Hirdetés

Aktív témák

  • WesTM

    őstag

    válasz szilva01 #13705 üzenetére

    :R :R :R

    FIGYELEM FELHÍVÁS!!!! ACHTUNG!!!

    MEGVAN A BULI HIVATALOS HELYE, IDŐPONTJA, KÖLTSÉGE!!!

    Sajnos a rohadt nehéz helyzet miatt, amivel a helyszerzés során találkoztunk, változásokat kellett eszközölni.

    IDŐPONT: október 16. (péntek)
    Helyszín: Jászberény. HALI-tó
    Befizetendő költség: 1500ft, mely tartalmazza a bérleti díj fejenkénti költségét, a kaját, és a piát.

    Olyan helyet sikerült szereznem, amire gondolni sem mertem. Úgy tűnt helyünk sem lesz erre saját házikó, tóval, elkerítve. Azt hiszem ideális lesz a bulira. ;]
    Az árból is kaptam engedményt, mert ismernek, én vagyok a kismotoros srác, így majdnem fele pénzt kell fizetni a házért/kopf.

    Szombat reggel 8-9ig miénk a pálya, utána egyeztetünk, hogy mikor megy vonat, és a szerint intézzük a dolgokat! Az állomásra természetesen visszaviszünk titeket! :R

    Lejutás: Zk mesterem elvállalta ennek megszervezését, péntek délután ha együtt le tudtok jönni vonattal, akkor mi kijövünk értetek az állomásra, és kocsival elviszünk a helyszínre.

    Horgászat is lesz, akinek kedve támad, az fáraszthat egy nagyot, részetekre felszerelést biztosítok!

    Kaja úgy néz ki, hogy egy paprikás krumpli lesz, kolbásszal, virslivel. Én főzök, szóval vagy életben maradtok, vagy nem. ;] :C

    Zene muri minden lesz, nektek már csak arról kell gondoskodni, hogy nagyon rugtok be, vagy mégjobban, illetve az úton majd sok-sok képet készíteni a logout cikkhez! :C

    Ezek 100%-os dolgok, sajnos irtózatosan nehéz volt helyet találni, összeteszem a 2 kezemet, hogy sikerült. Elnézést kérek az időpontváltozásért, de ez a TUTI, erre alapozzatok! :R

    Jövő hétre már csak a részletek maradnak, de azokat már intézem!!!

    Más: Zk-nak címezve! :R

    Nézd mi hever itt mellettem! ;]

    Most megyek, megpróbálom megcsinálni ezt a másik gépet, ha kérdés van írjatok, válaszolok mihelyst végeztem! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák