Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) koshmar válasza - = Zk = - (#6150) üzenetére


koshmar
őstag

Szerintem 'monnyad', hátha tudja valaki.

A Jó estét lemaradt az elejéről...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6152) - = Zk = - válasza koshmar (#6151) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már meg van, FACE-en.
autós témát meg ne mdobok IT-s SZAKMAI ( ;] ) topikba.. lehurrogják a búrámat :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6153) Varoz válasza - = Zk = - (#6152) üzenetére


Varoz
őstag

Írjad csak, majd elküldjük a sunyiba a hurrogókat. Nem kellenek ide baglyok. ;]
Amúgy is érdekel, szóval lökjed csak. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6154) koshmar válasza - = Zk = - (#6152) üzenetére


koshmar
őstag

Mi nem hurrogunk le, az biztos.:)

Én meg a szakmai topikokkal vagyok így.

Ja, amúgy fél év után rájöttem, honnan (melyik meséből) van az avatarod. :D
Ed, Edd és Eddy.
Sosem kerestem utána, de mindig foglalkoztatott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6155) westcoastog válasza Varoz (#6149) üzenetére


westcoastog
veterán

Daszíp szekér :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6156) Varoz válasza westcoastog (#6155) üzenetére


Varoz
őstag

Ugye? :C :C :C

A videót nézted róla? Vagy csak Zk jutott el odáig?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6157) koshmar válasza Varoz (#6156) üzenetére


koshmar
őstag

A hangjától mindig bekönnyezek. :)) ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#6158) westcoastog válasza Varoz (#6156) üzenetére


westcoastog
veterán

Meglesem. :C
Csak meg kell keresni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6159) ittakary válasza westcoastog (#6155) üzenetére


ittakary
nagyúr

+1 :)

Nem semmi taliga... :)

(#6160) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

használt autó "újra" forgalombahelyezése érdekelt volna.
neten olvastam ezt azt, de kissé kínai... még.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6161) Varoz válasza - = Zk = - (#6160) üzenetére


Varoz
őstag

Á. Szerintem Tomee akkor tud válaszolni. :D
Tesóm most a labancoktól vett egy Volvo V40-et. :D
Kapott szép új rendszámot. LY..., legalább tudom hol tartunk az abc-ben. :DDD
De ha valamire nem kapsz választ, kérdezz nyugodtan. Megkérdrzem tesómat, úgy is benne van, így az 5. autó csere után. Ja és ez mind idén volt. :DDD
Mindig vett valami motor hibás autót olcsón, megcsinálta és eladta jó pénzért. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6162) - = Zk = - válasza Varoz (#6161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már válaszolt, de lófact nem értem vele. pont, mint a srác jelenlétével ebben az univerzumban ;]
LY..-nél tartunk?..huhh :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6163) No-kia válasza - = Zk = - (#6162) üzenetére


No-kia
őstag

:DDD :DDD :DDD

huh gyerekek, az iphone 4 elég jó árban van a t-mobile oldalán már, sőt a 3GS is 10K+ havi 2,5K ért elhozható 5K-s előfizuval :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6164) #19617792 válasza No-kia (#6163) üzenetére


#19617792
törölt tag

naja, ideje kidobni az Androidot, Symbiant. :C :DDD az i4 elég durva cucc, de a 3GS valahogy jobban tetszik (kényelmes az ívelt hátlap) és már kezd alakulni az ára szépen.

[ Szerkesztve ]

(#6165) WesTM válasza #19617792 (#6164) üzenetére


WesTM
senior tag

Jézus isten, te meg az iphone? :Y WTF????

Nem voltam itt már én sem tudom mióta, de ez nekem új... :D

Am Távesz srácok! :)

(#6166) #19617792 válasza WesTM (#6165) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindegy mi, csak ne Android, mert a hajam tépem tőle. :DDD

amúgy ekkor voltál itt legutoljára. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6167) No-kia válasza WesTM (#6165) üzenetére


No-kia
őstag

ezt még énsem tudom megszokni, hogy earl meg apple :D

Earl: hol van a TPTrészletes leírása nem találom a topikban? unatkozom felraknám a cmod 7 et :DD de gen 1 vagyok

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6168) #19617792 válasza No-kia (#6167) üzenetére


#19617792
törölt tag

nana, azért tudom még szidni az Applet, bőven. ;] a múltkori iTunes-os eset jó példa. ;]

gen2-höz inkább használd a T-Mobile-os 2.2 frissítést (exe-s flasher és körültekintően kell vele bánni), a TPT-s gen2 csomag félvér készüléket csinál, ami működik, de nem sok előnye van (annyi, hogy felmennek a gen2-es ROM-ok, de a teljes firmware frissítés hoz még néhány dolgot, kis akkuidő javulás, hálózatvétel javul picit, esetleg még a hangerő is nő egy picit). utána esetleg lehet TPT-zni a már gen2-es készüléket, külön módszerrel, hogy partíciókat méretezz. most tettem én is az imént.

[ Szerkesztve ]

(#6169) No-kia válasza #19617792 (#6168) üzenetére


No-kia
őstag

de a 2.2 márolyan unalmas.. de ha hülyeség a tptzés akkor inkább hagyom még mindig az rls 5-öt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6170) #19617792 válasza No-kia (#6169) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem hülyeség, csak nem sok értelme van TPT-vel gen2-esíteni. a hivatalos T-Mobile-os frissítéssel megcsinálod (laptopról csináld, de azért ne legyen a lapos teleszemetelve vírussal. ;]), utána jó lesz. a CM7 már 2.3.7-nél jár. ;]

(#6171) #19617792 válasza #19617792 (#6170) üzenetére


#19617792
törölt tag

CM7-nek a 228-as nightly-jára leszek kíváncsi, mert abban már valszeg megoldják kernel szinten a LED-es értesítést alvó telefonnál. na az hasznos dolog lenne, bár ezt már asszem tartalmazza a KANG-féle CM7 n220plus...

mert amúgy kapott új kernelt a CM7, 2.6.35.7-est, ami a ZTE Skate forrásból lett építve, elég jól sikerült, stabil, és még a WiFit is tartja alvó állapotban, ráadásul úgy, hogy közben a telefon kb. semmit se merül.

[ Szerkesztve ]

(#6172) No-kia válasza #19617792 (#6170) üzenetére


No-kia
őstag

most kicsit megzavarodtam, ha megcsinálom a tmobilos dolgot az csak a egy sima gyári romot tesz fel, igaz? tehát nem lehet cm7 em , tpt nélkül, nem? :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6173) #19617792 válasza No-kia (#6172) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez a gyári T-Mobile-os frissítés, ez átírja a firmwaret és egy alap 2.2-t rak fel, ahhoz, hogy utána legyen CM7, ahhoz rootolni kell a telefont (z4root_blade és temp root), aztán RecoveryManagerrel fel kell tenned egy recoveryt (CWM 4.0.1.5, másold fel SD karira az imaget), utána újraindítod recoverybe a telefont (power + hangerő le) és mehet fel a CM7. ja igen, a CM7-hez le kell töltened a gapps csomagot, mert alapból nem tartalmaz Marketet (mivel a CM7 elkészül olyan készülékekre is, ahol hivatalosan nem lehet Market, mert nem üti meg annak követelményeit), ezt úgy teszed fel, mintha ROM-ot tennél fel, vagy közvetlenül beledobhatod a ROM zipjébe.

instrukció a frissítéshez: ez a telepítő nem fog a készülékeddel szóba állni, ha nem a gyári FTM recoveryt találja a telefonon. ezt letöltöd, kiszeded belőle a megfelelő stock recoveryt (esetedben a gen1-es), annak telepítő zipjét feltolod telóra és ahogy egy ROM-ot tennél fel úgy teszed fel ezt is, utána telefon kikapcs, recoverybe indít, FTM felirat jelenik meg, ekkor indítható a T-Mobile-os frissítés.

mindenképpen egy laptopról csináld (vírusírtót nem fontos, de kikapcsolhatod addig) és figyelmesen. a többit a Blade topikban elmondják.

[ Szerkesztve ]

(#6174) No-kia válasza #19617792 (#6173) üzenetére


No-kia
őstag

jah hogy ez ilyen "egyszerű"? király. cm7 ről vélemény? rls 5 höz képest gyorsaság milyen?

már 2 lapotopon is van, lehet megválok az asztalitól(fősulis HP 630) szóval ez adott, csak még is érdekel miért :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6175) #19617792 válasza No-kia (#6174) üzenetére


#19617792
törölt tag

a CM7 most már kellően stabil (nekem egy kéthetes uptime alatt nem tudom miért dobott egy rebootot, de ez ma már fehér holló jelenség, kb. szökőévente 1x fordul elő), hívás/töltés/GPS/stb. közben stabil, a proxy sensor működik (a gyári ROM-nál néha nem megy. :DDD), gyors, 2.2-höz képest érezhetően, témákat is sokkal egyszerűbb feltenni (Marketből, vagy akárhonnan letöltöd, feltelepíted az apk-t, majd Theme Chooserben kiválasztod), amik még az ikonokat is módosítják.

ja és a frissítés előtt érdemes feltolni a drivert is a telóhoz: ZTE_Handset_USB_DriverV5.2066.1.8

a fölös laptopra tolj fel egy Win7-et, üreset, aztán azzal csináld. :DDD

mindent megtalálsz itt a frissítésről, mielőtt nekiesel, alaposan olvasd el ezt.

[ Szerkesztve ]

(#6176) #19617792 válasza #19617792 (#6175) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ha parázol, akkor told fel az FTM recoveryt, meg a gyári 2.1-et és vidd be T-Mobilehoz, megcsinálják. csak gyári állapotú telefonnal foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#6177) No-kia válasza #19617792 (#6176) üzenetére


No-kia
őstag

én aztán nem parázok :D sima ügy

arrra nem telepíthetek elméletileg semmit, mert havonta ellenőrzik :D de jó is az mert azon van millió eredeti program :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6178) #19617792 válasza No-kia (#6177) üzenetére


#19617792
törölt tag

csak ha valamit elnézel, elrontasz, bármi, akkor a Blade-ből téglát lehet csinálni. :DDD

nekem is van millió eredeti MS progim. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6179) No-kia válasza #19617792 (#6178) üzenetére


No-kia
őstag

azt mond meg hogy tuom lementenia telóból a jegyzeteket? van egy csomó és fontosak lennének :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6180) #19617792 válasza No-kia (#6179) üzenetére


#19617792
törölt tag

Titanium Backuppal, vagy kézileg a
/data/data/zte.com.cn.notepad/databeses mappában lévő note_pad.db fájl. a ZTE-s notepad appot a CM7-be külön kell berakni (gyári Froyos app megy CM7-en). az előbb leírt fájlt azonban kézzel is tudod szerkeszteni.

[ Szerkesztve ]

(#6181) No-kia válasza #19617792 (#6180) üzenetére


No-kia
őstag

köszi ez meglett közben.

nah neki kezdek :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6182) No-kia válasza No-kia (#6181) üzenetére


No-kia
őstag

nah megvolt a success felirat lehúztam , hanglebekapcs, de még mindig az ftm felirat jelenik meg..

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6183) #19617792 válasza No-kia (#6182) üzenetére


#19617792
törölt tag

nembaj, végigment ez a lényeg. telefont normálisan indítod, betölt az Android, utána korábbi hsz-ben linkelt progikkal rootolod, felteszed a recoveryt és mehet a CM7. gen2 recovery itt

(#6184) No-kia válasza #19617792 (#6183) üzenetére


No-kia
őstag

jah igen, elfelejtettem h ezzel felment a gyári rom is... :B gen 2 recovery minek? elég ha felteszem a cw 4 est nem?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6185) #19617792 válasza No-kia (#6184) üzenetére


#19617792
törölt tag

pont a cwm4 a recovery, csak mivel gen2-esítve lett a telefon, ezért gen2 firmwarehez való cwm4 kell, amit linkeltem is.

viszont a művelet után a korábbi ROM-ok mentéseit el lehet felejteni, nem fognak működni.

[ Szerkesztve ]

(#6186) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

earl és az apple? hehe. nah ez a legalja szerintem :DDD :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6187) No-kia válasza #19617792 (#6185) üzenetére


No-kia
őstag

sose használtam a rom mentést :DDD ez nem gond, király fentvan a cm7 , and it works.

kösz a helpet

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6188) #19617792 válasza - = Zk = - (#6186) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha minőségre vágyok, akkor az Apple bekerül a perifériás látásomba. ;] de tudom miért ekézni, szóval nem lávolom az Applet. ;] és mert szerintem ehhez képest az Android kb. minden formában rossz vicc. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6189) - = Zk = - válasza #19617792 (#6188) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aha. értem, persze. nekem nem kell megmagyaráznod :DDD
azelőtt az android volt a minden, mostmeg nem. ajha :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6190) #19617792 válasza - = Zk = - (#6189) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy hevenyészett Linux kernel és egy Java VM, áááá. :DDD tapasztalatból megutáltam az Androidot. :DDD ehhez képest bármi más (iOS, WP7, a bada meg MeeGo futottak még kategória ;]) csak jobb lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6191) - = Zk = - válasza #19617792 (#6190) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tényleg nem érzed kicsit szánalmasnak a szituációt? :C...
szidjuk, majd megszeressük :C... nekem az lenne :DDD
lehet magyarázni, meg minden.... :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6192) F34R válasza #19617792 (#6190) üzenetére


F34R
nagyúr

a java tényleg tetű de nem a linux kernel tehet róla , wp7 aranyos jószág lehet még ;]

(#6193) #19617792 válasza - = Zk = - (#6191) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem nyolc.

szidjuk, majd megszeressük

like és dislike párhuzamosan, ennyi a titok. avagy kinyílik a csipa. :C

(#6192) F34R: na igen, önmagában a Linux kernel hasítana, de ez a fosszar Javas Dalvik VM büdös tetű, csak az ICS-re(Android 4.0 !!!) sikerült megoldani a GPU-s gyorsítást, ami azért elég szánalmas (azért mert már a legelső, hardveresen elég csoffadt iPhone is képes volt nem akadni, pedig anno egy ARMv6-os CPU volt benne 412MHz-en, meg valami kis GPU), eddig kb. mindent a CPU számolt, a GPU meg csak viccnek volt a telókban. és biztos, hogy nem minden teló frissíthető ICS-re, az más kérdés, hogy a Cyanogenmod Team a CM9-cel ICS-t hozhat össze telókra, csak hogy milyen lesz a végeredmény, arra lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#6194) westcoastog


westcoastog
veterán

Nem volt egy nagy szám, viszont voltak jó csajok. :D
Meg egyszerre ennyi apple gépet életemben nem láttam. :D

(#6195) F34R válasza #19617792 (#6193) üzenetére


F34R
nagyúr

igen :)

linuxal most szopok mert nem tudok már egy hete zenét hallgatni, be kellene lőni az mpd-t de nem megy valamiért. :S

más : lenyugdíjaztam a hotmail-t helyette most yahoo és googlemail megy előző tele volt mindig szaros spammal pedig nem is volt nyilvánosan kirakva sehova a címem

(#6196) #19617792 válasza F34R (#6192) üzenetére


#19617792
törölt tag

a WP7-nél megjelent a Tangoról hír, ahol a HVGA kijelzők lesznek támogatva és remélhetőleg a hardver nem butul tovább (CPU, RAM, stb), mert különben a WP7 is széttöredezne, mint az Android, ami aztán nem tenne jót az optimalizáltságnak. jelenleg ezzel üt nagyot a WP7, hogy iOS szintű vagy még jobb... a Metro UI-ról nem is beszélve, az még egy királyságos dolog. :C a WP7 Apollo az jó ilyen szempontból, mert az alap hardverkövetelmény mellé támogatottá teszi a kétmagos SoC-okat (jelenleg csak 1 mag, 1-1.5 GHz-ig), amitől csak jobb lesz és a jelenlegi WP7-es telók ebből nem éreznek hátrányt, nem fognak lassulni, maximum egy-két jövőbeni játék nem megy majd rajtuk, ha az kétmagos SoC-ot igényel.

[ Szerkesztve ]

(#6197) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

őőő, egy PS emulátor progihoz mekkora kell hogy legyen a proci frekije? mert anno a 4magoson akadozva ment a játék. asszem azt 3GHz-en néztem. nah, az X6-os 3,7-en ketyeg...hmm..?:U

(#6198) EarL 007
én répa, elfelejtettem, melyik progit is használtam anno :W...
megnézném szívesen most perpill. pedig szedtem le egy valaggal mindent hozzá :W...
másnem, behozom öcsém PS2-jét, és odab.szom a TV-re. gamepad van hozzá, szal.....cask a TV-t kéne cserélni, mert megbolondult csórikám :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6198) #19617792 válasza - = Zk = - (#6197) üzenetére


#19617792
törölt tag

az attól függ, hogy a PS emulátor skálázódik-e több szálra. ha igen, akkor a 6 mag tán csak elég neki. ha nem, akkor húzd, ameddig a proci bírja. egy emu felzabálja a CPU-t.

(#6199) pckownz válasza - = Zk = - (#6197) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem Wii emu akadt C2D alatt, de PS2 emu nagyon faxán ment C2D és Athlon II x4 alatt is...

(#6200) #19617792 válasza - = Zk = - (#6197) üzenetére


#19617792
törölt tag

PS2-n, PS3-n a Gran Turismo sorozatért ölni tudnék. :C miért nincs ilyen minőségi arcade autós game PC-re is, GRID-en kívül? :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.