Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14201) F34R válasza geprombolo (#14200) üzenetére


F34R
nagyúr

én is lájkolnám ha jó áron kaphatóak lennének. tartóságot tekintve nagyon ott vannak , bár a mikorkapcsolójuk nem a legjobb.

(#14202) geprombolo válasza F34R (#14201) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lopni kell. ;] Na jó, azt mégsem! :( Van olcsó Logi egér is, csak az gagyibb, nem éppen gémer edisön. Én is az említett ősrégi drótos-scrollos-gurigással tolom, ha nem megy a gamé, akkor csalok és jónapot! Online nem tolom.
Mellékesen nem hiszem, hogy egy G5 sokkal drágább lenne, mint egy Razer Naga, ha már valaki hárdkór gémer. :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14203) F34R válasza geprombolo (#14202) üzenetére


F34R
nagyúr

g400 11k , az bőven elég hc-re is , vagy mx518 azmeg használtan jóval kevesebb.
én sem játszok már (pad + egér is kellene ami marhadrága ) van egy egerem azt le kellene karbonozni mert elbasztam a festést :DDD és kb az is örök darab nekem. a4tech 747 olyan mikorkapcsoló van benne mint a logi-ban. maga az érzékelő nem nagy durranás lézeres egér de egynek megteszi.

(#14204) geprombolo válasza F34R (#14203) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én beérném egy MX300-zal, ha lehetne valahol szerezni, de akinek van, az mind ragaszkodik hozzá :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14205) F34R válasza geprombolo (#14204) üzenetére


F34R
nagyúr

ebayről szerezhetsz bármikor. kérdés hogy megéri e neked. egyébként az is nemgyengén jó játékra.

(#14206) geprombolo válasza F34R (#14205) üzenetére


geprombolo
senior tag

Láttam valamikor egy tesztet, überelt mindent, ami újabb nála, még a G szériás Logikat is! :C Szupergyors.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14207) pckownz válasza F34R (#14203) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem 748k van, és meghalt a görgő alatti kapcsoló :(
Bár én 3évig aktívan MU/CoD/WoW/LoL-oztam, ez idő alatt Mouse 3 volt a Ventrilo gomb, szóval kapta az ívet rendesen.

(#14208) F34R válasza pckownz (#14207) üzenetére


F34R
nagyúr

3 éve egy iylen egérnél elég jó. ha kicseréled japán omronra akkor tovább húzza.
amit most vettem egeret nezetéshez sztem már kopik alatta. :D

(#14209) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Faszán el van dugulva a szennyvízcső, a föld meg le van fagyva. Mi a szart kéne csinálni :F

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14210) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#14209) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csákánnyal feltöröd a fagyott részt, a többit ásóval....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14211) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#14210) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kb fél órán át ütöttam csak a fagyott részt... ha kijött egy ásóhegyni föld. Ráadásul televan törmelékkel. kb 40 centiig van lefagyva.... rohadjon meg.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14212) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#14211) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor munkagép....

(#14213) Ł-IceRocK-Ł
Cimbora, minden megoldható. csak pénz kérdése... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14213) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#14212) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vasárnap 1 órakor? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14214) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#14213) üzenetére


F34R
nagyúr

vagy egy erős markos ember mint Earl007 :DDD

(#14215) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#14212) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nyíregyen ilyenkor nem lehet bérelni, ez 100%.

Fear: na persze :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14216) zolisx4 válasza Ł-IceRocK-Ł (#14209) üzenetére


zolisx4
őstag

Na fasza neked is??
Hát nálunk is elfagyott ,nagyon sokáig tartott még ki tudtam olvasztani .
Lehet hogy hasznos nekem így sikerült megoldanom a fagyást,mert először malac pörzsölővel próbáltam a melegíteni a földet hogy ki tudjam ásni ,ez felejtős semmire nem mész vele ,kiásni lehetetlen ,van vésőgépem 2 kezes kango nem lehetett felvésni a földet beleragadt ,jött az ötlet ,emésztő teteje felszed létra bele ,kerti csapot megnyitottam és egy hosszú slagot felnyomtam a lefolyó csőbe ameddig csak lehetett ,röpke 4 óra alatt a fagyott részt a víz kimosta .és hirtelen megindul kifelé a cucc,nekem így sikerült .
Jó tanács ha ez nálad kivitelezhető mikor furcsa hangok jönnek a csőböl nagyon gyorsan gyere ki vagy ne legyél a folyás irányába mert szarba leszel és ezt a szó szoros értelmében mondom , :DDD

Chuck Norris még segíthet ásni

- = Zk = -
Kézzel kiásni lehetetlen nem lehet :(

[ Szerkesztve ]

(#14217) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

no, eljött ez a pillanat is, leváltottam az Ati Tray Tools-t, ez az afterburner tényleg elég fasza. :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14218) Ł-IceRocK-Ł válasza zolisx4 (#14216) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hát nálunk úgy van, hogy a fordítóba akadt el. de hát fél métert csákányozni... tehát a wc felől a csőgörény esélytelen, mert éles a kanyar. most forró víz, plusz ilyen takarító cuccal próbálkozunkk, de elég szarul állunk.

de köszi a tanácsot!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14219) pckownz válasza FireKeeper (#14217) üzenetére


pckownz
senior tag

Fagyálló a földre, majd újra csákány? :D

(#14220) Varoz válasza pckownz (#14219) üzenetére


Varoz
őstag

és az arca tele lesz fagyállóval. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14221) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#14220) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Meg fagyott homokdarabokkal.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14222) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14221) üzenetére


Varoz
őstag

Nálunk a hidrofol van lefagyva. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14223) geprombolo válasza Varoz (#14222) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak nehogy szétfagyjon! :(( Ha beindul esetleg így jegesen, legalább lesz jégkockaadagolós hidegvízcsapod! :DDD

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14224) zolisx4 válasza Varoz (#14222) üzenetére


zolisx4
őstag

A hidrofor az a jobbik eset azt lehet melegíteni pörzsölővel .

pckownz
A fagyálló nem azért fagyálló mert felolvad tőle ami megfagyott :N soha nem olvad fel tőle .
A viz sem ha már megfagyott, vagyis nagyon ritkán és bizonyos helyzetben ,.

Ł-IceRocK-Ł
Nálad más a helyzet rosszabb mint nekem volt ,igazából a forróvíz lehet hatásos ha nem 1 méter hosszan van elfagyva ha hosszú a fagydugó akkor az sem használ ,csak ha folyamatosan mosatod és lassan elfogy a jég :K

(#14225) - = Zk = - válasza F34R (#14214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háhh :C...
láttad már amúgy személyesen? mert én igen.... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14226) F34R válasza - = Zk = - (#14225) üzenetére


F34R
nagyúr

nem még nem is igen fogom sztem,

(#14227) Varoz válasza zolisx4 (#14224) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, bár amíg ilyen minúsz 20-ak vannak, nincs értelme. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14228) westcoastog


westcoastog
veterán

haver valami 2600k.-s gépről kérdezget engem, meg melyik a jobb 6950 vagy gtx560, erre a windowst ki akarja spórolni a gépről, meg hogy utálja a 7-est xp-t nem e lehetne rátenni. LOLL

(#14229) Varoz válasza westcoastog (#14228) üzenetére


Varoz
őstag

A windows kispórolása teljesen jogos.
30k-t egy darab khm-ért, hát. :U
De az XP-ért akasztás jár. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14230) westcoastog válasza Varoz (#14229) üzenetére


westcoastog
veterán

Tulajdonkép miért lenne jogos? Nem értem a gondot, linuxot nem tehet rá mert azon nem lehet játszani, ha a windowst kihagyja az ember akkor mi van? Nézegeti a post képernyőt? Ez olyan ordenáré hülyeség, utálják a windowst de mindenki azt használja, végül is nem kell fizetni érte nem emberek írják. Ja mac osx is szar, persze, akkor mit tegyen az ember a gépére ha minden szar, de fizetni meg fáj érte?

[ Szerkesztve ]

(#14231) Varoz válasza westcoastog (#14230) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem fogok 38 ezret kifizetni egy sima Win 7 HP OEM-ért, már meg ne haragudj. Ami ráadásul kötve lesz a gépemhez.

Majd ha megkapom egy tizesért akkor meg is veszem.

#14232
Legolcsóbb helyen is 28.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14232) westcoastog válasza Varoz (#14231) üzenetére


westcoastog
veterán

(#14233) - = Zk = - válasza Varoz (#14229) üzenetére


- = Zk = -
félisten

30k-t egy darab khm-ért, hát.
háát, lehet benne vmi. :K

bár ahogy én látom:
30k és jogtiszta oprendszerem van. pár évig biztosan. Win8 nem az én estem. tehát amíg él, használom a Win7-et.

gondolom a Te gépeden is W7 fut. hogyhogy?:Y esetleg warez verzió?! hoppá! ha eredeti, akkor miért vetted? ... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14234) Varoz válasza - = Zk = - (#14233) üzenetére


Varoz
őstag

gondolom a Te gépeden is W7 fut. hogyhogy? :Y esetleg warez verzió?! hoppá! ha eredeti, akkor miért vetted? ... ;)
Erre nem válaszolok. ;] :DDD

Inkább az XZibit-el pózoló csajról mesélj. ;] ;)

westcoastog
Megnézheted a steam-memet. Most is 16 darab játék van fent a gépemen és mind egy szálig eredeti. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14235) westcoastog válasza - = Zk = - (#14233) üzenetére


westcoastog
veterán

Eredeti? Legtöbb embernek hol lenne eredeti, főleg azokat bírom akik több százezres gépet vesznek de még a kutyafaszát is lewarezolják. :U
Vagy érted lehet linuxot is használni aztán wine-on bohóckodni, ja nem a linux szar mert mókolni kell. :)

(#14234) Varoz
de érted, akkor egy legális operációs rendszerért miért büdös kifizetni az árát? Szar de használod, logikus.

[ Szerkesztve ]

(#14236) - = Zk = - válasza Varoz (#14234) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Erre nem válaszolok
akkor legalább ne trollkodj, pls! :U

Megnézheted a steam-memet. Most is 16 darab játék van fent a gépemen és mind egy szálig eredeti
és hány programod van eredetiben? :DDD

na az a csaj érdekes. nem tudom hogy fújta őt vele össze a szél. amúgymeg régi régi ismerősőm. még kis p.csa volt, mikor megismertem. cask akkor nem foglalkozhattam vele. ma meg már tűz und víz....

(#14235) westcoastog
és a vicc az, hoyg én a Win7-et részletre vettem a Saturn-ból. madárság, nem madárság, ez van. 1x kellett kifizetni csak... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14237) Varoz válasza - = Zk = - (#14236) üzenetére


Varoz
őstag

és hány programod van eredetiben? :DDD
Ingyenes progikat használok. :P
Egyedül a win-el tudsz megfogni. Azzal is csak gépen, mert laptopon eredeti van, ahhoz jár. :D

na az a csaj érdekes. nem tudom hogy fújta őt vele össze a szél. amúgymeg régi régi ismerősőm. még kis p.csa volt, mikor megismertem. cask akkor nem foglalkozhattam vele. ma meg már tűz und víz....
Irígylem, egyik kedvencem X. :))

westcoastog
Majd ha nem egy fél fizetésbe fog kerülni, esküszöm megveszem.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14238) - = Zk = - válasza Varoz (#14237) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Majd ha nem egy fél fizetésbe fog kerülni, esküszöm megveszem
érdekes, 4x annyi volt a fizum, mikor vettem, mégis részletre hoztam el :C ez a "drága az oprendszer" ez igen sanda kifogás, lássuk be :C pláne amilyen gépekkel rendelkeznek páran... :DDD

Azzal is csak gépen, mert laptopon eredeti van, ahhoz jár.
akkor tedd fel laptopról! :K

igen, fellehet. hamarosan megmutatom hogyan. (cikket írok belőle, és tesztelem) .de Earl bővebbet tudna erről mondani. á lá TATU-zás... :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14239) westcoastog válasza Varoz (#14237) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem kötelező az egy havi fizetés felét rögvest elbaszni rá, lehet gyűjtögetni is, és akkor a havi fizukból sem csapódik le sok. ;)

(#14240) geprombolo válasza westcoastog (#14239) üzenetére


geprombolo
senior tag

És van occóért is. 23 pénz.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14241) - = Zk = - válasza geprombolo (#14240) üzenetére


- = Zk = -
félisten

32bit? hááát. öcsém gépén is az van, de oda elég. máshova már nem igazán az az érzésem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14242) #19617792 válasza Varoz (#14231) üzenetére


#19617792
törölt tag

"30k-t egy darab khm-ért, hát."

miért is khm? ja, mert Winfos, meg M$... de érdekes, mégis azt használod. egy gépről nem jogos kihagyni az OS-t, ha használni akarja. a warez Win meg nem opció, ha ingyen akar OS-t, akkor Linux, BSD, FreeDOS. nem kell ecsetelnem ezek mennyire alkalmasak PC-s játékok futtatására.

"Ami ráadásul kötve lesz a gépemhez."

alaplaphoz, ami hányszor is lesz az cserélve? nem sokszor. ha cseréled akkor egy telefon az MS-nek és kapsz új kulcsot (nem érdekük átbaszni a usert, mert hosszabb távon kifizetődő. a kulcskérést meg jól kell előadni és megoldható). hol itt a gond?

"Megnézheted a steam-memet. Most is 16 darab játék van fent a gépemen és mind egy szálig eredeti."

aminek összértéke meghaladja egy W7 HP OEM licenc árát. hmm... Windowst is tudod a support végéig használni, a játék meg hamarabb "veszti el" a supportot.

(#14233) - = Zk = -: "bár ahogy én látom: 30k és jogtiszta oprendszerem van. pár évig biztosan."

igen, amihez kiváló support jár, minden frissítést megkapsz, igaz, HP esetén asszem csak 2015-ig.

"akkor tedd fel laptopról! :K

igen, fellehet. hamarosan megmutatom hogyan. (cikket írok belőle, és tesztelem) .de Earl bővebbet tudna erről mondani. á lá TATU-zás..."

nem tiszta mire gondolsz, de a laptopokhoz járó licenc az úgy viselkedik, mint az OEM, tehát laphoz kötött, de amúgy félig VLK-szerű licenc, mivel egy közös kulcs kerül minden Winre, ami már benne van az imageben.
az eredetiséget nem teljesen a tattoo folyamat betáplált serial, meg partnumber adatoktól függ (partnumbertől függően más nyelvű az OS, vagy verzió, pl. Home Premium helyett Starter és stb. a serial meg OS független dolog, ahogy a többi is), hanem eleve a BIOS-ban (illetve az újabb laposokban már EFI van) egy SLIC "digitális szignatúra" bele van építve, ami kijelöli a gyártót és hitelesíti a Windows példányt (mert certificate is van), a megfelelő gyártói kulccsal. SLP, SLIC.
egy vásárolt OEM licencet, ha egy laptopra húz fel, az a laptophoz kötődik majd. ugyanígy a laptop gyári licence is olyan, hogy csak és kizárólag azzal működik, hiszen ki kell olvasnia a BIOS-ból a szükséges stringeket a hitelesítéshez, ez egy standard consumer desktop alaplap esetén nincs, ezért nem fog sikerülni a dolog.
a különböző bootloaderes aktivátorok meg pont azt csinálják, hogy telepítenek egy GRLDR-t, (amit "elrejtenek") ami annyit tesz, hogy az OS betöltése előtt emulálja a BIOS-nak azt a részét, ami tartalmazza a gyártói sztringeket, és mivel ez az OS előtt tölt be, átadja az OS-nek ezeket, így az OS azt hiszi, hogy gyári gépen fut, ezért elfogadja azt a kulcsot.

(#14243) - = Zk = - válasza #19617792 (#14242) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. nah, ennek utánnajárok, mert a Flexnél volt nem egy kolegám akik ezt csípőből vágták. nekem meg lehet magyarázni...
nah, majd előkerítem őt/őket, hamarosan úgy is lesz flexes összeröffenés :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14244) #19617792 válasza - = Zk = - (#14243) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha arra gondolsz, hogy a noti gyári image-ét húzod fel az asztalira is, az ötlet nem rossz, de nem teljesen fog menni, mert hiányozni fog a BIOS-béli SLIC, SLP dolgok az aktiváláshoz. erre kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog rinyálni a Windows... vicces lenne, ha működne, mert az egy újabb rés lenne az aktivációs rendszerben. amit mondjuk meg lehet oldani, a BIOS visszafejtésével és módosításával, de a kőkemény gépi kódokat, meg assemblyt, stb-t nem egyszerű mókolni :DDD

nekem más elképzelésem volt laptopról feltelepítésről. :DDD de az picit bonyolultabb, hálózat, TFTP szerver, LAN-ról bootolás, meg stb.

[ Szerkesztve ]

(#14245) - = Zk = - válasza #19617792 (#14244) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is arra gondoltam. a laptopon levő "image"-t feltenni, hálózaton keresztül egy asztalira...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14246) #19617792 válasza geprombolo (#14240) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez nekem bűzlik, nem írja, hogy OEM, vagy dobozos-e a licenc, illetve Professional? az picit többet ér.

(#14247) F34R válasza - = Zk = - (#14243) üzenetére


F34R
nagyúr

él még a flextronics ? :DDD most valami váltás meló kellene ami jól fizet. ;]

(#14244) EarL 007

én próbáltam olyat, nem megy fel rendesen kiír egy hibaüzenetet. csak windows alól ment az meg mókolás volt :U

[ Szerkesztve ]

(#14248) - = Zk = - válasza F34R (#14247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

él az sztem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14249) geprombolo válasza #19617792 (#14244) üzenetére


geprombolo
senior tag

XP-nél ment a dolog, a notim windóza simán felment az asztalira, csak meg kellett adni a noti alján lévő kódot, amit amúgy a notin sosem kér. Ez nem ötletadás volt senkinek, még az XP-s korszakomban történt, elkallódott az asztali gép telepítője, hát bepróbálkoztam.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14250) #19617792 válasza F34R (#14247) üzenetére


#19617792
törölt tag

az érdekes, mert én a nővérem laptopjára és a bátyáméra úgy tettem fel a Windows 7-t, mindenféle probléma nélkül.
illetve hamarosan az enyémen is ráfér egy frissítés (lelaktam erősen), mostanában furcsa kékhalálokat dobál, és legtöbbször NTFS, HAL, USBehci dolgokra hivatkozik (és teljesen véletlenszerű mikor történik), most vagy egyszerű driverhibák, vagy annál komolyabb. az mindenesetre picit baljósló, hogy Windows SFC egy ellenőrzésnél 65%-nál eldob korrupt rendszerfáljt írva, de a logból még nem sikerült kibányászni melyik az. csak úgy nem szokott korruptálódni egy fájl...

(#14249) geprombolo: hmm, érdekes, elvileg nem kéne működnie. bár XP esetében még régebbi verziójú SLIC és SLP dolgok voltak, de már az első verziónak is pont ez volt a lényege, hogy hardverhez köti az OS-t. az se kizárt, hogy az a licenc nem is sima OEM, hanem VLK, ott működik a dolog, mert az csak kulcstól függ.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.