Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) westcoastog válasza Varoz (#9245) üzenetére


westcoastog
veterán

szinte mind ismerem. :C :R

más:
rohadt infó alapismeretek, fú de tele a tököm vele, alszok inkább. lol ez az óra.

(#9252) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

azt hiszem a ZH-mentes pótlási hétről szőtt álmom finoman szólva dugába dőlt :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9253) No-kia válasza FireKeeper (#9252) üzenetére


No-kia
őstag

én is most zhra tanulok :D bár nempót zh, de akkor is.. :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9254) Varoz válasza pckownz (#9248) üzenetére


Varoz
őstag

Hát nem. :DDD

westcoastog
Bíztam benned. :D :C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9255) #19617792 válasza FireKeeper (#9252) üzenetére


#19617792
törölt tag

én sose szövök ilyen álmokat. :DDD bár mikor a vizuális prog kapásból meglett és egy-két apróság miatt lett csak 3-as az egész tárgy... pedig simán lehetett volna 5-ös is... nem voltam boldog. de mikor az analízis 2 lett meg pótlás után, hát baze, végigvisítottam az egész sulit.

Varoz: ezeket nem ismerem, nem is nagyon akarom. ;] az én lelkemet már a symphonic metal / gothic rock és társai járják át. ;] Nightwish, Within Temptation, Evanescence, Angelzoom, Fairyland, Xandria, Lacuna Coil, Lullacry, Ravenscry, Battlelore, Amberian Dawn, Epica, UnSun, Leaves' Eyes, Nemesea, Hellcats, The Gathering és van még pár asszem. :C

[ Szerkesztve ]

(#9256) F34R válasza #19617792 (#9255) üzenetére


F34R
nagyúr

the darkside is here..... :DDD

Analízis 2 :Y micsinátá :U

(#9257) FireKeeper válasza #19617792 (#9255) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, én is nagyobb tombolást rendeztem a digit1 kettesemnek mint a matek ötösnek :DDD
bár van egy olyan érzésem, hogy ha most meglesz a fizika, na az a tombolás mindent vinni fog... :DD

#9257: nálunk van egy ilyen poén párbeszéd
-nálunk a villanyon a négy alapműveletet kell tudni
-összeadás, kivonás, szorzás, osztás?
-integrál, derivál, Fourier, Laplace :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9258) #19617792 válasza F34R (#9256) üzenetére


#19617792
törölt tag

az kicsit ki lett centizve, mert ha jól emlékszem 60% kellett, nekem 61%. :DDD de lusta is voltam hozzá :DDD ne akard tudni, olyan csodás kétváltozós függvények többszörös, több változó szerinti deriválása is volt, megspékelve egy laza függvény analízissel, La-Place transzformáció, diffegyenletek rendezése, forgástest térfogat, impoprius integrál (ez még könnyű :DDD). áhhh :DDD Diszkrét matematika és Lineráis algebra tárgyból viszont pár pont híján buktam, pót nem sikerült... az még finomabb :DDD és az a vicces, hogy ez fölöslegesnek hat, de egy haver rávilágított (aki már saját 3D enginet írogatott), hogy bizony egy grafikus enginenél nem haszontalan tudás ez, különösen a dmla.

(#9257) FireKeeper: én a fizikának 2011/2012/2 félévben fogok nekiugrani harmadjára, az már 15-18k-ba fog fájni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9259) FireKeeper válasza #19617792 (#9258) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na, az előzőben elírtam a hsz számát...

a fizikát inkább ne is említsd, amiatt fogok csúszni... nagyon szégyenlem bevallani, de én most megyek neki negyedszer :B :(
az egyetlen pozitívum, ami bizakodásra ad okot, hogy a mostani előadó jól tanít, és korrektnek is tűnik :K

#9261: WÁÁÁÁÁ BESÍROOOOOOOK
:C

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9260) F34R válasza #19617792 (#9258) üzenetére


F34R
nagyúr

kemény ez az Óbudai :C pedig de faszán hangzik mérnökinformatikus

(#9261) #19617792 válasza FireKeeper (#9257) üzenetére


#19617792
törölt tag

áááá, ismerem, nagy poén :C amúgy nekünk Fourier csak matekszigón lesz, akkor viszont mindenki rendkívül vallásos.

Vajda papa kedvenc matekos poénja, ami rendkívül fárasztó:
"függvények ülnek a kocsmában és iszogatnak, egyszercsak beront a deriválás. mindenki rohan, menekül, egyedül e^x marad bent, oda megy hozzá a deriválás: -"te hogyhogy nem menekülsz tőlem?" -"hát mert én az e^x vagyok, ha deriválsz engem, akkor ugyanaz maradok." -"és ki mondta, hogy x szerint deriválok?" ;] fetrengtük az órán :DDD

(#9260) F34R: kemény is, de ha tanulsz, szorgalmas vagy és főleg mersz kérdezni, akkor messze nem lehetetlen. nekem is menne, ha néha nem volnék mérhetetlenül lusta. a matek, főleg Vajda papával jó. nála jobb tanárt még nem láttam... leginkább két tárgytól és 2-3 tanártól kell fosni. egyik az algoritmusok tárgy Csinkkel, másik a Fizika "Dorothyval", esetleg közgáz Kiss Marival... a többi ehhez képest sétagalopp. algoritmusok Csinkkel azért, mert az egy C-n nevelkedett, ős C-s tanár, és a C#-nak kb annyi köze van ahhoz, hogy a C-ből származtatták nagyon hosszú úton... és C-s, strukturális filozófiával akar oktatni objektumorientáltat... nem véletlenül kezdik egyre lejjebb építeni hatáskörét, a tárgyat idéntől már nem ő vezeti, de vizsgán még ott van. a fizika azért, mert ott lényegében a képleteket, mint egy kottát kívülről kell fújnod, meg gyakorolni (amit láttatni kell a tanárral óráról-órára, mert kicsit pofára is dolgozik, ha úgy látja, hogy megérdemled, akkor beszélhetsz vele), ha puskázni akarsz, akkor csak akkor nem impossibru, ha lvl asianen nyomod. a közgáz azért nehézkes, mert túl van sűrítve, előadás és gyak anyag egy előadásban és slussz, amúgy rohadtul segítőkész a tanár. minden tanár raklapszámra szervez konzultációkat, szóval nagyon nyitottak a hallgatók felé és kb. kötelező elmenni, mert csak jól jársz. a progos tanárok Csink kivételével mind hatalmas arcok. Szabó Zsótika nagyon szigorú, de csak azt kéri, amit lead. a többiek nem ennyire szigorúak.

[ Szerkesztve ]

(#9262) FireKeeper válasza #19617792 (#9261) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jelek2 az nálunk oda vissza Laplace trafó, meg Z-trafó (ugyanaz diszkrétben).

nekem is volt egy előadóm, akinek voltak ilyen "viccei". baromi sokat írt a fickó és mi jó diák módjára mindent jegyzeteltünk, ergo végig körmöltünk. na most nem tartott szünetet a figura, szóval azt a hatást képzeld el, amikor majdnem másfél óra masszív jegyzetelés után lenyom egy hasonló kaliberű matekos szóviccet... :D tombolt az egész előadó :DDD

az orosz-féle fizikát semmi sem übereli :D
[link]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9263) F34R


F34R
nagyúr

gecc de jó hogy nem fogtam hozzá anno :C

és egyébként a fősikolai is ennyire nehéz , vagy megvan a különbség (nem hiába egyetem a tübbi )?

(#9264) #19617792 válasza FireKeeper (#9262) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát igen, haveri körben nem véletlenül találtuk ki, hogy a tanárok köpéseit is jegyzeteljük. ;] nálunk is voltak néha olyan beszólások, hogy visítottunk. :DDD de a tanár is vigyorgott hozzá. sőt, nem elég, néha(?) vagyok annyira hülye, hogy még adjam is a lovat a dolgok alá az első sorban ülve :DDD

asszem anal1 anal2, Vajda papa:
"(szumma k=0...8 (sin^(2k)(k/2))/k^k+2)
az ember elájul meg vizet kér hozzá...de már elfogyott a víz "

én itt tettem hozzá: "hát, én vizet csak külsőleg alkalmazok"
tanár: "jahogy maga pálinkát fogyaszt, mindjárt más" :DDD szerinted? :DDD

jaja, hallottam hírét annak a tanárnak, van pár BME-ről átigazolt kollégám :DDD

(#9263) F34R: sulitól függ, mert a névtől, hogy főiskola vagy egyetem már nem sokat számít. mi is fősuliként kezdtünk (nekem még BMF-es diákom van), és ma már egyetem...

másik sztori, diszkrét matematika, halmaz relációk én vs. Gyuri néni (Dr. György Anna, én meg kitaláltam, hogy Gyuri néni)
GYA: -általános iskolában már tanultak a relációkról
Dávid: -kacsacsőr
GYA: - igen kacsacsőőr!! :Đ

"(inverz relációknál) nézzük meg, hogy a függvény kiállja-e a zöld függőleges vonal próbáját, mindig eszembe jut a béka, nem tudom miért, szóval a kisbéka felmászik a vonalon és ha többször találkozik a függvénnyel, akkor az nem függvény."

és a létező legnagyobb, legkacifántosabb körmondat, amit az előadás vége fele adott, és szinte mindenki nézett tágranyílt szemekkel:

"ezt most csak azoknak mondom akik nemtudják, mert énsem tudom, tehát csak azok figyeljenek, meg azok is akik tudják hogy azt mondom-e"

[ Szerkesztve ]

(#9265) No-kia válasza F34R (#9263) üzenetére


No-kia
őstag

igen, itt is vannak szopatós tárgyak :R ésn ma este is sztem felleszek hajnalig eg ybeadandó miatt, de mintnt megteszek h ne kelljen vizsgáznomxdd bár egy szót se értek abból amit írok

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9266) FireKeeper válasza #19617792 (#9264) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nevében egyetem mindkettő, de azért a BME-n a szopatást magasabb dimenziókban űzik. és ez most nem a BMF lenézése vagy bármi ilyesmi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9267) #19617792 válasza FireKeeper (#9266) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát igen, jópáran nálunk folytatják, amit BME-n kezdtek... rémsztorik vannak dögivel...

(#9268) Varoz


Varoz
őstag

Добридень!

Артём Лоик - Харьков :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9269) FireKeeper válasza #19617792 (#9267) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem is tudod milyen közel voltam tavaly ahhoz hogy én is átmenjek... :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9270) No-kia


No-kia
őstag

az isten verje meg, ugye egy beadandóval szoptam holnapra, erre előbb mondja haverom, hogy mégse holnap a határidő hanem jövőhét xDD mindegy, mostmár legalább készülhetek a ZHra,ezt meg befejezem jövhéten

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9271) ittakary válasza No-kia (#9270) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne tagadd, te magad is tudtad, hogy nem ma lesz a leadás, csak előtört belőled a stréber :)

Amúgy előrendeltem pár hete Afterfall: InSanity-t 1$-ért ( volt ilyen akciójuk) aztán kiderült, hogy csak támogatásra megy el az az 1$, és kurvára nem kapok játékot érte :D
Most kaptam egy emailt tőlük: na mondom király, mégis kapok játékot, hát a lóf.szt :D Kaptam egy 50%-os kupont Afterfall: Insanity-re... 15€ még így is :D

(#9272) F34R válasza ittakary (#9271) üzenetére


F34R
nagyúr

de pénzes valaki , várjál adom a számlaszámom :C

(#9273) No-kia válasza ittakary (#9271) üzenetére


No-kia
őstag

az isten verje meg, a zh is elmaradt xD ezért megérte teletömnöm magam koffeinnel, már érzem hogy tompulok :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9274) ittakary válasza F34R (#9272) üzenetére


ittakary
nagyúr

A lóf....aszt. Meg nem veszem :D

(#9275) F34R válasza No-kia (#9273) üzenetére


F34R
nagyúr

loooooooool :DDD

(#9274) ittakary

próbáld ki a trial verziót ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#9276) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

vettem előlapi panelt, + 30 centis peros fénycsövet :C...
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9277) westcoastog válasza - = Zk = - (#9276) üzenetére


westcoastog
veterán

Karácsony effektus akkor. :DDD ;] Én már kinőttem a neon korszakot. :))

Más:
lol infó alapismereteken én szégyenlem magam, tegnap a tűzfal volt a téma, ma pedig a pdf creator hogy hogyan kell programot telepíteni, és a házi hogy tegyük fel itthon ezt a programot és minden lépésről csináljuk képet és írjunk hozzá mi történik, olvassuk el az eula-t, ebből csináljunk egy word dokumentumot.

(#9278) westcoastog


westcoastog
veterán

Besenyő család az m1-en. :C

(#9279) #19617792 válasza westcoastog (#9277) üzenetére


#19617792
törölt tag

karácsony effektus error, ez inkább csak dísz, mint használati tárgy. ;] Scythe Kaze Q12 többet ér :P

(#9280) F34R válasza #19617792 (#9279) üzenetére


F34R
nagyúr

Az ám :R :C

(#9277) westcoastog

hogy micsoda :DDD ;] ? seriously ?

(#9281) westcoastog válasza F34R (#9280) üzenetére


westcoastog
veterán

igen szériuszli, sajnos. Ilyen fasságokkal kínoznak.

(#9282) #19617792 válasza F34R (#9280) üzenetére


#19617792
törölt tag

de 12 venti meg még a táp sajátja, úristen, a gép felszáll helyből :DDD

(#9283) F34R válasza #19617792 (#9282) üzenetére


F34R
nagyúr

loooooll :Y

faszért darál win update közbe a vinyó :W

(#9284) #19617792 válasza F34R (#9283) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát tán Wint updatel :DDD nekem nem darál :P

(#9285) F34R válasza #19617792 (#9284) üzenetére


F34R
nagyúr

mert a ssd-ben nincs tányér , :DDD mindjárt szólok darál0w-nak hogy ellendaráljon

(#9286) #19617792 válasza F34R (#9285) üzenetére


#19617792
törölt tag

neeeee, bazdmeg, neeeee. ez ütött, mint a kakukkos óra :DDD

(#9287) - = Zk = - válasza westcoastog (#9277) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát annyira nem, ink csak amennyire még "igényes".

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9288) westcoastog válasza - = Zk = - (#9287) üzenetére


westcoastog
veterán

Mondjuk nálam sem volt több 1 darab zöld neonnál de az kivilágott a világűrig. :D
utána lett két szolid lila uv-s neon. :DDD

(#9289) zodo válasza - = Zk = - (#9287) üzenetére


zodo
nagyúr

Szia!

Megejtettem a kártya cserét. Msi hawk 5770 => szafari 6850 :)

Szafari = ezt ma hallottam először ott ahol vettem a kártyát hogy volt aki így kérte a Sapphire xy kártyát. :))

(#9290) #19617792 válasza zodo (#9289) üzenetére


#19617792
törölt tag

így se hallottam még :DDD zafír, zefájör, sapir, de hogy szafari :C

(#9291) - = Zk = - válasza zodo (#9289) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia gurulótársam :C...

én a 69** szériára hajaznék, vagy 7***. ezt majd a jövő eldönti :C...
mennyibe fájt a kártya?...

(#9288) westcoastog
ez sem pite :C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9292) Varoz


Varoz
őstag

Yeehaaa! :C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9293) ittakary válasza zodo (#9289) üzenetére


ittakary
nagyúr

Zafályör

(B)Varoz(/B) így félrészegen... na jó kit akarok becsapni: teljesen részegen olyan jót nevettem ezen :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9294) Varoz válasza ittakary (#9293) üzenetére


Varoz
őstag

Te szemét. :(((
Csoportosan részegedtek és engem nem is hívsz. :( :O :DDD

Ha már az italozásnál tartunk. :C :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9295) No-kia


No-kia
őstag

aztakura...ilyenvlresssevolt méga fejem...dória belekötötöttek..én mrg brálltam a csaj meg a pasi közé....szegény lánymajdnemsokkott kapott.mégjóhogy énbírom a fájdalmat....de kb pólóm,pulcsim,kabátom mehet a kulkába,annyivért kapott :W :W :W :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9296) No-kia


No-kia
őstag

valami pagonyi a gyerek neve, csak azer irom ide h ne felejtsem el... mert modtam neki h talalkozunk meg

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9297) pckownz válasza No-kia (#9295) üzenetére


pckownz
senior tag

Ilyenkor nem szabad megvárni, hogy üssenek. Kb az nyer, aki először üt. Határozottan lépj föl, üvölts rá egyet, basszál le neki 2-t, majd üvölts még 1 sort. Ezután vagy meghátrál vagy imádkozhatsz :D

(#9298) Varoz válasza pckownz (#9297) üzenetére


Varoz
őstag

Egyetértek. Egy jól időzített parasztlengő mindent megold. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9299) Varoz


Varoz
őstag

Method Man - World Gone Sout (The Lost Kids) :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9300) No-kia válasza pckownz (#9297) üzenetére


No-kia
őstag

hat kb mind a ketkezem azzal volt lefoglalva hogy dorit lefogjam, mondom itt meg keseles lesz :D ekkor kaptam parat :D de egy ugy utsz mint egy lany" mondat kisereteben kaptam megegyet xd es geci vagy 3 ismerosomet vertek meg, naná h mindenki engem hiv a 30 kilommal.....

egyebkent tok jol all a koverorr xdd

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.