Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) ittakary válasza - = Zk = - (#6593) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kussoltam! :R

(#6602) koshmar válasza westcoastog (#6597) üzenetére


koshmar
őstag

A COD6-ban is rengeteg ferdítés van.

Pl. amikor géppuskával rálősz egy egész hevedernyit a rendőri pajzsra, és egy golyó sem viszi át.

Megsúgnám a készítőknek, hogy az ilyen pajzsokat egy pisztollyal is simán át lehet lőni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6603) westcoastog válasza koshmar (#6602) üzenetére


westcoastog
veterán

De komolyan ez brutálmód nehéz, nem látni az ellent, de akárhonnan, akármennyire dugom ki a fejem, valahonnan, valaki mindig eltalál ez hótbiztos. :U

(#6600) F34R
lol kockapoén :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6604) #19617792 válasza koshmar (#6602) üzenetére


#19617792
törölt tag

COD-hoz képest a BF egy vérprofi-full-realistic harci szimulátor. ;]

(#6605) koshmar válasza westcoastog (#6603) üzenetére


koshmar
őstag

Szintet nem lehet állítani?

EarL 007 Nemá. :DDD
Mindegy, szerintem olyan harci játék, ami tökéletesen megfelel a valóságnak, sosem lesz.
A COD7 még jobb, mint a 6.
De csak öt percig néztem haveromat, ahogy játszik vele, és már találtam irreális dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6606) F34R válasza koshmar (#6605) üzenetére


F34R
nagyúr

mert most miért legyen könnyű dolgunk vagy mi ? :DDD
majd megszokják nálam ugyan ez volt crysis 2 multiba.
(single az más téma azt nem nehéz tolni egyik játékban sem ez multi csak másabb főleg hogy az elején lámáskodtam is :W ;]

(#6607) westcoastog válasza koshmar (#6605) üzenetére


westcoastog
veterán

easy volt az alap, arról tettem normal-ra, mert normálon szoktam mindent vinni, de hát ez..

(#6608) ittakary válasza koshmar (#6605) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem is lenne túl izgalmas. A valóságban nem sűrűn van olyan, hogy meglőnek, és azonnal vissza is lősz :U
Amúgy azt hiszem amerikai katonák kiképzésére csináltak valami hiper reális ilyen játékot. Csak nem emlékszem a nevére... :(((

(#6609) koshmar válasza F34R (#6606) üzenetére


koshmar
őstag

Ne legyen könnyű dolgotok! ;]
A valósághoz még így sincs sehol egyik ilyen játék sem...

westcoastog: Hardon is próbáld már meg. :DDD

ittakary Na erről van itt szó! A valóságban egész más lenne.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6610) F34R válasza koshmar (#6609) üzenetére


F34R
nagyúr

Earl mondott valami taktikai játékot ami őrült nehéz :K

(#6611) koshmar válasza F34R (#6610) üzenetére


koshmar
őstag

Igazából (szerintem) úgy lenne a legélethűbb, hogy ha meghalsz, akkor nem tudsz tovább játszani...uninstall, install megint. :DDD
Mondjuk így sokan megvennék/letöltenék. :D

De ez csak az én hülyeségem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6612) F34R válasza koshmar (#6611) üzenetére


F34R
nagyúr

inkább úgy mondom a f....m se játszana vele :W :DDD

(#6613) koshmar válasza F34R (#6612) üzenetére


koshmar
őstag

Yep, erre gondoltam. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6614) - = Zk = - válasza F34R (#6600) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már fent van neki :C
szenvedjen a f.szom XP-vel. ;]

earl:
és ez ajó 8600GT-hez is?:Y.. pedig amikor frissítést kerestetek vele, azt írja, nincs frissebb:W
szerk: megnéztem. ez van neki fent...

#6601) ittakary
tehát leesett ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6615) ittakary


ittakary
nagyúr

Mondjatok már nekem egy 753LJ és egy 502HJ árat kérlek :) Megyek a beárazós totyikba is, de gondoltam megkérdezlek titeket is.

Szerk: A mindenit neki, megint nem találom a beárazós topikot... Kérek szépen egy linket :B

[ Szerkesztve ]

(#6616) F34R válasza ittakary (#6615) üzenetére


F34R
nagyúr

[link]

újan gondolod vagy , mennyi idős ? 11k körül.

(#6617) #19617792 válasza - = Zk = - (#6614) üzenetére


#19617792
törölt tag

ATI-val ellentétben NV nem szarja le a régi karikat, bár nem hoz fejlesztéseket hozzá, de nem is rontja. ;]

(#6618) - = Zk = - válasza #19617792 (#6617) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aláírom, de pont ez a driver van fent öcsémnek is, mint írtam.
bár valahol megértem ATi-t. minek frissítés pl egy X800-hoz?!... az még netezni sem jó. aztán ki tudja?!.. én ezt gondolom. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6619) #19617792 válasza - = Zk = - (#6618) üzenetére


#19617792
törölt tag

mert driver support kell, hogy legyen. pl. X800 Win7-hez teljesen jó, még Aero is megy, illetve korlátozottan videó gyorsító funkciók. aztán ha Linuxozni akarsz, akkor szopni fogsz.

(#6620) ittakary válasza #19617792 (#6619) üzenetére


ittakary
nagyúr

Earl, a többi böngésző kevesebb RAM-mal is beéri? Van még bőven, de akkor is zavar ez a kétpofára zabálás...

[ Szerkesztve ]

(#6621) #19617792 válasza ittakary (#6620) üzenetére


#19617792
törölt tag

azért van a RAM, hogy használja. :DDD majd takarít a Win, ha kell. amúgy ez Chrome hiba, minden egyes tab saját processt kap és minden egyes plugin/addon is külön process, ami azért érdekes, mert képes egy laptól is merevre fagyni az egész. Firefox picit kevesebb RAM-ot kér, IE9 alig fogyaszt. használj Lynxet, az pár KiB RAM-mal elvan. ;]

(#6622) ittakary válasza #19617792 (#6621) üzenetére


ittakary
nagyúr

Text only browser? :DDD

Hallja mester mi a búbánatos lópikula történt a HDD árakkal? Amikor vettem a 2TBos Samsung G3 külső HDD-t 21k-ért akkor a benne lévő Samsung 204UI 16-17k körül volt kapható. Most 24-26k :Y Mi a bánat. Most azonnal törlöm az apróimat, amiben 15-16k-ért elszórom a 2 HDD-m... Azt hittem eladom őket 16ért és abból kb meg is lesz a következő nagyobb testvér... Uhh de fail :-/

[ Szerkesztve ]

(#6623) #19617792 válasza ittakary (#6622) üzenetére


#19617792
törölt tag

Taiwanban a HDD gyárakat elárasztotta az árvíz, esőzések, készletek 2 hónapig tartanak ki, gyárak felújítása ~6 hónap, normál árakon kb. holnapra se lenne vinyókból... kb. a teljes piac megzuhanna HDD-k nélkül.

(#6624) - = Zk = - válasza #19617792 (#6623) üzenetére


- = Zk = -
félisten

f.sza. a gáz még ott van, hogy ez viszi magával a használt piacot is :W...

(#6625) EarL 007
legyen igazad.
de, hogy az euro felment, vitte m,agával a használt piacot is. akartam venni 5770-et 17-19k-ért. erre azt is 20-23-25k környékén szórják. pedig nekem elég lenne egy gari, doboz, márkafüggetlen darab is. működjön, oszt jóóóvan.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6625) #19617792 válasza - = Zk = - (#6624) üzenetére


#19617792
törölt tag

szerencsére ez nincs nagyon nagy hatással más termékekre, egyelőre.

(#6626) #19617792 válasza - = Zk = - (#6624) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, a 6k sem kevés (19k -> 25k), de még azt mondom, hogy sok szódával elmegy (bár lehet vele várni...), de a HDD árai lettek igen borzalmasak, egy 1.5TB-s vinyó volt ~15k, most 30k+... inkább úgy mondanám, hogy az egyébként is aránylag szar Ft most kivételesen bitangpusztulatosanfostos.

[ Szerkesztve ]

(#6627) - = Zk = - válasza #19617792 (#6626) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek :W...

hidd el, mikor megtudtam, hoyg a haf kuckóm felment, nem is kicsivel, majdnem belerokkantam:W...31,5k -> 39k :Y igaz, ez az euro/huf hibája, de akkoris...
megjön a fizu jövőhéten, lehet les.rom azt a 8-9k-t és bevállalom. félek, hogy megszűnik a kuckó. :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6628) #19617792 válasza - = Zk = - (#6627) üzenetére


#19617792
törölt tag

én HDD-t akarok venni... megnéztem az árakat... nem akarok HDD-t venni... :DDD

árgépen láttam egy "érdekes" ajánlatot, 44k egy ref 6870, mondom anyáááád, ennyiért ez KELL még akkor is, ha ATI... ez tuti, hogy erősen kacsa. megnézem értékelést, háááát, nem túl bizalomgerjesztőek. aztán boltra rámegyek, "rendelésre". fuck, én is tudok jó terméket jó áron hirdetni... :W

[ Szerkesztve ]

(#6629) - = Zk = - válasza #19617792 (#6628) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, én is eképp látnám a helyzetet. :DDD

(#6630) EarL 007
jólenne tudni, meddig szándékozik... :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6630) #19617792 válasza - = Zk = - (#6629) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, most a piac trollkodott egyet... :DDD

ameddig a drágalátos drájvereink le nem lesznek uninstallva... :W

[ Szerkesztve ]

(#6631) pckownz válasza #19617792 (#6628) üzenetére


pckownz
senior tag

Az előbb hallottam pont, hogy leminősítették a forintot a wall streeten. Az utóbbi 3 hónapra visszamenőleg a legszarabb valuta lett európában, és a legalsóbb kategóriába került. Most a hosszú hétvége miatt mégjobban megzuhanhat.
A dízelt pedig novembertől további 16forinttal emelik itthon.

(#6632) - = Zk = - válasza pckownz (#6631) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6633) ittakary válasza pckownz (#6631) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mikor csomagolunk?

(#6634) - = Zk = - válasza ittakary (#6633) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csomagol a f.szom. ez az én Hazám.
megyek, oszt elsózok pár öklöst. de viszem a fejszámet is, hátha utamba kerül pár gyökér:))

így folytatja Orbán, kénytelen vagyok őt a listám elejére rakni. Tomikát meg mögé....hmm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6635) ittakary válasza - = Zk = - (#6634) üzenetére


ittakary
nagyúr

Annyira bolond vagy, mint bántod ezt a szegény gyereket :DDD :DDD

Amúgy ez is igaz, én is nehéz szívvel tudnám itthagyni, de sajnos üres pénztárcával és éhező családdal nem sokra megyek azzal, hogy Itthon vagyok... Jó lenne kimenni 5-10évre jól feltankolni, utána hazajönni, aztán onnantól kezdve már tényleg nem lenne gáz.

[ Szerkesztve ]

(#6636) - = Zk = - válasza ittakary (#6635) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Annyira bolond vagy, mint bántod ezt a szegény gyereket

óóó, hát ennek története van ám. nem csak úgy jött ez az érzés ;]

Jó lenne kimenni 5-10évre jól feltankolni, utána hazajönni, aztán onnantól kezdve már tényleg nem lenne gáz.

pont ugyanezzel a tervvel mentem ki Angliába. csak elbasztam, és haza kellett jönnöm. mind a mai napig bánom azt a pillanatot, ami miatt haza kellett jönnöm. saját hülyeségem volt. de megtanúltam.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6637) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

BF3 baki:C

[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6638) #19617792 válasza - = Zk = - (#6637) üzenetére


#19617792
törölt tag

van még egy baki/bug: időnként ha megyek előre, megáll, beragad és hátramenet és utána előremenet megy tovább. ez létráknál feltűnő. mászik fel előttem a szoldzsör, nyomom a W-t, hogy mihamarabb menjen, erre a katona már félúton van, én meg sehol, hátra-előre és már megy is fel.

(#6639) - = Zk = - válasza #19617792 (#6638) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én egyikkel sem találkoztam még :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6640) #19617792 válasza - = Zk = - (#6639) üzenetére


#19617792
törölt tag

vagy csak nem tűnt fel. nyomom a W-t, mondom mi a francért nem megy előre, pedig nincs is ott semmi. :DDD

(#6641) - = Zk = - válasza #19617792 (#6640) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam ilyen akkor volt, mikor kikellett menekítenem valami halott terroristát.
helikopter leszállt, szállnék fel. nem enged. szép lasan mindenki felvonszolta a seggét, majd utánna jöhettem én. hát köszi mondom. addig lőjék szét az én valagamat ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6642) #19617792 válasza - = Zk = - (#6641) üzenetére


#19617792
törölt tag

az meg a szokásos, hogy fal mellé vagy sáncba befekszek, jönnek a többiek és kitúrnak, mondom copjá' le, ha miattad kinyírnak. :DDD

(#6643) westcoastog válasza - = Zk = - (#6637) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez mekkora XD

(#6644) #19617792


#19617792
törölt tag

LoooOOOoooL, BF3 egyik videójában láthatunk egy telefont, ami elölről úgy néz ki, mint egy SE K800, hátulról meg SE G502. :DDD az para, ha egyből kiszúrtam? :DDD

(#6645) - = Zk = - válasza #19617792 (#6642) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, inkább kilökjenek, mintsem belém olvadjanak xDDD

westC.
:K ;]

(#6644) EarL 007
nem az a para, hogy kiszúrtad a telefont. hanem az, hogy a típusát elsőre megmondod ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6646) ittakary válasza - = Zk = - (#6637) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azt a rohadt :DDD :DD Ezen de jót nevettem :D Visszajön neked berúgni az ajtót :D

(#6647) - = Zk = - válasza ittakary (#6646) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem is hattalmas :C:C:CXDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6648) ittakary


ittakary
nagyúr

(#6649) westcoastog válasza ittakary (#6648) üzenetére


westcoastog
veterán

XDDDDDDDDDDD

(#6650) F34R válasza ittakary (#6648) üzenetére


F34R
nagyúr

ez de szar (király )
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.