Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#15247) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Száraznak sem mondanám. Nem volt túl vészes, csak a fülem fázott. Sapkám nem van meg.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15252) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15245) üzenetére


Varoz
őstag

Mit fosol? Én most voltam motorozni...düllő úton. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15253) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15251) üzenetére


F34R
nagyúr

én minden nap így jártam. mikor le volt fagyva az út meg járdán verettem :DDD

(#15254) F34R válasza F34R (#15253) üzenetére


F34R
nagyúr

meglehet , ilyen gumicsöcsök rágtán :DDD

más dolog ezt ki kell emeljem Piranha 3DD komolyan a "sima" 3d is kaki volt mit akarnak még.?

(#15255) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15252) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az már valami :D

Fear: én jót rehegtem azon a filmen :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15256) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15255) üzenetére


Varoz
őstag

Én ha valamit meg akarok csinálni akkor megcsinálom. :))
Anyám is azt mondja nekem, mit csinálsz? Motorozok. Azt mondja sár van. És? :C :D
Elvégre nem robogóm van, hanem egy Jawa-m. :DD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15257) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15256) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sapka sál Hummer.

Mért mentél motorozni ilyenkor? Hámmer. :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15258) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15257) üzenetére


F34R
nagyúr

lol :DDD

(#15256) Varoz

otthonra nincs traktor ? :D

(#15259) Varoz válasza F34R (#15258) üzenetére


Varoz
őstag

hülye. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15260) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#15258) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Meg az amúgy is hogy hangzana?

Kimegyek traktorozni. nemááár :D XD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15261) ittakary


ittakary
nagyúr

Kész vagyok :D

(#15262) westcoastog válasza ittakary (#15261) üzenetére


westcoastog
veterán

ez jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15263) koshmar válasza ittakary (#15261) üzenetére


koshmar
őstag

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. :DDD :DDD

Pedig ma egyszer már láttam a 9gagen. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15264) - = Zk = - válasza ittakary (#15261) üzenetére


- = Zk = -
félisten

cask én nem értem?! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15265) #19617792 válasza koshmar (#15263) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez 9gag. :D

(#15266) westcoastog válasza - = Zk = - (#15264) üzenetére


westcoastog
veterán

one does not simply
to understand. :DDD

(#15267) koshmar válasza - = Zk = - (#15264) üzenetére


koshmar
őstag

One does not simply slide to unlock. :) :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15268) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#15264) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Eredetileg máshogy szólt. az jobban tetszett :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15269) #19617792 válasza - = Zk = - (#15264) üzenetére


#19617792
törölt tag

nemááár, ez a default iOS lockscreen. :D aztán LOTR, Aragorn híres mondata, One does not simply walk intoordor. :D

(#15270) FireKeeper válasza #19617792 (#15269) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

miért, az iOS-ben van nem default lock screen? vagy nem default bármi? ;] trollololol

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15271) Varoz


Varoz
őstag

Valaki a fenti képet magyarul is. Köszönöm.
A fórum nyelve még mindig a magyar.

westcoastog
Bekaphassa. :((( :DDD

Azért mert itt mindenki olyan perfekt angolból, én nem vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15272) westcoastog válasza Varoz (#15271) üzenetére


westcoastog
veterán

:U
Én sem vagyok perfekt angolos, érettségim csak 4-es lett, lehet 5-ös is lehettem volna ha nem lettem volna lusta dög tanulni. :DDD
Egy angol beszélgetést nehezen tudok megcsinálni, játékok szövegeit is így-úgy értem.

[ Szerkesztve ]

(#15273) #19617792 válasza Varoz (#15271) üzenetére


#19617792
törölt tag

az memes net szubkultúrájé meg angol, fordítsd le. :DDD

FireKeeper: jailbreak után ilyan lehet az egész, amilyennek csak akarod. Androidot is kapasbol csak roottal lehet ertelmesen hasznalni... :P

(#15274) FireKeeper válasza Varoz (#15271) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

One does not simply translate the 9gag slang to hungarian

na faszom, megint csak olyan képet találtam, ami kilóg a keretből. bassza meg a google képkereső, hogy csak olyan van, hogy nagy, közepes, ikon, nagyobb mint.... OLYAN MIÉRT NINCS, HOGY KICSI, VAGY KISEBB MINT???

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15275) koshmar válasza FireKeeper (#15274) üzenetére


koshmar
őstag

Ez amúgy kibaszott nagy igazság!!! :R

Ezek csak angolul ütnek igazán.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#15276) Varoz


Varoz
őstag

Jó van, sz.rom én le. :U

Nesztek inkább p.na. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15277) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15276) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Amikor én hozom ezt fel, mindig le vagyok baszva. Ink. nem mondok semmit.
A kiscsajnak meg szép lába van. rongyosra. ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15278) westcoastog válasza Varoz (#15276) üzenetére


westcoastog
veterán

csodás. :))

(#15279) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#15277) üzenetére


Varoz
őstag

De most mondd meg! R.hadtul utálom ezt és akkor még itt fennhéjázik mindegyik, hogy a poén angolul üt. :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15280) #19617792 válasza FireKeeper (#15274) üzenetére


#19617792
törölt tag

ppl, y u no stop translating memes into your language?

Varoz: 1. az angol vilagnyelv, nem art tudni, a magyarnyelv fontossaga a vilagban picsafust. 2. ahogy magyar poent nem lehet normalisan forditani angolra, ugy angolt se magyarra.

[ Szerkesztve ]

(#15281) FireKeeper válasza Varoz (#15276) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Me gusta... Jó lábai vannak, lapos has, jó mellek, finom, kidolgozott test.

egyébként ez nem arcoskodás, ezek a poénok tényleg angolul ütnek. olyan ez, mintha megpróbálnál egy székely viccel elmagyarázni egy amcsinak...
Earl véleményéhez hozzátenném, hogy nem csak a mém-es szubkultúrának, hanem konkrétan az egész informatikának a nyelve az angol, szóval ez tipikusan a vagy megszoksz vagy megszöksz esete. :U
egyébként meg nem olyan nehéz nyelv az az angol, meg lehet bírkózni vele.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15282) Varoz válasza FireKeeper (#15281) üzenetére


Varoz
őstag

Csak az arca elég érdekes, de egye-fene zacskót ár oszt jóvan. :DDD
(ez az én általam betett képre vonatkozik)

Ahhoz képest, 10-ből 9-et megértek ha valaki lefordítja. Ja, bocs.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15283) F34R válasza Varoz (#15276) üzenetére


F34R
nagyúr

neeeeeeeeeeeee :Y

(#15281) FireKeeper

az baj a 13-as hogy néhol jó néz ki amúgy meg közelről arca , smink nélkül nem épp derüs.

(#15284) ittakary válasza Varoz (#15276) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem bejövős. Nem viccelek, tényleg nem. Nincs popsija

(#15281) FireKeeper Mila Kunis viszont bármikor :D

[ Szerkesztve ]

(#15285) F34R válasza ittakary (#15284) üzenetére


F34R
nagyúr

nah de válogatós teccik lenni , nekem így is kenhető :P . pedig ez a latex-es ruci fain <3

(#15286) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#15280) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Aki meg nem tudja az ássa el magát? Elég szar hozzáállás neharagudj.

Az angol világnyelv, a fórum nagyrésze és ez a topik is magyar nyelvű.

A poénos részével persze egyetértek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15287) FireKeeper válasza F34R (#15283) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igaz, mondjuk ezen a képen bomba:

ezen meg egy vicc...

ittakary: csak neked, erre mondd hogy nincs segge....

egyébként sose értettem hogy mire ez a nagysegg, nagymell mánia, engem egyik se igazán indít be. inkább legyen egy csajnak lapos feneke meg kicsi melle, de legyen sportos, vékony alakja, lapos hasa, feszes bőre :K :P

Ł-IceRocK-Ł: senki nem mondta hogy ássa el magát. de mi sem úgy bújtunk ki anyuciból hogy perfekt beszéltünk angolul

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15288) - = Zk = - válasza Varoz (#15276) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon csodás :))

best teste van :))

szerk. micsodaaaaa.. ? van egy régi-régi csaj "barátom". kiköpött ilyen teste van... meghalnék érte... imádom, ismerem is stb. de ő nem akar többet, mint a barátságunkat. ezt nem mondta, a jelekből erre következtetek. ezért valahol tisztelem is... részben elszomorít!.. aztán ki tudja?! lehet 1,5 év múlva kell vele össze jönnöm. vagy 15 év. passzolok...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15289) Varoz válasza - = Zk = - (#15288) üzenetére


Varoz
őstag

Tudtam, hogy neked tetszeni fog. :)) :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15290) F34R válasza Ł-IceRocK-Ł (#15286) üzenetére


F34R
nagyúr

én sem értem felét sem , de annyira nem bonyolult és csattanósabb mint a magyar.

#15287) FireKeeper

egyébként sose értettem hogy mire ez a nagysegg, nagymell mánia, engem egyik se igazán indít be. inkább legyen egy csajnak lapos feneke meg kicsi melle, de legyen sportos, vékony alakja, lapos hasa, feszes bőre

azért mert valaki szereti közényomni az arcát [meg mást is ] :D

(#15291) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#15287) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezzel én is így vagyok. De volt már dolgom jó kis töltöttgalambbal. Az sem utolsó dolog.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15292) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#15291) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem még nem, eddig csak kis vékony madárkákat sikerült elcsípnem. szám szerint kettőt, még mielőtt bárki azt hinné, hogy nagy nőcsábász vagyok... :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15293) Varoz válasza - = Zk = - (#15288) üzenetére


Varoz
őstag

:)) :C

FireKeeper
Nekem mindegy csak formás legyen. Bizonyos határig lehet kicsi is meg nagy is. :))

Mert jó a töltött is, de azért ne legyen túltöltve. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15294) F34R válasza FireKeeper (#15292) üzenetére


F34R
nagyúr

2k ? :DDD

(#15293) Varoz

meg túlöltözve sem :D

[ Szerkesztve ]

(#15295) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#15293) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Túltöltöd osz' leég.

FireKeeper: nemrég még elmondhattam magamról hogy annyi csajom volt ahány éves voltam... :D csökkenő tendeciát mutatok

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15296) Varoz válasza F34R (#15294) üzenetére


Varoz
őstag

A túlöltözést meg lehet oldani. De egy túltöltöttel mit kezdesz? XD

seggbe lehet túltöltve , csak arányosan ne terjedjen át más testájékra :DDD .
Nagy kofferba jó pakolni, mi? Csak rossz vele utazni. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#15297) F34R válasza Varoz (#15296) üzenetére


F34R
nagyúr

seggbe lehet túltöltve , csak arányosan ne terjedjen át más testájékra :DDD .

De egy túltöltöttel mit kezdesz?
mittomén elküldöm fözzé valamit a konyhába.

(#15298) FireKeeper válasza F34R (#15294) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

2k? jó is lenne.

Ł-IceRocK-Ł: ezentúl az lesz a hivatalos titulusod, hogy Muffmágus, meg az avatarod is illik hozzá... :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#15299) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#15286) üzenetére


#19617792
törölt tag

felőlem. :DDD de az se egy optimális hozzáállás, hogy nem nagyon mutatjátok jelét annak, hogy tanulni akarjátok az angolt. én hol tanultam angolul?
PC játékok és feliratos filmek alatt.
ott a gyakran ismétlődő elemek és az általad tudomásul vett jelenség összekapcsolódik, abból meg logikusan kikövetkeztetheted, hogy nem véletlenül lehet az odaírva. filmek alatt meg látod, hallod mit hogyan mire használnak, köznyelvet szokod.
az iskolák nyelvtanítási módszere nem elég hatékony, mert főként a brit angolt, irodalmi pontossággal kérik, ami szép és jó, mert kell, ha komolyabb területeken is boldogulni akarsz, de előbb az alap kéne, hogy egyáltalán meg tudj szólalni az utcán... nem egyből azzal, hogy van 12 igeidő, amit a tanárok hosszan, körmönfontan magyaráznak, holott faék egyszerűséggel is be lehet mutatni a lényegüket. az más kérdés, hogy köznyelvben a 12 igeidőnek sok értelme nincs. a gond az, hogy nagyon elméletire veszik a figurát, a gyakorlati rész meg szedett-vedett hülyeség, amit meg csak bemagolnak.
pl. meg kell tanítani egyes alapvető dolgokat (szemantika, szórendek, esetleg némi instrukció az igeidőket tekintve), megadni hozzá egy "szóadatbázist" (tudják mi mit jelent), és gyakorlatként szerepjátékokat kitalálni, adott szituációkat eljátszatni, ez nagyjából így is történik, az a baj, hogy a tanárok azt várják el, hogy az jöjjön ki a szádból, amit ők mondanak...
én anno emelt angolra, így nyelvvizsgára egy sor tanulás nélkül mentem el. semmi értelme egy adott szöveget (szövegeket) bemagolni, mert így nem tanulsz, érted meg. ahogy Dr. Kutor László tanárom mondta: a bemagolt anyag az csak fűrészpor a fejben... plusz úgyis elfelejted a felét legalább.
ha érted is, amit tanulsz, akkor pofonegyszerűvé válik. elsőre nem mindenki érti persze, ilyenkor kell összefüggéseket keresni, ha találsz, azt megfogva könnyebb tanulni.
nem lesz egyszerű párhuzamba állítani, de valamelyest megpróbálom.
ez kicsit hasonlít arra, ahogy nekünk oktatják az analízist, nem azt mondják meg, hogy XYZ brutálbonyolult dolgot hogyan oldjál meg, nem. nem hatékony egyből belecsapni a közepébe, ha hero vagy és meg tudod úgyis csinálni, akkor örülj neki.
ők azt mondják, hogy mit lehet kezdeni egy bonyolult dologgal: nézzük meg, hátha szét tudjuk szedni kisebb darabokra, és addig-addig bontjuk, míg olyan kis részekre esik szét, amiket már egy egyszerű szabályt felhasználva tudunk feldolgozni, utána mehet a lego összerakása.

(#15300) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#15299) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem optimális hozzáállás. Én anno olyan szinten voltam, hogy nyelvvizsgázhattam volna. De nem tettem. Aztán nem volt rá szükségem és fokozatosan szépen szinte teljesen mindent elfelejtettem.

FireKeeper: ööö szerintem ez az öregmotoros avatar nem igazán megy hozzá. Vagy én nem értem magyarázd el :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.