Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) westcoastog válasza - = Zk = - (#6450) üzenetére


westcoastog
veterán

szarni bele, problem? ;]
Grátisz 8giga ddr2 :P

Bazzeg, ma kitalálta a tanár hogy holnapra tanuljuk meg a fanuc g-s kódokat, dolgozat. :W
Ezaz, hiányoztam meg sincs, és csak angolul találtam meg mit jelentenek zsír.

[ Szerkesztve ]

(#6452) F34R válasza westcoastog (#6451) üzenetére


F34R
nagyúr

hát oszt leírod neki úgy és fuck :C

Más Earl -höz : Llano-re érdemes lenne downgradelni a mostani konfigomat ha nem játékra lenne csak net és tárolás ala unix alatt?:

[ Szerkesztve ]

(#6453) westcoastog válasza F34R (#6452) üzenetére


westcoastog
veterán

És szerinted majd angolul meg bírom most tanulni a 80 dolgot mi? :DDD
G00 Rapid positioning
G01 Linear interpolation
G02 Circular interpolation, clockwise
G05 P10000 High-precision contour control (HPCC)
G32 Single-point threading, longhand style (if not using a cycle, e.g., G76)
Tessék, pár példa. Persze haverom beszkennelte nekem mert neki le vannak írva de persze hogy nincs fent hogy átküldené. :W :DDD

Llano? Szerintem nem volna rossz ötlet. :K
Ja nem, mert az drájverek szarok, ugye örl. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6454) - = Zk = - válasza westcoastog (#6451) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is filózom +4GB DDR2-n ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6455) F34R válasza westcoastog (#6453) üzenetére


F34R
nagyúr

menni megy alatta amire nekem kell arra tökéletes lenne , úgy kellene váltani hogy még maradna is pénzem :DDD

ddr3 1800 MHz ;]

[ Szerkesztve ]

(#6456) westcoastog válasza F34R (#6455) üzenetére


westcoastog
veterán

2magos a3400 16k körül.

Aha okés, és a bankot meg a nyakamba szakasztom nem? :DDD
elég lesz nekem az 1066mhz ddr2, de hát majd az a jövő zenéje, lehet mire oda jutok hogy váltok talán jobbat is megengedhetek magamnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6457) F34R válasza westcoastog (#6456) üzenetére


F34R
nagyúr

nem tudom most mennyibe menne az enyém , 2 hónapja 150k volt mindennel.

[ Szerkesztve ]

(#6458) No-kia válasza - = Zk = - (#6447) üzenetére


No-kia
őstag

120-130 al szoktam menni. 215 öt viszi 3 emberrel , plusz csomagokkal, de most mivel siettünk haza csajok miatt végig 160-al jöttem , kb üres volt a pálya, amúgy tényleg csak 130 környékén megyek ott, afelett nem lehet beszélni se a kocsiban, olyan hangos a kipuf xDDD bár engem nem zavar..

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6459) - = Zk = - válasza No-kia (#6458) üzenetére


- = Zk = -
félisten

215. szép.
nálunk utazó a 135-150. de én is 130-cal nyomulok. az még pont 10% :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6460) Varoz válasza - = Zk = - (#6459) üzenetére


Varoz
őstag

Gyengék vagytok. Tesóm 160al szokott járkálni. Fateromról meg nem is beszélek. ;] :DDD

de én is 130-cal nyomulok. az még pont 10% :DDD
Ezt nem értem. 130 a megengedett. Milyen 10%? :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6461) No-kia válasza - = Zk = - (#6459) üzenetére


No-kia
őstag

nem szeretek ott sietni, mert nagyon unalmas aztán ott könnyű hibázni :DD viszo nt 90 es helyeken, amit ismerek és belátható(vagy éjszaka a fényszórók miattt lehet tudni hogy jönneke szembe) ott viszon tszintén tartom az autópálya + sebességet :DD ott már nem alszok el vezetés közben :D

meg mnt emítettem mostanában a kézifékre szoktam rá :DD csak már akkorát kell lendíteni az autón hogy a kopott hátsó fék blokkoljon hogy majd kiesnek atöbbiek a kocsiból xDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6462) koshmar válasza No-kia (#6458) üzenetére


koshmar
őstag

Ha óra szerint, akkor az max. 200 lehetett.

De az még mindig szép 3 személy+ csomagok felállásban. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6463) No-kia válasza koshmar (#6462) üzenetére


No-kia
őstag

igen tudom, de mindenki amutató állását mondja akkor én is

bár a többi adatot meg valóságalapján mondtam,

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6464) koshmar válasza No-kia (#6463) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem meg van egy olyan rigolyám, hogy egyből ki akarom számolni a valódi adatot... :U

Minden óra csal.
Haverom rárakott egy bicikliórát az 50-es Aprilia AF1-ére.
Aztán ötödik, csutkagáz, ahogy illik.
Az óra 129 km/h-t mutatott. A mellette haladó kocsiban a GPS 109-et...

Egy órában sem bízok. Kivéve azokban, amelyek elektronikusak, és Speedohealerrel rendesen beállították.

Mindegy, a kocsid így is jóval erősebb, mint hittem. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6465) No-kia válasza koshmar (#6464) üzenetére


No-kia
őstag

Minden óra csal.

ennek a tudása sztem az alapműveltségez tartozik :D egyébként nekem csak 90km/h felett kezd el csalni nagyon picit

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6466) koshmar válasza No-kia (#6465) üzenetére


koshmar
őstag

Jaja, olyan, mint az 1+1=2. :DDD

Jellemzően magasabb tartományban kezdenek durván csalni.
Pl. Suzuki GSX-R 750 K8-nál 130-nál 143-at mutat.
Miután rendbe rakták ezzel a Speedohealerrel, 143-nál 143-at mutatott.
Bezzeg a 2004-es 307-es Peugeot 120-nál csak 1,8%-ot hazudik felfele.

Haveromnak Swift II-ben szerintem nagyon csalt.
Óra szerint 60-nál volt egy olyan érzésem, hogy ez kb. 40 lehet...de komolyan.
A 175 sem volt olyan félelmetes, mint ahogy azt gondolnád.
Haverom Audi 80-asa bezzeg 120-nál el tudta hitetni vele, hogy tényleg 120-szal megyünk.
Német kocsi. (L)

Állítólag a régi, klasszikus mutatós, spirálos km órák 300 felett bő 50-et csalnak.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6467) No-kia válasza No-kia (#6465) üzenetére


No-kia
őstag

itt egy gyári autó videója : sierra 2.0 dohc top speed 215 öt viszi valóságban, a 240-es órát majdnem kiakasztja

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6468) - = Zk = - válasza Varoz (#6460) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem azt, hoyg ahol 110, oda 130at nyomok. az a 10%. vagy rosszúl matekoztam megint? :R

nokia.
ebből nem igazán derűlt ki ak onkrétum számomra, mint nálam. de nem lényeg. egyelőre :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6469) No-kia válasza koshmar (#6466) üzenetére


No-kia
őstag

Német kocsi. (L)

ez nagyon nem ettől függ :D hanem akocsi kialakításától/ méretétől :D hogy mekkora a sebességérzet :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6470) Varoz válasza koshmar (#6466) üzenetére


Varoz
őstag

Haveromnak Swift II-ben szerintem nagyon csalt.
Óra szerint 60-nál volt egy olyan érzésem, hogy ez kb. 40 lehet...de komolyan.
A 175 sem volt olyan félelmetes, mint ahogy azt gondolnád.
Haverom Audi 80-asa bezzeg 120-nál el tudta hitetni vele, hogy tényleg 120-szal megyünk.
Német kocsi. (L)

Nem azért, de az audi régi, csörög zörög. Persze, hogy a 120 is már félelmetes tempó. Míg a Swift II csak szigeteltebb, meg gondolom új volt. Nagyon nem mindegy milyen a kasztni. Teljesen másképp hat ugyanaz a tempó.

Látom nem egyedül nekem szúrt szemet. :D

Zk
értem azt, hoyg ahol 110, oda 130at nyomok. az a 10%. vagy rosszúl matekoztam megint? :R
Így már ok. Én autópályára gondoltam.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6471) koshmar válasza No-kia (#6469) üzenetére


koshmar
őstag

Tudom. De nálam a német kocsik mindent überelnek. ;]

Aztamindenit, simán feltolta a mutatót 220 fölé...tudom, hogy csal, de attól még k*rva jól néz ki. :D

Varoz: Igazad van. Az Audiban én szó szerint féltem. Nagyon kicsi.
A térdem érte a kesztyűtartót, a fejem meg a tetőkárpitot. (jó, én sem vagyok kis ember).
De az a 175 nem 175 volt a Swiftnél, ez is biztos.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6472) Varoz válasza koshmar (#6471) üzenetére


Varoz
őstag

De az a 175 nem 175 volt, ez is biztos.
Ezt nem tudom. Csak kiigazítottalak, mielőtt messzemenő következtetéseket vonna le bárki is. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6473) - = Zk = - válasza Varoz (#6470) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, voltakép parról volt szó:C...
mindegy. belezavarodtam. párdn :R....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6474) Varoz válasza - = Zk = - (#6473) üzenetére


Varoz
őstag

Nincs itt gond. Megvitatjuk, ezért vagyunk. Elvégre emberek vagyunk.
Na jó EarL kivétel. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6475) - = Zk = - válasza Varoz (#6474) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahh :C

jah, lefelé. 110-zel tépek, gyorsulok. mondom kolegának:
- kissé ráz az autó (effektíve szétrázta a kasztnit)
- igen, tudjuk. szóltunk a Tibinek. azt mondta semmi gond vele....

looool. markoltam azt a szerencsétlen kormányt.

ráadáskén 4 évszakon keresztül téligumis a kocsi?!.. az a hanyas xDDD..vagy van 4 évszaknak megfelelő gumi egy köpenyen xDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6476) Varoz válasza - = Zk = - (#6475) üzenetére


Varoz
őstag

Há, de a Tibi aszongya, hogy jó akkor te csek vezessé. Ne szójjá bele a munkájába. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6477) - = Zk = - válasza Varoz (#6476) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de ő nem volt ott, basszus. mert ha vele eggyütt csattanok, vagy szállok fel fehérvár felé az M7-esről, azt mondom oké. de íííígy.. nemááá xDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6478) #19617792 válasza westcoastog (#6448) üzenetére


#19617792
törölt tag

X6? látom te is egy kazánt akarsz üzemeltetni. ;] mondjuk lol, hogy mégis itt-ott jobb mint a Failbulldozer. ;]

F34R: megpróbálhatod, de a driverek azok még mindig ratyik, Linuxon főleg. ha Linuxolni akarsz hosszútávon, akkor az AMD-t minden téren messze kerüld. mert még nálam is jobban fogod átkozni.

(#6454) - = Zk = -: érdemesebb lenne AM3+ DDR3-on gondolkoznod, meg fogsz lepődni mennyi most 4-8GB RAM.

(#6456) westcoastog: egy jó DDR2-1066 szett drágább, mint egy DDR3-1600/1800 szett. ;)

(#6479) westcoastog válasza #19617792 (#6478) üzenetére


westcoastog
veterán

Csak alaplapot is kell cserélni hozzá az meg még +pénz, meg új kulcsot kérni a win7-hez.
Simán elfogadom az x6-ot hidd el, majd ha lyuk olvad a gépházam oldalába elhiszem hogy kazán. :DDD
(#6480) EarL 007
táp ettől hangosabb már nem lehet, proci hűtő meg teljesen halk és jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#6480) #19617792 válasza westcoastog (#6479) üzenetére


#19617792
törölt tag

ügyesen üzletelve minimál összegből megoldható a lap, új kulcs meg kérni kell, az meg ingyen van (néhány hívás). a lap legfeljebb nem egy ATX-es multiGPU-ra alkalmas valami lesz, hanem egyszerű/közepes mATX, ugyanúgy működik, teljesítményben 0 különbség. :)

azt meg fogod hallani, ha X6 megy a gépben, procihűtés és a táp be fog zajosodni, mert ami kazán, az biza eszik.

[ Szerkesztve ]

(#6481) Varoz válasza - = Zk = - (#6477) üzenetére


Varoz
őstag

vagy szállok fel fehérvár felé az M7-esről,
Ezt most így elképzeltem. Tisztára Cobra 11. :DDD

Ja amúgy megjött a nem ember és ossza az eszet. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6482) westcoastog válasza #19617792 (#6480) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát majd ah lesz fölös pénzem, meg hát ha el is adom a dolgokat napokig gép nélkül vagyok...
na majd meglássuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6483) #19617792 válasza westcoastog (#6479) üzenetére


#19617792
törölt tag

az X6 meg be fog fűteni szépen és hangos lesz. ;]

Varoz: nem észt osztok, hanem tényeket közlök, nagy különbség. ;] neked meg csak fáj, hogy valaki nem AMD fan és sározza, úgy, hogy közben igaza is van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6484) Varoz válasza westcoastog (#6482) üzenetére


Varoz
őstag

Hú akkora buli van a FB PH-csoportjában. Ihaj. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6485) - = Zk = - válasza #19617792 (#6478) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, mert volt egy efféle hozzászólásom, és jött egy fórumtárs helyeselni, aki DDR2-ről váltott DDR3-ra. szintén X6 tulaj.
és elmondta, hogy lófact nem ért a váltásal, mert játékok alatt nem érzett változást. ahoyg napi használatnál sem... szal ha majd ak inézett CF AM3+ deszkám 12-15k-ra lemegy, és hozzá majd 8GB DDR3 simán elfér a pénztárcámban, akkor lehet.
de mivel eredeti oprendszerem van, egyelőre húzom az alaplapcserét, míg lehet...

az X6 meg be fog fűteni szépen és hangos lesz
te, nálam valahogy egyik sem valósúlt meg. akkor most? jah, süket vagyok, és nem érzem a hőmérsékletváltozást. oké ;]

Varoz:

ilyenünk van. ezt hajtom a volt 19PDTDI platós transporter helyett....:))
2.0HDI.. megy. bekell látnom.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6486) #19617792 válasza Varoz (#6484) üzenetére


#19617792
törölt tag

sonky eltávozása, buli vaaan! :DDD

Zk: "és elmondta, hogy lófact nem ért a váltásal, mert játékok alatt nem érzett változást."

igen, mert amit nyert órajellel, bukta időzítéssel. de, a DDR3 kibaszott olcsó (könnyű upgrade sokkal több RAM-ra, 2x4GB ~12k) és megfontolandó, ha meg olyan lap kell, ami ATX, multiGPU, stb. akkor szépen tejelj. ;] lejjebb kell adni a CFX-ből és szépen van occó lap is és voilá, lehet már be is fért a pénztárcába.

(#6485) Zk: akaszd rá a fogyimérőt és meglepődsz. húzva disznó mód zabál, de mindegy. amit meg elfogyaszt, azt 1-az-1-ben el is fűti, attól, hogy nagy hűtőd van még zabál/fűt a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#6487) westcoastog válasza - = Zk = - (#6485) üzenetére


westcoastog
veterán

erről van szó, én is emiatt húzom az alaplapváltást.

(#6488) #19617792 válasza westcoastog (#6487) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem is eredeti OS van, lapcserét bármikor lejátszok, egy telefon, vagy duma MS-es spanokkal suliban és kész is. illetve amúgy is két serialom van. ;] WS2008R2-höz meg 3. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6489) westcoastog válasza #19617792 (#6488) üzenetére


westcoastog
veterán

Mindegy, jó darabig nem fenyeget még ilyen.
Na mindjárt adom a mailcímem, egy 2008r2 kulcs kari ajándéknak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6490) Varoz válasza - = Zk = - (#6485) üzenetére


Varoz
őstag

Ezzel szép lett volna elszállni.
Bár francia, szóval nem sajnáltam volna. :DDD
Csak az utasokat. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6491) - = Zk = - válasza #19617792 (#6486) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, mert amit nyert órajellel, bukta időzítéssel. de, a DDR3 kibaszott olcsó (könnyű upgrade sokkal több RAM-ra, 2x4GB ~12k) és megfontolandó, ha meg olyan lap kell, ami ATX, multiGPU, stb. akkor szépen tejelj. lejjebb kell adni a CFX-ből és szépen van occó lap is és voilá, lehet már be is fért a pénztárcába.
hát, nem vagyok meggyőzve :C

akaszd rá a fogyimérőt és meglepődsz. húzva disznó mód zabál, de mindegy. amit meg elfogyaszt, azt 1-az-1-ben el is fűti, attól, hogy nagy hűtőd van még zabál/fűt a cucc.
van rajta, konnektorbol mérem. nem nehéz, a szobámban van 2 pc, TV stb. és csak 1, azaz egy darab 230as fali konnektor. elbaszták, mindegy.
lassan 1 hónapja megvan a gép, és nem érzem, hoyg zabálna, vagy fűtene. miért? mert én a villanyszámlát figyelem. nem lett több a villanyszámlám, holott 7végén szinte 0-24-ben ez előtt dekkolok :DDD
ismét nem lettem meggyőzve :P
jah, a hűtés: nem sajnáltam még a 3870 X2 korában venni egy 220mm-es ventit a gép oldalába:)) nem pénz. 500huf volt. vagy 800. passz.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6492) #19617792 válasza Varoz (#6490) üzenetére


#19617792
törölt tag

van egy mondás: "a japánok, németek, amcsik nyugodtan gyártsanak autót, mert tudnak is. a franciák maradjanak a csigazabálásnál és a parfümöknél, mert máshoz úgyse értenek. :DDD

(#6491) - = Zk = -: olcsó, meg vagy győzve. ;]

aha, 220-as venti occón, az minden, csak nem halk. ;] plusz elbassza a légáramlást is, mindegy. ;] attól, hogy hőfokban nem látod, még igenis fűt a kicsike, mert fogyaszt rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#6493) Varoz válasza #19617792 (#6492) üzenetére


Varoz
őstag

Stimmel, a sorrend is. Ugye Jocc? ;] :D

aha, 220-as venti occón, az minden, csak nem halk. ;]
Mellé. :P
Volt akkora ventim. Pont az a jó benne, hogy éppen csak forog, de ki visz a szél. Máris halk. :D

plusz elbassza a légáramlást is, mindegy. ;]
Ez megint vsak hülyeség. Ki nem tojja le a légáramlást, ha hűvösebb lett a cucc?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6494) - = Zk = - válasza westcoastog (#6487) üzenetére


- = Zk = -
félisten

amíg lehet, kihasználom az alaplapomat. ha meg valóban csere, akkor a 3. után earl módszerét alkalmazom.
kihúzom addig W7 HP-n, amíg az MS azt nem mondja, hogy nincs több frissítés hozzá. ennyi. ;)

(#6492) EarL 007
olcsónak olcsó, de ha nem látok szemmel láthatót, akkor meg minek? majd ha már lerohada a DDR2, vagy a deszka.:C

persze, hangos. neked. nekem nem. ezt ne feledd:))
dehogy bassza. ugye nem kell elmagyarázni, hogyan is működik. tudom, hogy nem:C..
elől egy venti beszív, hátúl kettő kifúj, plusz az oldalventi. jah és a táp is kifelé dolgozik.
én itt nem érzek kavarodást a légáramlatban:))

engem addig nem érdekel a fogyasztás(hőtermelés, stb), amíg az nem jelentkezi ka villanyszámlában. nos, váltottam X4-ről X6-ra, és nem lett változás:))

én elfogadom a Te véleményedet, nézőpontodat, ész érveidet. de Te is fogadd el az én érveimet. nem? de. akkor? :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6495) #19617792 válasza Varoz (#6493) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem éppen mellé, 220-as venti erős motorú, és alacsony fordulaton morgós (ha golyóscsapágyas, akkor pláne). nekem nem halk. ;] azonos fordulaton a kisebb venti halkabb, kisebb turbulencia.

(#6493) Varoz: "Ki nem tojja le a légáramlást, ha hűvösebb lett a cucc?"

hogy aztán a tápba mégtöbb meleget tolj? az okos dolog. mert ami bemegy a gépbe, az ki is megy, hol sokszor? tápon keresztül, mert 1 szem hátsó venti nem elég hozzá. ATX szabvány powa... igaz, anno a táp helyesen saját maga szellőzött hosszában egy 8cm-es ventivel (csinálnak még most ilyen tápot, de nem sokat), aztán jött a 12-es alulra, ami pont a CPU-ról szippant meleget, még a toronyhűtők is tolnak be meleget, a terpeszben fújó ventik miatt)

(#6494) Zk: 2015-ig kapsz supportot W7 HP-hoz, ami persze kitolódhat. én Pro-val alapból 2020-ig kapok. de előbb lesz W8. ;]

tápod gondolom élvezi, hogy sok meleget kap.

[ Szerkesztve ]

(#6496) Varoz válasza #19617792 (#6495) üzenetére


Varoz
őstag

azonos fordulaton a kisebb venti halkabb, kisebb turbulencia.
Igen, cserébe rotyog minden.

hogy aztán a tápba mégtöbb meleget tolj? az okos dolog. mert ami bemegy a gépbe, az ki is megy, hol sokszor? tápon keresztül, mert 1 szem hátsó venti nem elég hozzá.
Sose halt meg tápom. :P

#6497 Zk
Á, úgy se hiszi el. Főleg a kazán procijainkkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6497) - = Zk = - válasza #19617792 (#6495) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tápod gondolom élvezi, hogy sok meleget kap

hiszed vagy sem, de semmi meleget nem fúj ki. játék közben esetleg. de kézmelegtől is messze van. akkor?...hogyan tovább?
jah, várj, van 2db venti közvetlenül a cpu mögött, az alapapi csatik felett. tolja kifelé a levegőt, HA arról van szó. ugyanis ventiszabályzóm van. manuális. tehát a táp felé nem igazán jut meleg levegő... honnan tudom. "kifüstöltem". vagyis? füst a gépház orrába, és ahol kiköpi, ott a pont. és a két hátsó ventin köpte ki a füstöt....

ha meg lesz a HAF kuckó, akkor vizezek. ezt most látom:))
hidraulikus műhelyben dolgozok csövek mindenhol, stb. eszterga a szomszédban...:))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6498) #19617792 válasza Varoz (#6496) üzenetére


#19617792
törölt tag

egyszerű, okos szellőzés és no kazán elemek a gépben, vagy víz. ;]

"Sose halt meg tápom."

ennyitől még nem fog. ;] szerencsédre. ;]

Zk: mozgó levegőt hűvösebbnek érzed. bingó. ;] akkor magyarázd el nekem vajon miért van az, hogy a legvégsőkig alulfeszelt VGA-m, CPU-m és a viszonylag jó hatásfokkal dolgozó tápom (papíron nem 80plus, de zömmel annyi) és korrekt házszellőzéssel dől a meleg a tápból? amíg Intel procim volt húzva, érdekes nem dőlt a meleg, pedig az ment passzívan hűtve is...

PC-be nem fémcsövet raknak, hanem PVC csövet. ;) csatikat azt marathatsz. blokkot már neccesebb. CNC needed.

[ Szerkesztve ]

(#6499) Varoz válasza #19617792 (#6498) üzenetére


Varoz
őstag

Persze, veszek is mindjárt egy intelt. A kazAmd-t meg beteszem a kályha mellé, hogy be fázzak. :DDD

akkor magyarázd el nekem vajon miért van az, hogy a legvégsőkig alulfeszelt VGA-m, CPU-m és a viszonylag jó hatásfokkal dolgozó tápom (papíron nem 80plus, de zömmel annyi) és korrekt házszellőzéssel dől a meleg a tápból? amíg Intel procim volt húzva, érdekes nem dőlt a meleg, pedig az ment passzívan hűtve is...
User error. :U
Másra nem tudok gondolni. Az én Phenom II-esem érdekes módon nem melegszik. Sőt a Zk-é sem(itt a 4 magosra gondolok most). Pedig mi nem feszelünk alul. Innentől kezdve kár bármit is írnod ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6500) westcoastog válasza Varoz (#6499) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet beállítom a konvektor mellé hogy együttes erővel fűtsék föl a szobám, megfagyoka gépasztalnál telente. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.