lenne? azt nem hiszem el bmg :W

(#167) bullseye válasza matrix23 (#166) üzenetére


bullseye
addikt

van olyan szerver, ahol csak alapcuccok vannak...
+lehetnek bugok, de ha a statjaid megmaradtak, visszakapsz mindent...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#168) matrix23 válasza bullseye (#167) üzenetére


matrix23
tag

mostmár jó, de tegnap több szerveren is szarakodott, és nem olyanokon ahol ennek így is kell lennie,marmint hogy csak alapcucc van.
kösz :R

(#169) Vulpio


Vulpio
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap megvettem a játékot és mellé a Vietnam kiegészítőt, de valami nem okés Egyszerűen nem tudok multiban játszani, mert random kidobál windows desktopra minden hibaüzenet nélkül, vagy rosszabb esetben (eddig 2x) kék halált okoz, de csak multiban singleplayerben vagy 6 órát nyomtam minden gond nélkül. Olvasgattam különböző angol fórumokat és ha jól láttam nem csak én küzdöm ezzel a gonddal , hogy csak multiban , de random BSOD, kifagyás, rendszerösszeomlás történik. Van aki azt mondja BIOS-ban ki kell kapcsolni az integrált hangkártyát és müxik, de olyan is van akinek ez sem segít. Nem tudom ti tudtok erről valamit vagy hallottatok már róla, mivel rengeteg fórum foglalkozik a témával, de eddig unsolved.

(#170) csana


csana
senior tag

Még mindíg van az a bug, hogy anyósülésen az mg-t kezelve "pattog" az ember menet közbe :F ? Vagy csak nálam van hogy ugrál a karakter, ha járgányra telepített mg-t kezelem mozgás közben?

(#171) petymeg válasza csana (#170) üzenetére


petymeg
addikt

nálam is ugrál. gondolom ezzel akarták "élethűvé" tenni. nem hiszem h könnyű lehet menetközben célozni.

ma betévedtem egy 576 üzletbe és megvettem a vietnam kieget. remélem nem ablakon kidobott pénz volt! ha hazaértem melóból este meg is próbálom. jó magyar szervereket ki tud ajánlani? mert a játékban eddig nem sok magyar szerverre bukkantam...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#172) CoolMan válasza petymeg (#171) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Beírod a szerver keresőbe, hogy HUN és elég sokat kiad rá. :K

(#173) Neoteric


Neoteric
addikt

Nektek mennyi a GPU kihasználtság játék alatt?
3.6ghz-en járatott core2 duommal GTX275-el 50% fölé nem megy msi afterburner szerint.
De nemtom mennyire hihetek ennek az adatnak..
Egy quad procival többre mennék szerintetek?

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#174) Csabahun válasza Neoteric (#173) üzenetére


Csabahun
senior tag

Hali,nekem quad van de nem mész vele többre ,mert nekem is annyi kb.
Hiába a játék nem használja annyira a vga-t.

(#175) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Új magyar BFC2 server indult
HungarianField Debrecen néven és 32-es

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#176) bzsolt99 válasza Vulpio (#169) üzenetére


bzsolt99
tag

tudom ajánlani esetleg a windows eseménynaplót és talán megtalálod mi okozhatta a gondot ad ki egy kodot nézd meg hátha találsz megoldást.

(#177) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok mi okozza, hogy megy frankón a játék, de egyzser csak leesik az FPS 2-3ra egy pár másodpercre, aztán megint jó!

(#178) eladohardver válasza pityaa23 (#177) üzenetére


eladohardver
őstag

a programozók nem phenom procik mögött ülnek ahogy lecseréltem I7-re nekem azonnal megszünt... ez a jelenség.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#179) pityaa23 válasza eladohardver (#178) üzenetére


pityaa23
senior tag

Az fa..a... Pont játék miatt újítottam be 4 magra!

(#180) Def26 válasza pityaa23 (#179) üzenetére


Def26
félisten

Legközelebb rendes procit vegyél, ne AMD -t. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#181) Vulpio válasza bzsolt99 (#176) üzenetére


Vulpio
csendes tag

már végignéztem a minidumpokat, de mindig más a hiba.... most úgy néz ki rájöttem mi kavart be, punkbuster volt a ludas, csak újra kellett raknom...

(#182) Vulpio


Vulpio
csendes tag

nálam is phenom 4x ül a gépben és nem produkál ilyet, pedig minden maxon van....

(#183) pityaa23


pityaa23
senior tag

Ma 1 óra játék alatt egyszer sem fordult elő a hiba! Tegnap vagy 70 windows frissítés volt, lehet ez segített rajta. Bár nem akarom elkiabálni, mert Vietnám alatt csinálta ezt, remélem ott is megszűnik a probléma!

(#184) Zolás válasza pityaa23 (#183) üzenetére


Zolás
addikt

Ez csak bizonyos szervereken fog veled előfordulni. A PB akkor készit fotókat és ez egy kicsit belassít. Ha visszamész ugyanarra a szerverre ahol eddig néha akadt akkor most is fog. Processzortól függetlenül!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#185) pityaa23 válasza Zolás (#184) üzenetére


pityaa23
senior tag

Akkor megnyugodtam. Köszönöm a felvilágosítást, majd kerülöm az ilyen szervereket!

(#186) petymeg


petymeg
addikt

Heló

nekem amd hd 5770 van a gépemben és a bc2-nél vannak textúrahibák: pl eltünnek feltünnek sötét foltok a talajon, vagy a fűcsomó eltűnik-felbukkan stb. csak bc2-nél a vietnamban tökéletes.

mi lehet a gondja? nem csípi az amd kártyákat újabban? április óta megvan a játék de csak pár hete hülyült meg.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#187) Zolás válasza petymeg (#186) üzenetére


Zolás
addikt

Nem állitottad dx9 modba a játékot?

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#188) petymeg válasza Zolás (#187) üzenetére


petymeg
addikt

nem tudok róla, hogy átállítottam volna. hogy kell amúgy, hátha mégis ez a gond.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#189) Csabahun válasza petymeg (#188) üzenetére


Csabahun
senior tag

Szia.szedd le a Gossamer's BC2 Launcher v1.3-at ott sokmindent lehet állitani ,pl dx9,10,11-et is.

És ha érdekel akkor az MSI afterburnert is ,mert az sok mindent kijelez neked a vga-ról játék közben.PL: milyen módban játszol,vga kihasználtsága stb.Hasznos kis progi.

[ Szerkesztve ]

(#190) Vulpio


Vulpio
csendes tag

szuper... ahogy kiiktatom az egyik hibát jön egy másik... mostanában azzal szórakozik a game , hogy minden error nélkül kidob asztalra, simán bezáródik a játék (crash to desktop)....
elég random, van hogy 4 óra játék után,de van hogy 10 perc is elég neki... ennek is utána olvastam és elég gyakori hiba.... valami megoldás?

(#191) petymeg válasza Csabahun (#189) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi holnap megnézem. Mára befejeztem a lövöldözést.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#192) Kasztilol


Kasztilol
csendes tag

Sziasztok, egy olyan promlémám lenne hogy nemtudok serverekre connectelni. 2 hónapja megvan a játék azóta mindig jó, de ma este 1 serverre se enged fel, "please wait" után kidob egy "connection to the EA servers has been lost". A loginon pedig átmegy, szóval nemigazán értem mi van.
Digi netem van, router nincs rajta, pedig ez ilyen portforwardingos dolognak tünik nekem...
Valakinek van ötlete megköszönném!

(#193) Vulpio válasza Kasztilol (#192) üzenetére


Vulpio
csendes tag

most nálam is ezt csinálja, egy rakás szar... állandóan van valami nyűg vele...

(#194) Kasztilol válasza Vulpio (#193) üzenetére


Kasztilol
csendes tag

neked is Digi net? mert most azt néztem más játékok is szarakodnak nem csak EA. Lehet nem is a BF most a roszz kivételesen.

(#195) Kasztilol válasza Kasztilol (#194) üzenetére


Kasztilol
csendes tag

feltettem a másik wichesterre egy friss windows installt (ugyanugy win7 64bit) és ott fut a game.

(#196) r-chee válasza VictorHUN (#175) üzenetére


r-chee
őstag

Bettetem a szervert a többi magyar mellé.

Ha e topikot nézegetők közül valaki még nem tudná, van egy pörgősebb BC2 topik is itt PH!-n >> LINK

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#197) Vulpio válasza Kasztilol (#195) üzenetére


Vulpio
csendes tag

digi, de nem az volt nálad sem a gond... tegnap este valamiért mindenkinél ez volt akivel multiztam, sőt egy időre eltűnt minden addig megszerzett fegyó is...

(#198) eladohardver válasza Vulpio (#182) üzenetére


eladohardver
őstag

gondolom nvidia kártya melett... bár a ledob az asztalra inkább ati nál szokott lenni... hd5970

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#199) petymeg


petymeg
addikt

mostanában nekem sokszor azt írja multinál hogy a connection has been lost.
néha ha kilépek-belépek a játékba akkor megjavul, de most nem. mi a fene baja van?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#200) lujo10


lujo10
aktív tag

Sziasztok!

A problémám a következő, újratelepítettem az Win-t, felraktam a játékot (megjelenés napján vettem), na mondom mehet a multi, beírom az e-mail címet, jelszót, erre kéri a sorozatszámot, na jó, ezt is megadom, erre közli velem nagy vidáman, hogy a kód már használatban van, és ezzel részéről a téma lezárva. Most itt állok egy drága játékkal, amit immáron nem tudok használni, nem is kicsit vagyok ideges :W Valaki esetleg tudna segíteni, hogy esetleg tudjak is vele valaha játszani.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.