Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) westcoastog válasza FireKeeper (#9749) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát azért szerintem bika kártya, fullhd-n elvagyok vele. :)

(#9752) Varoz válasza #hpq (#9750) üzenetére


Varoz
őstag

Ne foglalkozz vele. Életemben nem néztem meg a dxdiag-ot. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9753) F34R válasza westcoastog (#9751) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD de nem sokáig :C

nah de vágod solidwork-t ?

(#9754) - = Zk = - válasza Varoz (#9752) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyanezt írtuk neki az erre szakosodott topikban :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9755) Varoz válasza - = Zk = - (#9754) üzenetére


Varoz
őstag

Mindjárt akartam írni. Csak megvártam a szakmai okfejtéseket. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9756) FireKeeper válasza westcoastog (#9751) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem azt mondom, hogy gyenge, csak azt, hogy előbb kifogy a GPU ereje, minthogy kellene az 1GB VRAM.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9757) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szlovákiában lesz egy jó buli, egy hónap múlva.
mennék szívesen, de a bomber dzsekimen a két felvarrót sokan nem néznék ott jó szemmel :C
hátamon egy bazinagy nagy magyarország, a jobb karomon a gárdistás címer :C... bulizni mennék, nem verekedni. most legalábbis :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9758) Varoz válasza - = Zk = - (#9757) üzenetére


Varoz
őstag

Pedig adná rendesen. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9759) F34R válasza - = Zk = - (#9757) üzenetére


F34R
nagyúr

micsodi ? :))

(#9760) westcoastog válasza F34R (#9753) üzenetére


westcoastog
veterán

Figyelj, gyorsan belejövök, oktatást tartanak majd, inventorban kicsit tudok vicceskedni.
Nem lehet elsőre olyan hűde komoly feladat ha tudatosan bejöttek egy elsőéves cad osztályba. :)

(#9761) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem baj, vita lezárva. megyek a Trianonos pulcsimba. abból baj nem lehet :C

fear:
tess?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9762) Varoz válasza - = Zk = - (#9761) üzenetére


Varoz
őstag

:C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9763) westcoastog válasza - = Zk = - (#9761) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet hülye kérdés de ugye nálad nincsen a heil hitler neonácimódra szeretem a magyarhazát? :D Bocs, de általában a hungaristák mintha nem jártak volna történelemórára. :))

(#9764) Varoz válasza westcoastog (#9763) üzenetére


Varoz
őstag

Arra a történelem órára ahol csak hazugság van? :U
Ahol azt próbálják belénk sulykolni, hogy senkik vagyunk, nem tartozunk ide. Mert csak egy buta nomád nép vagyunk akik csak ide jöttek.
Holott nem jöttünk sehonnan, mindig is itt voltunk.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9765) - = Zk = - válasza westcoastog (#9763) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, nekem nincs ilyen gondolatom!... gondolataim.
bár rühellem a "zsidókat", tudok különbséget tenni közöttük. is...

Varoz:
hazugság? mire gondolsz?
nekem elég annyi, hoyg lenyúlták a fél hazámat. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9766) FireKeeper válasza Varoz (#9764) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

csak Captain Price-ot tudom idézni: History is written by the victor. :K

#9767: nekem Cpt Price maradt meg a leginkább :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9767) Varoz válasza FireKeeper (#9766) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt már egy történelmi személy is mondta. :R
Ha jól tudom Napoleon mondta.

"Vedd el egy nép múltját, és azt teszel velük, amit akarsz!"

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9768) westcoastog válasza Varoz (#9764) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát most erre is tudnék mit mondani, de akkor előjön mindenki hitvallása. :U :D
Figyelj, bejöttünk, lett egy fasza földünk, kemények voltunk ennyi, biztos nem ide lettünk lespawnolva. :)
Történelem óra meg, nácik jöttek, kizsigereltek, szétnyomorították az országot, ennyi, az oroszok sem voltak különbek.

(#9765) - = Zk = -
Benned nem csalódhat ember az biztos. :R

(#9769) #19617792 válasza Varoz (#9764) üzenetére


#19617792
törölt tag

westcoastog pont rólad beszélt, mint önjelölt kihaénnem nagymegmondó hungaristáról.

miért, talán nem vagyunk azok? ha olyan nagy hatalmas, erős, tehetséges (pl. az informatikába is jeles alakokat vittünk, de nem itthon alkottak nagyot, hanem külföldön... minő meglepő), stb. nép a magyar, akkor miért ilyen kis lepkefingnyi területen él? miért gazdaságilag ilyen szar? miért röhög körbe minket a fél világ kb. minden téren? ha ilyen erősek vagyunk, akkor miért nyalunk be a különböző nagyobb hatalmaknak? hja, hogy az erősebb kutya baszik... miért nem lettünk/maradtunk mi erősek? szembe kell nézni a ténnyel, hogy bizony jóideje egy looser nép vagyunk, akit mindenki megszopat, mert hagyja magát. nem tud / tudott ez ellen tenni, hát így jártunk. nem feltétlen a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni... engem speciel nem nagyon érdekel a téma, és nem is kívánok hungarista lenni, sőt, ha adódik rá lehetőségem a saját magam jólétének reményében húzok is innen. nem vagyok hülye, hogy szívassam magam azzal, hogy itt maradok.

[ Szerkesztve ]

(#9770) FireKeeper válasza #19617792 (#9769) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akit mindenki megszopat, mert hagyja magát.
azért talán ennyire nem egyszerű a dolog :U

szerk: bár van egy olyan érzésem, hogy az senkinek nem jó, ha erre megy el a topik.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9771) westcoastog válasza #19617792 (#9769) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát nem pont róla beszéltem, kérlek ne kavarj, csak hogy zk írta hogy nagymagyaros kitűző, ungarizmus, stb. :DDD Vagy nem értem ezt mire írtad, csak megkérdeztem zk-t nincsenek e ilyen hülye szélsőséges nézetei, ennyi. Aztán hogy ki miben hisz a saját dolga, csak a nácizmussal nem békélek.
Jaaj mekkora vita lesz megint ebből.
Szerintem menjetek a ring topikba, lécci. :DDD

De azt énis meredeknek tartom hogy 36ezer éve itt vannak a magyarok.

(#9770) FireKeeper
ebben a topikban a biológiától a csillagászatig bármi előfordulhat. :DDD

zk.
;)

[ Szerkesztve ]

(#9772) - = Zk = - válasza westcoastog (#9768) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, ilyen téren nem! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9773) pckownz válasza westcoastog (#9771) üzenetére


pckownz
senior tag

1920 környékén megjelent a kommunista párt itthon, azonban a jobb oldal elnyomta őket, mert tudták hogy félni kell tőlük. Jött a bajszos bácsi, beindította a hullámot, jöttek a nyilasok, majd megbukott a 2. vh. és az oroszok felvirágoztatták a kommunizmust itthon, ezzel párhuzamban beindult a világon a "demokrácia", és már nem divat harcolni a nemzetedért, kivéve ha török vagy. Ezért tart ott az ország ahol, mert a jólét-rosszlét ciklus pont rosszlét részénél értek véget a "háborúk".

(#9774) FireKeeper válasza westcoastog (#9771) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az egy dolog, minden előfordulhat, de a nacionalizmus vs liberalizmus tipikusan olyan téma amin egyébként tök hétköznapi emberek képesek veszett mód összekapni. :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9775) #19617792 válasza FireKeeper (#9770) üzenetére


#19617792
törölt tag

persze, hogy nem, erős "költői" túlzás is volt, de szerintem van némi alapja, márha csak az esetleg megkérdőjelezhető hitelességű(?) történelmi anyagokat nézzük. végletesen leegyszerűsítve: tegyük fel (amennyiben nincs bizonyíték arra, hogy mégsem jöttünk ide, hanem itt vagyunk már kezdetek óta, ha van, akkor a történet eleje másképpen kezdődik), idejöttünk, legyaktunk "néhány" embert, lett földünk, erősek voltunk, sok földünk lett. igen ám, de közben nem állt meg az élet másoknál sem, aztán előbb-utóbb visszanyalt a fagyi. azóta látható, hogy sokan csak kihasználnak minket, avagy olyan lépéseket tesznek, tettek, amelyek nem nekünk jók. lásd Trianon esete, erősebb kutya baszik elvet követve nyertünk földeket, megdolgoztunk értük, számunkra igazságos módon szereztünk sok területet. és azzal, hogy elvették azt, amiért keményen dolgoztunk, az nem éppen volt jó nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#9776) westcoastog válasza FireKeeper (#9774) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát veszem észre. :DDD

(#9773) pckownz
Csak hogy mit jelent ez a hazáért harcolás. Miben lehetne megnyilvánítani.

(#9777) #19617792 válasza FireKeeper (#9774) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem is véletlenül tiltott téma a PH!-n. :DDD

(#9778) pckownz válasza westcoastog (#9776) üzenetére


pckownz
senior tag

Miben lehetne? Nézz vissza egy kicsit a múltban!
Elég 1920-ig visszanézni, ott is török ország példáját. Őket is érintette a trianoni békeZSerződés, de ők azt mondták faq urself, és mégvédték a határokat és k. hamar békén lettek hagyva. Ezt. Az első vh után szankcionálták, hogy itthon nem irányíthat osztrák király. A csávókám amikor bejött, hogy majd itt eljátssza a janit, mert ő a törvényes uralkodó, fegyverrel el lett zavarva innen. Meg tudtuk ezt mindig is csinálni amikor kellett, csak az utóbbi 70-80 évben olyan időket élünk, hogy már elitélt dolog az, ha egy nemzet kiáll az igazáért.

Anno, trianon után olyan szintű összefogás volt az országban, hogy csak kamilláztam. A töritanárom ebből írta a diploma munkáját. Az ő nagyanyja tanár volt, énektanár, és elhozott egy akkori ének könyvet. Tudod mi volt az ÉNEKkönyv borítóján?
Múlt: <nagy mo.>
Jelen: <kis mo.>
Jövő: <nagy mo.>

Ezt általános iskolás 5. osztályos ének könyv.
Tudod mivel kezdték az órákat minden egyes iskolában? A magyar Hiszek Egy...-gyel. Nem kellett hozzá Khadafi meg ilyen-olyan diktátor, csak akkoriban szabad volt. Most már nem szabad...

(#9779) Varoz válasza pckownz (#9778) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt általános iskolás 5. osztályos ének könyv.
Tudod mivel kezdték az órákat minden egyes iskolában? A magyar Hiszek Egy...-gyel. Nem kellett hozzá Khadafi meg ilyen-olyan diktátor, csak akkoriban szabad volt. Most már nem szabad...

Így van. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9780) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

szerintem meg a megváltoztathatatlan múlton rágódni, és felesleges indulatokat kelteni nem érdemes, de én már csak egy elb@szott idealista vagyok... :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9781) westcoastog válasza pckownz (#9778) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó igazad van, lehet, de a ma emberét megkérdezve nem tudom hány százalék lenne olyan fasza hogy így ki álljon. Én nem ítélem el ha valaki kiáll a hazájáért, csak ne szélsőséges nézetekkel tegye. Ennyi, téma zárható mert csak indulatgerjesztő.
Szerintem ma is lehetne azt amit az énekkönyves példával hoztál fel, de nem mi diktálunk látod. :N

Na szóval csak kár volt megkérdeznem zk-t, nem gondoltam volna hogy így előjöttök. :N

(#9780) FireKeeper
Az is igaz, ami megtörtént, meg van történve.

[ Szerkesztve ]

(#9782) #19617792 válasza westcoastog (#9781) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Én nem ítélem el ha valaki kiáll a hazájáért, csak ne szélsőséges nézetekkel tegye."

én inkább azt kérdezném, van-e értelme kiállni a hazáért, amikor 1db ember kevés ahhoz, hogy történjen bármi is. az ötlet, ideológia, érzés, stb. szép és jó, csak sokra mész vele. :DDD

"Az is igaz, ami megtörtént, meg van történve."

ebből meg miféle elvandöntveasorsunk vs. eseményekalakulása vitát lehetne indítani :DDD

(#9783) pckownz válasza #19617792 (#9782) üzenetére


pckownz
senior tag

Egy fecske bizony nem csinál nyarat. Ezért nem öltözködök már úgy, mint Zk. Nincs kedvem folyamat megveretni magamat az utcán, amikor még a "honfitársak" is lenéznek.

Viszont az érzés bennem van. Ha menni kell, hát én ott leszek. Ezzel még sokan így vannak, talán elegen is. Talán nem. Egyszer úgy is eljön az az idő, hogy meg kell mutatni európának, hogy ki a magyarok Istene!

(#9784) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

akinek nem tetszik a rendszer, csomagolhat, mehet. nincs megtilva! ellehet hagyni a mama szoknyáját is akár:K
aki meg úgyérzi, marad, mert tud küzdeni, a rinyálások helyett. üdv a csapatomban! hétvégén kertiparti nálam :C

(#9783) pckownz
Ámen!... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9785) FireKeeper válasza #19617792 (#9782) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

inkább azzal van a gond, hogy más a világ mint 50 éve. mások a hatalmi viszonyok, mások az uralkodó ideológiák. ráadásul itt vagyunk európában, rohadt sok náció között, abból baromi nagy káosz lenne, ha mindenki küzdene a maga nagy igazáért. én hiszek abban, hogy egyszer, a távoli jövőben majd lesz olyan világ, amikor nemzetiségek villongásai már csak a történelemben szerepelnek, és mindenki békében fog élni egymással. ebbe max a harciasabb vallások szólhatnak bele, de abba megint ne menjünk bele :DDD

elvandöntveasorsunk vs. eseményekalakulása
attól, hogy szerintem kár a múltbeli sérelmeket újra meg újra felszínre hozni, még nem következik, hogy van-e sorsunk vagy sem. néha még én sem vagyok biztos benne, hogy melyik verzióban higyjek, de általában inkább azon vagyok, hogy a döntéseink alpján alakul az életünk. meg persze a véletlenen.

meg kell mutatni európának, hogy ki a magyarok Istene!
nem akarlak provokálni (tényleg), de ebbe a nagy majdmimagyarokmegmutatjuk dologba már egyszer kétszer belebuktunk. :U inkább együtt kéne tovább menni, de hát most is szabadságharc van az EU-val, meg az IMF-fel, meg is van az eredménye...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9786) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

dobok új témát:

jövőre kénytelen vagyok letesztelni ezt az Eyefinity-t. :C nagyon felcsigázott, hoyg egy 5770 is elég hozzá. no, meg 2db fullhd monitor már nem is drága (Apróból)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9787) westcoastog válasza - = Zk = - (#9786) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja eyefinity-ben én is gondolkodok merész álmaimban, valami 3 darab 19colos ips paneles csoda monitor olcsón, vagy 3 darab 17 colos sima monitor. :DDD
Szigorúan dell különítmény. :DDD

(#9788) FireKeeper válasza - = Zk = - (#9786) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem az 5770 vérszegény lesz 3 monitorhoz. max úgy lehet elég, ha visszaveszed a felbontást, de akkor jól skálázó monitorokat kell keresned, hogy éles maradjon a kép.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9789) #19617792 válasza - = Zk = - (#9784) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg úgy vagyok vele, ha lesz rá lehetőségem, akkor miért maradjak itt és szívassam magamat, ha kint esetleg több lehetőségem lehet? inkább dolgozok a magam jólétéért, mint egy ideológia megvalósulásáért, amiből szerintem úgyse sok hasznot látnék.

FireKeeper: ezt meg játéka válogatja. a Minecraft nem hiszem, hogy megenné a VGA-t Eyefinity közben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9790) pckownz válasza #19617792 (#9789) üzenetére


pckownz
senior tag

Azt se feledd, hogy nem csak itthon van rasszizmus!
Nővérem manchesterben él az iráni férjével. Kapják ám ezerrel, mindketten másért. A srácot terroristának nézik, nővéremet szimplán gánynak, pedig német származású. Szal nem olyan leányálom kimenni és jól keresni, amikor leköpködnek az utcán.

(#9791) #19617792 válasza pckownz (#9790) üzenetére


#19617792
törölt tag

persze, hogy van. hogyne lenne, és ehhez elég össz-vissz a szomszédba menni. igaz, a szomszéd másért utál minket, mint mondjuk egy brit. felőlem köpködhetnek, de ha közben netalántán szerencsém van és a te szavaiddal élve kikaparom a gesztenyét, akkor ki is járt jól? :) nekem is a nővérem amerikában van, ő is kap megjegyzéseket, de őt nem foglalkoztatja, saját magának dolgozik...

[ Szerkesztve ]

(#9792) pckownz válasza #19617792 (#9791) üzenetére


pckownz
senior tag

Persze, meg lehet próbálni. Csak éppenséggel ha az ember nem keresi a szocializálódást, akkor nagyon nehezen lesz sikeres, mert magába fordul.
Én megpróbálom hajtani a szerencsémet itthon, és ha nem jön össze, még mindig el lehet innen menni :K

(#9793) FireKeeper válasza pckownz (#9790) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a britek nem épp a toleranciájukról híresek.

ha nem lenne olyan piszok nehéz a nyelv, nekem japán tetszene nagyon. mondjuk alapból elég közel áll a szívemhez a keletiesebb gondolkodásmód, (a harcművészeteiket is nagyon bírom), plusz az ázsiai lányok között akad néhány igazán gyönyörű is ;] aztán fene tudja, ha valamikor lesz rá időm, és mégse olyan nehéz a japán nyelv, még lesz is a dologból valami.

na szép, egy nap alatt kétszer szarozom le szegény 5770-et :)
csak abból indultam ki, hogy alig erősebb, mint a 4850, ami néha már egy full hd-s monitor kihajtásától is összef0ssa magát :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9794) - = Zk = - válasza FireKeeper (#9788) üzenetére


- = Zk = -
félisten

annyira nem vérszegény...
[link]
[link]

a britek nem épp a toleranciájukról híresek
tapasztaltam, adom!... :F

(#9787) westcoastog
más nem, második monitor kell, mert bosszant az ALT-Tabolás :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9795) westcoastog válasza - = Zk = - (#9794) üzenetére


westcoastog
veterán

Értem. :D
3 monitoros falloutozásra meg asszem elcsöppenek ha sokáig nézem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9796) - = Zk = - válasza westcoastog (#9795) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9797) pckownz válasza FireKeeper (#9793) üzenetére


pckownz
senior tag

Aztán vigyázzál, nem ám nagyobb a pöcse annak az ázsiai lánynak, mint neked :K :C

más:
Ma átadtunk egy ifjúsági pontot:

Középen az alpolgármester van, hatalmas arc. Éppen azért vigyorgunk, mert letolt egy ilyen szöveget:
"Áhh, jobban örültem volna ha a Heniék mellé kell állnom, de jól van legyen....
Most figyeljetek, ezt ilyen lassan kell csinálni, mert közben magyaráznom kell valamit, hogy a fotón úgy nézzen ki mint ha valami fontos dolgot mondanék. Lassan teljesen átvágom ezt a szalagot."

(#9798) FireKeeper válasza pckownz (#9797) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

japánt mondtam, nem thaiföldet :N

#9795: ennél már csak az eyefinity 3xfull hd 3d art pornó lenne a durvább, mi? ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9799) pckownz


pckownz
senior tag

FALLOUT, for WestC :C

(#9800) #19617792 válasza pckownz (#9799) üzenetére


#19617792
törölt tag

áááááhhhh, brainscorching :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.