Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) - = Zk = - válasza pckownz (#6298) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a bátor... :K
(apámat örököltem ilyen téren..is :DDD)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6302) No-kia


No-kia
őstag

bátor :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6303) No-kia


No-kia
őstag

mai zene kicsit lájtii

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6304) ittakary


ittakary
nagyúr

Na hogy tetszik? :) :) :)

(#6305) - = Zk = - válasza ittakary (#6304) üzenetére


- = Zk = -
félisten

made by Paint?...eléggé egyszerű.
miről lett lemodellezve voltaképp?... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6306) No-kia válasza ittakary (#6304) üzenetére


No-kia
őstag

sztem vagány :DDD

fuh gyerekek, ez a romániai drift pálya a parlament előtt nagyon durvára sikerült :O nézem az élőközvetítést, de ilye tmég nem nagyon láttam, a mezőn yis erős,

elméletileg 40 ből nagy ádám 7- ig, de érdekes módon bent látom még tibiszt is, pedig azt mondták csak 1 magyar jutott be a top16 ba :F

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6307) ittakary válasza - = Zk = - (#6305) üzenetére


ittakary
nagyúr

Volt egy ilyen hátterem, és rákerestem a RAWR kiáltására, és találtam is egy PH kompatibilis képet róla.

Semmi extra amúgy, de legalább kitűnök a tömegből.

(#6308) koshmar válasza ittakary (#6304) üzenetére


koshmar
őstag

Félelmetes szerintem. :) ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6309) - = Zk = - válasza ittakary (#6307) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így már értem:D.... voltaképp kítűnsz, az tény. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6310) F34R válasza ittakary (#6304) üzenetére


F34R
nagyúr

aranyos nagyon :)

(#6311) Varoz válasza ittakary (#6304) üzenetére


Varoz
őstag

K.rva nagy. :C :C :C

más:
A birodalmiak itala. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6312) #19617792 válasza Varoz (#6311) üzenetére


#19617792
törölt tag

drót vödör nagyúr még is hogy tudja inni? :Y :DDD

(#6313) pckownz válasza Varoz (#6311) üzenetére


pckownz
senior tag

Az anyádat.... Ilyet kérek, de literszámra! :C

(#6314) Varoz válasza pckownz (#6313) üzenetére


Varoz
őstag

Bíztam benned. :))

EarL
Neki van automata adagolója, egy cső megy a szájába és lehet inni. :DDD
Amúgy is a rostélyon átfolyik és akkor lesz szűrt itóka. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6315) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nyah, Sniper Ghost Warrior kijátszva, letörölve :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6316) #19617792 válasza Varoz (#6314) üzenetére


#19617792
törölt tag

vagy a csizmáján keresztül szivattyúzza fel. :DDD :C

(#6317) #19617792 válasza - = Zk = - (#6315) üzenetére


#19617792
törölt tag

képes voltál egy Citys játékot végignyomni? :Y ombre, minden tiszteletem. :C

(#6318) - = Zk = - válasza #19617792 (#6317) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mindent letesztelek, ami Sniper-es:))...de köszönöm. nem volt olyan vészes, mint az az első pillanatokban látszik. grafika is meglepően rendben van.

most pl BFBC2-zök:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6319) #19617792 válasza - = Zk = - (#6318) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, egy Citys játék nem lehet jó, kicsit sem. a City nem tud játékot csinálni. ;]

(#6320) Varoz válasza - = Zk = - (#6318) üzenetére


Varoz
őstag

Én is pont most rakom fel a BFBC2-t. :C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6321) #19617792 válasza Varoz (#6320) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg minecraftozok. ;]

(#6322) No-kia


No-kia
őstag

nah szép verseny volt

bár a bírók jó nagy seggfejek voltak, az egyik párt 3!!! szor hívták vissza, pegid egyértelműen Trela nyert 2!szer is

ennek az lett az eredmény h a kopott gumik miatt mind a 2 autós a 130km/h-ás megindítás után nekivágódott a falnak.....

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6323) - = Zk = - válasza #19617792 (#6319) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt te honnan tudod ilyen biztosra? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6324) #19617792 válasza - = Zk = - (#6323) üzenetére


#19617792
törölt tag

talán egy-kettőt próbáltam, illetve RPCJS is sokat segített. ;]

(#6325) - = Zk = - válasza #19617792 (#6324) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhhh ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6326) ittakary válasza No-kia (#6322) üzenetére


ittakary
nagyúr

Köszönöm srácok :)

No-kia: uhh, ez elég nagy köcsögségnek hangzik :Y

(#6327) No-kia


No-kia
őstag

nah szombaton autós banzáj miskolcon,

régen nagy hagyomány volt és volt pár durva autó :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6328) westcoastog


westcoastog
veterán

francokat nőttem ki a játékokból, csak találni kell olyat amivel játszok is, crysis 2 odaver nagyon. :D

(#6329) No-kia válasza westcoastog (#6328) üzenetére


No-kia
őstag

engem semmi nem köt le :DD mos tmondja haverom holnap adjak neki 20K-t megyünk pestre Xboxot vezs amihez adnak 33 játékot :Y asszem szerdán kicsit fáradt leszek, kár h az albijában nincs normális tv :S

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6330) - = Zk = - válasza No-kia (#6329) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudod mit néztem ki magamnak?
kis F Astrát. városi církálónak bőven megfelel az 1,3-as benzines. szvsz
azért benya, mert azzal kevesebb a gond, mint a dízellel ebben a korban. ezt be kell lássam... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6331) westcoastog válasza - = Zk = - (#6330) üzenetére


westcoastog
veterán

Szerintem már tökmindegy mivel megy, etanolt kell tankolni, az mégis "csak" 300 forint.

(#6332) #19617792 válasza westcoastog (#6331) üzenetére


#19617792
törölt tag

vagy éppen földgázt, LPG-t, biogázt, ami akad. :DDD egyszerűen katasztrófa, hogy már 400 Ft egy liter akármi.

[ Szerkesztve ]

(#6333) - = Zk = - válasza westcoastog (#6331) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, de olcsón csak gázolajat tudok. és ez a dühítő. jelen felszólalásomban :W....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6334) westcoastog válasza - = Zk = - (#6333) üzenetére


westcoastog
veterán

Bár kocsit is nem éri meg venni lassan, most növekedett valami adó évi 24k-ról 31k-ra, faszomöccse ország. Ja nem tudom híradót néztél e, feketemágusok zaklattak meg ütögettek egy magyart emiatt hogy ő magyar, és a börtönbüntetéseiket felezték vazzeg. :(

(#6335) - = Zk = - válasza westcoastog (#6334) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem nézek híradót, de a face-en jobbikos társam elküldte.
hát rohadjon meg :W...

az autós mizériát is hallottam :W... köcsög banda odafent :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6336) Varoz válasza - = Zk = - (#6330) üzenetére


Varoz
őstag

Én lebeszélnélek róla. Keress inkább valami hasonló japán autót! Mondjuk egy Corollát pl. Kevesebbet fogyaszt, megbízhatóbb. :K

6332
Akár. Szinte bármelyikkel jobban járnál, csak japán legyen és nem a fan szól belőlem, csak a realitás. (Bár EarL még ehhez is ért és leszól, hogy nem így van ;] :DDD )

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6337) - = Zk = - válasza Varoz (#6336) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hamár Japan, akkor Micu Galamb :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6338) Varoz válasza Varoz (#6336) üzenetére


Varoz
őstag

Most nézem. Miért írtam 6337 helyett 6332-őt? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6339) - = Zk = - válasza Varoz (#6336) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, 500k alatt nem úszom meg a Micut sem.... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6340) #19617792 válasza Varoz (#6336) üzenetére


#19617792
törölt tag

a japán technikába is bele kötök, azért, mert nem lehet belekötni. ;]

(#6341) Varoz válasza #19617792 (#6340) üzenetére


Varoz
őstag

Én meg beléd kötök, mint köracél a betonba. :P :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6342) #19617792 válasza Varoz (#6341) üzenetére


#19617792
törölt tag

én meg mint beton a betonba. ;] betonception!!!!4!44 :Y :DDD

ne kössél', nem vagy te nagyanyó! ;]

[ Szerkesztve ]

(#6343) Varoz válasza No-kia (#6327) üzenetére


Varoz
őstag

Amit kitettél az ablakba matricát abból kiindulva. Én inkább ezt tenném ki. :)) :C
Mondjuk nem épp egy Sierrára. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6344) No-kia válasza - = Zk = - (#6330) üzenetére


No-kia
őstag

jó lesz az, de néz bele picit nagyobb mocit, meg a rozsdát figyeld

Varoz: eljön mé gaz az idő miko rén is büszkén rakom azt a matricát az ablakomba :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6345) Varoz válasza No-kia (#6344) üzenetére


Varoz
őstag

:C :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6346) pckownz válasza Varoz (#6345) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha már itt vagy főnök. Rezsó 106RG vagy valami nissan almera? :R

(#6347) No-kia válasza pckownz (#6346) üzenetére


No-kia
őstag

nissan :R

rezsóról nekem mindig a renault ugrik be :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6348) Varoz válasza pckownz (#6346) üzenetére


Varoz
őstag

Almera.;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6349) pckownz válasza Varoz (#6348) üzenetére


pckownz
senior tag

...és ha a rezsó frissen pofozott, nem olcsón volt szervízben és jutányos áron kapnám, ráadásul ismerőstől? :U

(#6350) killer1203 válasza pckownz (#6349) üzenetére


killer1203
senior tag

Képeket a kocsikról, még az alapján sem könnyű dönteni (meg kell nézni és kipróbálni őket) Így látatlanba hogy beirsz két tipust nem lehet dönteni, mivel nem tudjuk milyen állapotba vannak a kocsik.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.