Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Az EA se lesz már ennél lejjebb azt hiszem. Szinte nem is lehet csatlakozni sehova. Olyan szervernél is 3-dik vagyok a sorban ahol vagy 10 hely van szabadon elvileg. Másik szerverhez meg azért nem hagy csatlakozni, mert megszakadt a kapcsolat... :N

(#702) Jolly87


Jolly87
tag

Nálatok működik játékon belüli barát felvétel?kb fél éve vettem meg a digitális verziót szóval csak kulcsot kaptam.Tökéletesen megy a játék online!Beírom a haver nevét rányomok hogy felvétel és semmi.Ha mások vesznek fel akkor sem kapok értesítést.Vkinek vmi ötlete?

Tibor

(#703) F_Zolee válasza Jolly87 (#702) üzenetére


F_Zolee
veterán

Többször kell küldeni, meg az sem árt ha egymásnak is küldtök, nem csak az egyik... Így tuti össze fog jönni. :)

(#704) Jolly87 válasza F_Zolee (#703) üzenetére


Jolly87
tag

köszi, de már vagy 20 szor küldtem neki meg ő is nekem egyszerre is egy időben de semmi.:S és nem csak egy emberrel van gond hanem egyáltalán senkit nem tudok felvenni.de havert se. azért kérdeztem hogy ez csak nálunk kettőnknél van hiba vagy másnál is?!:S

Tibor

(#705) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tolja még innen valaki a multit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#706) F_Zolee válasza Bjørgersson (#705) üzenetére


F_Zolee
veterán

Persze. Itt szoktunk egyeztetni néhányan.[link]

(#707) Bjørgersson válasza F_Zolee (#706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor hamarosan beszállnék hozzátok, ha megoldható. Kíváncsi vagyok mennyire leszek béna az elején. :DDD Valami Ventrilot, Hamachit vagy valamit rakjak fel előtte, vagy simán "pucéran" játszotok?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#708) F_Zolee válasza Bjørgersson (#707) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mivel kevesen vagyunk(innen) így csak a chat marad. :)

(#709) Bjørgersson válasza F_Zolee (#708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A telepítés végén az Online authentication alatti szöveg azt jelenti, hogy max tízszer lehet így telepíteni, vagy egyszerre tíz gépen lehet így használni a játékot? :B

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#710) horvathd válasza Bjørgersson (#709) üzenetére


horvathd
aktív tag

Elvileg tíz különböző gépen lehet aktiválni, de ha bővíted a gépedet, lehet, hogy új gépnek érzékeli.

Viszont ha uninstallálod a játékot akkor az aktivációt is visszakapod. Bővítés előtt, újratelepítés nélkül így tudod deaktiválni: [link]

"The Kid just rages for a while."

(#711) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha gondoljátok vegyetek fel barátnak, a nevem ott is kovy29. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#712) Skillerz


Skillerz
tag

Hello! az volna a kérdésem (eddig cod4-el játszottam), hogy itt van-e olyan hogy cfg? és ha igen a modositása (pl grafikában kirepülö golyo kivétele, golyo nyomok mutatása a falon kikapcsolása stb) legalális-e? és ha igen hol találom a cfg fájlt?

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#713) F_Zolee válasza Skillerz (#712) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ebben nincs ilyen állíthatóság. Csak a grafikai beállításokat lehet módosítani fájlból...de ezeket programon belül megoldhatók.

(#714) Oland1


Oland1
csendes tag

Sziasztok én nemrégvettem meg a játékot de a gépem nemolvassa be a CD-t milehet a gond??(és mit csináljak hogy jólegyen)??

(#715) F_Zolee válasza Oland1 (#714) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez már dvd-n van szóval dvd olvasó kell minimum.

(#716) csana válasza Oland1 (#714) üzenetére


csana
senior tag

Ha leszeded az Origint, és belépsz az accountoddal, elvileg megjelenik a játékok között, aztán ott letöltöd.

(#717) Gl4diator


Gl4diator
tag

Nem tudom volt-e már, de nekem most ez a problémám van, hogy 1-2 másodperc után miután beléptem a játékba, kivág a punkbuster ezzel :

Restriction : corrupted file/memory {85000}

Váltottam notebookot, az előzőn nem vágott ki ezzel.. Újratelepítettem 3-szor a játékot, punkbustert is frissítettem,de ugyanaz. Most a gépemben van a hiba, vagy valami patch-el lehet ezt orvosolni?

[ Szerkesztve ]

(#718) Gl4diator válasza Gl4diator (#717) üzenetére


Gl4diator
tag

Közben megoldottam a problémát :) Kitöröltem a telepítési mappából a telepítés közben felajánlott lemezen lévő punkbustert. Aztán letöltöttem a hivatalos oldalról a legfrissebb punkbustert, és frissítettem, beraktam alá a BC2-őt, és most már nem dobál ki :)

(#719) TolnaComp


TolnaComp
csendes tag

Üdv, lenne egy olyan problémám hogy feltelepítettem a BFBC2 fut is minden de nem tudok bejelentkezni! A jelszavam origin-en ugyan az mint bfbc2-ben és sikeresen meg is tudtam változtatni! Ebben kérnék segítséget hogyan lehet új email-t kérni vagy valamit!

(#720) F_Zolee válasza TolnaComp (#719) üzenetére


F_Zolee
veterán

A játékhoz azt az emailt tudod csak használni amire beregisztráltad. Csak a supportot tudom ajánlani, mert más ötleten nincs.

(#721) TolnaComp válasza F_Zolee (#720) üzenetére


TolnaComp
csendes tag

Értem köszöntem!

(#722) Visormail válasza Bjørgersson (#711) üzenetére


Visormail
addikt

Majd írd be az előbb linkelt topikba is és akkor majd felveszünk.

Más: Windows 8-on esetleg próbálta valaki hogy jobban fut e vagy rosszabbul, valami tapasztalat?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#723) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Én egy Barátommal Szinte Minden nap vietnamozunk.. Ha gondolod vegyél fel, vegyetek fel.. Ts előny:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#724) choler.


choler.
tag

Hell!
Megváltoztattam az Origin e-mail címemet, és a BC2 nem kapcsolódik a szerverböngészőhöz sem. Azt írja:
"hozzáférés nem található" ha az új mail címet írom be akkor pedig nem jó a cím vagy a kód.
Leállás van vagy nálam van a hiba :F
Köszi ha van valakinek ötlete, tapasztalata!

(#725) choler. válasza choler. (#724) üzenetére


choler.
tag

egypár próbálkozás után Origin-be sem engedett belépni.
Kértem új jelszót. Végül az új jelszó és az új e-mail cím használatával beengedett multiba. :)

(#726) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Felmentem ma Vietnamra volt egy barom Bennfentes nevü nyomorék.. Minket le gyilkoltak Spawnon Helivel.. Kétszer lőttük le a helit rpg-vel.. Erre a bennfentes nyomorék meg minket noobozott le , hogy mi nem ismerjük a játékot meg h nekünk 9/16 statunk van amikor neki 9/6 -os statja volt.. Gondolom Elbujt a Sarokba azért lett ilyen neki.. És erre volt büszke.. Szégyen..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#727) F_Zolee válasza BigBlue69 (#726) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezért is szar a vietnám. Ott valahogy több a baseraper. Ha elfoglalnak minden pontot akkor a bázison fognak halomra lőni.

(#728) csana válasza F_Zolee (#727) üzenetére


csana
senior tag

Úgy vetem észre 2 dolog miatt szorul be mindig az egyik csapat:

- a bázisból kivezető rész nagyon szűk, így csak egy irányból lehet "kitörni"
- nincs füst gránát

Persze helivel megy a legjobban a base rape, de ez már csak hab a tortán, ha úgysem tud kitörni a csapatod.

(#729) BigBlue69 válasza csana (#728) üzenetére


BigBlue69
őstag

De most nem az volt a lényeg.. mert Rpg-vel leszedem a Helit.. :D De ez a hozzá állás tőle.. És azért Tudtak Baserapelni, mert a két tankkal ott álltak kezdőn.. jah és kb 6 vs 6 volt..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#730) csana válasza BigBlue69 (#729) üzenetére


csana
senior tag

Hát sok hasonló felfogású emberbe lehet botlani a legtöbb multis gaméban. Ha nem nyer a csapatuk, akkor bőszen hangoztatja, hogy mindenki milyen noob náluk, és az ellen csíter. Ha meg nyerésre állnak, akkor az ellent noobozza, és fényezi magát. Az ilyen embereknek a játékélményhez tartozik hogy fikázhatják a másikat, mivel a való életben nem igazán tudja/meri kiadni a frusztrációját, ha valami (és ez többnyire sokminden) nem jön össze neki.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Csak rosszabb lesz ha nincs semmibe véve az ilyen..

(#731) F_Zolee válasza BigBlue69 (#729) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sajnos elég sok az ilyen ember. BF3-ban is akad, volt hogy lelőttem egy nagy "ászt" aztán mindjárt noobozott.

(#732) Skalci


Skalci
tag

Normális az, hogy a lövéskor a saját puskám hangját leginkább a bal oldalról hallom? Sztereó hangfalnál is észrevettem már, de most, hogy fejhallgatót használok eléggé zavaró. Csak nekem ilyen? Mit lehet vele tenni?

(#733) F_Zolee válasza Skalci (#732) üzenetére


F_Zolee
veterán

Esetleg nézz körbe a hang beállításoknál windowsba. Vagy még a csatlakozót piszkáld meg.

(#734) Skalci válasza F_Zolee (#733) üzenetére


Skalci
tag

Hangbeállítások stb teljesen ok, más játéknál, zenénél semmi probléma, illetve magában a játékban is csak a lövéseknél, robbanásoknál hallani.

(#735) F_Zolee válasza Skalci (#734) üzenetére


F_Zolee
veterán

Állítsd át a hang minőségét játékon belül War types-ra. Vagy ha azon lenne akkor másra.

(#736) Skalci válasza F_Zolee (#735) üzenetére


Skalci
tag

War types-on kívüli beállításokkal is próbáltam, de mindegyikkel ugyan olyan. :F

(#737) F_Zolee válasza Skalci (#736) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha mással jó akkor már nincs ötletem. Alaplapival tolod amúgy? Mert másoknál gondot is okozott és frissíteni kellett a legújabbra a driver-t.

(#738) rocki15


rocki15
tag

Vannak olyan pályák ahol másképp hallatszanak a lövések.

(#739) Qtya123


Qtya123
őstag

Sziasztok!

Ma vásároltam meg a Bad Company 2-t és egy kis segítségre lenne szükségem.
A helyzet az, hogy mindent megpróbáltam, de mikor elindítom a játékot és a Login gombra kattintok nem tud csatlakozni. Azt írja ki, hogy Failed to connect EA online.
Telepítés során az online authenticatio-t pipáltam be. A punkbustert is feltelepítettem, fut. Telepítőkódot beírtam, és a BFBC2Updater.exe-vel frissítettem a játékot. Ezek történte indítás előtt.
Elindítottam és jött a fenti probléma.

Próbálkoztam már a tűzfal kikapcsolásával, sőt a routert is kiiktattam.
Olyan írást is találtam, hogy cmd-be be kell írni ezt "netsh int tcp set global ecncapability=disabled"

Le is futott, de ugyanúgy failed.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#740) F_Zolee válasza Qtya123 (#739) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyen esetekben az is lehet, hogy gond van az EA szerverrel. Csak kivárni tudsz. Nekem most nincs fent, hogy meg tudjam mondani tényleg rossz-e.

(#741) Qtya123 válasza F_Zolee (#740) üzenetére


Qtya123
őstag

Haverom kipróbálta és nála csatlakozik, tehát a szerver megy.
Más gond esetleg?
Annyi, hogy mellette fent van a Battlefield 3. Esetleg ez bekavarhat?

(#742) F_Zolee válasza Qtya123 (#741) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem kavartat be a bf3. Mást nem tudok sajnos. De ez mégis olyannak tűnik, hogy tűzfal gond. Mit használsz?

[ Szerkesztve ]

(#743) Qtya123 válasza F_Zolee (#742) üzenetére


Qtya123
őstag

Comodo
Hozzáadtam a megbízhatóhoz, ráadásul úgy is próbáltam, hogy kikapcsolom.

(#744) F_Zolee válasza Qtya123 (#743) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is comodot használok és nincs vele gondom pedig. Esetleg nézd meg a router beállításokat a blog végén.[link] Vagyis lapozz kicsit visszább csak.

(#745) Qtya123 válasza F_Zolee (#744) üzenetére


Qtya123
őstag

Na meglett a probléma. A PeerBlock bekavart. Kikapcsoltam és jó lett. Érdekes mert más játékokkal sosem volt baj.

(#746) Bohir


Bohir
tag

Faszom ki van már ezzel a köcsög játékkal.
Másfél két óra játék után mindig lefagy. Amikor újraindítom ugrál a kép és színesen villog valamint sercegések jönnek a hangfalakból.
Ahhoz hogy ez megszűnjön újra kell indítani a gépet.
Többféle videokártya-illesztőprogrammal is ez van, csinálta a 4770-en és most az 5850-en is.
Egyszer már a gépet is újratelepítettem SSD vásárlása miatt, de ugyanúgy csinálja.
Nem tudjátok mi lehet az oka és meg lehet-e szünteni?
Kurvára idegesítő hogy állandóan a 2000 ticket-es conquest vége előtt fagy le.

[ Szerkesztve ]

(#747) csana válasza Bohir (#746) üzenetére


csana
senior tag

Igaz én még ilyesmivel nem találkoztam játék alatt, de így első hallásra lehet hogy nem a BC2 a ludas.
Az erőforrás igényesebb játékok szoktak ilyet produkálni vas túlmelegedésnél, illetve ha mondjuk húzva van a gép, akkor stabilitási probléma is lehet.

(#748) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok valaki tapasztalt már olyat hogy multis játék közben felugrik a ping 999 re konkrétan a bad company 2 röl van szó :F Nem tudom mi lehet az oka ez most jött elö amiota ujratelepitettem a win7 et idáig nem csinálta :( és kb 10 percentként elöjön ez a hiba ami kb 1-2 percig tart és utána visszaál a pingem normálisra :K

0631 7710098

(#749) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis problémám akadt a játékon belül. Nagyon rég játszottam már vele, multizni akartam és nem emlékeztem a jelszavamra. Túl sokszor adtam meg rosz jelszót. A következőt írja: "too many login attempts have been done using an invalid password" Azóta volt jelszócsere és az EA oldalra is beenged csak a játékba nem. Remélem ez csak egy 24 órás blokk. Vagy irnom kell az EA Support-nak?

Előre is köszönöm a válaszokat!

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#750) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Közben rájöttem, hogy csak IP blokk.

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.