Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27649) #19617792 válasza nixx-21 (#27639) üzenetére


#19617792
törölt tag

"és igen is életkorhoz van kötve!!
nekem ez a felfogásom, fiatal korban tanuljon az ember és mikor már 17-19 éves akkor kezdjen el gondoskodni magáról"

Én is azt mondom, hogy fiatalkorban tanuljon az ember (mondjuk mást is csinálhat tanulás helyett, de ez részletkérdés), plusz ha adódik lehetőség nyári diákmunka végzésére, akkor csapjon le rá. Diákmunka miért is felejtős? Mert nem fizetik meg eléggé? A felnőtt munkákat sem fizetik meg rendesen, szóval... Tudsz ezen változtatni? Nem, két lehetőség van, megszokod, vagy go abroad as Zk did. Diákmunkáért is érdemes kimozdulni, addig sem csak ül az ember a seggén. Tudod, munka nélkül nem terem pénz, ha "most" kell a pénz, akkor a diákmunkát is el kell vállalnod, máskülönben nem lesz. Ha tudsz valami jobb munkát, akkor nekem is szólhatsz. ;] Én is azért vállalok diákmunkát, hogy legyen pénzem, nem mondom, nem kérem, nem is várom el, hogy csak úgy adogassanak nekem drága cuccokat.

Ajándék szó szerepel a szótáramban... :) Ezt elfogadom, hogy ajándék, de vajon véletlen, hogy pont iPhone lett?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.