Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) pckownz válasza ittakary (#6648) üzenetére


pckownz
senior tag

Awesome brainfuck :W :W :W

(#6652) ittakary válasza #19617792 (#6621) üzenetére


ittakary
nagyúr

Facebookon olvastam nálad, hogy Ffx 8 beta-t használsz, és hogy gyors, felpakoltam én is. Ez brutális! Valamelyik programozó eladta a lelkét az ördögnek, hogy ezt a gyorsaságot kihozza a böngészőből? :Y

(#6653) F34R válasza ittakary (#6652) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD nekem 7.0.1 van és ez is gyors , igaz ha addon-al teledobálod akkor megröccen de nem vészes , lesz még ez jobb is .

(#6654) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

IE9 :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6655) westcoastog válasza - = Zk = - (#6654) üzenetére


westcoastog
veterán

króm.. ;] :D
De amúgy csak azért króm mert szinte minden netes cucc fel van szinkronizálva a google fiókomba. :))

(#6656) pckownz
De hasznos is nagyon, újra teszem a gépet, csak belépek a krómba, minden, oldal plugin, jelszó betölt mintha mise történt volna. :))

[ Szerkesztve ]

(#6656) pckownz válasza westcoastog (#6655) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem is google syncen van a fél életem.... :DD

(#6657) westcoastog


westcoastog
veterán

ouch :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6658) #19617792 válasza westcoastog (#6655) üzenetére


#19617792
törölt tag

Firefox is tudja. ;] Google sync akkor lenne igazán fasza, ha az Androidos TunnyBrowser (Chrome mobile) is belépne a fiókba és lehúzna onnan mindent. Fx ezt tudja Androidon, de az meg nincs ARMv6 / ARMv6vfp-re, így Bladen kiesik. ami PC és mobil között elérhető még az Opera / Opera Link, de Operát nem használok, csak mobilon, lehet az is kap egy fiókot. :DDD

#6656) pckownz: nekem is kb. minden ott van, kivéve a böngésző cuccok, mert az áttoltam Fx-re.

(#6659) ittakary


ittakary
nagyúr

(#6660) koshmar válasza ittakary (#6659) üzenetére


koshmar
őstag

Ez egy hatos Golf...volt. :((( Egyik kedvencem ez a kocsi.

Tudsz valamit a balesetről?

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6661) ittakary válasza koshmar (#6660) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sajnos csak ennyit

(#6662) - = Zk = - válasza koshmar (#6660) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a postok között olvasható, hogy egy Golf VI GTD. és 4en utaztak, akik meghaltak. a balesetről egyelőre nincs szó :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6663) koshmar válasza - = Zk = - (#6662) üzenetére


koshmar
őstag

Azon, hogy meghaltak...hát nem csodálkozom. :(

Azt, hogy Golf VI, egyből tudtam, mikor ránéztem a képre.
A felni is árulkodó, csak azt nem vágtam, hogy GTI vagy GTD.

szerk.: Ez a komment sok mindent elárul:

"this crashh happend last year at wolfburg the car is a gtd 5 joung boys are dead ..the driver took his fatherscar and wanted to show off.. nobody in that vihicle had his seatbelt on , the police rated the speed at about 130-40km/h in the city and thay said if the pasangers in the back of the car had their seatbelts on thay could have sourvived :X.. it was a great tragedy :X people here in wolfsburg still remeber it"

Sajnos azt mondhatnám, hogy klasszikus.
Lenyúlja a fater kocsiját, hogy villogjon egy kicsit.
Senki sem volt bekötve. 130-140 km/h, és kész... :(((

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6664) westcoastog válasza ittakary (#6659) üzenetére


westcoastog
veterán

Faszán felcsavarták arra a fára ezek szerint, ha 200-al nem mentek akkor egyhelyben álltak...

(#6665) - = Zk = - válasza koshmar (#6663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dúrvális... :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6666) koshmar válasza - = Zk = - (#6665) üzenetére


koshmar
őstag

Őket már nem hozza vissza semmi...de minek kell városban 140-nel hajtani??

Ha a hátul ülök bekötötték volna magukat, túlélték volna.
Szóval nem csak a sofőr volt a hibás.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6667) No-kia válasza koshmar (#6666) üzenetére


No-kia
őstag

érdekes, én még az udvaron se fordulgatok úgy hog ynem kötöm be magam, sőt a kocsiban mindig beköti magát mindenki, nálunk senkisem szokott anélkül utazni

meg tényleg smemi értelme ennek a tempónak, jó, valaki nagyon siet 70-80 ha olyan ahely..

megmé gis mi a faszt lehet vagánykodni egy szaros golfal? h aazt akar akkor ultesse porig rakjon alá 20 as felniket és krúzolgasson szépen a városban, akkor lehet vele.

gázt taposni mindenki tudja, jön a kanyar aztán hoppá, eltünt a magabiztosság, nem mondom hogy énse mentem sose 100 al városban, de kanyarba akkor se megyek bele ilyen barom tempóval, illett volna ismernie a határokat

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6668) westcoastog


westcoastog
veterán

Fojj, kezd elegem lenni ebből a szar lövöldözős játékokból, a hülye crysis2 meg csessze meg a checkpointos mentését. :W
Jönnek ellenfelek mindenhonnan agyatlan buzi lövöldözés az egész :W

[ Szerkesztve ]

(#6669) F34R válasza westcoastog (#6668) üzenetére


F34R
nagyúr

ennyi :W btw crysis 2 nagyon jó volt én szerettem.

(#6670) #19617792 válasza westcoastog (#6668) üzenetére


#19617792
törölt tag

BF3 normalon végignyomva, időnként túl könnyű volt... a Crysis 2 az 1-hez képest butulás...

(#6671) westcoastog válasza F34R (#6669) üzenetére


westcoastog
veterán

Én meg mindjárt beleverek egyet a monitorba annyira felcsesz, komolyan a végén, egyszerűen jönnek a tetvek lőszer pedig persze hogy kifogy, jönnek és jönnek, fú de herótom van már ezektől a lövöldözős gémektől.

(#6670) EarL 007
Akkor nem tudom, én játszottam már túl rég, vagy csak szimplán ennyire balfasz vagyok már? Nem élvezem ezt a szart csak idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#6672) pckownz válasza F34R (#6669) üzenetére


pckownz
senior tag

A crysisokat azért szerettem, emrt az agyatlan hentelés közben azért lehetett erősen taktikolni... :DD

(#6673) #19617792 válasza westcoastog (#6671) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem, szimplán egyre bénábbak a játékok...

(#6674) F34R válasza westcoastog (#6671) üzenetére


F34R
nagyúr

hehe én kijátszottam egyszer az egerem bánta (faszt az DN:F közbe volt )

nekem is már Rage óta nem is néztem játékra.

(#6673) EarL 007

már nincs az a feeling ami régen volt.

nah de azért 1-2 akad (Dead Island )

[ Szerkesztve ]

(#6675) westcoastog válasza #19617792 (#6673) üzenetére


westcoastog
veterán

Aszondod?
De komolyan, a cry2 végén vagyok, már amikor a central park kiemelkedett az égbe, annak az elején a terepen ahol sok ceph van, na ott van egy rakás állat, meg azok a nagyobb testű keménylegények akiknek nem elég 1 rakéta, de a lőszerem meg kifogy ha a kicsikkel hadakozok.
Keresek lassan magamnak valami nyugis gammát, valami stratégiát vagy nem tudom, assassins creedbe legalább nincs ez a megállás nélküli pörgés ami egy ilyen lövöldözős vacaknál van, az ilyen gém frusztrál azzal hogy állandóan kapom mindenhonnan a golyókat, hihetetlen, msot amit elírtam föntebb, már 5ödszerre halok meg mert nem tudok sehova elbújni mert mindig jönnek utánam vagy 5en.

[ Szerkesztve ]

(#6676) #19617792 válasza westcoastog (#6675) üzenetére


#19617792
törölt tag

Dead Island, RPG elemekkel tarkított zombimészárszék, lehet vele ökörködni. jól néz ki a game, jól is fut, hangulatos, és fő, lehet szeletelni, csapkodni a zombikat. :DDD

stratégiából meg a szokásos: C&C részek Tiberium Wars-szal bezárólag, a Tiberian Twilight az minden, csak nem igazi C&C, Company Of Heroes, World In Conflict, StarCraft, WarCraft, Warhammer részek, stb.

FPS-ekből a Hitman részek nagyon jók, igaz nagyon fejtörős.

amit leírtál az a COD-klón FPS-ek tulajdonsága.

[ Szerkesztve ]

(#6677) pckownz válasza westcoastog (#6675) üzenetére


pckownz
senior tag

Mint említettem taktika. Ez a játék azon része, ahol kussba kell invisible osonni, és csak azokat a nagy szarokat szétverni, amit kér a küldetés.

Amúgy, ajánlom próbáld ki a Splinter Cell gémeket.
Ha előszőr lájtosabb lövöldözés és bujkálás kell, akkor Conviction, ha kicsit jobban érdekel a dolog akkor Double Agent, ha hardcore akarod akkor chaos theory vagy pandora tomorrow :D

[ Szerkesztve ]

(#6678) F34R válasza westcoastog (#6675) üzenetére


F34R
nagyúr

én is sokszor kezdtem újra , grenade ? mikor meg már látod hogy nagyon kivan basz belé egyet .

Batman : Arkham City ? ;]

(#6679) westcoastog válasza #19617792 (#6676) üzenetére


westcoastog
veterán

Már nem tudom élvezni a lövöldözős játékot, na lehet ebből nőttem ki, egyszerűen nekem nem jelent örömöt hogy mindenhonnan zúdul a golyó meg lövök agyatlanul, ezt csak felidegesít, hanyagolnom kéne az fps stílust, úgy sincsen már semmi kiemelkedő játék közte.

(#6677) pckownz
Ilyen hentelésnél taktikázni... Ha odamegyek a nagyfiúhoz és belélövök egyből meglátnak, szétszednek, ha a kicsiket lövöm szét a nagyok maradnak, á na még megpróbálom párszor...
Haverom nagy splinter celles, nem is érti miért nem játszok velük, na szerintem itt az ideje. :D
(#6678) F34R
nem szeretem a batman univerzumot. :N
(#6680) EarL 007
erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#6680) #19617792 válasza pckownz (#6677) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Crysis 2-ben, ahol kis területek vannak, azok is korlátolva, nem igen lehet taktikolni, az egyben a nyílt terep miatt szépen lehetett.

(#6681) pckownz válasza #19617792 (#6680) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem sikerült... Én imádtam invisible cikázni az enemyk között. Főleg amikor a crynet épülete körül kellett elterelni a katonák figyelmét :D

WestC, azokat a nagyokat hagyd, csak azokat basztasd akik a küldetéshez kellenek.

(#6682) westcoastog válasza pckownz (#6681) üzenetére


westcoastog
veterán

checkpont reached! :C

[ Szerkesztve ]

(#6683) #19617792


#19617792
törölt tag

rövid összegzés a BF3-ról:
az már a CoDBO-ban is tetszett, hogy a fő történet egy megemlékezésként volt tálalva, itt egy kihallgatás során megyünk a múltba és éljük át az eseményeket. igaz, így be van betonozva mi fog történni, sebaj, de sajnos a játék az elején már majdnem lelőtte a sztori végét. az viszont a BC2-ben jobban tetszett, hogy végig a saját emberünkkel voltunk, vele éltünk át mindent, itt nem, mert a történet egyes részeihez más szereplők tartoznak. egészen jól van vezetve a történet. kicsit feldobja a változatosságot. az AI az csal, méghozzá keményen, normal/hard szinten legalábbis. nem látom őket a sánc mögül, és ők sem engem, pláne, hogy dzsindzsás előttem a terep. erre, amint kikukucskálok, már szórnak. másik példa: amikor a fal, objektum mögött egy árok húzódik, ahol végigkúszva láthatatlanul oldalukra kerülhetek, amint kezdek felkúszni az árokból (továbbra is sűrű alnyövényzet), kiszúrnak, pedig én még alig látom őket. pedig ilyenkor nem is kellene tudniuk, hogy ott vagyok, ha már lőttem, akkor észrevehetnek... harmadik példa: mikor sötétben sniperrel lövök, még nem lőttem, de már sejtik, hogy ott vagyok. másik érdekesség: csapattársakat kb. soha nem éri találat, engem folyton 1000 golyó akar szétlyuggatni. a játék kellemesen változatos, nem egész végig darálás, hanem vannak nyugisabb részek is, repülőből bombázás, csipázás éjjel, lopakodás éjjel. a területek is változatosak, jól kidolgozottak, van fedezék bőven, de a puhábbak hamar szétesnek, bújkálni, taktikázni eléggé kell, ha csak berohan az ember, akkor egyből leszedik...

összeségében egyáltalán nem rossz, de nem is kiemelkedő, a grafika és az optimalizáltság valóban jól sikerült.

(#6684) - = Zk = - válasza #19617792 (#6683) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről is kivégezve a BF3.. :C
jöhet a multi része :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6685) koshmar válasza No-kia (#6667) üzenetére


koshmar
őstag

Engem sosem neveltek arra, hogy kössem be az övet.
Mégis akárkinek a kocsijába beülök, első dolgom az, hogy az övet becsatolom.
Ha előre ülök, ha hátra.

Nekem ez már egy teljesen berögzült mechanizmus.
Volt már, hogy mentünk egy pár száz métert (falusi utcában, forgalom nem volt) úgy, hogy nem voltam bekötve. Kifejezetten rosszul éreztem magam.

Egyébként egyetértek.

pckownz Én is félnék, elhiheted.
Főleg ha nagyobb tempóval mennénk.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6686) pckownz válasza koshmar (#6685) üzenetére


pckownz
senior tag

Van egy haver, a kocsijában hátul nem lehet bekötni az övet. Ott szoktam igazán szarul lenni... Az a tipikus, hogy kétkézzel fogom a majrékart ilyenkor :U

(#6687) F34R válasza #19617792 (#6683) üzenetére


F34R
nagyúr

MW3-ról nem akarsz SPOILER-t írni ;] ? (mert akkor le se töltöm be érem azzal hogy elolvasom )

(#6686) pckownz

van egy haver aki úgy vezet mint egy állat és mindenkivel versenyezni akar :DDD
az állatja 110 is belemegy egy kanyarba :W

(#6688) #19617792 válasza F34R (#6687) üzenetére


#19617792
törölt tag

MW3-at lehet ki se próbálom, már a BF3-tól sem dobtam hátast, hát még egy szar rókabőrtől...

(#6689) koshmar válasza #19617792 (#6688) üzenetére


koshmar
őstag

BF3 XP-vel már nem kompatibilis?

F34R: Csak azért kérdeztem, mert haverom akar vele játszani, de az ő gépén XP SP3 van... Nagyon elszomorodott. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6690) F34R válasza koshmar (#6689) üzenetére


F34R
nagyúr

nem min Vista Sp2

(#6688) EarL 007

aszt mondod olyan mint az elődje ?

Tibii

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#6691) #19617792 válasza koshmar (#6689) üzenetére


#19617792
törölt tag

hála a magasságos égnek nem.

MW3 az két dologban fog különbözni az MW2-től, neve és történet, és ennyi.

(#6692) koshmar válasza #19617792 (#6691) üzenetére


koshmar
őstag

De hát én BF3-at írtam, kérem szépen. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6693) F34R válasza #19617792 (#6691) üzenetére


F34R
nagyúr

jóvan az :DDD

hát erre mit mondacc ?

Payday The Heist :C

(#6694) #19617792 válasza koshmar (#6692) üzenetére


#19617792
törölt tag

tudom. ;] az rész F34R bácsinak szólt. :DDD

(#6695) koshmar válasza #19617792 (#6694) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor tessen odaírni, hogy F34R: ... ;]

Akkor én asszem, meg sem próbálom ezt az MW3-at.
Az MW2 sem volt rossz, de volt benne pár igen szép ferdítés, szóval...
Meg a laptomomban nincs is annyi kraft, amennyi kéne a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6696) F34R válasza koshmar (#6695) üzenetére


F34R
nagyúr

jácc az általam fentebb említett bankrablós játékkal 6+ éveseknek kb. :DDD

(#6697) koshmar válasza F34R (#6696) üzenetére


koshmar
őstag

Kicsit idősebb vagyok. :DDD

[link]
Nem elég, hogy a zene is kibaszottul tetszik...de még ott van az a nő is a képen.
Hogy lehet valakinek ilyen teste???? :D
Kész vagyok, "elmentem" alfába. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6698) F34R


F34R
nagyúr

Ez nálam még mindig üt

[link]

:DDD

(#6699) ittakary válasza koshmar (#6697) üzenetére


ittakary
nagyúr

Vállalható

(#6700) westcoastog


westcoastog
veterán

Na cry 2 kijátszva. :C
Nem mondom hogy ez az a játék ami letaglózott, földig tiport, és bőgök hogy vége, de egész jó játék volt. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.