Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) FireKeeper válasza #19617792 (#9200) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ah, sajna ez a mostani költségvetésnek még mindig drága :(
rohadt életbe, hogy ami olcsó, annak vagy halott az akkuja, vagy csíkoz, vagy szar a billentyűzete vagy a fél gépet megette egy húsevő virág... :O
szegény fater meg már tökre belelkesült.

ami meg ilyen 60ezres kategória, az amellett, hogy sok, még erősebb is, mint az én mostani gépem, holott nincs szükség ekkora teljesítményre a rohadt office-hoz. azt meg megint nem tudom bejátszani, hogy az én laposom odaadom faternak, én meg vennék magamnak egy másikat, mert a +100k difit nem tudom kiszülni, magamnak szart meg nem akarok venni :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9202) #19617792 válasza FireKeeper (#9201) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, a felhozatal közül a Dell D510 a legolcsóbb, de azok ált. rossz akksisak, amiket eddig találtam mindenfele, legfeljebb akksi problémásak esetleg karcosak, semmi több. a német billzet nem nagy dolog, elrendezés ugyanaz, pár forintból van matrica rá. meg kell próbálni alkudni belőle, kialkudni a rossz akksit, mert új gyári akksi expresszen 10k-ért láttam hozzá.

más: SPOILER Skyrimben a College of Winterhold questjei iszonyat jók, minden van bennük, kaland, mágia, csavaros történet, furcsa jelenségek és nagy harcok :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#9203) FireKeeper válasza #19617792 (#9202) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

majd meglátom mit tudok kiharcolni a dologból, most nincs hozzá lelki erőm, eléggé el vagyok kenődve.
minden esetre köszi a segítséget :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9204) ittakary válasza No-kia (#9188) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szoktam nezelodni hogy hatha talalok jobbat, de lassan fel eve ez az etalon... Nagyon popec :)

Masik: ebayen nezelodtem estefele, es lattam is egy kek bumpert 1,36$os licittel. 3 ora volt hatra, gondoltam ezt erdemes figyelemmel kovetni. Utolso fel oranal mar kicist izgultam. Utolso ketpercnel ketszazas pulzus: 1 percnel nyomtam egy licitet 3$ra, mar foglalt volt, nyomtam egyet gyorsan 5$ra es ezzel el is vittem :)

Brutalis volt, majdnem szivrohamot kaptam kb...

A narancs bumpit 10ert vettem, ezt meg pont feleannyiert. Mar ki is van fizetve (1k), kivancsi leszek a csomagolasara + az anyagara. Ha nem total ugyanaz mint a mostani akkor tuti kem eredetiek :D

Buzikek bumpi ftw

(#9205) Varoz válasza ittakary (#9204) üzenetére


Varoz
őstag

Gyanús vagy te nekem. Narancs, buzikék? Ha a következő rózsaszín lesz, letagadom, hogy ismerlek. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9206) No-kia válasza Varoz (#9205) üzenetére


No-kia
őstag

akkor engem nem ismersz?

:DDD :DDD :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9207) - = Zk = - válasza No-kia (#9206) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úúú, nah, ezeket fogom a seggedbe dugni a levágott karoddal együtt!
Thomas ne b.sszá fel, hogy ennyire feltünési viszketegséged van?!... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9208) No-kia válasza - = Zk = - (#9207) üzenetére


No-kia
őstag

xDDD nah jó a rózsaszín csak holnapig van rajtam, mert egy csajé, a többit meg lopkodtam xdd ami tényleg az enyém volt az fekete volt, csak egy csaj ellopta :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9209) Varoz válasza No-kia (#9206) üzenetére


Varoz
őstag

Maga ki és miért tegez le? Nem őriztünk együtt libát. :U

;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9210) No-kia válasza Varoz (#9209) üzenetére


No-kia
őstag

nah hogy gyulladnál ki ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9211) Varoz válasza No-kia (#9210) üzenetére


Varoz
őstag

1 méterre van tőlem a kandalló, szóval van rá esély. :D :DDD

Rajtam még sose volt rózsaszín.
Ja, de, rúzsfolt. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9212) - = Zk = - válasza Varoz (#9211) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Rajtam még sose volt rózsaszín.
Ja, de, rúzsfolt

nekem is csak a péniszem körül, és a zacsimon :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9213) Varoz válasza - = Zk = - (#9212) üzenetére


Varoz
őstag

:C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9214) No-kia válasza - = Zk = - (#9212) üzenetére


No-kia
őstag

minek játszol olyan kozmetikummal, ami 1. nem neked való. 2 nem tudod, hogy hogy kell használni? ;] ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9215) - = Zk = - válasza No-kia (#9214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak te vagy akkora havasigyopár, hogy ilyenre gondolj :C... látszik, nem ápoltak még le rúzzsal kikentszájú csajok. odalent... az a jó leápolás, ha a f.rkad rúzsos, a csaj szája meg szép tiszta :))
hát hiába, fiatal vagy még! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9216) F34R válasza - = Zk = - (#9215) üzenetére


F34R
nagyúr

tejfelesszájú :DDD

(#9217) #19617792 válasza Varoz (#9209) üzenetére


#19617792
törölt tag

baszki, ez tuti benne volt egy kabaréban, vagy talán Hofi mondta, mert rohadt ismerős. :C :C :C

(#9218) - = Zk = - válasza F34R (#9216) üzenetére


- = Zk = -
félisten

úgyvan :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9219) No-kia válasza - = Zk = - (#9215) üzenetére


No-kia
őstag

ajjjjj istenem, te meg naív vagy :( :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9220) westcoastog


westcoastog
veterán

Osztálytársam gecire kiakaszt, hogy szar a skyrim, és nem hiszi el hogy nekem nincsenek benne egetbaszó bugok.. :W
Ultra felbontás, felpatchelve. Semmi nincs játék közben állítva. Utolsó 2 kép között annyi a különbség, hogy megmozdítottam az egeret. Arról, hogy cuccot nem lehet bindelni nem csinálok screent, mifasznak. Gondolom neked ezek közül 1 bug sem jelent meg, vmi speckó-über-updated skyrim különkiadást vettél meg. Vagy csak szimplán igénytelen vagy és kb. fel sem tűntek, ami valószínűbb. Postoltam faszbukra, mert már msn nem divat falun sem ahogy látom.

(#9221) - = Zk = - válasza No-kia (#9219) üzenetére


- = Zk = -
félisten

muhahaha ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9222) Varoz válasza westcoastog (#9220) üzenetére


Varoz
őstag

Mivel, hogy oszt. társad, így egy dolgot tudnék javasolni: Szeneslapát! ;]

Na látod azt a smiley-t? Olyan sunggal verjed te is az ő fejét a lapáttal. ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9223) westcoastog válasza Varoz (#9222) üzenetére


westcoastog
veterán

Az lesz. :W

(#9224) #19617792 válasza westcoastog (#9220) üzenetére


#19617792
törölt tag

a hozzá nem értés erősen kibukik. :DDD

bindelni lehet, favba kell rakni, onnan mehet a gyorsgomb, aminél egy-két érdekességet figyeltem meg. 0-t nem bindelni (console), illetve a 9-et sem engedte. illetve ha adott tárgyból kettő van, akkor lehet bindelni, de el is felejti egy save után és nem is működik.

textúrakimaradás az driver és VRAM függvénye, magas textúrák, beállítások, de főként az AA felzabálja a RAM-ot, szóval ha kifogy, akkor nehezen fér el a textúra :DDD GC és prefetch legyen a talpán, amelyik időben kukáz és betölt mindent. :DDD

a Skyrimben a fizika néhol valóban bugos, mert az emberünk és a lovunk képes fennakadni apró kövön is, illetve nem kezeli elég simán a talajváltozást, szintkülönbséget, darabosan mozog lejtőnek lefele pl. de ez apróság...

jjjáááá, de meglepődtem azon, hogy éppen dolgozok (Alle Interspar, árufeltöltés), rádióból meg mi szól? Dire Straits, illetve kicsit később Bikini. na mondom, ilyen is ritkán van, jó kis muzsikák :C az általános popszemét között igen meglepő volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9225) westcoastog válasza #19617792 (#9224) üzenetére


westcoastog
veterán

De ő még az ilyen apróságok miatt is egy rakat szarnak tartja amúgy. :)
valami kétmagos athlon, meg 5770 van neki, meg warezoprencer.
Ja és nála különös minden szar, még az új batman sem indul el valamiért valami dll baszkódik neki, nem hiszi el hogy én felrakok neki bármit lazán elmegy. :U

(#9226) Varoz
nincs, már rég bannoltattam volna. :DDD

más:
Ma végleg fájdalmas búcsút vettem az msn-től. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9226) Varoz válasza westcoastog (#9225) üzenetére


Varoz
őstag

Nincs regisztrálva véletlen a PH-n? Mondjuk katt777 néven. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9227) - = Zk = - válasza Varoz (#9226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hahh, téényleg. neki még nem is mutattam a házikómat :C..
még a 4870-es írásomban hurrogott le, hogy nekem ne legyen haf-om, ha neki sem lehet :C... asszem megvan valahol :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9228) No-kia válasza westcoastog (#9225) üzenetére


No-kia
őstag

nekem most visszakellett rá térnem, mert a csajnak néha baszakszik a facebook chat :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9229) #19617792 válasza westcoastog (#9225) üzenetére


#19617792
törölt tag

a warez oprencer még nem gond, emlékezz mit mondtam: "aki ahhoz is hülye, hogy normálisan törje meg a szoftvereit, megérdemli hogy szenvedjen."

batman el nem indulásra kb. fogadni mernék, hogy VC/VC++ Runtime nincs legfrissebb, kellő verza telepítve. :DDD

"Ma végleg fájdalmas búcsút vettem az msn-től."

akarod mondani Windows Live Messenger? :DDD egy WP7-es telóhoz fog kelleni a live ID :P

(#9227) - = Zk = - : atyaisten, LINKELD! ekkora faszt :Y :Y :Y amúgy a saját faszságából nincs HAF-ja, egyszer jól megvette, aztán eladta, mert kellett a zseton, hát baszod, gondolkodott volna előbb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9230) koshmar válasza westcoastog (#9225) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem még fent van a gépen. Mondjuk nem tudom, minek. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#9231) westcoastog válasza #19617792 (#9229) üzenetére


westcoastog
veterán

höh? live id-m van, csak msn-t nem használok, letöröltem a gépről, de viszont van skydrive-om, meg a calendart is használom így live id kell offkorsz :K

(#9232) #19617792 válasza westcoastog (#9231) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor oda már csak be kell lőni a hotmail a'la web outlook és egy WP7-es csoda és kész minden. :C bár, WP7-hez Google Accountot is egyszerűen lehet adni. Androidról könnyű átugrani WP7-re. ;]

(#9233) ittakary


ittakary
nagyúr

Ma megkapta a CM 212+ a Coolink SWiF2 120P-t :) Hihetetlen jó idle 1-2°C fokot nyertem, terhelve még nem néztem.

(#9234) westcoastog válasza #19617792 (#9232) üzenetére


westcoastog
veterán

sajnos még nem fenyegetnek a wp7-es telefonok. :O :))

(#9235) No-kia


No-kia
őstag

9gag

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9236) No-kia


No-kia
őstag

zk töröld már azt a kommented, vagy is csak a második mondat miatt pls :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9237) ittakary válasza No-kia (#9236) üzenetére


ittakary
nagyúr

Amúgy az első vicces volt, de tényleg ebben az esetben törölhető. Udvarol az úriember :)

(#9238) No-kia válasza ittakary (#9237) üzenetére


No-kia
őstag

én is csak amiatt mondom, a beszólás maradhat xdd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9239) - = Zk = - válasza No-kia (#9236) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolod nézi?... kérdem én. mert ha nem, akkor nem erőlködnék. de igény esetén delete...

(#9233) ittakary
én is olyat applikálok bele a V8-ba, csak egy kicsit megmoddingolva :)):C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9240) No-kia válasza - = Zk = - (#9239) üzenetére


No-kia
őstag

hogyne nézné :DD szted mióta ismer nem mutatom meg az összes dolgomat neki?? :DDD :DDD :DDD köccee

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9241) - = Zk = - válasza No-kia (#9240) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem mutatom meg az összes dolgomat neki??
pfúúúúj, te perverz p.cs! :((( hát nem szégyenled magad, he?! :(((
emlegeted itt a csunyádat :(((
hááát, teh! :DDD ;] bár igérd meg, hogy azt nem fogod képekkel kimutatni a világháló felé :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9242) No-kia válasza - = Zk = - (#9241) üzenetére


No-kia
őstag

xddddd nem ígérhetek semmit :B :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9243) - = Zk = - válasza No-kia (#9242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óó, Krisztus ereje védj meg Minket!... :W

annyira utállak bammeg, hoyg az már nekem fáj!.. de neked mégjobban fog, azt megigérhetem! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9244) Varoz válasza No-kia (#9242) üzenetére


Varoz
őstag

Erről nem akarok tudni. :O :( :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9245) Varoz


Varoz
őstag

westcoastog

Hoztam csemegézni valót. :D :C

Cypress Hill :))

Cypress Hill - How I Could Just Kill A Man
Cypress Hill - Dr. Greenthumb
Cypress Hill - Lowrider
Cypress Hill - Trouble
Cypress Hill - Tequila Sunrise
Cypress Hill - Latin Lingo
Cypress Hill - (Rap) Superstar
Cypress Hill - Hand on the Pump
Cypress Hill - Insane in the Brain
Cypress Hill - Hits From Da Bong

De, hogy más is legyen.
Eric B. & Rakim - Paid In Full
LL Cool J - Mama Said Knock You Out
N.W.A. - Straight Outta Compton
N.W.A. - Express Yourself
N.W.A. - 100 Miles And Runnin'
N.W.A. - Dopeman
Blackstreet - No Diggity
Luniz - I Got 5 On It
A Tribe Called Quest - Can I Kick It
Warren G - Regulate ft. Nate Dogg
Aaliyah - Try Again
Aaliyah - Miss You (Aaliyah Tribute) ft. DMX, Timbaland
Aaliyah - Back In One Piece ft. DMX
Ja Rule - Always On Time ft. Ashanti
Ja Rule - Wonderful ft. R. Kelly, Ashanti
Ja Rule - Mesmerize ft. Ashanti
Ja Rule - The Reign
Ja Rule - I'm Real ft. J.Lo
Ja Rule - Furious
TLC - No Scrubs
Grandmaster Flash - The Message
Grandmaster Flash - White Lines
House of Pain - Jump Around
Mary J. Blige - Family Affair
Sugarhill Gang - Rappers Delight
Naughty By Nature - O.P.P.
Naughty By Nature - Hip Hop Hooray
DMX - Ruff Ryders' Anthem
DMX - We Right Here
DMX - X Gon' Give It To Ya
DMX - Party Up
DMX - Damien
Salt-N-Pepa - Push It
Ice Cube - It Was A Good Day
2Pac Featuring Danny Boy - I Ain't Mad At Cha
2Pac - Dear Mama
2Pac - I Get Around
2Pac - Brenda's Got A Baby
2Pac - Keep Ya Head Up
Tupac - Me Against The World
Tupac - All Eyez On Me
2Pac - "2 of Amerikaz Most Wanted"
2Pac - California Love
2Pac ft. Dr. Dre - California Love Part 2
Tupac - Hit Em Up
Skee-Lo - I Wish
DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince - Summertime
N.O.R.E. - Nothin'
De La Soul - Me, Myself And I
De La Soul Feat. Chaka Khan - All Good
Ice-T - O.G. Original Gangster
Ice-T - New Jack Hustler (Nino's Theme)
Ice-T - 6 'N The Mornin'
Mobb Deep - Shook Ones Part II
Mobb Deep - Hell On Earth
Wu Tang Clan "C.R.E.A.M."
Wu Tang Clan- One Blood Under W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9246) ittakary


ittakary
nagyúr

Nem szeretem ezt az iskolát... 3:30 mindjárt

(#9247) ittakary válasza ittakary (#9246) üzenetére


ittakary
nagyúr

No igen :-/

(#9248) pckownz válasza Varoz (#9245) üzenetére


pckownz
senior tag

Te sem vagy szívbajos, geca :Y :Y

(#9249) FireKeeper válasza ittakary (#9246) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én sem szeretem túlzottan az enyémet... :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9250) ittakary válasza FireKeeper (#9249) üzenetére


ittakary
nagyúr

mondhatnám azt is hogy elmehetnek a k.. édes a...-ba a jelszavas PDF-eikkel együtt....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.