Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sidi: 286-os Toshiba gázplazma laptop memóriabővítése
- Szevam: Csányi Vilmos - Az elveszett ember
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- potyautas: Idővándor
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- sellerbuyer: Az RGB LED TV leváltja az OLED-et?
Új hozzászólás Aktív témák
-
PaladiN
aktív tag
Nem annyira a pontos ido meghatarozasa a kerdes hanem hogy igy kotnek el egy autot. Amennyiben az altalam irt ot perc a valosagban 10 akkor is durva
Azonkivul pedig en ugy gondolom hogy csak a leszeresles az idoigenyes, mivel a masikbol eleg csak a megfelelo reszeket felrakni. -
Yaye
őstag
Van az az idióta. Index autólopós fórumán olvastam régebben: egy fórumozó a VW-jába nem kevesebb mint 4 rejtett kapcsolót épített be, különböző helyekre. Egy éjszaka lebontották a műszerfalat és egyetlen kapcsoló kivételével mindet megtalálták! Az az egy, negyedik kapcsoló mentette meg a kocsit.
-
PaladiN
aktív tag
Konkretan a WW Passatot egy idoben ugy nyomtak fel, mivel igy volt a legegyszerubb, hogy komplett muszerfalat csereltek rajta!
Ez a muvelet nem vett igenybe tobb idot mint kb. ot perc!
Szerintem sem az a legbiztosagosabb ha van rejtett kapcsolo, de mint minden bizonnyal olvastad azert ''lehet szerencseje is az embernek'' alapon mukodhet a dolog. Viszont sajnos van az az idiota tolvaj aki tesz lepeseket a rejtett kapcsolo megtalalasara. Es ha ert a dologhoz es az elemelni kivant autohoz akkor meg is fogja talalni max 20-30 perc alatt! Innentol mar csak az a kerdes hogy az auto van-e annyira szem elott (pl utcan, mukodo lampaoszlop alatt) hogy ne merje megkockaztatni ezt az idot. Pl. ha egy egyszemelyes garazsban all a verda akkor akar orakat is elszoszolhet anelkul hogy barki eszrevenne! -
finest
addikt
Én a benzinadagolást állítanám manuálisra. A gyújtást ki lehet cselezni. De ha beindítja a kocsit, majd 10-20 méter után leáll, mert nem kap naftát, az elég gázos, biztos inkább otthagyja, semmint nekiáll keresni a benzinkapcsolót.
Valahol hátul rejteném el a csomagtartóban, amit észrevétlenül ki-be lehetne kapcsolni, ''pakolás'' közben.
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ!!! DDR5 GAMER PC: Intel Core Ultra 7 265KF +RX 9070/9070 XT +16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- AKCIÓ! GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RTX 5050/5060/5060Ti/5070/5080 +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- iPhone 13 Pro 126GB Gold Független 89% Gyári Akku iOS 17.3.
- Dell OptiPlex 7050 Micro i5-7500 / 8GB RAM / 256GB M.2 SSD
- Kompakt Gamer PC - i5-4750 + R9 380 4GB + 8 GB RAM
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 2000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 128GB Graphite-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3669
- Honor X7a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ - DELL Universal Dock D6000 (452-BCYH) (DisplayLink)
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 4th: i5-6GEN I 8GB I 512SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest