Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) aram01 válasza agemate (#650) üzenetére


aram01
nagyúr

nehogy már könnyű legyen az élet :N
köszi az infót

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#652) Visormail válasza aram01 (#651) üzenetére


Visormail
addikt

Hagyd az autologint csak írd be klán tagnak hogy PH!

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#653) aram01 válasza Visormail (#652) üzenetére


aram01
nagyúr

régen ott volt nemtudom miért nincs már :F
mindegy beirom majd megint :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#654) balcsy


balcsy
aktív tag

Sziasztok. Nem tudjátok az mért van hogy néha kilépek játék után és a játék elfelejti hogy játszottam.Nagyon idegesítő :W Most is végig nyomtam 5 pályát kilépek és ugyan ott vagyok ahol eddig.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#655) Helium3


Helium3
csendes tag

Sziasztok!

Szeretem a Battlefield 2-t és egy új BF vásárlásán gondolkodom, mert a konfigom most tenné lehetővé az élvezhető játékot. Viszont sok rosszat hallottam az új BF3-ról. Mit ajánlanátok most vásárlásra, BC2-t, vagy BF3-at?

(#656) F_Zolee válasza Helium3 (#655) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mondjuk nem írtad le milyen a géped, az sem elhanyagolható szempont, mert a BF3-nak nagyobb a gépigénye, mint a BC2-nek. Nem mindegy, hogy 100fps-el megy valami vagy csak 50-el. Ha tartalmasabb szórakozást akarsz akkor szerintem jobb a BF3.

(#657) Helium3 válasza F_Zolee (#656) üzenetére


Helium3
csendes tag

i7 proci, hd6970 vga, 4GB DDR3 2000Mhz

(#658) F_Zolee válasza Helium3 (#657) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor mehet rendesen a BF3. Ezt játsszák többen mostanság de ha nem vagy túl profi akkor bemelegítés képpen a BC2 ajánlott már csak az árából kiindulva.

(#659) agemate válasza F_Zolee (#658) üzenetére


agemate
addikt

"bemelegítés képpen a BC2 ajánlott már csak az árából kiindulva."

Tavaly még 8k-ért vettem egy évig a polcon porosodott, most meg feleannyi. Így járnak a hülyék :C

(#660) Tibor92


Tibor92
tag

hali
valaki belinkelné nekem please a bad company 2 legújabb patchét ? mert leszeretném tölteni.

nekem ezt irja ez kell neki

795745

de a neten sehol nem találom. jöhet priviben is nem bánom, csak please vki dobjon már meg egy linkel. köszönöm. :W :W

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#661) F_Zolee válasza Tibor92 (#660) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az offline patchelés nem a legjobb megoldás, lehet, hogy nem is működne. Jobb ha a saját updaterével tölteted le.

(#662) Tibor92 válasza F_Zolee (#661) üzenetére


Tibor92
tag

érdekes, eddig mindig működött. de most nem találom. linket please... :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#663) F_Zolee válasza Tibor92 (#662) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tudom mondjuk pontosan melyik a legfrissebb de ezt találtam utolsóként.[link]

(#664) Tibor92 válasza F_Zolee (#663) üzenetére


Tibor92
tag

igen, azt hiszem ez az. hálás köszönet érte. :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#665) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok! :DD

Nincs sok haverom a játékba :O , a tesóval szoktam tólni, de ő rászokott a csipára :O ha valaki szeretne felvehetne havernak. 24 szinten vagyok, minden ki van maxolva :C heti max 3 alkalom melótól :U függ.este 22:00 vagyok 0:00-ig hétközbe pénteken 1:00 ,vagy 2:00 ig servertől függ ;]

Hunter Fero néven vagyok :C

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#666) Padisah


Padisah
tag

Sziasztok!

Megvettem legutóbbi hétvégén EA Classics kiadásban a Battlefield Bad Company 2 játékot.
Már végigvittem a kampányt is. Auto updatevel minden frissítést letöltöttem.
Tegnap még a multiplayert is kipróbáltam.
A problémám: ma megint próbáltam multizni, és miután beírtam az azonosítót és jelszót, amit elfogadott, utána kérte a serialt, aminek beírása után azt írta ki, hogy már használva van a key, így nem tudok multizni.
Mit lehet tenni?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#667) F_Zolee válasza Padisah (#666) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fel nem tudom fogni, hogy másoknál miért kéri a kódot újra ha már 1x beírta az ember. El kell menteni az email címet és jelszót autologinnal. Esetleg próbáld üresen hagyni a mezőt és leokézni.

(#668) Padisah válasza F_Zolee (#667) üzenetére


Padisah
tag

Amikor regisztráltam, bejelöltem, hogy mentse az azonosítót és a jelszót is, mégsem mentette.
Próbáltam már a serial mezőt üresen hagyni, de akkor meg kiírta, hogy érvénytelen a kód.
Próbálgattam már más jelszóval, vagy azonosítóval is belépni, de azt nem fogadta el, csak amit eredetileg regeltem azt fogadja el, azzal nincs gond, de a seriallal nem tudok mit csinálni.
Még megpróbálom, hogy berakom a lemezt a meghajtóba, bár online hitelesítésre állítottam be telepítésnél.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#669) Padisah válasza Padisah (#668) üzenetére


Padisah
tag

Nem segít semmi. :(

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#670) Padisah válasza Padisah (#669) üzenetére


Padisah
tag

Különböző fórumokat böngészve, többek közt EA fórumot is, még 3 magyart találtam, aki ugyanígy járt. Többségnek az a gondja, hogy nem talál szervert, nem tud felcsatlakozni, állandóan ledobálja. Bár ez lenne az én gondom is. :((

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#671) Gabás válasza Padisah (#669) üzenetére


Gabás
addikt

go to ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

(#672) Padisah válasza Gabás (#671) üzenetére


Padisah
tag

Angolul nem beszélek. Tudsz ajánlani olyan email, telefon, levélcímet vagy személyesen felkereshető irodát ahol a magyart vagy németet megértik?
Zala megyében lakom, ezzel a gonddal személyes nem megyek el pl. Budapestre.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#673) BigBlue69 válasza Padisah (#672) üzenetére


BigBlue69
őstag

Online support .. sztem tuti megérti a németet is!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#674) Gabás válasza Padisah (#672) üzenetére


Gabás
addikt

(#675) Padisah válasza Gabás (#674) üzenetére


Padisah
tag

Hát írtam nekik magyarul. Aztán meglátom mi lesz.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#676) Padisah válasza Padisah (#675) üzenetére


Padisah
tag

Kedves EA Customer,

Köszönjük, hogy problémáddal megkerestél minket.. Esetszám 01635989 létrehozása és a kérdésedhez való hozzárendelése megtörtént. Játékszakértőink egyike hamarosan felveszi veled a kapcsolatot

Őszintén értékeljük a támogatásodat és türelmedet, és nagyon várjuk a kapcsolatfelvételt.

Üdvözlettel,

EA Customer Experience

Eddig ennyi a fejlemény...

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#677) Padisah válasza Padisah (#676) üzenetére


Padisah
tag

Aztán kaptam egy ilyen üzenetet:

"Hello, köszönjük, hogy kapcsolatba lépett az Electronic Arts ügyfélszolgálattal.

Megkérem Önt, hogy küldjön, egy fotót a CD kulcsról. És, írja be az üzenetbe is.
Valamint küldje, kérem el az EA accountját, amelyet, amit a játékban használ.

Üdvözlettel:
Electronic Arts terméktámogatás"

Ebben a percben válaszoltam rá, kicsit kezdek reménykedni.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#678) Gabás válasza Padisah (#677) üzenetére


Gabás
addikt

de miért is posztolod ki a levelezésed ide a fórumba? :)

(#679) Padisah válasza Gabás (#678) üzenetére


Padisah
tag

Hogy aki így jár, tanuljon az ügyből.
De ígérem, többet nem posztolok ki.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#680) Gabás válasza Padisah (#679) üzenetére


Gabás
addikt

így többen is jártak, például én is egy másik játékkal, és az eredeti példány meglétének bizonyítása után kaptam másik termékkulcsot, ez a megszokott eljárás

(#681) Padisah válasza Gabás (#680) üzenetére


Padisah
tag

Idestova 11 éve van saját PC-m még nem jártam így soha.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#682) LLD


LLD
aktív tag

Isten király játék!!! :))
Egy kis kedv csináló!!!![Badzugi alias LLD] :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#683) F_Zolee válasza LLD (#682) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már ne haragudj de ebben semmi se volt. :C

(#684) LLD válasza F_Zolee (#683) üzenetére


LLD
aktív tag

Ki írta,hogy van benne valami!!Azért is írtam,hogy kedvcsináló amit rögzítettem játék közben!!
Szokásos magyar mentalitás a másik fikázása!! :W
Csak így tovább fog ez menni!!
Már ne haragudj!! :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#685) F_Zolee válasza LLD (#684) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem haragszom. Csak nem láttunk semmi újat amitől elkapná az embert a hév. Ilyen videók tömegével vannak.

A mentalitáshoz: te sem vagy akkor különb ha így felvetted, mert semmi sértő nem volt benne ami írtam.

(#686) LLD válasza F_Zolee (#685) üzenetére


LLD
aktív tag

Én vettem magamra csak a hozzászólásodra reagáltam!! :R
"Ilyen videók tömegével vannak."Én special egy videódat se láttam!!De szívesen megnéznék tőled is egy kedvcsinálót!! :K Sértő nem is volt benne csak firka!!Legalább is annak jött le!! :R
Néha az embernek nem kell látni újat egy játékból,hogy kedvet kapjon hozzá!(szerintem) ;)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#687) F_Zolee válasza LLD (#686) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem nincsen kedvem, időm valami übervideót kreálni, mert vannak helyettem sokkal jobban hozzáértő és lelkesebb emberek is. Most ezzel nem magamat akartam fényezni, amit írtam neked, mert ha az lett volna akkor jogosan akadhattál volna ki... Peace :R
Amúgy nekem videó se kell, hogy kedvet kapjak a játékhoz. :)

(#688) LLD válasza F_Zolee (#687) üzenetére


LLD
aktív tag

De félreértettél én nem akadtam ki,semmiféle harag vagy düh nincs bennem!!
Sőt még ellenszenvet sem keltettél bennem!! :R Csak reagáltam!! :K
Kellemes ünnepeket neked és szeretteidnek!! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#689) F_Zolee válasza LLD (#688) üzenetére


F_Zolee
veterán

Neked is és mindenkinek kellemes ünnepeket!

(#690) Nova96


Nova96
őstag

Üdv egy hülye kérdés VIP kódhoz adja a vietnamot? Vagy meg kell venni? Mert xboxon kaptam új pályákat de nem vietnamos fegyverek vannak. :F Előre is köszi,bocs ha hülyeséget kérdezek. :R

[ Szerkesztve ]

(#691) F_Zolee válasza Nova96 (#690) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vietnám az külön érhető el. Meg kell venni.

(#692) Nova96 válasza F_Zolee (#691) üzenetére


Nova96
őstag

Oké,akkor jól gondoltam. :R

(#693) prtk


prtk
tag

Sziasztok!

Kicsit kibővíttem a gépemet, tettem fel új op rendszert (win7 64 bit). Felpecseltem a játékot, és amikor el akarom indítani, megjelenik egy fehér ablak, aztán eltűnik és nem indul a játék. Mi lehet a megoldás? PB frissítve van.

(#694) F_Zolee válasza prtk (#693) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha friss a windows rendszer akkor még hiányozhat valami neki szerintem. Bár nem igazán írtad le a gép elemeit. Alaplap, vga driverek fent vannak? Visual C++ pakk is kellhet, ki tudja.

(#695) prtk válasza F_Zolee (#694) üzenetére


prtk
tag

Dirverek fent vannak, c++ pack is.

(#696) F_Zolee válasza prtk (#695) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tuninggal mi a helyzet?

(#697) prtk válasza F_Zolee (#696) üzenetére


prtk
tag

Semmi tuning, a bf3 tökéletesen megy.

(#698) .45


.45
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám: vettem valamikor egy BF:BC2 játékot,dobozosat. Kb. egy éve volt koltozés,és a kavarodásban a lemez elveszett.viszont a CD-kulcsot meg felírtam,így az megvan.Tudna valaki segíteni,honnan tolthetném le a játékot?koszi elore is.

(#699) F_Zolee válasza .45 (#698) üzenetére


F_Zolee
veterán

Maximum letöltöd a virágboltit és beaktiválod. Nem hinném, hogy fent lenne a neten csak úgy a telepítőlemeze.

(#700) Gabás válasza .45 (#698) üzenetére


Gabás
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.