Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) Kigyodoki válasza Neoteric (#300) üzenetére


Kigyodoki
tag

Köszi szépen mindenkinek, közben kiderítettem a co-op-ot, és szomorúan szembesültem, hogy tényleg csak konzolra van... Na, de mindegy...

A specact-ot nem tartom valószínűnek, hogy megveszem, de a Vietnamot már megvettem, és nagyon bejött... Csinálhattak volna belőle egy külön "epizódot". :D

(#302) havast


havast
aktív tag

tud valaki infor arrol, hogy a vietnam hol a legolcsobb (EADM kulcs kellene csak)?

(#303) vfeco válasza havast (#302) üzenetére


vfeco
aktív tag

Szerintem cdgalaxis. Mindenhol csak kódot kapsz. (nem EADM, hanem egy unlock kód)

(#304) vfeco válasza Kigyodoki (#301) üzenetére


vfeco
aktív tag

Hát hóógyne, hogy megint 8-9k-t ki kelljen érte fizetni... :D Ez így teljesen jó.

(#305) Kigyodoki válasza vfeco (#304) üzenetére


Kigyodoki
tag

:D Ez igaz... De mondjuk Bad Company 2 helyett, lett volna Vietnam 2... (De ez csak egy vélemény).
Hogy a Vietnam hol a legolcsóbb... Én EA store-on keresztül vettem meg, és 3452 Forintot húztak le....

(#306) havast válasza Kigyodoki (#305) üzenetére


havast
aktív tag

mar kikerestem. konkretan ott, ahol a bc2 kulcsot is vettem..
(tegnap, kemeny 3700 ft-ert, a digital deluxe edition kulcsot)
a vietnam ott 2200 korul van.

erdemes befektetni szerintetek?

vagy tanuljak meg jatszani elobb?:D

kicsit reg volt mar a beta, akkor jatszottam vele utoljara...

[ Szerkesztve ]

(#307) Kigyodoki válasza havast (#306) üzenetére


Kigyodoki
tag

"Tanulj meg játszani?"
Ha nem a statod a legfőbb problémád, akkor szerintem semmi gond (Az enyém nagyon gyatra).
Én megvettem, pedig csak a single-t játszottam végig virágboltival (még anno), de bejött a multi része... A Vietnam meg szerintem elmenne különálló game-nek is, mint feljebb írtam... Valahogy jobban bejött, mint az alap BC2, bár ízlések és pofonok...

(#308) havast válasza Kigyodoki (#307) üzenetére


havast
aktív tag

statomat azt sem tudom hol kell megnezni :DDD

viszont kezdek rajonni a lenyegere..

(tetszik ebben a jatekban,hogy nem fragvadaszkodni kell, meg nem olyan "statikus"-nem tudom jobb szoval illetni.)

[ Szerkesztve ]

(#309) havast válasza Kigyodoki (#307) üzenetére


havast
aktív tag

dupla.

[ Szerkesztve ]

(#310) Kigyodoki válasza havast (#309) üzenetére


Kigyodoki
tag

Jó Neked.... :)
Az enyém eléggé minuszos, de majdcsak belejövök egyszer... Elég unalmas respawn-ról mindig visszafutkározni a csatározásba... Bár ezért szoktam egy Team-be csatlakozni, és Velük menni együtt... :))

(#311) poli27


poli27
veterán

Adott ez a játék eredetiben.Megvettem feltelepítettem frissítette magát és azóta nem tudom használni mert az egér arrébb van a képernyőn.A csatolt képnél látszik hogy a fehér körrel jelöltem az egeret viszont a menüben meg jóval arrébb nyitja le a szövegeket.Mi lehet a probléma vele? [link]

(#312) F_Zolee válasza poli27 (#311) üzenetére


F_Zolee
veterán

Melyik catalyst van fent?

(#313) Kigyodoki


Kigyodoki
tag

Sziasztok!

Egy olyan ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy van egy kollégám, aki megvettem a BFBC2-öt, de nagyon csak nem tetszik Neki, és el szeretné adni. Ez hogy oldható meg? Gondolok itt az EA-s regisztrációjára. Ha jól tudom csak a BC2 van neki regisztrálva az EA-nél.
Játszott vele kb. 20 percet, mármint a multival, és Neki nem tetszik.

Köszi a válaszokat!

(#314) F e Z o


F e Z o
veterán

Most hogy végre normális fps-sel rendelkezem natív felbontásban, kezdem megkedvelni a játékot, annak ellenére, hogy még mindig sokat halok. Jelenleg 8-as szinten járok, s csak most kezd el valamelyest könnyebb lenni számomra a játék, hogy sorban kapom meg a különböző dolgokat. Tegnap jónéhány klántársamat fűztem meg, hogy toljuk egy kicsit a bfbc2-t.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#315) ciry válasza F e Z o (#314) üzenetére


ciry
őstag

Velkám :)
Ez az igazán működő BC2 topik amúgy.
Magyar szerverekre úgy tudsz keresni, ha kiszeded a keresőből a pipákat és beírod nagybetűvel, hogy HUN.
A =cBc= szerverén nincs szabály, a többin tilos a basecamp.
Gondoltam érdekel, hátha segítek.

"Csak semmi buzulás!"...

(#316) F e Z o válasza ciry (#315) üzenetére


F e Z o
veterán

Köszi szépen, átnyargalok akkor a másik topic-ba. Egyébként kaptam már némi segítséget bul07 fórumtárstól, s egyik magyar szerón is toltam tegnap. (IRAM clan) Eleinte szokatlan volt az alapirányítás, de egy kicsit átkonfigoltam, így sokkal kényelmesebb nekem.

H2O über alles!

(#317) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

El szeretném adni a BC2 játékomat, mert már megvan PS3-on is.

A játékot viszont már kipróbáltam multiban.
A kérdésem az lenne, hogy emiatt más fogja tudni még használni a multis részt?
Tehát tud majd új acc-ot csinálni vagy egy acc használható egy kódhoz?
Esetleg van rá mód, hogy töröljem a játékhoz tartozó acc-t?

Csak azért kérdezem, mert nem szeretnék senkit palira venni a game-val.
Előre is köszönöm! :R

(#318) siriq válasza Tibis77 (#285) üzenetére


siriq
őstag

Nekem mar nem fagy. Viszont most mar a punkbuster dobal le a serverrol. Losing key packets 9003 uzenettel. Probaltam un es reinstallt is a pb-re de olyan mint halottnak a csok.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#319) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

Crysis 2 mellé kaptam Bad Company 2-t (igaziból ezért is érte meg nekem megrendelni) és van egy kis problémám.

Phenom II 545 öm van 3,6 Ghz-en megy 2 magos. Sapphire 512 megás videókártyám van és hiába állítgatom, egyszerűen beesik néha ok nélkül az fps játszhatatlan szint alá. Újra kéne már raknom a gépet ez tény de minden más jól megy... Tudom hogy 4 mag nem ártana de azért nonszensznek tartom hogy medium beállításon minden képjavító nélkül így belaggoljon. Csak a single-t próbáltam eddig de ez így egy kalap szar... Most fogok utánanézni a patcheknek de ennek alapból így kell lennie?

Pls help me!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#320) Redneck


Redneck
veterán

Megoldottam. Ment fel patch és felrántottam 3,6ra a procimat mert alapon ment. Bár még az összes patchet nem tudtam felrakni így máris hasít :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#321) ciry válasza Redneck (#320) üzenetére


ciry
őstag

Ebbe a topikba irkálj játékügyben, mert ezt sikeresen kimiskárolták.

"Csak semmi buzulás!"...

(#322) r-chee


r-chee
őstag

Battlefield: Bad Company 2 akció: 2490 HUF

Kedvezményesen megvásárolható az alábbi webshopokban:

Gamesoft.hu
PCdome.hu
Gépigény.hu

------

...Másik BC2 topik meg tényleg jobb (csak anno lefokozták/áthelyezték OFF-ba)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#323) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Hali!!

Elkezdtem ezzel a Gameval játszani,de egy problémám van vele.
Szóval csináltam a küldiket,és mikor kiléptem teljesen a Gameból,és ujra elindítottam a játékot,nem mentett a játék. elég gáz sztem,...

Valaki tud ebben segíteni h mi lehet a gond?

Üdv.Tomo

(#324) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Van egy olyan gondom, hogy windows telepítés után visszaraktam a játékot. Be akartam jelentkezni, mail, jelszó, ez rendben, beírom a kulcsot, erre azt mondja, ez a kulcs már használatban van. :Y Mi a fenéért?
Elkezdtem gondolkozni, hogy esetleg nem lehet-e, hogy másik mail címmel és jelszóval regisztráltam a játékot. 2 címem van amit általában használok. Elkezdtem próbálgatni más címekkel, míg meg nem unta, és kiírta, hogy túl sok sikertelen próbálkozás volt. Most már az EA fiókba se enged be.
Ennek annyi akkor? A játékot decemberben vettem, a steam karácsonyi akcióján.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#325) F_Zolee válasza Alastair' (#324) üzenetére


F_Zolee
veterán

Gyere át ide, mert ez kihalt. [link]

(#326) artiny


artiny
őstag

Helotok

Most steamen levan arrazva a Vietnam 4,5€ es a sima bc2 7,5€ .re
A vietnamos mennyire jo? sokan tolják? a bc2 vagy Vietnam? (single bc2 nem szamit)
Vietnamoshoz meg kell lenni az alapjáteknak? vagy lehet csak Vietnam es ....ugy jataszani

[ Szerkesztve ]

(#327) BigStraw válasza artiny (#326) üzenetére


BigStraw
senior tag

A vietnam az egy kiegészitő az alapjátékhoz !

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#328) Mukorka


Mukorka
addikt

Hello!

Nekem megvolt a BC2 de eltűnt a játék, dobozos volt.
Megveszem ma steamen a teljes packot vietnámmal együtt.
A kérdésem az lenne hogy az ea accountom használatával a rankom megmarad-e? Illetve csak az account meglétével jogosult vagyok-e megszerezni a kulcsát a réginek vagy az már teljesen bukó? Továbbá nem emlékszem hogy vip tag lennék de anno előrendeltem a játékot és azt szeretném tudni hogy az a vip map pack azóta sem lett elérhető átlag usernek vagy igen?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#329) VictorHUN válasza Mukorka (#328) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

A régi accounttal a rang megmarad, de a steamhez kapott kulcsot nem tudod az ea downloadmanegerhez (originhez) beregisztrálni. A vip map csomag a patchben benne van de azt a steam automatikusan leszedi

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#330) F_Zolee válasza Mukorka (#328) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

(#331) Mukorka válasza VictorHUN (#329) üzenetére


Mukorka
addikt

Renden, köszönöm a választ :R

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#332) Livius


Livius
őstag

BECUP Battlefield BC2 LAN nézzétek meg, és ha van csapat nevezzetek!

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#333) bimbilla09


bimbilla09
tag

üdv !
lenne egy (számomra) hatalmas problémám. a múltkor, amikor akciók volt megvettem steamen. letöltöttem, kipróbáltam a single playert. mivel közép-kis kategóriás gépem van (2,20GHz proci, 2GB ram, GForce 8600GT 512MB videókártya) ezért mediumra egyből leraktam a grafikai beállításokat. fix 25-30 FPS-el ment a singleplayer. NA DE, beléptem online, és iszonyat elkezdett szaggatni a játék. az FPS lement olykor-olykor 10 alá is, ráadásul a pingem is az egekben ( 400-500 ) volt. lehet azért laggolok, mert eszméletlen kicsi ( 1 megabit ) sávszélességem van ?!

váram a válaszokat ! a segítséget előre is köszönöm !

(#334) HunterFero


HunterFero
csendes tag

Sziasztok! :DD

Most kaptam ajánndékban a BC 2-t. :C Mik a szabályok itt "nálatok" eddig Black Opson játszottam, most majd ugrálok majd a kettő között.

Hogyan találok magyar servert , a kempeléssel mi a helyzet - eddig csak ezt tapasztaltam az "ellenség" ritkán mozog. :O Cheter van e mennyi hogy lehet ellene küzdeni ( gondolom itt nem lehet jelenteni mint a BO-ban)

A beállításnál is várok minden praktikát mert a helikoptert csak szét zúzni tudom

steam tudja kezelni a játékot? :F

köszi előre Feri :R

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#335) F_Zolee válasza bimbilla09 (#333) üzenetére


F_Zolee
veterán

A nagy lag a gyenge géptől is lehet az esetedben. Az 1 megabites netnek meg elég kellene lennie. Multizni azzal a géppel esélytelen még ha nem is lenne akkora a pinged..

(#336) bimbilla09 válasza F_Zolee (#335) üzenetére


bimbilla09
tag

köszönöm válaszod. érdekes, hogy a medal of honor 2010 az jól fut. 10 percet tudok játszani utána 5 percre annyira belaggol az egész, hogy képtelen vagyok bele normálisan játszani vele.

(#337) F_Zolee válasza bimbilla09 (#336) üzenetére


F_Zolee
veterán

A két játék már a nevében sem egyforma szóval az hiába fut jobban. Ehhez a játékhoz erősen ajánlott egy 4 magos proci, na meg persze a vga-d se valami erős.

(#338) bullseye válasza bimbilla09 (#333) üzenetére


bullseye
addikt

procira nem írtad milyen, 2GB elmegy, de 8600GT az halálosan gyenge volt sajnos már a maga idejében is, nemhogy ma...
a neten meg egyszerre kéne több proci/VGA hogy kirajzolja az állandóan mozgó ellenfeleket, meg sávszél is. próbáld meg alacsonyabb felbontáson, kikapcsolva minden szépséget (hosszabb távon ez csak előny...), és csak kisebb meccsekkel próbálkozz 16-20 körül, vagy alatt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#339) bullseye válasza HunterFero (#334) üzenetére


bullseye
addikt

hát ez két nagyon eltérő játék. van egy másik topik, ami offos is, ott sokkal többet olvashatsz taktikáról, szabályokról, épp melyik fegyver használatáért szólnak be az emberek, stb. stb. cheater van, ignorálni kell (azért nem olyan túl sok, ha nem orosz szerveren tolod...) scoutok kempelnek, más nem szokott annyira, a játékmód miatt is kell néha mozogni. (youtube-on van egy how not to be a noob videó, azt érdemes megnézni a szerepekről) baserape szokott akadni sajnos, magyar szervereken tisztességesebb a játék, de vigyázni kell, mert elég jól a srácok. Helikoptert meg üres szerveren kell megtanulni.

Ha dobozost kaptál, nem tudod steamre vinni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#340) bimbilla09 válasza bullseye (#338) üzenetére


bimbilla09
tag

köszönöm a válaszod. ha nem tudok tisztességesen játszani vele, akkor inkább hagyom. nem fogok egy játék miatt sem szenvedni ! ;) köszi mégegyszer :R

(#341) Terminator17


Terminator17
senior tag

hali
HELP mert ketté töröm a lemezt a f@szba.
most vettem meg fél órája,felrakom szépen elinditom kérdi javitsa? peeeeeeeeeersze javitsad. hát 10 perc után feladtam mer kb 4% tartott. Azt elinditottam alap verzioba, hozzá teszem ezt is marha nehezen tudta mert lassan olvasta be a lemezt nem tudom mért na mind1. elinditom szép jó jó és szép nah go a netre uj profil stb stb jöjjön a kod. ok beirom filozik....... már megin !!!!!!!!!! kattingatok már unalmamban erre kidob vissza a menűbe na mondom F@sza ... biztos beregeltem mer kérte a katona nevem meg klán hülyeség nevet , akkor mennék fel szerora loginojlak be, ok hát loginolnék HA nem irná azt hogy foglalat a kulcs vagy valami :W :W akkor ujra probálok regelni uj profilt létre hoznék DE NEM MEGY MERT ITT IS AZT irja hogy rohadna meg. szóval akkor mehetek vissza a boltba uj játékért?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#342) bullseye válasza Terminator17 (#341) üzenetére


bullseye
addikt

hát ha a kulcs használt, akkor goto bolt. és hogy még keservesebb legyen, Steamen most volt leértékelve erősen...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#343) Terminator17 válasza bullseye (#342) üzenetére


Terminator17
senior tag

nem használt mert felregelt ez a gedva de valamit elkurt magában a folyamatban szerintem ÉS MOST SE UJ PROFILT NEM TUDOK CSINÁLNI SE LOGINOLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Azt irja invalid key WTF ?????? frankon megadtam már minden infot erre behalt az ucso lépésnél amire azt hittem h kész van. De azt sem értem hogy lehet használatban a kulcs ha most regelte be az EA ? meg hogy lehet hibás ha elfogadta?

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#344) Terminator17


Terminator17
senior tag

gondoltam törlöm az ea fiokomat hogy ujat csináljak hátha elbasztam nos ezt irta ki "Érvénytelen EA fiók státusz. A fiók státusza nem változtatható meg." szóval tök jó :W :W

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#345) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Egy új magyar szervert indult amin csak a VIETNAM megy.
Vietnam Szerver

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#346) F_Zolee válasza Terminator17 (#344) üzenetére


F_Zolee
veterán

Írjál az EA supportnak, hogy csináljanak valamit. Max el kell küldened fényképen a számlát plusz a játékot, hogy elhiggyék, hogy a tiéd.

(#347) Terminator17 válasza F_Zolee (#346) üzenetére


Terminator17
senior tag

jaj na ne,ugye ezt te sem gondoltad komolyan hogy foglalkoznának velem? erről külön forum van a magyar közösségi ea szarságon hogy a bfbfc 2 nem megy neten, és páran sirdogáltak ott hogy megvették de nem megy stb irnak az ea nak de leszar mindenkit szoval szerintem vissza viszem és reménykedem hogy vissza adják a pénzt mert ez felháboritó

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#348) F_Zolee válasza Terminator17 (#347) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azért van a support, hogy foglalkozzanak az emberrel. Max megkéred, hogy töröljék a reged, hogy újra meg tudd tenni. Nekem pl legutóbb a 2142-nél volt gond amit jóval megjelenés után vettem és akkor is foglalkoztak velem. Nem tudtam a kiegészítőt hozzáadni a játékhoz, beírtam és megcsinálták.

[ Szerkesztve ]

(#349) Terminator17 válasza F_Zolee (#348) üzenetére


Terminator17
senior tag

léci lőd a linket ho lvan ez,mert vissza vittem a tescoba de lese szartak a gecik :W

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#350) Terminator17


Terminator17
senior tag

ez lenne az ? [link] ha igen az a helyzet hogy rohadtul nem tudok angolul nem hogy még segély kérő levelet irni angolul :Y

mellesleg ide belépni se enged.... de a magyar ea hoz meg midnen máshoz igen

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.