Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27922) grabber válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


grabber
addikt

Na sikerült végigolvasni.Vagy 7x végigment a vokálos Jason Derulo - Hide and Seek
Én is ilyeneket írok szerintem nem volt hosszú :DDD

-Tanács.Nem éri meg a csajokért ennyit küzdeni.Hosszú lesz,annyira nem :DDD
Ha már te ennyit szenvedsz vele és nem viszonozza vagy még le is sz@rnak azzal nem szabad foglalkozni.Nézd az ő szemükből.Van egy srác akinek bejönnek és bármit megtesz érte.Meg se kell mozditania a kis ujjat már pasija lehet.Ez egy biztos pont és tartaléknak használják.Mai világban kihasználnak és nem azt kapod amit megérdemelnél,hanem meg is taposnak amikor a földre kerülsz.Vicc :(((
->rossz kapcsolat.Ha a csaj nem érez semmit kétlem később is érezne valamit.Ha valakivel nem tudok most együtt lenni később sem megy,nem is erőltetek ilyen kapcsolatokat.

-Ha eléred,hogy a csaj érdeklődjön/rohanjon utánad akkor vagy profi vagy piszok jóképű :DDD A legviccesebb,hogy olyanok mint a frizbi,eldobod minél messzebbre még is visszajön,pedig ahogy a fiúknál is,nem kéne :( Érdeklődést nem azzal tudsz felkelteni,ha azt szereted amit ő stb. hanem ami egyedé tesz és nem unalmassá [link] Csak a mai fiataloknál már nem igaz.Már nincs értéke annak a szónak hogy barátnő,kapcsolat.Ha vége az egyik kapcsolatnak gyorsan összejön másik sráccal,ne az legyen,hogy dobták,mert az nem menő.

Többet nem akarok most írni erről.Hirtelen elég volt.
Néha dobni kell mint a pókerben,mert rossz lappal vagy blöffölünk vagy dobunk,hogy végül nyertesként hagyjuk el az asztalt.

Vad idegen csajt nem hívok meg italra,mert ne használjon ki.Inkább ő hívjon meg,ha nem akar olyan lehetőséget elszalasztani mint amilyen én vagyok :R
Prédikálok,amikor nekem sincs barátnpm,de ez az én hibám.Nem cselekszem,nem töltök időt csajozással mert nincs(nyáron minden napot azzal töltök majd :K ),harmadrészt mert válogatós vagyok.Se rocker,se plazacica,se dohányos Ez ha nem teljesül esélytelen+ feltételben,se minden nap bulizós,és csak okos,ja és legyen rajta fogni való :DDD
Most éppen egy régi lánnyal msn-zek :((( Rohadt mai világ,mindegy akivel rég nem találkoztam.Akármikor beszélgettünk,nem tudtak minket lelőni.Mindenről eldumálunk,nincs kínos csend.Mikor van ilyen?Ritka.Majd találkozunk valamikor.Érzés nélkül nem lehet együtt lenni,volt hogy ágyban magam mellé néztem és néztem az arcát és elgondolkoztam,tetszik-e nekem,de nem.Csak a belső dolgai miatt szerettem bele,de ez nem elég :( Külső nélkül semmit nem ér,ahogy belső nélkül sem.Ha az egyik hiányzik akkor nem tökéletes :(

How i met your mother S05E16-17 kötelező
Ez is mennyire igaz.A kapcsolatban van egy törekvő és egy megnyugvó.A megnyugvó azért az,mert nála jobb partnert nem hiszi,hogy találna.Ezért elégedett a kapcsolattal,a másik a törekvő,meg nem biztos,hogy találna jobb párt ezért megelégszik a biztos mostanival.

Szóval ha csajozós buli este lesz szóljatok :D Rám férne. :K Atb Rio Júniusban ott leszek ha élve nem is.Az biztos egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.