Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása

Hozzászólások

(#98) Paulo81 válasza PPeter (#89) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Még az lenne többek között a kérdésem a c1 hibák száma mennyiben befolyásolja a jelleolvasást-hibajavítást, ezáltal a hangminőséget?
Egyébként kipróbáltam a maxell-nek az XLII-80 audio lemezét, és eddig jó tapasztalataim vannak:
Végülis notis íróval írtam meg, nagyon jó minőségű lett, alig volt c1 hiba, és a hangminőség is nagyságrendekkel jobb lett!
Az eredetivel összehasonlítva most egy kicsit még több is lett a magas, de egy kicsit sziszeg, nem olyan egyenletesen nyitott, mint az eredetin, szóval ''keményebb'' a magas, annak ellenére, hogy egy nagyon kicsit leül, tompul a középmagas tartonány. De azért meg vagyok elégedve!
Ja, és csak lehet valami különbség az ilyen lemezeknél, ugyanis sokkal fényvisszaverőbb az írható rétege, majdnem tisztán láttam benne az arcomat! :) Egyébként Ritek MID.
Ezenkívül max 32X-esen írható és 40X-esen olvasható!
És amikor megnéztem a k-probe disc infonál, azt írta ki, hogy cd-r (A-), mit lelent ez az A-?
Többi lemeznél B-, B+, de néha A+-t is ír, valamikor meg csak annyit ír, hogy cd-r.
És még annyi, hogy valaki nem tud véletlenül olyan oldalt, ahol audio írást tesztelnek?
Gondolok itt az írókra, de főleg a progikra és a lemezekre.
Próbáltam rákresni a neten, de sajnos nem találtam. :O
Előre is köszönöm a segítséget! :R

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Audio CD írása
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.