Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) ittakary


ittakary
nagyúr

Boldog születésnaPHot Varoz kollégának :)

...már úton van :R ;]

[ Szerkesztve ]

(#7802) westcoastog válasza ittakary (#7801) üzenetére


westcoastog
veterán

Nahát, Innen is isten éltessen Varoz, tőlem is egy néni így zsinórban. :D

Ő is feléd tart. :DDD

ittakary: erre mondják hogy jó nőket is csak .jpg-ben láttam még. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7803) F34R


F34R
nagyúr

Isten éltessen! Varoz éljen sokáig :C

Tőlem :DDD

(#7804) Varoz


Varoz
őstag

Ú, srácok, köszönöm szépen. Remélem már otthon várnak. :D
Csak Zk meg ne lássa. ;]

F34R
Valamit eltoltál, mert mind a két link az adatlapomra mutat.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7805) koshmar


koshmar
őstag

Herzliche Glückwunsche für Geburstag, Varoz! :))

F34R: Király vagy, születésnapi ajándékként megkapta tőled a saját adatlapját. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7806) F34R


F34R
nagyúr

lol ezt elnéztem xD nem az akart lenni.

[link]

kicsit késve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7807) F34R


F34R
nagyúr

OMg ez a klipp nem szeretem a zenét de ezen felröhögtem :DDD

[link]

(#7808) ittakary válasza F34R (#7807) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szörnyű ez a klip :S

(#7809) - = Zk = - válasza ittakary (#7808) üzenetére


- = Zk = -
félisten

legalja nagyon.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7810) #19617792


#19617792
törölt tag

Intel SB-E :Y :Y kicsit brutális lett, ezért az árért pláne az. :Y Bulldozer mehet a sunyiba, mert max homokozólapát mellette! :DDD

(#7811) No-kia válasza F34R (#7807) üzenetére


No-kia
őstag

tök flash, baszátok meg minden sör akciós volt a tescoban, vettünk is az albérletbe egy kartonnal xD a héten csak kitart...

nincs valakinek eladó 2gb ddr2 ramja?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7812) westcoastog válasza #19617792 (#7810) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát brutális, tuning mellett hogy megugrott a fogyi te jó ég. :)
DE azért tennék még mellé két 6990-et tuning kapcsoló on. :DDD
Skyrimnél normális a 70% körüli procihasználat? vagy mehetne jobban is? Meg néha leesik 22fps-ig, mondjuk bent városban, 60 fps max.

[ Szerkesztve ]

(#7813) #19617792 válasza westcoastog (#7812) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát igen, 2.27 millirád tranyó ha beindul és megvan feszelve, akkor fogyaszt durván sokat, de cserébe rettenetesen erős, mint semmi más. :D amúgy ez még csak első (második?) stepping, a későbbiekkel még durvább lesz.

"Skyrimnél normális a 70% körüli procihasználat? vagy mehetne jobban is?"

normális, mert a Skyrim effektíven mindössze kettő magot használ, és azok azért nem 100%-on mennek, mert a Windows ütemezője szétszórja plusz threadeket, így kiegyenlíti a terhelést. az fps bezuhanást a füst és köd effektek okozhatják.

LOOOL, az MW3 singleje nem elég, hogy scriptelt (szar), még bugos is, egyik missionnél, ha csak előrenyomulsz az utcán, akkor command buffer overflow-val kidob, erre az a megoldás, ha beugrasz egy ablakon, végiggyaksz mindenkit és utána mész ki! :DDD :DDD deszaaaar! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7814) F34R válasza #19617792 (#7813) üzenetére


F34R
nagyúr

ezt vártam délután óta megjött az Intel etalon :R mondjuk 4 bullt adnak az áráért tuti :C

(#7815) westcoastog válasza #19617792 (#7813) üzenetére


westcoastog
veterán

Mit vegyek lejjebb? :D
Nem bánnám ha 30 alá nem esne, bár azt is megérzem bőven 50-ről.

(#7816) Varoz válasza koshmar (#7805) üzenetére


Varoz
őstag

Danke schön, mein bruder. :)) :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7817) #19617792 válasza westcoastog (#7815) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Shadow és Decal Quantity mehet lejjebb, illetve a reflectek közül is nézd meg melyik az, amelyik fogja a gépet. a reflect trees a sok fa miatt eléggé eszegeti a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#7818) Varoz válasza F34R (#7806) üzenetére


Varoz
őstag

Nem rossz. Köszi. :) :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7819) - = Zk = - válasza Varoz (#7804) üzenetére


- = Zk = -
félisten

micsoda bigék. :Y...
a kékruhásat elkérhetem ? kimosva, kivasalva, élérehajtva visszahozom :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7820) Varoz válasza - = Zk = - (#7819) üzenetére


Varoz
őstag

Tudod jól, hogy a barátaimmal megosztom azt amim van. :) :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7821) - = Zk = - válasza Varoz (#7820) üzenetére


- = Zk = -
félisten

<3 :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7822) ittakary válasza #19617792 (#7810) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azta tuningfogyasztást :Y :Y :Y

(#7823) No-kia


No-kia
őstag

Boldogat Varoz, én ezt küldöm neked, épp most raknak rá friss gumit

küldöm majd a kulcsokat, csak mert arany ember vagyok ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7824) - = Zk = - válasza No-kia (#7823) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha annyira arany csóka vagy, mernél találkozni velem személyesen ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7825) Varoz válasza No-kia (#7823) üzenetére


Varoz
őstag

:Y :Y :Y
Még a szín is tökéletes. Isten lennél a szememben, ha tényleg ezt küldenéd. :C
Még egy golyót is vállalnék helyetted. :D

Köszönöm szépen egyébként. :) :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7826) koshmar válasza - = Zk = - (#7824) üzenetére


koshmar
őstag

Vááá, ott akarok lenni majd. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7827) Varoz


Varoz
őstag

Egy kis játék elemzés:

Call of Duty: Ott egy kemper a fal mögött!

Battlefield: Ott egy kemper a fal mögött! *BOOM* Milyen fal mögött?

Ez a nagy különbség :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7828) - = Zk = - válasza koshmar (#7826) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ahogy sokan mások is! :DDD
vajon miééért... ?:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7829) No-kia válasza - = Zk = - (#7828) üzenetére


No-kia
őstag

hogy lássáka dávid és góliát ismétlését ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7830) #19617792 válasza Varoz (#7827) üzenetére


#19617792
törölt tag

aha, de mindkettő unalmas, sablon fps, agyon scriptelve. :DDD az, hogy van fizika, vagy sem, nem sokat nyom. :P mert attól még marad ugyanaz a scriptelt FPS.

[ Szerkesztve ]

(#7831) koshmar válasza No-kia (#7829) üzenetére


koshmar
őstag

Pont ezt akartam írni. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#7832) Varoz válasza No-kia (#7829) üzenetére


Varoz
őstag

Ha elküldöd nekem a fentebbi képen lévő verdát, bevédelek. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7833) No-kia válasza Varoz (#7832) üzenetére


No-kia
őstag

ohhh nem kell engem félteni, mondtam már hogy senkisem verekszik úgy ahogy én futok :D

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7834) F34R válasza No-kia (#7833) üzenetére


F34R
nagyúr

vagy senkisem verekszik úgy mintsem ahogy a Siera megy :P

(#7835) pckownz válasza #19617792 (#7830) üzenetére


pckownz
senior tag

Én például sokkal jobban szeretem a scriptelt fps-eket, mint azokat ahol mászkálni kell jobbra-balra, és gyere rá hülyegyerek, hogy miért kellett volna arra menni amerre előszőr akartál. Engem sokkal jobban felpörget. Példának okáért a COD: BO-nál pörgősebb FPS-sel még nem igazán játszottam.

(#7836) Varoz válasza No-kia (#7833) üzenetére


Varoz
őstag

Gondolod, hgoy Zk futni fog utánad? Tud Ő jobbat szerintem. ;] :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7837) No-kia válasza Varoz (#7836) üzenetére


No-kia
őstag

ilyenkorban én már nem várok el tőle ilyesmi nehéz feladatokat ;] :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7838) - = Zk = - válasza No-kia (#7829) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen. modern változatban, és semmiképp sem ugyanúgy, ahogyan azt már a történelemkönyvekből megszokhattuk ;]

(#7836) Varoz
látom ismersz már :C...

(#7837) No-kia
grrrr :((( :(((
nem aggódom, pár forintért bárki leengedi a sierra 5 gumiját :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7839) #19617792 válasza pckownz (#7835) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ez akkor nem játék, csak interaktív show, régen a játékok nem ebből álltak, hanem útkeresésből, "logikából" és sokkal jobban megfogják az embert. lehet, hogy felpörget, de közben erősen lejárt lemez, mert ugyanaz mind. RPG powa, az nem tud unalmas lenni! :C a mai konzolport fos FPSek mehetnek a bánatba, mert 0 újítás van bennük. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7840) Varoz válasza - = Zk = - (#7838) üzenetére


Varoz
őstag

Én? Ugyan. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7841) pckownz válasza #19617792 (#7839) üzenetére


pckownz
senior tag

RPG-t annyira nem szeressük. Túl sokoldalú, normálisan kidolgozott RPG-vel meg még nemigen találkoztam. HnS powa!
Én akkor is a régi Rainbow Six-eket sírom vissza. Rogue spear :C Nem ám vegas.... :W

(#7842) No-kia válasza #19617792 (#7839) üzenetére


No-kia
őstag

unalmasnak találod?menj ki kiabálj oda egy csapat "dakotának" hogy "any@tokat! aztán fuss...abban lesz útkeresés, izgalom, lehet még közelharc is... ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7843) Varoz válasza No-kia (#7842) üzenetére


Varoz
őstag

XDDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7844) #19617792 válasza pckownz (#7841) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát akkor Morrowind, Oblivion, az jól kidolgozott. ;) a régi Rainbow Sixek jók, nagyon is! :C

(#7842) No-kia: gyáááá! :C ütött! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7845) - = Zk = - válasza No-kia (#7842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tehülye, teeeeeee xDDDD :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7846) #19617792 válasza No-kia (#7842) üzenetére


#19617792
törölt tag

vajon miért dakota a dakota? ;] :DDD

(#7847) Varoz


Varoz
őstag

Zk ez tetszeni fog. :))

Igazi Magyaros
Ül a kocsmában egy Magyar egy Német egy Francia meg egy Perzsa. Azt mondja a Francia igyunk a szép francia nőkre. Ittak. Erre mondja a Perzsa igyunk a perzsa szőnyegre. Ittak. Megszólak a Német is igyunk a német dízelmozdonyra. Ittak. Erre megszólal a Magyar. IGYUNK A MAGYAR SZÉPFIÚKRA. AKIK A FRANCIA NŐKET ÚGY MEGB.SSZÁK A PERZSA SZŐNYEGEN HOGY FÜSTÖL MINT EGY JÓL BEVÁLT NÉMET DÍZELMOZDONY.
:C :D :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#7848) ittakary


ittakary
nagyúr

Over 2k szakmai hsz

(#7849) - = Zk = - válasza ittakary (#7848) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Gut! :C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7850) ittakary válasza - = Zk = - (#7849) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hallod ennek örömére Chrome olyat kresselt, hogy Feladatkezelő se tudta bezárni (!!) wtf...

Ma villamoson elmélkedtem, és nem tudom mennyire néztek hülyének, hogy megfordul ilyesmi a fejemben, de mit szólnátok valamikor egy sörhöz IRL? :)
ZK umszkis volt szóval nem lakhat a világ másik felén, Nokia szokott néha Pestre járni, többiekről semmit nem tudok így fejből. Na? Nem sürget senki, ráérünk, le is lehet szavazni. Vélemények?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.