Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) westcoastog


westcoastog
veterán

zene. :)
Hobo Blues Band-Oly sokáig voltunk lenn...

(#9452) Varoz
Jóvan te repper niga vagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#9452) Varoz válasza westcoastog (#9451) üzenetére


Varoz
őstag

Hobo-t mindig is utáltam, sajnálom. Vidd innen. :P :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9453) westcoastog


westcoastog
veterán

MIindenki comedy central! Steve jobsot figurázó south park XD
Csoro ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#9454) #19617792 válasza westcoastog (#9451) üzenetére


#19617792
törölt tag

HBB-t nem szeretni eretnekség. ;]

(#9455) westcoastog válasza #19617792 (#9454) üzenetére


westcoastog
veterán

Varozt az inkvicízió lángok általi halálra ítélte. :D ;]

(#9456) Varoz válasza westcoastog (#9455) üzenetére


Varoz
őstag

Víz jegyű vagyok, szóval jöhet. :P :D

#9457
Vagy inkább eloltom. :D

Á, Cartman mekkora f.sz. :DDD
De a százlábú iPad mindent visz. :C
Cartman-t megk.rták. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9457) westcoastog válasza Varoz (#9456) üzenetére


westcoastog
veterán

Majd elpárologsz. :DDD

De á ez a southpark rész úr isten nagyon beteg, hogy figurázza az apple-t, úristen XD
Azon beszartam, ez kemény rész volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#9458) #19617792 válasza westcoastog (#9455) üzenetére


#19617792
törölt tag

jönnek a spanyol inkvizítorok, mint Hadházi és Vida :DDD

(#9459) F34R


F34R
nagyúr

(#9460) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Már azt hittem megmenekültem idénre a jó játékoktól (bár bevallom, a skyrim-re, az új Batman-re és a BF3-ra még nem szakítottam időt), erre BUMM megláttam hogy már kijött az új Anno, leszedtem, el is b*sztam vele a hétvégét. :DDD
nem tudom ki hogy van vele, de az ilyen szöszmötölős gazdasági stratégiák engem baromira le tudnak kötni. AC óta nem játszottam ilyen sokat ugyanazzal a játékkal (a MW... hát most mit mondjak :D nem vagyok egy pro, de az nem bírta sokáig ;] legalábbis a kampány).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9461) koshmar válasza westcoastog (#9457) üzenetére


koshmar
őstag

Ilyen beteg részt még nem láttam a South Parkból. :D

De Steve a végére csak megenyhült. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#9462) #19617792 válasza FireKeeper (#9460) üzenetére


#19617792
törölt tag

a stratégiás gamek engem is nagyon le tudnak kötni, meg az RPG-k a többi nem... :DDD OpenTTD nagy favorit, vagy az Anno (bár az újat még nem próbáltam ki) :C

(#9463) FireKeeper válasza #19617792 (#9462) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az 1404 nagyon pöpec, mind grafikailag, mind játékmenetre, bár az achivement-ek egy része ilyen level:asian. illetve annyira nem nehezek, csak kurva sok időt kell beléjük feccölni. a 2070 nekem egyelőre még jobban tetszik, mint a 1404, bár az achivementekről még nem tudok nyilatkozni, mert azok a törtben nem mennek (hopika :B), viszont karácsonyra szándékozom megvenni eredetiben (most jött ki, és csak 8k, annyit nekem megér), akkor majd többet tudok mondani.

openTTD örök favorit, az anno-ban meg az jött be, hogy az impressions-féle városépítőket (pharaoh, rome, zeus, emperor) összegyúrták a transport tycoon szállítmányozásával, és nyakonöntötték ezzel a hajós/tengerpartos/szigetvilágos hangulattal. az eredmény meg epic succes :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9464) - = Zk = - válasza FireKeeper (#9463) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is Anno-zom :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9465) ittakary


ittakary
nagyúr

Na srácok, egy sörbe valaki, hogy nem EP3 és nem HL3 lesz amint bejelentenek Szelepék? :)

(#9466) FireKeeper válasza - = Zk = - (#9464) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

2070? :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9467) westcoastog válasza ittakary (#9465) üzenetére


westcoastog
veterán

tf3, portal 3, l4d 3.

(#9468) FireKeeper válasza ittakary (#9465) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de az is lehet hogy kijönnek egy új franchise-zal, ami rögtön a harmadik résszel kezd majd.
trollolololo ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9469) ittakary válasza westcoastog (#9467) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csupa fos. Az egész világ a HL2EP3-ra vár (ez tuti előbb lesz mint a HL3) és ők meg itt húzzák az időt :U

Más: 2012-ben lesz MacBookPro 2880 x 1800-as kijelzővel. Na ez a nem mindegy :Y

(#9470) F34R válasza ittakary (#9469) üzenetére


F34R
nagyúr

csitt neked úgyis lesz :W :DDD

(#9471) ittakary válasza F34R (#9470) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bolond-e vagy? :F Tippre 800-900k alatt kezdődik majd az alapmodell... Ennyi pénzt még életemben nem láttam :D

(#9472) F34R válasza ittakary (#9471) üzenetére


F34R
nagyúr

mondták már de kis emberek szavára nem adok :D

.......de lehet még fogsz sosem tudhatod mondjuk árban oylan kategória hogy ezer-+ 1 dolgot vennél helyette.

#9473) No-kia

mennyi-mennyi sierra ára amit akár szarrá is törhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#9473) No-kia válasza ittakary (#9471) üzenetére


No-kia
őstag

mosta17-es macbook 489K 8gb memmel :Y :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9474) FireKeeper válasza No-kia (#9473) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a mac mindig is arról volt híres, hogy a hardverezettségéhez képest gusztustalanul drága.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9475) - = Zk = - válasza FireKeeper (#9466) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...und 1404! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9476) FireKeeper válasza - = Zk = - (#9475) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és a 2070 eredeti? mert ha igen, később lecsekkolhatnánk a multit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9477) No-kia válasza FireKeeper (#9474) üzenetére


No-kia
őstag

nemtudom te most mirőlbezsélsz ;] :P xd de ez pont hogyolcsó,800Królvanleárazva

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9478) nixx-21 válasza No-kia (#9477) üzenetére


nixx-21
senior tag

like.: DDDD

holnap vagy holnapután érkezik a macbook egyeztettem már a sráccal leszedi az adatokat kinézi a kövi gépéet és már megy is a csere addigis beújítottam a monitorokat :)) :C :C
30 rongy volt a szisztéma:)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9479) ittakary válasza No-kia (#9473) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaja tudom. Haverom el is gondolkozott rajta de vegul nem lepte meg. Rohadt olcso az eredeti arhoz kepest

Nixx: milyen monitorok lettek?

[ Szerkesztve ]

(#9480) FireKeeper válasza No-kia (#9477) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oh wait... a 200k-s hardvert 800 helyett 400-ért adják? hol tudok fizetni? ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9481) westcoastog válasza ittakary (#9479) üzenetére


westcoastog
veterán

Ott a kép. :D

(#9482) nixx-21 válasza ittakary (#9479) üzenetére


nixx-21
senior tag

Akai Professional RPM 3 :)

gecinagyonszépen szólnak :DDD és el nem tudjátok képzelni milyen teljesítményt leadnak :Y
nem véletlen mondták, hogy közelről a studi monitorok leszakítjáka fejed ezek is 10+10 watt-osak ha jól emlékszem de brutál módon szólnak

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9483) No-kia válasza FireKeeper (#9480) üzenetére


No-kia
őstag

ezolyan mint hogy miért vesznekazemberek 2millióért újsuzukit mikor pl az én kocsim ismajdnem mindenben jobb... ;) de nekikpontvanolyan (hülye ;] ) igényükhogy nekik az kell ésnekem ilyenpont nincs(mint ahogy neked sincs ilyenre) :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9484) #19617792 válasza nixx-21 (#9482) üzenetére


#19617792
törölt tag

mióta mondom én sokaknak, hogy a teljesítmény az lófüle egy erősítőnél, a kérdés az elektronika osztálya és építésének minősége. mikor jönnek a 500-as mélynyomóval, meg stb-vel röhögök egy karikát. :DDD 2x10W-osat is lehet olyat építeni, amitől maga alá hugyoz az ember, íme a példa. Dani barátom is összerakott egy kezdetleges D-osztályú erősítőt, nagyjából 2x10W lehet az is, de mikor meghajtott vele egy öreg Orion hangfalat, egészen jól szólt.

(#9485) - = Zk = - válasza No-kia (#9483) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mindegy....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9486) No-kia válasza - = Zk = - (#9485) üzenetére


No-kia
őstag

tudom,aminemúgy vanahogy ti gondoljátok,azmindbaromság :R

énsevennékilyencuccot,denemvagyok vak

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9487) nixx-21 válasza #19617792 (#9484) üzenetére


nixx-21
senior tag

mágnesesen árnyékolt ház, nem is régi papirmembrános hangszorók szal ja, tényleg durva

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9488) westcoastog


westcoastog
veterán

(#9489) - = Zk = - válasza No-kia (#9486) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tomi, nem akarok trollkodni, de amíg nem a saját keresetedbl fedezed az autó ÖSSSZES költségét, addig sztem nincs miről beszélni!... ahogy én sem papolhatok, holott csak egy autóm volt, ami ráadásul dízel volt. (und elsőkerekes ;] ) :R...
vagy melózól valahol, fixen, az autó fenntartása miatt?... ha igen, akkor bocsánatot kérek! :K
:R....

de tény, egyetértek veled, hisz tapasztalatból írod, amit írsz!... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9490) No-kia válasza - = Zk = - (#9489) üzenetére


No-kia
őstag

most ezt 10000000%nemértem,hogy hogy kapcsolódik ahhoz amiről írtam? :F :F mert nálam egycseppnyi hasonlóság sincsakétmondandóközött

szerintem te meg nemássz fára, mert a krokodil vettem tegnap december.

kb ennyi összefüggést éreztemakettőnk hsz-e között :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9491) - = Zk = - válasza No-kia (#9490) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát életem, ezt így írásban nem fogom tudni elmagyarázni!....ha mégis, az lenne vagy pár száz hsz az az érzésem :C...

nah, mindegy. majd személyesen. egyszer. valamikor. remélhetőleg ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9492) No-kia válasza - = Zk = - (#9491) üzenetére


No-kia
őstag

baszki nemazzal van a gond amitírsz,azt értem,bár nemtudok velemitkezdeni,mert az van ami...

ha8 lábam lenne meg az lenne ésnemérdekelne,hogy mivan akkor ha 17 lábamlenne.

a gond az hogy ez nemtudom,mitkeres az apple árazási rendszerrőlírt hszem válasza ként (amiráadásul egy eszméletlenül sarkítottpélda) :F

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9493) - = Zk = - válasza No-kia (#9492) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jólenne már személyesen is találkoznunk...! Hmm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9494) #19617792 válasza westcoastog (#9488) üzenetére


#19617792
törölt tag

awwwyeeeaaah, érzem a menetszelet :DDD bár ez már kicsikét sok volt nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9495) westcoastog válasza #19617792 (#9494) üzenetére


westcoastog
veterán

ez alá nem szeretem adni. :N

(#9496) FireKeeper válasza westcoastog (#9495) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

emberek, történelmi pillanat: átmentem valószínűségszámításból :))
pedig mikor megláttam a zh-t az első gondolatom az volt asian papa tuti ki fog tagadni, de aztán csak legyűrtem. egyébként ez egy négy kredites szutyok-szar tantárgy, és a legtöbb ember simán átmegy belőle, én meg már harmadszorra vettem fel, hát mit ne mondjak, örülök, hogy negyedszerre nem kell.
ha még a pénteki méréstech is meglesz, akkor aztán lesz nemulass...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9497) ittakary válasza - = Zk = - (#9493) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt a témán kívül is támogatom ;) Lassan újra feltüzelhetnénk ezt az indítványomat.

(#9498) Varoz válasza ittakary (#9497) üzenetére


Varoz
őstag

Én témán belül is. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9499) ittakary


ittakary
nagyúr

Mérges lettem

PÜben megmondom hogy ki volt, ha valakit érdekel

(#9500) ittakary


ittakary
nagyúr

Ez nem kutya: [link]

Hihetetlen élmény iPaden. Telefon kicsit gyenge hozzá, kicsit röcög néha, de azért elmegy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.