Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) koshmar válasza pckownz (#14948) üzenetére


koshmar
őstag

Imádom, amikor 600 hsz.-en keresztül processzorokról, videokártyákról és merevlemezekről van szó.
Ehhez szóljon hozzá egy klasszikus autó-rajongó. :DDD

;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14952) #19617792 válasza koshmar (#14951) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez a PROHARDVER, nem a totalcar. ;]

(#14953) koshmar válasza #19617792 (#14952) üzenetére


koshmar
őstag

Ez a Prohardver LOKÁL részének egyik topikja, ahol semmi sem OFF. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14954) Varoz válasza #19617792 (#14952) üzenetére


Varoz
őstag

A Totalcar-t (nagy betűvel kell írni ;) ), hagyjuk, ott túl sok az okos. Pont mint itt is a szakmai részen. :U

pck
Nem én. Arra ott az Agroinform.com. :D :C
Bár ott valamennyiőtök elvérezne. ;]
Maximum Zk tudna beleszólni. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14955) pckownz válasza koshmar (#14953) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen.
proHARDVER LOKÁL. IT, csak kötöttségek nélkül :P
(bár Varoz tuti belefog kötni, hogy méne traktor hardver :DDD )

(#14956) #19617792 válasza Varoz (#14954) üzenetére


#19617792
törölt tag

szarom én le, hogy milyen betűvel írják? ;]

"hagyjuk, ott túl sok az okos. Pont mint itt is a szakmai részen. "

akkor irány trollkodni. ;] egyébként meg lehet, hogy egy-két "okos" jobban ért hozzá. ;) ja, amúgy mégjobb megoldás: külföldi fórum, ott általában magasabb a színvonal.

(#14955) pckownz: proHARDVER, MOBILarena, ITcafe, GAMEpod, ez mind szakmai, IT, mobilinfo, stb. semmi közösségi mert nem kell az. :DDD logoutra meg ritkán kerül ki értelmes téma, mint pl. valami progolós, Linux buherálós, moddolós, elektronikás bármi...
a különböző szegényes laptesztek, VGA-tesztek, meg a többi selejt kategória, azon kívül, hogy tol néhány képet a lapról, meg a BIOS-ról, meg miegyéb, gyakorlatilag csak arra jó, hogy megmutassa hogy ilyenem is van. ha pl. egy "all-in-one" leírás egy D-osztályú erősítőről kikerülne, az már fincsi lenne.
vagy mondjuk egy LED-panel építése és szoftver megírása hozzá, az is. vagy PWM venti vezérlő, USB-ről progolva, saját szofttal, szintén jó téma. vagy egy jó nagy részletes bemutatót szívesen olvasnék a virtualizációról, esetleg multi-threaded programozásról, egy amolyan how-to, technikai háttérrel... vagy ha nem IT, akkor keményen tudományos, asztrofizika, matematika, stb. szintén érdekes lenne.

[ Szerkesztve ]

(#14957) koshmar válasza #19617792 (#14956) üzenetére


koshmar
őstag

"ja, amúgy mégjobb megoldás: külföldi fórum, ott általában magasabb a színvonal."

Egyetértek!

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14958) F34R válasza pckownz (#14955) üzenetére


F34R
nagyúr

FUUCCCKKKTOORR :DDD

(#14956) EarL 007

van azért jó logout is .

[ Szerkesztve ]

(#14959) Varoz válasza #19617792 (#14956) üzenetére


Varoz
őstag

egyébként meg lehet, hogy egy-két "okos" jobban ért hozzá.
Pff, ne röhögtess. :DDD

vagy ha nem IT, akkor keményen tudományos, asztrofizika, matematika, stb. szintén érdekes lenne.
Vagy egy kis agrártudomány az is érdekes lenne és elég egyedi is lenne itt. :D :DDD

F34R
NAAAA :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14960) #19617792 válasza F34R (#14958) üzenetére


#19617792
törölt tag

mi a bajod a faktoriálissal? :DDD

(#14959) Varoz: lol.

de nem agrár, hanem aminek kicsi köze van az IT-hez! ;]

[ Szerkesztve ]

(#14961) Varoz válasza #19617792 (#14960) üzenetére


Varoz
őstag

Mer aztán az asztrofizikának olyan k.rvasok köze van az IT-hez. :DDD

#14962
Mivan? Újfent te lettél Kalandor? ;]

egyébként akkor az űr felfedézésére szolgáló műholdak megtervezése mi, ha nem egy kicsi IT? :P
Mér? A traktorban a fedélzeti számítógép nem IT? Vagy a műholdas sorkövetés stb.? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14962) #19617792 válasza Varoz (#14961) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindegy, csak engem érdekeljen. ;] egyébként akkor az űr felfedézésére szolgáló műholdak megtervezése mi, ha nem egy kicsi IT? :P

[ Szerkesztve ]

(#14963) #19617792 válasza Varoz (#14961) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kalandor? :DDD

"fedélzeti számítógép nem IT? Vagy a műholdas sorkövetés stb.?"

és láthatod, hogy az IT a MINDEN! ;]

(#14964) Varoz válasza #19617792 (#14963) üzenetére


Varoz
őstag

Ő dönti el mi kerülhet címlapra. :D

Fúj, de elvetemült vagy. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14965) westcoastog válasza #19617792 (#14963) üzenetére


westcoastog
veterán

A p!na minden. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14966) #19617792 válasza Varoz (#14964) üzenetére


#19617792
törölt tag

elvetemült kocka! :DDD mondjuk ha én volnék Kalandor, akkor nem feltétlen a téma miatt, de kb. felére esne a kikerülő írások száma.

(#14965) westcoastog: két betűt elveszünk belőle, maradék kettőt kicseréljük, akkor valóban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14967) F34R


F34R
nagyúr

Egy trakis címlapos írásért banán jár :DDD

Earl Eladtad már az am3-as lapod ?

[ Szerkesztve ]

(#14968) #19617792 válasza F34R (#14967) üzenetére


#19617792
törölt tag

am2+, amúgy igen, mert a srác utalt, de a zseton még nem jött meg (péntek délután utalt)...

[ Szerkesztve ]

(#14969) Varoz válasza F34R (#14967) üzenetére


Varoz
őstag

Eskü, rittyentek valami szántós bejegyzést, külön EarL-nek. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14970) F34R válasza Varoz (#14969) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD wohhaahhaa :C legalább 10 oldal hagy olvasson a nép.

(#14971) #19617792 válasza F34R (#14970) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja, oldalanként 10 betű. ;]

(#14972) F34R válasza #19617792 (#14971) üzenetére


F34R
nagyúr

mit gondoltál, a többi szántóföld :DDD

(#14973) Varoz válasza F34R (#14972) üzenetére


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14974) Varoz


Varoz
őstag

Hogy pattog a ruszki. :C

F34R
Brocken. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14975) F34R


F34R
nagyúr

Akkor Earl-nek egy kis gondolkodnivaló

Procinak ezek közül ár/teljesítmény melyik lenne a legjobb.

Cooler Master Hyper TX3
Cooler Master Hyper 212 Plus
Arctic Cooling Freezer 13 Pro
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev. 2
Cooler Master Hyper TX3 Evo
Arctic Cooling Freezer 13
Xigmatek Loki SD963
Xigmatek Gaia SD1283
Akasa Venom
Arctic Cooling Freezer 7 Pro
Xilence XilentBlade Lite
EKL Alpenföhn Sella
GELID Solutions Tranquillo
ThermalTake Contac 21 (CLP0600)
Xigmatek CAC-D9HH2-U01
Corsair Air Series A50
EKL Alpenföhn Civetta
Xigmatek Balder SD-1283

Nagyjából 5-10k vannak belőve az árak . Szempont halk/cserélhető venti nagy légszálítás.

VGA-nál kicsit kevesebb van ;]

Arctic Cooling Accelero L2 Pro
EKL Alpenföhn Klara

(#14976) #19617792 válasza F34R (#14975) üzenetére


#19617792
törölt tag

Xigmatek Gaia SD1283
EKL Alpenföhn Sella
GELID Solutions Tranquillo
Corsair Air Series A50
EKL Alpenföhn Civetta

TT-ket, Xilencet, CM-et felejtsd, mert azokhoz kell még plusz venti is a gyári helyett.

a Gelid és Corsair az AMD-nél a VGA-ról szippantja a levegőt, ami csak alsótápos háznál jó. amúgy EKL Alpenföhn Brocken, ha találsz 'baszott occsón.

VGA-nál: EKL Alpenföhn Klara

[ Szerkesztve ]

(#14977) F34R válasza #19617792 (#14976) üzenetére


F34R
nagyúr

a fasz se tudta , lehet hogy szerválok egy alsó tápos házat de csak akkor ha a dugi pénzemhez szerválok még a lim-lomokból .

TT-ket, Xilencet, CM-et felejtsd, mert azokhoz kell még plusz venti is a gyári helyett.

és az Artic-hoz ? ;]

lool pedig az Akasa-nakj jó a légszálítása :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14978) Varoz válasza F34R (#14977) üzenetére


Varoz
őstag

Arra mindegy mennyi ventit raksz, kevés.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14979) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na mi a helyzet errefelé?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14980) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#14979) üzenetére


F34R
nagyúr

sok a traktor meg a levegőtől dús processzorhűtő :P

(#14981) Varoz válasza F34R (#14980) üzenetére


Varoz
őstag

Traktorból sosem elég. :C :C :C
Az Agroszásznál szívesen dolgoznék. :))
Remélem 0:50 környékén mindenki felfedezte a Milka csokit. :C

westcoasstog
Szerintem samu és én elhatárolódok. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14982) westcoastog


westcoastog
veterán

Black dragon árul samu monitorokat, találtam egy ilyet:
Samsung S22A300B----------------28.956Ft
Szerintetek?

(#14983) ittakary
ki fog folyni? Most is 21.5-ön vagyok fullhd-n.

Nézegetek ilyeneket, használt dell-es faszi nem írt még, meg ahogy nézem egy prémium használt dell is drága. Monitoromra haverom tuti vevő lenne. Na most vagy eladom neki és és leszek egy darabig kölcsönmonitoron hogy gyűjtsek egy jóra, vagy kiszoroskodok egy olcsót.

[ Szerkesztve ]

(#14983) ittakary válasza westcoastog (#14982) üzenetére


ittakary
nagyúr

22"os fullHD felbontás. Szemed ki fog folyni, de te tudod.

(#14984) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14985) - = Zk = - válasza zoltanz (#14984) üzenetére


- = Zk = -
félisten

finooooom! :))

csak már megint szőke! :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14986) F34R válasza westcoastog (#14982) üzenetére


F34R
nagyúr

de ez még mindig tn.

te döntésed sztem addig használd a monitorod ameddig tudod , közben gyűjtögess és vegyél egy jót!

#14983) ittakary

én is azon vagyok.

(#14984) zoltanz

oh yeah :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14987) westcoastog válasza F34R (#14986) üzenetére


westcoastog
veterán

Vagy akkor azt tehetem hogy havernak megmondom hogy tegye félre a pénzét ő is, ezt a monitort nem adom el egy darabig, hanem én is gyűjtök közben. Jó, lehet ez leszen a megoldás.

(#14984) zoltanz
nagyonszíp. :C

[ Szerkesztve ]

(#14988) Varoz válasza zoltanz (#14984) üzenetére


Varoz
őstag

Jelen. \o/
:C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14989) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szép darab.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14990) F34R válasza westcoastog (#14987) üzenetére


F34R
nagyúr

nem tudom mennyire igényled az ips-panelt , ha csak annyi a vágyad hogy egy normális monitor legyen a mostani helyett és nem vagy nagyravágyó akkor akár az a samu is jó lehet amit előbb linkeltél. Mindenképpen kell egy kis összeget gyűjtened.

mod ahgogy látom ez is oylan szegényes mint az enyém csatlakozóilag. se hdmi se dvi :(

[ Szerkesztve ]

(#14991) Varoz


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14992) F34R válasza Varoz (#14991) üzenetére


F34R
nagyúr

bevehetik :DDD

(#14993) Varoz válasza F34R (#14992) üzenetére


Varoz
őstag

Enyém a sötét hajú. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14994) westcoastog válasza F34R (#14990) üzenetére


westcoastog
veterán

Dvi van rajta. :)
Nem láttam még ips panelt, de ha a tn-ből indulok ki csak jobb lehet, na meg a tn-nél vagy nemlétezik fekete szín, vagy az én monitorom tényleg annyira szar hogy egy teljes elvileg fekete kép kékes szürke és világos. 20-as fényerőn nyomom 50-es kontraszttal.
Szóval ha lehet jobb volna egy ips, de szerintem inkább gyűjtök egy kicsit még.
Amit linkeltem samut máshol 40-ezerért van, black dragonnál 28.

(#14991) Varoz
adnék nekik olyat, felkelni az ágyból nem lenne erejük, nem hogy szemtelenkedni. ;]

(#14995) Varoz
fakó? what it means fakó? :D
Meg szerintem ez nem bontható le gyártóra. Ha látnád a feketémet sírva szaladnál hazáig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14995) Varoz válasza westcoastog (#14994) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem venném meg a helyedben. Egy normál BenQ-hoz képest nagyon fakó a képe a Samsungnak.
Bár a te BenQ-dhoz képest megváltás lenne ez is tény. :DDD

Például a fekete sokkal világosabb, sőt inkább szürke. Meg eleve nem élethűek a színek, nem tudom másképp leírni, mint, hogy fakó.

A múltkori képen láttam a feketédet. Szerencsére nem kellett messzire szaladnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14996) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#14994) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én sem szeretem különösebben a samsungot.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14997) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#14996) üzenetére


westcoastog
veterán

Akko' gyűjtögetek. :)

(#14998) Ł-IceRocK-Ł
hát jó, de már akkor tényleg inkább kaparok hozzá pénzt és keresek valami jobbat, ezt a monitor vásárlást már nem akarom elcseszni. Legközelebb akármit veszek a géphez jól körbejárom mit vegyek. :K

[ Szerkesztve ]

(#14998) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#14997) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem mondtam hogy ne vedd meg. Csak én nem szeretem. Vinyón kívül samsung cuccokért pénzt nem adnék. (max 830 as ssd)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14999) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14998) üzenetére


Varoz
őstag

Pedig pont a vinyóban a legrosszabb. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15000) F34R válasza Varoz (#14999) üzenetére


F34R
nagyúr

szar a faszt az amúgy is ssd volt amit írt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.