Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Varoz válasza - = Zk = - (#6100) üzenetére


Varoz
őstag

Hát, de itt most EarL-ről beszélsz. Neki minden megy elsőre. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6102) Varoz


Varoz
őstag

Mi van, kinyirtam a topikot?:DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6103) F34R válasza Varoz (#6102) üzenetére


F34R
nagyúr

F34R is never die :DDD

(#6104) No-kia


No-kia
őstag

azt mondtáka csajok hogy ha egy pohár vizet nézek mikozben hagymát puculok akko rnem könnyezek

NEM MŰKÖDIK!! :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6105) No-kia


No-kia
őstag

Earl: az normális hogy csak ennyire hazsnálja a procit??

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6106) #19617792 válasza No-kia (#6105) üzenetére


#19617792
törölt tag

normális. a tömörítés, pláne a lossless az csak merevlemez igényes...

(#6101) Varoz: látom ráéreztél a dolgok lényegére. :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#6107) No-kia válasza #19617792 (#6106) üzenetére


No-kia
őstag

bazd tényleg, ezt egyszer már megbeszéltük... váhh ritkán csomagolok nagyfájlokat és mindig kimegy a fejemmből

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6108) - = Zk = - válasza No-kia (#6105) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jééé, ott vagyok a jobb felső sarokban :C :))....

apropó, Tamás. kinek a nevén van a Sierrád?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6109) No-kia válasza - = Zk = - (#6108) üzenetére


No-kia
őstag

biztosítás miatt anyumén, miért?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6110) - = Zk = - válasza No-kia (#6109) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már megválaszoltad ;)
negyedévente mennyibe van a verda? átíratás mennyi volt? stb.
voltaképp autóvásárlási dolgok érdekelnének. ezért kérdeztem Tőled. szal egyéb számadatok jöhetnek még.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6111) No-kia válasza - = Zk = - (#6110) üzenetére


No-kia
őstag

ezeket mind megtalálod neten
átírás 47K volt
forgalmi 6K, valami papír még 6K

"súlyadó": 11K önkormányzothoz fizetve 2 részletben
biztosításom 37K évente, de ez most ha mindenigaz már a felére csökken szóval 20K alatt lesz

más költség szerintem nincs is, ezek akötelezők

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6112) - = Zk = - válasza No-kia (#6111) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. nekem azt mondták, hogy az átírás az maga 100k. ez fura.
hol az az oldal? a neten. ahol megtudom ezt nézni?
ha tudod fejből oké, ha nem akkor mek guglizni.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6113) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#6112) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egy 1,7-es Vectránál 61100.-
hát, tényleg ~100k. kicsit elengedem a köbcentit és hupsz. máris elérhető az álomhatár... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6114) #19617792 válasza - = Zk = - (#6113) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, akkor vissza kell venni az igényekből, mert egyszerre mindent nem lehet. illetve lehet, csak nem Mo-n, szar fizuból. :W

(#6115) - = Zk = - válasza #19617792 (#6114) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs nekem szar fizum, csak cink, hogy ennyibe kerül. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6116) #19617792 válasza - = Zk = - (#6115) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát igen, a lehúzás Mekkájában élünk.

"nincs nekem szar fizum"

jah, hogy milliomos vagy, nem kell takargatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6117) - = Zk = - válasza #19617792 (#6116) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem vagyok milliomos, csak megfizetnek :K
igaz, dolgozni is kell, de lényegében ez ak orrekt. majdhogynem 2x annyit keresek, mint te kerestél nyárisként a flexben. épphogy 10-15k-val vagyok vékonyabb. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6118) ittakary válasza - = Zk = - (#6115) üzenetére


ittakary
nagyúr

Burzsuj! :DDD

(#6119) - = Zk = - válasza ittakary (#6118) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:N
cask találtam olyan melóhelyet, ahol megfizetnek ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6120) #19617792 válasza - = Zk = - (#6117) üzenetére


#19617792
törölt tag

nofene, végre normális fizu. :C ami azért vicc, hogy nyárisként többet kerestem flexben, mint a bentiek... én örültem neki, de ők már kevésbé.

ezt a melóhelyet sem egyszerűen találtad, szerencséd volt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6121) pckownz válasza - = Zk = - (#6119) üzenetére


pckownz
senior tag

Naaa, végre jó ezt hallani. Vak tyúk is talál szemet? ;]

(#6122) - = Zk = - válasza #19617792 (#6120) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háát, nevetni fogsz, mert kurvanagy mákkal találtam. itt PH-n valaki OFFban írt a mai magyar munkakeresőkről, aminek dacára én írtam neki privit, hogy... volt ez pénteken. hétfőn már ott voltam meghallgatáson.
rá next héten már kezdtem :C (és lényegében akkor kerestem idehaza állást. egy hetes szabin voltam akkor épp :)))
szal a főnököm itt van PH-n :C

(#6121) pckownz
fogjuk rá :K
de qrva nagy mák még a szakközepes végzettségem. mert az nagy teret fog le ilyen szempontból :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6123) ittakary válasza - = Zk = - (#6122) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elképesztő. Gratulálok hozzá :)

(#6124) #19617792 válasza - = Zk = - (#6122) üzenetére


#19617792
törölt tag

tudom, mesélted, és antikomcsi(?) a főnököd. :C

(#6125) - = Zk = - válasza ittakary (#6123) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R....

earl.
igen, de ink nem írnám ki. nem kérdeztem tőle még, hogy ezt mennyire is kéne kikukorékolni :C...
szerk. mikor meséltem én ezt neked? :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6126) F34R válasza - = Zk = - (#6125) üzenetére


F34R
nagyúr

hallgatok mint a sír :DDD

(#6127) pckownz válasza F34R (#6126) üzenetére


pckownz
senior tag

Te igen! Az én hallgatásomnak ára van ;] ;]

(#6128) #19617792 válasza - = Zk = - (#6125) üzenetére


#19617792
törölt tag

még a flexben valamikor.

(#6129) - = Zk = - válasza pckownz (#6127) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tamás (nokia) után már nem jelent gondot egy másik személy "elintézése" ;]

FEAR:
remélem is. ;) :K

(#6128) EarL 007
igen? hm. tuddja a f.szom. nem emlékszem, de arra igen, hogy csitt :C...
nem gáz, ha mondod, csak az ha leírod. annak nyoma van :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6130) ittakary válasza F34R (#6126) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#6131) #19617792 válasza - = Zk = - (#6129) üzenetére


#19617792
törölt tag

"nem gáz, ha mondod, csak az ha leírod. annak nyoma van"

biztos? ;]

(#6132) - = Zk = - válasza #19617792 (#6131) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, ez nem FB. igazad van :C jah, azt is moderálják... bakker. akkor.. jah nem, papírforma szerint szólásszabadság van...hm.
hmm. bakker de elszarták páran ezt az országot :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6133) F34R


F34R
nagyúr

facebook blocklisthez hozzáadva :W viszlát ;]

(#6134) #19617792


#19617792
törölt tag

qdb: :DDD

#3 - Vegita - október 13.
Julia meg azert lett ongyilkos, mert kerites akart lenni, de Capulet

#4 - Gyuf - október 14.
#3
na ezen felsírtam :D

#5 - Vegita - október 14.
udv a mehen kivul, milyen volt odabent? :D

[ Szerkesztve ]

(#6135) No-kia válasza - = Zk = - (#6113) üzenetére


No-kia
őstag

biztos hogy nem annyi, mivel köbcenti alapján működik, ergo neked kevesebbnek kell lennie mint nekem.már ittas vagyok pontos adatot nem akarok írni, de sztem neked 31k nál nem több az átírás...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6136) Varoz válasza No-kia (#6135) üzenetére


Varoz
őstag

Nem feltetlen. Nem hiszem, hogy anyud egy idos zk-val. ;)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6137) Varoz válasza Varoz (#6136) üzenetére


Varoz
őstag

Sztorno most latom te az atirasrol beszelsz. Az 18 Ft kobcentinkent 1900-ig felette 24Ft

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6138) No-kia válasza Varoz (#6137) üzenetére


No-kia
őstag

pontosan.

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6139) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

itt számoltam. :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6140) westcoastog


westcoastog
veterán

Holnap go Bnv, várom már hogy meglássam mennyivel lesz szarabb mint kb 5-6 éve..
Azt mondták a tavalyira hogy fos volt.

[ Szerkesztve ]

(#6141) Varoz válasza - = Zk = - (#6139) üzenetére


Varoz
őstag

Jajj, ez a teljes költséget számolja. :D
Benne van az eredetvizsga, törzskönyv, forgalmi. ;)
Mindjárt egyet mondunk mind a 3-an. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6142) ittakary válasza westcoastog (#6140) üzenetére


ittakary
nagyúr

Bnv?

(#6143) #19617792 válasza ittakary (#6142) üzenetére


#19617792
törölt tag

Budapesti Nemzetközi Vásár.

(#6144) westcoastog válasza ittakary (#6142) üzenetére


westcoastog
veterán

Az. :)
Hát, ipari kiállítások lesznek, szórakoztatóelektronika már nem is. :(

[ Szerkesztve ]

(#6145) - = Zk = - válasza Varoz (#6141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C....
akkor csak jó oldalon olvasgattam én, he! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6146) Varoz válasza westcoastog (#6144) üzenetére


Varoz
őstag

Én pestre csak az Agro+Mashexpo-ra szoktam járni, de az valahogy nem hiszem, hogy titeket érdekel. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6147) westcoastog válasza Varoz (#6146) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát az nemnagyon. :DDD
Én a bnv-t a jó kocsik, és a videógémek miatt szerettem. :D

(#6148) - = Zk = - válasza Varoz (#6146) üzenetére


- = Zk = -
félisten

max engem, de a "kombányoknál" leragadnék :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6149) Varoz válasza - = Zk = - (#6148) üzenetére


Varoz
őstag

:C
Én konrétan mindennél leragadok. Nem elég egy nap, hogy végig menjek.
Mondjuk az idei elég gyér volt. Jó ha a fele kiállító ott volt. De hát idén nyílt Etyeken egy másik kiállítás és inkább oda koncentráltak a cégek.
Mondjuk legjobbak az ilyen kinti bemutatók, ahol élesben mennek a dolgok. Sokszor ki is lehet próbálni az az igazi. Szakmai szempontból is, meg hát élvezeti szempontból is. :D

Most ő a jelenlegi szekerem. :C

Ez meg a "munka asztalom". :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6150) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

itt vagy Tomika?... most ugrándozz, mikor kell a "segítséged" autós témában , bammmeg :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.