Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34272) dynax válasza RBJ (#34266) üzenetére


dynax
tag

én elöször karchert néztem de a legkisebbet , csak kocsit akartam leveretni vele , szoval olcsón akartam meguszni :D aztán láttam hogy a k3 már jobban néz ki mert kerekes , ez szempont volt :D Majdnem meg is vettem de aztán hallottam hogy abban minden műanyag , a sampont felszívja de rávilágítottak hogy nem biztos hogy olyan jo ha keresztül megy az egész rendszeren szoval vegyek hozzá csőre való samponos tartályt . Na itt jött képbe a bosch , azt mondják ebben minden fém , alapból hossszabb cső van hozzá , benne van az árban a csőre rakható samponos tartály és megtudtam hogy a bosch fel tudja szivni vizet , szóval mehet esőviz is bele nyomás nélkül . Megint jött hogy megveszem a legolcsobbat :D ( 125 ) de pont akcios volt a 130-as , csak 2e volt drágább de 1m-el hosszabb a cső , persze kicsit nagyobb nyomás és megnéztem az adatlapján valamiért 2kg-val nehezebb , remélem több anyag van benne :D de szerintem a kéthavonta 1 kocsimosást bírni fogja és baromira jól néz ki , ami megint csak szempont volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.