Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) westcoastog válasza FireKeeper (#15348) üzenetére


westcoastog
veterán

Ígyvan.

(#15352) koshmar válasza pckownz (#15350) üzenetére


koshmar
őstag

Anyám nagy rajongója a sorozatnak, de ő az Ashton-féle részekből még egyet sem látott. :DDD

Mikor történt ez az egész?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15353) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15348) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Láttam róla tecsőn videót, és nem igazán jött át.
Ha nincs magyarul akkor főleg nem fogok gémelni vele.
Az ilyenekhez azért jó ha tudja az ember hogy mi van.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15354) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#15353) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát mondhatni, úgy AC-zni, hogy az ember nem vágja a sztorit, nem olvassa el mellékszálak történelmi hátterét, kb olyan mint guminővel kotonban szexelni, vagy alkoholmentes sört inni..
sztori nélkül az AC félkarú óriás.

egyébként szinte tuti van hozzá magyarítás, de csak szöveges (bár az is elég szvsz).
a hangulat viszont megfizethetetlen. a 2, a Brotherhood, és főleg a Revelations végén konkrétan kirázott a hideg és tátott szájjal néztem az outro-t.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15355) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15354) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az ilyen RPG-knél sztem ez mind így van.

[link]

ez k.nagy :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15356) ittakary válasza FireKeeper (#15354) üzenetére


ittakary
nagyúr

Találó :D

(#15357) ittakary


ittakary
nagyúr

Azigen!

[ Szerkesztve ]

(#15358) FireKeeper válasza ittakary (#15357) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

BME-s karateedzésre szoktak néha beugrani TF-es csajok. pfff, hogy azok miket csinálnak, meg milyen testük van, eehhh...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15359) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15358) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

TF-es csajok? Tesi Fakt?
nálunk is volt pár jó dög...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15360) - = Zk = - válasza koshmar (#15334) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kirúgták? az fasza...
pedig de imádtam. nincs mese, lekell ránatni addig, míg bennevan... kiv vagyok, hogy oldották meg Sheen kiírását... hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15361) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na emberek, holnap randizom. szurkoljon mindenki :D

kicsit parázok mondjuk mert nekem kicsit olyan "túl szép, hogy igaz legyen" a sztori... társkeresőn találok egy csajt, aki gyönyörű, csinos, kedves, okos, és nem hajt el a picsába, emellett még SZINGLI IS? :F túl szép, hogy igaz legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15362) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15361) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hajrá! adj bele mindent! :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15363) Varoz válasza FireKeeper (#15361) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet, hogy farka van. :DDD :DDD :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15364) FireKeeper válasza Varoz (#15363) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem te jöttél ugyanezzel a dumával az ázsai csajok kapcsán? ez valami mániád? ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15365) Varoz válasza FireKeeper (#15364) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom miről beszélsz. :U :DDD

Amúgy őszintén remélem, hogy összejön. :R
De ha összejön akkor küldjél egyet nekem is, hátha kirángat a gödörből.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15366) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15363) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Most mért vagy ilyen? :D

Gödörből a csörlő fog majd kirángatni :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15367) FireKeeper válasza Varoz (#15365) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

majd keresek neked a barátnői között egy tökösebbet ;] bocsi, magas labda... :DD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15368) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15366) üzenetére


Varoz
őstag

Csak nehogy fejbeb.sszon. :DDD

FireKeeper
Jelenleg oszthatsz, nem vagyok letargiában. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15369) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15368) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor én emelek.

;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15370) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15369) üzenetére


Varoz
őstag

2-őt kérek.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15371) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ÁÁHHH éreztem, hogy túl szép hogy igaz legyen :W
most írt, hogy nagyon sok dolga van, úgyhogy megint el kell halasztani a dolgot :((( :O

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15372) Varoz válasza FireKeeper (#15371) üzenetére


Varoz
őstag

Nem akarok rémeket látni, de ismerős a helyzet. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15373) ittakary válasza FireKeeper (#15371) üzenetére


ittakary
nagyúr

Uh :(

(#15374) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15371) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem túl bíztató előjelek.

Varoz: kérjél nekem is :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15375) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

most ráadásul duplán beszoptam, mert munkahelyen direkt kiírtam magam a holnapi napról. most nem tudom, hogy legyen-e pofám bemenni dolgozni (kéne a pénz) vagy maradjak inkább albiban... oooh fuck, de nagyon rosszul jött ez ki most :(((

ittakary: jah ezt nem is mondtam, adalék: ma délelőtt nem mentem be dolgozni, mert a baszott szar telefonom nem ébresztett, ezért bekamuztam a főnöknek, hogy lebetegedtem, ezért nem mentem be. na most hogy festene, ha holnap megjelennék? :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15376) ittakary válasza FireKeeper (#15375) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én bemennék. Hidd el, nem akarok egész nap otthon járatni az agyadat.

(#15377) Varoz válasza ittakary (#15376) üzenetére


Varoz
őstag

Egyetértek. Meg lehet őrülni, én tudom.
Amikor nem válaszolt, reggelente mindig rosszul voltam, nem bírtam enni. A bizonytalanság valami nagyon rossz.
Mondjuk most, hogy biztosan ráb.sztam, így se lett sokkal jobb. :DDD De ez már más kérdés.

Az milyen, hgoy most beszélgettem egy régi, általános iskolás osztálytársnőmmel.(kint van angliában) Aki annó az első szerelmem volt. Most olyan dolgokat valltam be neki így utólag, hogy csak nézett. :DDD
Azt tudta, hogy szerelmes voltam belé, csak azt nem, hogy végig. Ehh. Mondjuk most már csak egy szép emlék. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15378) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15375) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Eltereli a figyelmet. Szerintem menjél.

A kínai szemfényvesztő: Eltere LÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15379) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15378) üzenetére


Varoz
őstag

Fú, ez nagyon tré. :DDD

FireKeeper
Miért? Mondd azt, hogy bezabáltál valamit és azért voltál rosszul, de már túl vagy rajta. Meg esik bárkivel. Múltkor így jártam. Nem volt friss a lecsókolbász amit vettünk. Én meg bevacsoráztam, másnap meg hányingerem volt meg f.stam. 3-nap meg semmi, mentem is dolgzoni.
Hidd el jobban jársz ha mész melózni, ha egy kicsit is olyan vagy mint én, elkezdesz agyalni és vége.

(#15380
A képhez: nem nem akarom tudni, hogy mi a megfejtés. :O :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15380) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15379) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Már megszokhattad volna :DDD

Egy kis rejtvényfejtés:

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15381) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

de közbe meg azt kommunikálja felém, hogy ő igenis szeretne találkozni, csak most nagyon sok dolga van... nem akarok pesszimistának tűnni, de ha tényleg komolyan gondolná ezt a dolgot, akkor nem feltétlenül a dolgai lennének az elsők... a másik meg: külföldre akar magának félévet szervezni, franciába... na az fasza... kimegy a picsába egy egész félévre... :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15382) Varoz válasza FireKeeper (#15381) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom hallod. :(
Én hitemet vesztettem. :(

Jártam már úgy, hogy így neten keresztül ismertem meg egy csajt. Mindig jót beszélgettünk, de amikor a találkozásról lett volna szó vagy nem is válaszol vagy valami mindig volt. Hát azóta se írtam neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15383) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#15380) üzenetére


ittakary
nagyúr

Soha nem találtam még ki egy ilyet se. De szerencsére Google képkereső már képen keresztül is keres :D

Pont olyan poén volt mint vártam: RETTENETESEN SZAR :D

(#15384) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15381) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Még semmi nincs köztetek, szóval ilyeneken még előre ne aggódj. Másfelől vehetné komolyabban, ha tényleg akar valamit. Ez igaz.

Varoz: MR2-Petőfi
azaz emer-2Petőfi :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15385) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15384) üzenetére


Varoz
őstag

Jézus Atya Úr Isten. Akkora Facepalmot nyomtam az előbb, hogy a kutya elkezdett vonyítani. :DDD

Amúgy bakker. Itt szenvedek, pedig össze se jött. Mi van ha összejön és úgy hagy el?
Az meg érdekes, hogy most például semmi letargia nincs rajtam, holott az előbb is rágondoltam. Érdekes. Máskor meg szinte meghasad a szívem. Hülye egy dolog ez a szerelem.

#15386
Én vevő vagyok az ilyen sz.rokra, sőt alkotni is szoktam. :D
De ez most beakasztott. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15386) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15385) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

:D

Nagyon jó hogy bejöttek ezek a meme-k szóviccek meg stb. Mindig is az ilyet bírtam :D
A haveri körömet fél perc alatt rottyra vágom ezekkel a szóviccekkel meg ilyen fasságokkal:D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15387) ittakary válasza Varoz (#15385) üzenetére


ittakary
nagyúr

Te is olyan vagy, mint én. Egy puhapöcs, aki már akkor vonyít, amikor még nem is fáj.

Mert hidd el, ez még most nem fáj... Ezek a visszautasítások csak szálkák egy durva szakításhoz képest. Na az durva lehet. El sem tudom képzelni, mi lesz velem az első ilyennél. Komolyan. Kicsit félek is magamtól őszintén szólva :)

(#15388) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na, hallgatok egy kis zenét, az mindig felvidít, az sose hagy cserben :K
de azért kösz srácok :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15389) Varoz válasza ittakary (#15387) üzenetére


Varoz
őstag

Puhapöcsnek nem mondanám magam. Csak túl nagy a szívem. minden téren. Talán ez is visz majd a sírba. Annyi embernek segíttetem már és cserébe mit kaptam? A nagy l.f.szt. :W
Én mindig csak adok, kapni is fogok vajon? Vagy csak a pofámra? :DDD

Lehet különben a másik baj, hogy r.hadtul szeretethiányom van. :B

De a múltkor amit írtál, te is hasonlókat éltél meg. Azért is írtam, hgoy üdv a világomban. Csak sz.rul reagáltam le amit te írtál utána. :DDD

IceRocK
:C

a Kossuth-téren is nagy a szíved? bocsi, magas volt :D
XDDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15390) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#15387) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ne magadtól féljél. Inkább a másiktól :D

FireKeeper: lesz ez még így se. fel a fejjel. ;)
Varoz: a Kossuth-téren is nagy a szíved? bocsi, magas volt :D

HEHE:D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15391) ittakary válasza Varoz (#15389) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sajnos én is valahogy így vagyok: ha valakire én odafigyelek, akkor teljes szívemből teszem, és ez valószínűleg megijeszti a lányokat, hogy ez túl sok, ők pedig még nem gondolják komolyan, ezért inkább a "CANCEL Process" gombra tenyerelnek rá...

Annyira szívesen lennék undorító emebr, aki kihasznál mindent és mindenkit. Csak tényleg nem tudom, hogyan kellene... :(

(#15392) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok Urak!

Látom szerelmi bánatból kijutott bőségesen.

Ha nagyon el vagytok kenődve, az előző topicban szűrjetek rá az én kommentjeimre, ott leírtam ezzel kapcsolatban pár gondolatot.

1 dolgot most is bizton mondok nektek. Nem éri meg! :R Horgásszatok kishalakra, majd egyszer benéz a "nagyhal". Ezzel csak a fiatalságotokat teszitek tönkre. :K Szép dolog a szerelem, de csak a maga idejében. Én már csak tudom... :)

(#15393) Varoz válasza WesTM (#15392) üzenetére


Varoz
őstag

Péterem. :R

FireKeeper
Reméltem is. :D

Én sem fogom. :N Csak szenvedek, ez van.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15394) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

jóvan', azért felkötni nem fogom magam mert most nem jött össze egy randi :K

nemjó ez az egyéjszakásdi szvsz. próbáltam ráhangolni magam, hogy milyen fun lehet, de aztán mindig arra jutottam, hogy nem kóser. nem tom miért, ne kérdezzétek :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15395) ittakary válasza WesTM (#15392) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tényleg jó újra olvasni téged :B :R

Ez lesz amúgy. Ezen a nyáron komolyan mondom az egyéjszakás témára megyek rá. Még fogalmam sincs, hogyan kellene, de megtanulom hogy kell, ha beletörik a [...] is.

(#15396) Varoz válasza ittakary (#15395) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet rajtam is segítene, ha nem a szerelmet keresném a lányokban, hanem csak a farkamat. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15397) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15394) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Így kell hozzááállni. Bár ülni is lehet.... :D

WesTM: há ' rég láttalak vazze' :D mi a hányás van? :R

Ittakary: az ilyen beállítottságú ember nem is nagyon fog tudni megváltozni. ez már így marad.

Am olyan szívesen adnék tanácsot, de hát én nem akarok okoskodni.

Csak hogy ON legyek : (na meg a szunyogok. Ok?- nen? nem baaaaaaaaaaaj )

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15398) Varoz


Varoz
őstag

Megnéztem tegnap a Barátság Extrákkal című filmet. (Nem, nem kaptam szívgörcsöt. :DDD )
Tetszett, jó film. :) :))

ittakary
Jó az. ;]

IceRocK
Még egy ilyen képet beraksz, megütlek. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15399) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#15397) üzenetére


ittakary
nagyúr

De. Kiedzem magam.

Gyakorolni kell, de megtanulom. Mert meg akarom. Mindig csak irigyeltem az olyan embereket, akik önfeledten tudnak csajozni akár józanul is, hát én is ilyen akarok lenni. Nagyon kíváncsi vagyok milyen egy csajozós szemmel a világ :):D

(#15400) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#15399) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sok sikert hozzá.

De hogy ON legyek :D (már megint azok a szemtelen legyek) amúgy azok vakok? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.