Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Varoz


Varoz
őstag

Meg jött a futár. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7402) ittakary válasza Varoz (#7401) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csinalj majd "pozolj hazzal" kepet :)

(#7403) F34R válasza ittakary (#7402) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD xD

(#7404) #19617792 válasza Varoz (#7401) üzenetére


#19617792
törölt tag

rohadj meg. ;] :DDD sebaj, előbb-utóbb én is cserélek házat, de nem FDDXL lesz. :P

(#7405) Varoz válasza ittakary (#7402) üzenetére


Varoz
őstag

XD

EarL

:P :P

Mondjuk én még nem láttam, lehet, hogy vályogtéglával van kirakva. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7406) Varoz válasza #19617792 (#7404) üzenetére


Varoz
őstag

Most nézem, FDDXL? Nagy méretű floppy? :U ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7407) F34R válasza Varoz (#7406) üzenetére


F34R
nagyúr

Fractal Design r3 xl :DDD

(#7408) #19617792 válasza Varoz (#7406) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja. :DDD de a meghajtó a nagy te. :P

vályogtégla? maga a ház is akkora, hogy házat lehetne építeni belőle. :DDD

F34R: az Fractal Design Define XL. :P az R3 a kistesó, ami mellesleg rohadtul kéne nekem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7409) F34R válasza #19617792 (#7408) üzenetére


F34R
nagyúr

mindegy az lényeg tudom mi kell neked :P

(#7410) Varoz válasza #19617792 (#7408) üzenetére


Varoz
őstag

Tudom, csak rövid akartam lenni. De értetted és az a lényeg. :D

Hú, de várom már, hogy lemenjen a nap. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7411) #19617792 válasza Varoz (#7410) üzenetére


#19617792
törölt tag

ott fogok az árnyékban lapulni és ölni fögök :DDD

(#7412) No-kia válasza Varoz (#7410) üzenetére


No-kia
őstag

mikor lesznek képek a szerzeményről? :D

én ma unalmamban kkontárkodtam kicsit, és ez jött ki:

itt még friss volt a festés azért ilyen a fényes, polírpapírjaim hétfőn lesznek akkor szépen egybe dolgozom a kétszínt (a hátsó rozsdafolt csiszoláskor óriásilett, csaka festés alatt voltak hibák és nem látszódott kívülről)

kedden megy műszakira

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7413) - = Zk = - válasza No-kia (#7412) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mennyibe fog fjni az autó, nem tudod?...

#7400:
mindenképp :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7414) No-kia válasza - = Zk = - (#7413) üzenetére


No-kia
őstag

tegnap nézte a szerelő, azt mondat átmegy így ahogy van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7415) - = Zk = - válasza No-kia (#7414) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de akkor sem lesz ingyen, vagy mégis? nem értem hogy van ez, azért kérdezem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7416) No-kia válasza - = Zk = - (#7415) üzenetére


No-kia
őstag

20K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7417) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Na, külső HDD projekt múlt pénteken megoldva. 640-es Samsung M2, USB 3.0, szerintem jó cucc. Most próbálgattam az ASRock XFast USB programját, és szerintem érzésre gyorsabb, mint nélküle. Jó a cucc. :)

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7418) - = Zk = - válasza No-kia (#7416) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7419) #19617792 válasza I'm Jocc (#7417) üzenetére


#19617792
törölt tag

érzésre, az USB korlátját ez se oldja fel. ;]

(#7420) F34R válasza #19617792 (#7419) üzenetére


F34R
nagyúr

hadjad már egyik topicban azt ecsetelte a srác hogy neki nem eléf az usb3 szabvány nyújtotta sebbesség ezért akar PCIE-s SSD-t mert neki kell.

Erre : neje bazzeg nem elég ? ;]

(#7421) I'm Jocc válasza #19617792 (#7419) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Ha lesz hangulatom, meglesem milyen sebességeket ír vele és nélküle. De gondolom optimalizál vagy valami ilyesmi. De akkor nem tudom, miért került kevesebb időbe, mikor ugyan azt másoltam. ;]

F34R: Mondjuk én egy szóval nem mondtam, hogy nem elég...

[ Szerkesztve ]

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7422) #19617792 válasza F34R (#7420) üzenetére


#19617792
törölt tag

lolz. :DDD akkor már ebből is 4db, hogy RAID Z legyen. :DDD

Jocc: esetleg priorizálja az adatforgalmat, amit el tudok képzelni, de nagy csodát ez se tud. amúgy ha ugyanazt 2x másolod fel, akkor már egy része cacheből megy fel, szóval azért is, cacheből íráskor gyakran löketszerűen meglódul a sebesség is.

[ Szerkesztve ]

(#7423) #19617792


#19617792
törölt tag

Skyrim a boltokban! :Y asszem megvan az új kibaszottul ütős hangulatos játék! :C naná, hogy RPG! :C és nem csak grafban lett jó, hanem igazi JÁTÉK! :C

(#7424) I'm Jocc válasza #19617792 (#7422) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Nem művel csodát, de majd megpróbálom valamivel. De ha semmit sem ér, az sem érdekel, jó így is. Csak mondom ha van ilyen, és esetleg működhet, akkor miért ne? :D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7425) #19617792 válasza I'm Jocc (#7424) üzenetére


#19617792
törölt tag

mondjuk van értelme, mert ennél a lassúcsiga USB2.0-nál minden bit számít. :DDD

(#7426) I'm Jocc válasza #19617792 (#7425) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Állítólag 2.0-án látványosabb a javulás, mint 3.0-án. De nem nézegettem, csak 3.0-t használok adatátvitelre most. :D Majd ha nagyon unatkozok akkor megnézem.

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7427) #19617792 válasza I'm Jocc (#7426) üzenetére


#19617792
törölt tag

USB3... az oké, hogy a lapon van hátul, de a házon elöl nincs.

(#7428) - = Zk = - válasza #19617792 (#7423) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha már az Oblivionnal elakadtam, talán itt nem fogok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7429) I'm Jocc válasza #19617792 (#7427) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Igen, de én hozzáférek a hátuljához is, mivel nem asztal alatt/asztalban van a gép. Lehetne elől, jó lenne. De van rajta 2, ha nagyon szorít, akkor 2 USB hosszabbító, aztán csók. :D

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7430) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#7429) üzenetére


- = Zk = -
félisten

beszéltem főnökömmel, nek ia sima haf 932 van. azt mondja, akpott usb3-as előlapi kivezetést?!... ha ez így van, akkor én is kapok majd... de sztem én biztosan nem fogok :C..
bár ha megmutatnám szerencsétlen AM2+ -os deszkámnak, kiröhögnék egymást, és zárlatosak lennének a röhögéstől :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7431) #19617792 válasza - = Zk = - (#7430) üzenetére


#19617792
törölt tag

még jóhogy az egész cumó visszafele kompatibilis. :P

(#7432) westcoastog


westcoastog
veterán

nézem hp7 part2-t, de ez a kurva monitor, ha felállok az ágyon a sötét részeket akkor látom felülről rendesen, mit kéne nézni, ha fekszek nagy szürkeség, nem túl élvezetes így filmet nézni.. :W

[ Szerkesztve ]

(#7433) I'm Jocc válasza - = Zk = - (#7430) üzenetére


I'm Jocc
csendes tag

Hát, de ha alaplapod nem tudja, akkor az csak 2.0 lesz. :) Az lényegében csak egy hosszabbító.

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#7434) - = Zk = - válasza I'm Jocc (#7433) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt közöld Earl becses fórumtársunkal is, mert neki nem esett le a lényege a mondandómnak :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7435) #19617792 válasza - = Zk = - (#7434) üzenetére


#19617792
törölt tag

ugyanazt mondtam, mint ő. :P

(#7436) - = Zk = - válasza #19617792 (#7435) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem éppen...
mert baszhatom a visszafelé kompatibilitást, ha az alaplapom nem támogassa a 3.0-át :C
használhatom, de minek nekem 3.0-ás átalakító, ha nincs az alaplapomon?! itt ez a lényeg :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7437) #19617792 válasza - = Zk = - (#7436) üzenetére


#19617792
törölt tag

dehogyisnem. visszafele kompatilibis, tehát USB3 működik USB2-es alaplapon, USB2-ként. nincs a lapon USB3, és? működni fog az, nem kell baszni azt.

[ Szerkesztve ]

(#7438) - = Zk = - válasza #19617792 (#7437) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oké, tudtam én ezt eddig is. de baszhatom az USB3.0-át, ha 2.0 lesz csak belőle:C itt ez a bazdmeg:C látom nem érted :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7439) #19617792 válasza - = Zk = - (#7438) üzenetére


#19617792
törölt tag

akármilyen is nehéz elképzelni, de képzeld: értem. akkor ennyi erővel ne vegyél USB3-as lapot, mert baszhatod, ha a házon elöl nincs USB3...

[ Szerkesztve ]

(#7440) Varoz


Varoz
őstag

Üdv ifjak és leányzók! :D

Kibeb@szott jó a ház. :C
Egyenlőre ez a 2 kép van ossszátok be.

Zk
A Fractalon van USB3, de szintén baszhatom én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7441) - = Zk = - válasza Varoz (#7440) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó :C...
majd amit kinéztem AM3+ -t, azon elméletileg már van. de nem emlékszem így hirtelen :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7442) #19617792 válasza Varoz (#7440) üzenetére


#19617792
törölt tag

ebbe a gépbe két dolog kell már csak: Intel CPU és NV VGA. ;] amúgy nice ház. jobb képeket várunk. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#7443) Varoz válasza #19617792 (#7442) üzenetére


Varoz
őstag

Addig állj fél lábon! ;)
Ebbe a házba be nem teszi érintkezőjét se Intel se Nvidia. :N

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7444) - = Zk = - válasza Varoz (#7443) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7445) #19617792 válasza Varoz (#7443) üzenetére


#19617792
törölt tag

LOL'd.

"Ebbe a házba be nem teszi érintkezőjét se Intel se Nvidia."

és még én vagyok a fanatikus... szánalom. mi jó az AMD-ben? semmi. ;] egy ilyen jó házat elpocsékolni...

[ Szerkesztve ]

(#7446) #19617792


#19617792
törölt tag

addig nem veszek új házat, amíg a jelenlegiből ki nem kerül az AMD, mert az újat AMD-vel nem akarom bemocskolni. ;]

(#7447) - = Zk = - válasza #19617792 (#7446) üzenetére


- = Zk = -
félisten

képes vagy 15 évet várni egy új házra?:Y....
;] :P

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7448) Varoz válasza #19617792 (#7446) üzenetére


Varoz
őstag

Hajrá. ;)

Zk
Bru-hah-ha. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7449) #19617792 válasza - = Zk = - (#7447) üzenetére


#19617792
törölt tag

milyen igazad van! ha veszek lakást (majd valamikor elég sok év múlva :DDD), abba AMD cucc maximum vendégként jöhet, saját tulajdonban még véletlenül sem lehet. :C dolog pikantériája, hogy itthon 4 gép van, abból 3 Intel, és sajnos az enyém AMDamd-s. de nem sokáig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7450) westcoastog


westcoastog
veterán

szánalmas vagy earl már komolyan, egy elfogult, kékszemüveges fanatikus, hol fosozzuk mi a drága intelt, kérlek kímélj ezektől a beírásaidtól mert már rohadtul unalmas hogy így fos úgy fos.mert már a tököm tele van hogy állandóan a hitvitákat kell olvasni baráti csevegés helyett. Mi elégedettek vagyunk vele és kész punk tum, attól nekünk az intel nem fos, vagy befejezed vagy inkább hagyom a francba ezt a topikot tényleg...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.