Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) #19617792 válasza Varoz (#6750) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Baromira nem izgat. Ebből nem engedek. Másnak azt ajánlasz amit akarsz."

oké, akkor tegyél bele MSI-t, ami jóval drágább, cserébe ugyanaz.

"Nem mellesleg pck-nak is remekül működött"

mintha másból nem létezne selejt. érdekes Joccnak ASRock van, és? hibátlanul működik. igaz, cserélte, mert B2-es lapja volt, amit az Intel visszahívatott és kapott B3-asat. az új lapok már mind B3-asak.

Dual, nem Dual végülis mindegy, ugyanannyi mindkettő.

táp: oké, de FSP400-60APN olcsóbb és elég.

a vinyó tényleg szopás, így 500-as fért bele... :(

az ECS ma korrekt lapokat csinál (alternatíva lehet még MSI H67MS-E33), nem kell tőle félni. a ház olyan, amilyen, egyszerű CM beles ház. a VTX3D kínai márka, de TUL Corp. tulajdona, mint a PowerColor, Club3D, kártyáik ugyanazok, olcsók és megbízhatók, jók.

[ Szerkesztve ]

(#6752) No-kia válasza Varoz (#6747) üzenetére


No-kia
őstag

fuhh nem mentettem le a képet, de a monitor miatt nem volt egy erőgép, de i3 volt benne 4gb ram 6770. addig kell nyújtozkodni ameddig a takaró ér :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6753) Varoz válasza No-kia (#6752) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt ajánlottam havernak, mert az előbb beszéltünk.
i3 és 6770. Így befér a monitor is. :K

EarL
oké, akkor tegyél bele MSI-t, ami jóval drágább, cserébe ugyanaz.
Megegyeztünk. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6754) #19617792 válasza Varoz (#6753) üzenetére


#19617792
törölt tag

simán, gond egy szál se. :DDD :C

(#6755) No-kia válasza Varoz (#6753) üzenetére


No-kia
őstag

készen is vagyunk. :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6756) Varoz


Varoz
őstag

6770 mennyire visszalépés a 6850-hez képest?
Bár szerintem bőven elég a 6770 is.

No-kia
Igen én is így látom. :D :R

Amúgy meg.
Csinos, mind a kettő. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6757) No-kia válasza Varoz (#6756) üzenetére


No-kia
őstag

akkor én is küldök már neked egy képet :DDD :

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6758) #19617792 válasza Varoz (#6756) üzenetére


#19617792
törölt tag

6770 = 5770, az 5770 még FullHD-hoz is jó, szóval jó az, alacsonyabb felbontáson meg pláne jó. 6850-hez képest hát, nagy visszalépés, egy olyan jó 25%.

[ Szerkesztve ]

(#6759) Varoz válasza #19617792 (#6758) üzenetére


Varoz
őstag

Azt tudom, hogy 6770=5770. Azt is tudom, hogy elég FullHD-ra, mivel nekem az van és 24 hüvelyken tolom. :D
Na az tényleg elég nagy visszalépés. Na mindegy, ez van, eddig ér a takaró.
Majd még holnapig kigondolja a srác, aztán kitaláljuk. :D

No-kia
Zsíír, már le is mentettem. :D :C :C
Mondjuk ez zsírabb. :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6760) #19617792


#19617792
törölt tag

BF3-at újra végignyomom, hardon. feltűnt, egyik mission alatt elmegyünk egy vizipipa mellett, ami a levegőben lebeg! :DDD

(#6761) No-kia válasza Varoz (#6759) üzenetére


No-kia
őstag

ez se rossz :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6762) Varoz


Varoz
őstag

Ezt sikerült összedobni.

No-kia
Ugye? Hasonlóra szeretném én is megcsinálni, ha eljutok odáig. :)
Piros kasztni, fekete motorház, meg fekete tető. Ahogy a képen is. :)
Felnit is valami feketét gondoltam. Mondjuk egy ilyen Rota-t.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6763) Varoz válasza Varoz (#6762) üzenetére


Varoz
őstag

Ha meg nagyon spórolok akkor egy ilyen Borbet.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6764) - = Zk = - válasza Varoz (#6762) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bakker, 31k a 6770. pff. pofám leszakad. meg az a vinyó sem olcsó 20k-ért...:Y...

kemény árak vannak :U...összetehetem ak ét olajos kacsómat, hogy nem most kell gépet újítanom.:U bár, részben újítok, tehát... fck. én is beleléptem rendesen a sz.rba :W ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6765) #19617792 válasza Varoz (#6762) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem rossz, nem rossz, sőt.

tápból egy 400-as FSP APN is elég (azzal faragsz az árból, de talán nagyobb FSP is belefér ennyibe), az később elég egy i5-höz és 6850-hez is. de ez is jó.

VGA-ból érdemes PowerColort/VTX3D-t is nézni, az is olcsóbb, de jó ez is.

lapból ugyanennek az E35-ös verziója, vagy H67MS-E33, alap lap, de pláne 1x4GB-s modullal jó lesz, mert később akár még egy ilyen és kész a 8GB RAM. ezekkel jópár ezrest faragsz.

(#6764) - = Zk = -: na ez az, nem véletlenül nézegetem a ph aprót egyre szorgosabban. amin meglepődtem, hogy az anno mekkora király LGA1366 cuccok ára mekkorát esett, használtan simán jók azok, pláne olyan árakon. i7 920 D0 35k körül, hozzávaló lap akad már 22k-tól is. :Y erősen elgondolkodtat, és később még az is fejleszthető egy használt hatmagossal 980X.

[ Szerkesztve ]

(#6766) - = Zk = - válasza #19617792 (#6765) üzenetére


- = Zk = -
félisten

no igen. de intelhez én nem értek, szal.. nekem mondhatod :DDD
tudod mi a vicc? az, hoyg amire én használnék egy olyan i7-et, arra tökéletesen megfelel a jelenlegi X6 is. hm. ezt beláthatjuk szvsz.
vicc2: azért az Aprón is elszálltak páran az árazással :W

mod:
Fallout 3 telepítés ON. adok neki még egy lehetőséget. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6767) pckownz válasza #19617792 (#6765) üzenetére


pckownz
senior tag

Én csak azokat az ismerősöket sajnálom, akik anno jó drágán megépítették, és most szopnak.

Ott van pl BR4D, 920+GTX285 fullvíz meg tököm tudja mi, aztán nincs egy éve se hogy eladta kb harmad annyiért...

(#6768) Varoz válasza pckownz (#6767) üzenetére


Varoz
őstag

Ott van pl BR4D, 920+GTX285 fullvíz meg tököm tudja mi, aztán nincs egy éve se hogy eladta kb harmad annyiért...
Tudja mindenki előre, akkor meg?
Mert aki elveti a búzáját és valami miatt keveset ér, azt sajnálom. De aki gépet vesz. :F

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6769) #19617792 válasza - = Zk = - (#6766) üzenetére


#19617792
törölt tag

az RPG, nem csúcsgraffal, nem neked való. ;]

(#6768) Varoz: gép, az soha nem volt, nem is az és nem is lesz jó befektetés, ezt mindenki tudja, emiatt kár siránkozni, minél drágább valami, annál jobban esik az ára... ez van, ezt kell szeretni.

[ Szerkesztve ]

(#6770) - = Zk = - válasza #19617792 (#6769) üzenetére


- = Zk = -
félisten

viszont posztapokaliptikus :P az meg nekem Mad Max óta kötelező :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6771) No-kia válasza Varoz (#6763) üzenetére


No-kia
őstag

ne nissanra nem ilyenek valók szerintem , hanem a brutálisan jól kinéző roták, amik szögletesek, nem hiábahasonlós stílusú felnik vannak a legtöbb sx-en:

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6772) Varoz válasza No-kia (#6771) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor marad a Rota. Úgy is az van az első helyen.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6773) #19617792 válasza - = Zk = - (#6770) üzenetére


#19617792
törölt tag

"posztapokaliptikus"

szeressük! :C

(#6774) westcoastog válasza - = Zk = - (#6766) üzenetére


westcoastog
veterán

F3, na ezt nagyon jól teszed, szed le hozzá az összes kiegészítőt, befüggsz. ;]
Najó, én totálisan odavoltam érte. :DDD

(#6775) #19617792 válasza westcoastog (#6774) üzenetére


#19617792
törölt tag

és még ott van a New Vegas is. :DDD

(#6776) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

majd ha sikerül megszoknom, akkor oké. jöhetnek a DLC-k. de addig nem. egyelőre a magyarítással molyolok :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6777) westcoastog válasza #19617792 (#6775) üzenetére


westcoastog
veterán

Hú na abba beletört a bicskám, ha felszerelés volt a kereskedőnél, pénzem nem volt, és fordítva is.. :)

Zk

goty verzió kell neked, nekem sima van de magyarul. :)

(#6771) No-kia
Ilyesmi felnikkel megálmodtam egy gyönyörű toyota carinát, a kocsi grafitszürke, a felnik aranyszínűek, ültetés, ú de csuda szép lenne. :))

[ Szerkesztve ]

(#6778) - = Zk = - válasza westcoastog (#6777) üzenetére


- = Zk = -
félisten

óó, nekem még a legelső KIADÁSA van meg :C...
elég lesz ez is, hoyg eldönsem, mi a pálya vele :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6779) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, kijutottam 101-ből. irány Megaton :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6780) westcoastog válasza - = Zk = - (#6779) üzenetére


westcoastog
veterán

De szép is az eleje, de a legjobb mikor a dlc-s sosem romló páncélcuccban igazi félisten voltam, szép idők voltak, csak sajnos olyan vagyok ha egyszer kijátszok valamit nehezen fogom még egyszer újravinni. :))

(#6781) - = Zk = - válasza westcoastog (#6780) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, ha nem kapok valami jó távcsöves stukit, letörlöm. hamar fegyó kell ,mert megveszek :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6782) westcoastog válasza - = Zk = - (#6781) üzenetére


westcoastog
veterán

Ebben a játékban ne akarj hamar mindent. :D
Én gyűjtögető életmódot imádtam benne, amikor útrakeltem fölfedezni és zsákmányolni, majd szaladoztam kereskedőtől kereskedőig hogy eladogassak cuccokat, bizniszeljek a sok pénzért :) :))
Nehogy letöröld hamar, nagyon jó ám csóró senkiből istenné válni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6783) - = Zk = - válasza westcoastog (#6782) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nehogy letöröld hamar, nagyon jó ám csóró senkiből istenné válni
jabocs:C...

ha kikészít, akkor megy vissza a Borderlands. úgyis van még 1-2 dlc amit nem végeztem ki! ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6784) pckownz


pckownz
senior tag

A UFO: részekről mit tudtok?
Milyen game?

(#6785) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

MSI AB-t ki használ? pl a legújabbat!...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6786) Varoz


Varoz
őstag

Na ez lett a végső tétel. Annyi, hogy ebből 25k lejön, mivel megvettük tőle a hibás laptopját. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6787) westcoastog válasza Varoz (#6786) üzenetére


westcoastog
veterán

Kimaradt a windóz. ;] :DDD

Fasza kis gép amúgy. :K

[ Szerkesztve ]

(#6788) #19617792 válasza Varoz (#6786) üzenetére


#19617792
törölt tag

na, ez így faja.

(#6789) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, lehet hogy lesz second 5770. ráadásul rev3-as, és edigitalos:))
persze még majd addig sok víz lefolyik a Dunán. de egyezkedni most kell :C...
annyi még, hogy állítólag pöppet nyekereg a venti startnál. azt majd megoldom valahogy :C

#6790) westcoastog
gépzsír?...azt már nem. már nem gépész vagyok, hanem hidraulikos. ergo? hidraulikaolaj:))

ha öcsémnek AM2-es lapot vettem volna, vinném az X3-asodat :K
minek neked X6? ne bosszantsd Earlt ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6790) westcoastog válasza - = Zk = - (#6789) üzenetére


westcoastog
veterán

wd40, gépzsír. :D
Jaj kell egy x6 mert meghalok. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#6791) F34R válasza westcoastog (#6790) üzenetére


F34R
nagyúr

tessék :DDD

[link]

(#6792) #19617792 válasza westcoastog (#6790) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor vehetsz új hűtést is. ;] ja és le fog szakadni a villanyóra, annyira fog pörögni. ;]

(#6789) - = Zk = -: az én lapom, procim még öcsédé lehet. mindegy, csak tüntessék el ezt a hulladékot. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6793) - = Zk = - válasza #19617792 (#6792) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor vehetsz új hűtést is
nem kell, elég hozzá a hűtése :P

ja és le fog szakadni a villanyóra, annyira fog pörögni
az enyém sem szakadt le, akkro az Övéké sem fog :P

earl.
kell a ráknak MSI ;] :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6794) westcoastog válasza F34R (#6791) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez is kell. :))

(#6792) EarL 007
villanyórát? Á a jómunkásemberek biztosan tették a falra. ;]

(#6793) - = Zk = -
én lájkolom a zemesit. :))

[ Szerkesztve ]

(#6795) #19617792 válasza - = Zk = - (#6793) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor tessék, Biostar, azok meg sárgarépából csinálják a lapokat.

westcoastog: DFI kéne. :C

(#6793) - = Zk = -: legfeljebb megsüketül mellette, de csak én vagyok ennyire igényes, mindegy. ;]

a tápja nem fogja komálni, ömleni fog a meleg belőle. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6796) - = Zk = - válasza westcoastog (#6794) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor hajrá. vedd ki Earl alól azt a kazAMDt. procit is elviszik egyhamar... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6797) westcoastog válasza - = Zk = - (#6796) üzenetére


westcoastog
veterán

minek vegyem ki alóla? ugyanolyan lapom van, max a procija kéne. ;]
De nem veszem meg had kínlódjon. Amúgy earl bácsi, miért nem látom a géped hirdetését a hardveraprón? ;]
Earl
Amúgy meg játék közben ha szól az 5.1 vagy fejemen a hd202, szerinted hallom hogy ordít a gép? Idle meg sem mukkanna, de azt hittem ezt tudod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6798) #19617792 válasza westcoastog (#6797) üzenetére


#19617792
törölt tag

mert a fasznak se kell AMD, annyira azért nem hülyék az emberek, hogy ezt megvegyék. eladhatatlan. illetve nincs elég zseton. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6799) #19617792 válasza westcoastog (#6797) üzenetére


#19617792
törölt tag

amikor a játékban is csend van, akkor hallod. ;]

idle zajra is panaszkodsz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6800) westcoastog válasza #19617792 (#6799) üzenetére


westcoastog
veterán

Aha fos a tápom meg a vinyó szar, de megszokom mert nincs pénzem rá. És szerinted idle sokkal magasabban menne a proci venti mint most 3 magossal? kétlem ne viccelj már.
Nyugodtan tedd föl az apróba azt a gépet, vannak még ilyen hülyék akiknek kellhet. :K
Veszel egy használt i3-mat meg egy olcsó kis lapot, meg egy gts450-et ha már az ati is szar. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.