Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Pubszon válasza laceszgamer (#13594) üzenetére


Pubszon
veterán

A DICE szerverek szerintem azonos sorrendben adják a pályákat, nem?
Most is játszottam ugyan így 6 CQ-t, az első pálya a Fao Fortress, az utolsó pedig a The ST. Quentin Scar.
Van CPU igény különbség a pályák közt rendesen. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13602) Snip3r_HUN válasza Pubszon (#13601) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Egyet nézhetnél v-sync nélkül is.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13603) Pubszon válasza Snip3r_HUN (#13602) üzenetére


Pubszon
veterán

1-2 kört megnézek, de a tearing miatt nem szeretem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13604) Locutus


Locutus
veterán

Meglett végre a hellriegel, de.... fassetudja. Amennyire istenítik, én valahogy pont annyival jobb voltam eddig a Model-10 A Hunterrel. Lépten nyomon 1-5 hp-val futnak el előlem az ellenfelek...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13605) Lac-coo válasza Locutus (#13604) üzenetére


Lac-coo
őstag

messzebre jobb mint az alap assault fegyverek ,de célra kell emelni .
shotgun az elég utős, de az szerintem kapni fog egy jó nagy nerfet ....

(#13606) Edem05 válasza Lac-coo (#13605) üzenetére


Edem05
őstag

ja tuti nem marad így

(#13607) Xaels válasza Edem05 (#13606) üzenetére


Xaels
félisten

Agyfaszt kapok a shotis kemperektől. Felmászik a tetőre és kempeli a létrát hasalva. Mindent szarrá gázoznak/füstölnek ész nélkül...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13608) Lac-coo válasza Xaels (#13607) üzenetére


Lac-coo
őstag

Igen, most , higy rajottek az emberek a tutira eleg hitvany jatekmenet van....

(#13609) Allien


Allien
veterán

Nekem nulla pinget jelez. GPON optikán ok, hogy alacsony a ping, de gondolom másnak is. ;] De valami miatt nullát ír mindig. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13610) laceszgamer válasza Xaels (#13607) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tuti gyorsan fejlődnek vele, mert úgy dől belőle a pont, ráadásul izgalmas úgy a játék is.... ja nem. :D

Kedvencem az mikor valaki végigcampeli egy tankban az egész játékot, és ha még ki is kapnak a végén irogatja, hogy " ez " meg hasonlók... csak nem sikerül neki rájönnie, hogy k/d itt nem igazán érdekli a többséget.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13611) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Sziasztok! Most kezdtem nemrég a dolgot, valaki esetleg tud valami pontosabb infot a sniperről? Mit kell igazából nézni a fegyvernél? Nem tudok rájönni melyik számít jónak és melyik nem. Jelenleg russian 1895-el tolom. Van esetleg ennél jobb?

(#13612) zzola válasza laceszgamer (#13610) üzenetére


zzola
félisten

Honnan veszed, hogy a K/D nem érdekli a többséget? Csináltál közvélemény kutatás?

(#13613) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Az a baj, hogy a tobbseget a kd erdekli ....:))

(#13614) BlessedElroy válasza laceszgamer (#13610) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

A K/D az olyan, mint a barátok közt. Mindenki nézi, csak van aki tagadja.
Tankosokat se általánosítsuk azért. Én sokat tankozom, de ha sikerül beleülnöm, akkor valószínűleg én foglalom és/vagy védem a legtöbb zászlót a 64 ember közül. De minimum a top 3-ban leszek. Amelyik tankos campel és lövöldözi a gyalogosokat, az sztem is ott rohadjon meg! Jó ránézni a fasza K/D-ra a meccs végén, de azzal nem fogunk csatát nyerni.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#13615) laceszgamer válasza zzola (#13612) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, lehet a reménykedés találóbb lett volna, legalábbis egy BF-ben valahogy számomra mindig a Win/Loss volt a mérvadó. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13616) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

senki? :F

(#13617) Gyula84 válasza laceszgamer (#13610) üzenetére


Gyula84
veterán

hogy k/d itt nem igazán érdekli a többséget.

naplót vezetek róla jó? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13618) Allien válasza laceszgamer (#13615) üzenetére


Allien
veterán

Azért részben, de hülyeség. Azért, mert ha kurva alacsony, akkor ott valami gáz van. Pl eleinte 0,1 volt ez nálam. Miért is? Ja, mert folyamatosan fagyott a játék, leállt 6 másodpercre... Mostanában, hogy megoldódott a fagyás, max ritkán akad egy kicsit, már totál más a helyzet. Ennek ellenére, ha mégis topba kerülök, tudom, szar a csapat. ;] Normál K/D közel van az 1-hez. De, ha valakinek kirívóan magas, az me csal. ;) Ez alól kevés a kivétel, ez tuti... :DDD Annyi skiles csávó NINCSEN a földön. Persze, vannak kiemelkedően jók, de, hogy folyamatosan mindig, mindegyik szerveren hozzák az 5-s szintet, na az kamu. Ha másért nem, mert KELL találkoznia egy csíterrel, aki elkeni az arcát, mindegy, mit tesz. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#13619) kisza25 válasza Gyula84 (#13617) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ok, de most már valaki árulja el mi az a K/d :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13620) zsolti_20 válasza kisza25 (#13619) üzenetére


zsolti_20
senior tag

kill/dead (ölés/halál aránya)

(#13621) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Én csak assaulttal szopatom magam, szóval nekem nem olyan fényes a KD , mert teszem a dolgom , tolom előre ahogy bírom, megyek rá tök reménytelenül a tankra stb ...

Amíg meg nem unom :))
Igazából elég casual játék lett ez....

(#13622) zzola válasza kisza25 (#13619) üzenetére


zzola
félisten

N eszopasd már a népet! :o

(#13623) guftabi96


guftabi96
addikt

Megjelenéskor magában a játékmenetben nem sok bug hátráltatott, de most már ott tartok, hogy állandóan van valami.
Most pl ezzel találkoztam:
[link]
De tegnap óta sokszor van az is, hogy ugye a távcsőben éles a kép, körülötte meg full homály, na ez így marad akkor is, ha épp nem célzok. középen egy akkora körben éles a kép, mint amekkora a távcső, körülötte meg minden homályos.
A menü még mindig egy semmirevaló szemét, alig várom, hogy a Bf4 is megkapja... :W

#KeepFightingMichael

(#13624) zzola válasza guftabi96 (#13623) üzenetére


zzola
félisten

Ez a hiba már régóta van....nekem napi szinten előjön.

(#13625) Pubszon válasza guftabi96 (#13623) üzenetére


Pubszon
veterán

Pont most találkoztam a tankos buggal.
Ja meg ha élesztenek akkor a fegyverem szinte mindig bugos, mert nem tudok vele semmit sem csinálni, csak ha váltok pisztolyra meg vissza.
A menü meg még hogy rossz, de a procit már az is zabálja 30-35%-ra. :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#13626) BlessedElroy válasza zzola (#13622) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Imádom a trollkodásait :C

Origin: BlessedElroy

(#13627) Edem05 válasza BlessedElroy (#13626) üzenetére


Edem05
őstag

sztem nem trollkodik :D

(#13628) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Egy tuti , 64-es erdos palyara ne menjetek, az a jatekipar szegyene :))

(#13629) #35434496 válasza kisza25 (#13619) üzenetére


#35434496
törölt tag

A "K" mutatja, hogy milyen profi csalást használsz. :K :DDD

(#13630) Mr.White válasza zsolti_20 (#13611) üzenetére


Mr.White
senior tag

[link]

Minden sniper más-más hatótávon belül halálos.

Sweet Spots:

Martini Henry: 30m - 80m
SMLE MKIII: 40m -75m
Russian 1995: 60m - 100m
Gewehr 98: 80m - 125m
1903 Sniper: 100m - 150m

(#13631) SkyS1gn válasza Lac-coo (#13628) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Teljesen jo az, csak flankelni kell nem a husdarálóba menni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13632) Aventador91


Aventador91
őstag

büszke vagyok magamra :C kitartottam a végsőkig ilyen körülmények között... csóri tanknak folyamatosan halál közeli élménye volt. a végén már lángolt az egész, egy ép ülés nem maradt, de nem tudtak kiszedni a kis genyók :DDD ;]

[link]

(#13633) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amiens + köd = szívás.
Egyetlen olyan bug ami elő szokott jönni nálam és kegyetlen gáz.

Ha jön a köd, akkor kb ahogy átsüt rajta a fény kék vagy sárga világítás lesz mindenen rosszabb esetben semmit se látni tőle annyira erősen...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13634) scope2007


scope2007
addikt

Nálam meg most javult a gém, lol
Eddig a hitbox vicc volt mint bf4ben
De már két napja végre halnak az enemyk, nagyon könnyen, kb ranézek és meghalt
Wtf van már a játékkal vicces bitzes

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13635) Németh Péter válasza guftabi96 (#13623) üzenetére

Ki lehet kapcsolni a depth of field effektet, nekem alapból ki is van.

(#13636) Snip3r_HUN válasza scope2007 (#13634) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13637) M@rdel válasza scope2007 (#13634) üzenetére


M@rdel
őstag

Én meg, most érzem úgy, hogy valami véletlen generátor osztja a hiteket és halálokat!

(#13638) kisza25 válasza zzola (#13622) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most már eljutottam odáig, tudom mi az a medál és most már engem is felhúzott, mert mikor majdnem megvolt, bf1 dx11 hiba leállt és mikor újra felmentem az a medál már nem is volt:P köszi nektek, jobb volt tudatlanságban élni:P
zsolti_20: köszi :R
players111: ok értem és akkor mi az a /D :F
Aventador91: imádom a videóidat, nagyon sokat tanulok belőlük :R

;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13639) #35434496 válasza kisza25 (#13638) üzenetére


#35434496
törölt tag

A "D" kérlek szépen azt mutatja mennyire szar a csapat. :D

(#13640) zzola válasza kisza25 (#13638) üzenetére


zzola
félisten

Hűje! :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13641) kisza25 válasza zzola (#13640) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

fekete-fehér madár ideológiája

avagy

;]

players111: és tényleg :DDD vagy, hogy mennyire jó a "K"-ja (profi csalás) az ellenfélnek:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13642) Xaels válasza laceszgamer (#13633) üzenetére


Xaels
félisten

Amiens-en és Scar-on tapasztalom én is ezt a bugot, de nem a ködtől függ. Van amikor verőfényes napsütésben is előjön, de a többségében nem. Amivel kicsinál az az újraélesztős hiba, vagy beragad az újratárazás effekt, vagy a hasamból áll ki a fegyver illetve szimplán csak nem tudsz lőni amíg nem váltasz oda-vissza fegyvert. A másik meg ha elrepül a hullám és gyakorlatilag a halálom helyén húznak fel mire átjut a kamera 3-szor lőnek szitává megint.

MÁS

Ennél a játék szériánál 1 adott statisztikai elemet nézni botorság. Hisz minden mindennel összefüggésben van. Lehet valakinek kimagaslóan magas a KD-je, de az nem jelenti azt, hogy jó játékos. A WL arány sem mond el semmit. 1 fecske nem csinál nyarat mint mondani szokták és ha az autobalance a szopóágra küld akkor úgy jártál. Na meg aki a statisztikákban merül el az elfelejti élvezni a játékot.

(#13621) Lac-coo nekem semmi bajom az Assault kaszttal. Nem szabad megállni vele középtávon mellett veregetni, meg kell tanulni közelebb kerülni, úgy mozogni hogy a pontlövőkkel megizzadjanak ha el akarnak találni. Simán csináltam valamelyik nap is Argonne-n vele 21-1-es arányt, de a végére is 40-8 vagy mennyi lett.A CQ64-es Argonne meg az utóbbi évek egyik legjobban megtervezett INF-es pályája. Nincs olyan, hogy beszorul a harc mint Metron vagy Lockeren és átmegy gránát spammelésbe.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13643) Lac-coo válasza Xaels (#13642) üzenetére


Lac-coo
őstag

Tudom, higy kell jatszani vele, szerinted nem tanultam meg futni allandoan mint a nyul...? :)
Az erdos meg szerintem nem olyan jo, en nagyon sok granatspammelest latok, meg most fejbol nem tudom, de pl van pont amihez nem is visz kerulo ut.
De ez mondjuk mindegyik palyara igaz, ezzel a granatozassal csinalhatnanak valamit, foleg a gazzal....

(#13644) N@idia válasza Lac-coo (#13643) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem meg pont jó a gaz gránát a sniperek tehetetlenek vele szembe van esélyed assaultal leszedni őket. Ami viszont szar az a shoti azt nerfelni kellene,mert nagyon erős. :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#13645) Xaels válasza Lac-coo (#13643) üzenetére


Xaels
félisten

Minden ponthoz elvisz legalább 3 ösvény/folyosó...

(#13644) N@idia a gázgránátot, hogy dobod el 200m-re a fűben hasaló sniperre? A gázzal a saját csapattársaid is szopatod, mert a köhögéstől meg a hányingereffekttől nem lehet rendesen célozni. Ha meg töményen van 2-3 akkor látni is alig lehet benne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13646) Lac-coo válasza Xaels (#13645) üzenetére


Lac-coo
őstag

Igen rosszul mondtam, van zazslo amit siman korbespammalnek tuzzel meg granatokkal, mert csak folyoso visz ki belole .
De ez ugaz mondjuk osszes bunkerre is .sajnos.

(#13647) atee


atee
őstag

Direkt nerfelték a szerver keresőt? Mert nem látok egy szervert sem...

D-day 2002-01-04 01:54

(#13648) BlessedElroy válasza atee (#13647) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nálam semmi baja. Nézd meg a filtereket esetleg.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#13649) Locutus válasza Lac-coo (#13605) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, de úgy érzem, hogy pont arra a középtávra meg baromira nem jó, amire a legtöbbször kellene.
Elvégre nem sniper vagyok, hogy messzire lövöldözzek vele... közelharcban jó, de ott is több idő és ammo ledarálni vele az ellent, mint a shotival, tehát második, és harmadik killekre kevesebb az esély. Hát még a 2x60 tár. Az out of ammo is sokkal jelentősebb probléma vele.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13650) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Indult egy thread ki milyen fixeket stb akar látni a jövőben, lehet támadni őket a sírásainkkal!
bf oldal
reddit

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.