Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) FireKeeper válasza #19617792 (#15498) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor állatkodjál vele, de én köszönöm, nem kérek az ilyenből. remélem teljesen kikapcsolhatóak lesznek ezek a feature-ök. mondjuk az egész win8 engem csak az új directx miatt érdekel. kár, hogy 11.1 nem lesz w7-re (ha mégis lesz, akkor nem is váltok).

#15499: ne is mondd, szívemből szóltál :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15502) F34R válasza FireKeeper (#15501) üzenetére


F34R
nagyúr

sztem lessz rá dx 11.1 , nem olyan rossz dolog az a felhő sem.

(#15503) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15501) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Teljes mértékben osztom.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15504) westcoastog válasza #19617792 (#15492) üzenetére


westcoastog
veterán

én már várom. :K

(#15505) #19617792 válasza F34R (#15500) üzenetére


#19617792
törölt tag

akkor nálad más error van, nálam speciel majdnem olyan gyors, mint a dropbox. a dropboxosok meg bekaphatják a 2GB-tal... igaz már 6.5GB-m van, de akkor is.

Varoz: a felhő jó, gondolj csak a Steamre, a savejeidet nem csak local tárolja, hanem feltolja. ACTA nem kell.
én pl. megvesznék felhő nélkül. local tárolni fontos dolgokat, áááá... agyhalál lenne, mert sose lenne nálam. pendrive, sd kari nem megoldás. pl. telefonon contactok, sms-ek nem local vannak, hanem szépen Google-ön, automatikusan syncel minden mindent, sokkal egyszerűbb, kényelmesebb, jobb.

[ Szerkesztve ]

(#15506) Varoz válasza #19617792 (#15505) üzenetére


Varoz
őstag

Ez szép és jó, DE ha megvalósul a felhő és nem csak a játékrészleg, hanem minden ott lesz. Azért az nem olyan fincsi, hidd el.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15507) #19617792 válasza Varoz (#15506) üzenetére


#19617792
törölt tag

óóódehogynem, így sosem kell backupolni semmit, mert a szervereken eleve redundánsan tárolnak mindent, nagyobb az esélye, hogy otthon mond csütörtököt a vinyód, minthogy a szeróról eltűnne. nem warez tartalmat kell tárolni rajta és meg van oldva.
ha tetszik, ha nem, a felhő szépen lassan beeszi magát mindenhova, szép mértékben egyszerűsítve mindent.

(#15501) FireKeeper: ezzel a kikapcsolásokkal meg pont a lényegét ölöd meg az OS-nek... DX11.1 meg inkább visszalépés, mint előre. behozzák megint a VSCB-t, ami anno DX9 korszakban a fejlesztőknek okozott agyrákot...

[ Szerkesztve ]

(#15508) F34R válasza #19617792 (#15505) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem elég vagy minus.com

(#15509) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy bontatlan DT101G2 16GB Kingston pen eladó 4500 ér egy nyíregyi kollegától. Mennyire lenne jó vétel?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15510) Varoz válasza #19617792 (#15507) üzenetére


Varoz
őstag

Nem igaz, hogy nem érted.
Én itt az egyéni szabadság jogokról beszélek ember.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15511) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15509) üzenetére


F34R
nagyúr

nem a leggyorsabb , de elgendő lehet az én kingmax-om is beakad 10-12 között.

(#15512) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#15511) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Olvasásra 20-25 öt írásra 10-14 et ír.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15513) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15512) üzenetére


F34R
nagyúr

bebaszna annyit nem tudnak van mikor 12 -re is felmegy de nagy átlagban 8.

ez fincsibb lenne DataTraveler HyperX 3.0 ;]

(#15514) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#15513) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az nem kevés egy kicsit? bár szerintem általánosra jó lehet. ennyiér

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15515) #19617792 válasza Varoz (#15510) üzenetére


#19617792
törölt tag

a felhő egymagában nem vonja magával a szabadság jogok korlátozását. ha nem tárolsz kétes adatot, akkor nincs mitől fosni.

(#15516) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15514) üzenetére


F34R
nagyúr

nem miért volna ? 25-el életben nem fog másolni. ennyiért ne is számíts jobbra . esetleg egy külső régi ide/sata-s vinyó az tujda tartani a fentebb írt tempót.

(#15517) Varoz válasza #19617792 (#15515) üzenetére


Varoz
őstag

Ehh, hagyjuk. Majd rájössz. Illetve remélem nem.

más:

Ezek eskü idióták. :C :C :C

A FOAM Fighters besz.rás. :DDD
AZ IGen, 4:10-nél a Zebra adja. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15518) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#15516) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az van nekem, írás másolás alapból 20-25.
de mint pen olvasási érték ha 20 körül van az már jó. írás 10, nekem sztem elég.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15519) #19617792 válasza Varoz (#15517) üzenetére


#19617792
törölt tag

konkrétan nem én vagyok a hülye megint, mert pontosan a felhő-alapú tárolásról volt szó, te keverted bele nagy eszeddel az ACTA-t (aminek nem ártana utánanézni). egy felhő-alapú tárolási rendszer, aminek használatakor elfogadod az EULA-t, miben is korlátozná a szabadsági jogaidat?
jahogy a Windows is a felhősödés fele megy, és? nem kötelező használnod, alternatív rendszerek zsák számra vannak.

[ Szerkesztve ]

(#15520) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Faszántosan leborítottama gyrosomat a földre... grat nekem. Mondjuk annyira nem vészes.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15521) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15520) üzenetére


Varoz
őstag

Nálunk ezt megcsinálnád. Nem lenne ideje leérni a földre. A juhászom röptében kapná el. :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15522) westcoastog


westcoastog
veterán

Először én sem szimpatizáltam a clouddal, de a skydriveban tényleg nagy lehetőségek vannak. Azt hiszem az üzemeltetők nem a képeinkre fogják verni a farkukat. :N

(#15523) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#15522) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Meg hát ha belegondolsz, micsoda adatmennyiség az . Hogy pont a tiedet fogják ki... :D

Varoz: fel akartam kapcsolni av illanyt, addig felraktam az akvárium tetejére, csak lecsúszott..

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15524) #19617792 válasza westcoastog (#15522) üzenetére


#19617792
törölt tag

illetve mivel választási lehetőség is van, használod-e ezt a rendszert, vagy sem, így nem vagy megvonva a választás lehetőségétől. az más kérdés, hogy a Windows desktop fronton húzóplatform, "kvázi-standard". meg ha warezolunk is, az sem kifejezetten sokakat érdekel, elméletileg Magyarországon legális a letöltés (gyakorlatilag rossebb se tudja, hogy hogyan érvényesül, katyvasz az egész), a forrást meg keressék vissza...

(#15523) Ł-IceRocK-Ł: pl. anno Bill Gates igen szellemesen nyilatkozott arról, hogy miként értékeli azt, ha a Windowst warezolják. "ha már lopsz, akkor a mi termékünket lopd".

[ Szerkesztve ]

(#15525) zolisx4


zolisx4
őstag

Szép estét az uraknak :R

(#15526) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15523) üzenetére


Varoz
őstag

hiba, én el nem engedtem volna, a kaja az szent. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15527) #19617792 válasza Varoz (#15526) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah, ha zabálni kell, akkor nincs mese, zabálunk. felőlem lehet világégés is, ha én eszek, akkor minden másnak befe téma van. :DDD akkor nem látok, nem hallok, nem létezik semmi, CSAK A KAJA!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15528) westcoastog válasza #19617792 (#15524) üzenetére


westcoastog
veterán

Így van, otthon is lehet adattárat építeni. :)

(#15529) Varoz


Varoz
őstag

Nesztek egy igazi kerékpár ami jó mindenre, de főleg dirt-re. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15530) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15526) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó hát setét volt na. De hoztam mégegyet :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15531) #19617792 válasza westcoastog (#15528) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah, egyszer amúgyis akarok egy szerver-szerűséget itthonra, mert pl. Minecraft szervert üzemeltetni rajta, esetleg Androidot, kernelt forgatni VM-ben, meg nyomtató megosztás, főként legutóbbi, mert a nyomimhoz nincsenek normálisan driverek, így x64-es hoston lévő nyomtató csak x64-es Vista/7-es gépeken elérhető... se XP, se Linux, se semmi. külön drivert kéne beadagolni, de amit le tudok tölteni, azt nem eszi meg, csak Windows Update-s működik, de azért meg nem fogok VM-ben XP/Vistat-t pakolni, hogy kinyerjem belőle a 32 bites drivert, amit WU-val húz le. :W szerverre feldobok egy WS2003-at, 32 biteset és megy minden simán, gyorsan, erőforrás kímélően.

[ Szerkesztve ]

(#15532) westcoastog válasza #19617792 (#15531) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem is jöhetne valami pár terabájt vinyóval, valami 1 magos sempronos gép.
filmeket, zenéket jó lenne tárolni rajta. Ki irkálni szerintem úgysem fogok nagyon semmit.

[ Szerkesztve ]

(#15533) #19617792 válasza westcoastog (#15532) üzenetére


#19617792
törölt tag

naja, sőt, megfejelném egy TFTPboot szerverrel is, hogy LAN-ról lehessen bootolni, gyorsabb installni bármilyen OS-t egy gépre LAN-on keresztül. aztán az 1TB-hez kapásból kettő 1TB-s vinyó kellene, hogy legyen mirror RAID, de ehhez meg nem árt egy épkézláb RAID-kari is, mert a lapok szoftveres RAID-je jókérdés mikor hullik szét, főleg néha amilyen jó BIOS-okat produkálnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#15534) westcoastog válasza #19617792 (#15533) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem ilyen extra igényeim nincsenek. :D

TOPGEAR :C

(#15535) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#15533) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Delock kártyák már 5-6 körül vannak egész jók. Annak a rendszrenek az a legkevesebb része már.

Varoz: hát ez nagyon kész :DDD azzal a bringával ezt leművelni :D respekt

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15536) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15535) üzenetére


Varoz
őstag

Én a videó elején kész voltam, amikor ketté bicsaklott a bringa. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15537) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#15535) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha tudnak többféle RAID-et is akkor jók lehetnek. de a Delockról is megvan a véleményem, azok tul.képpen nem csinálnak mást, csak felcímkézik a nevenincs kínai cuccokat és eladják. eBay-en, DealExtreme-n csontugyanolyan cuccokat lehet találni...

(#15538) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#15537) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Viszont azt tudom hogy túl sok panasz nincs rájuk. Bár tény hogy vannak jobb márkák is a piacon. Lehet sokat átcímkéznek, de dizájba vagy külsőségekre is odafigyelnek, átalakítják stb...

Varoz: milyen merevítést tett már be :D

Westc: az audi nem jó fodrász :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15539) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#15538) üzenetére


westcoastog
veterán

Hülyeség leszedni a tetejét róla. :D
Kabrióval komótosan krúzolni kell, nem 300-al menni. :))

[ Szerkesztve ]

(#15540) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#15539) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csaj mi komolyan visított már :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15541) koshmar válasza westcoastog (#15539) üzenetére


koshmar
őstag

Höh, én tutira kipróbálnám, milyen érzés egy kabrióval menni 200 km/h felett. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15542) Varoz válasza koshmar (#15541) üzenetére


Varoz
őstag

SSSHSHHHHSHHSHSHH :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15543) - = Zk = - válasza FireKeeper (#15401) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hol, miben több a sex? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15544) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15542) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezek hülyék. :D

más: digisporton a "szakértők" olyan tajparaszt emberek hogy már a hangja idegesít. Egyszerűen nulla. Ilyeneket tudnak mondani: " hát őőőőőőőőő őőőő őő naon jó játékos őőőő játszott már jó csapatokban.... őőőőő őőő , az hogyha bemegy gól őőőőő "
Ilyen lámákat honnan szednek össze komolyan mondom nem értem. De hogy még le is adják műsorba? Egy tiszta értelmes szava nincs egyiknek sem. Kivétel a műsorvezetőnek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15545) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15544) üzenetére


Varoz
őstag

Azért mert ezek régi focisták és túl sokat fejeltek...a kapufába. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15546) - = Zk = - válasza Varoz (#15545) üzenetére


- = Zk = -
félisten

by Bödőcs :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15547) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15545) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De akkoris. Meg jönnek itt a szövegekkel " nyócvanas évekbe vót nagy sorozatom itt meg ott meg legott, meg a fradival vertük meg stb.. "

Mérges leszek VAAAAAAAAZEEGGGGG ÁÁÁÁ
könyörgöm, több mint 30 éve volt, HARMINC, felejtsük már el.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15548) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#15547) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen. a múltból max a töritanár és az antikvárius tud megélni... más nem nagyon :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15549) Varoz válasza - = Zk = - (#15546) üzenetére


Varoz
őstag

Én előtte is ezen a véleményen voltam, de igen. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15550) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#15548) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azért biztos nem két fillérért ülnek a stúdióba. Ráadásul teljesen feleslegesen.

hagyjuk inkább.

kicsit vidámabb téma:

Zk: az anyjáról nem tudok semmit neis kérdezd! :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.