Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) koshmar válasza Varoz (#14094) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem a biciklije kéne inkább...

Hülye vagy, csak vicceltem! :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14102) geprombolo válasza - = Zk = - (#14090) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekiiramodott a rendszer, mi? :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14103) zolisx4


zolisx4
őstag

facebookon van valaki?? had jelöljem meg :R
Varoz
Ja van egy 18 éves lányom

[ Szerkesztve ]

(#14104) Varoz válasza zolisx4 (#14103) üzenetére


Varoz
őstag

Vagyok. :)

Gratulálok hozzá. :)

Dikk, névrokonok vagyunk.

Zoltán Varoz Varga-ként megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14105) - = Zk = - válasza FireKeeper (#14091) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azelőtt nekem sem volt ;]

(#14098) FireKeeper
ha majd veszek oprendszer alá SSD-t, én is kilövöm. :K

#14093) zolisx4
igen, gyorsabb lett. nem kell hosszú perceket várnom, pikk und pakk. addig, míg le nem cserélem az oprendszeres meghajtót SSD-re, addig nagyon is jó! :K ~7k-s volt!

(#14102) geprombolo
neki hát! :Y... BF3 után nem kell hosszú perceket várnom, és hallgatnom a kerregést. 3-4 mp és kint vagyok, minden előttem, kattinthatok ahova akarok :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14106) zolisx4 válasza Varoz (#14104) üzenetére


zolisx4
őstag

Ja tényleg mik vannak :DDD megtaláltalak

(#14107) Varoz válasza zolisx4 (#14106) üzenetére


Varoz
őstag

Kicsi a világ. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14108) zolisx4 válasza - = Zk = - (#14105) üzenetére


zolisx4
őstag

Nem tudom olvastam teszteket ott nagyon jók az ssd ,egyik haverom vett nem tudom milyet de az nem volt valami jó neki .
Lehet beruházok majd 1 re

(#14109) - = Zk = - válasza zolisx4 (#14108) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bátran, de feltétlenül kérdezz hozzáértőt szvsz. itt a topikban is akadnak akik már régóta használnak. :K
vagy szakosodott topik....

(#14110) geprombolo
nekem már kevés a 4GB DDR2... vagy +4GB more, vagy alaplap/ram csere.... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14110) geprombolo válasza - = Zk = - (#14105) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nekem a kétannyi ramtól iramodott meg rendesen, pillanatok alatt kilép a Crysis2-ből. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14111) zolisx4 válasza geprombolo (#14110) üzenetére


zolisx4
őstag

Én most tettem bele több memóriát eddig 4gb volt és most 8gb van benne 2 4gb modul nekem semmivel nem lett gyorsabb :F

(#14112) FireKeeper válasza - = Zk = - (#14109) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

detto. kell a 8G. de a friss AMD-s roadmap szerint várhatok nyár elejéig, mire megjeleni a rohadék Trinity :O

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14113) - = Zk = - válasza FireKeeper (#14112) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én leragadok X6 vonalon. aztán 8 magos FX. majd. egyszer. talán :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14114) FireKeeper válasza - = Zk = - (#14113) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én már nem veszek klasszikus CPU-t. nem hiszem, hogy kell nekem nagyobb többszálas teljesítmény, mint amit egy (megcibált órajelő ;]) két modulos trinity várhatóan tudni fog. az IGP-vel meg száműzhetek egy melegedő alkatrészt a gépből. ha ez megvan, jöhet a víz :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14115) Varoz válasza FireKeeper (#14114) üzenetére


Varoz
őstag

ha ez megvan, jöhet a víz :P
Árvíz? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14116) FireKeeper válasza Varoz (#14115) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha szarul rakom össze, akkor ja :D

amúgy nézegettem itt PH!-n árakat, ha a VGA-t nem kell vizezni, akkor egész csinos összegből lehet már csinálni egy bivaly, duplaradis vízhűtést procira. pumpa 5k, blokk 5-10k, tartály 5k, radi 10k, venti 2-4k, csavarok, cső 3k... 30 alatt szerintem ki lehet hozni. eladom a brockent, meg a videókareszen lévő arctic S1-et, gyakorlatilag egy szűk huszasból megúszom. :C

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14117) zolisx4


zolisx4
őstag

Kihalt a topik ??

(#14118) Varoz válasza zolisx4 (#14117) üzenetére


Varoz
őstag

Ja. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14119) zolisx4 válasza Varoz (#14118) üzenetére


zolisx4
őstag

elmentek bulizni biztos.

Ja tényleg péntek van ,

[ Szerkesztve ]

(#14120) Varoz válasza zolisx4 (#14119) üzenetére


Varoz
őstag

Á, majd holnap. Most csak a pizsamát lőtték fel nekik. :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14121) Varoz


Varoz
őstag

Ehe. :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14122) Varoz


Varoz
őstag

Joccaka'

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14123) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, megyek osanba, nézek vmi bármilyen routert tartaléknak.
fck :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14124) #19617792 válasza FireKeeper (#14091) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem 8 gb ram mellé nem kéne, de volt már bsodom arra hivatkozva, hogy nincs pagefile. az meg ssdn van.

vízhűtés? azminek, i5-öm nem eszik, nem melegszik, 250 rpm-en meg kussol a hűtő és hűvös. :P

[ Szerkesztve ]

(#14125) westcoastog


westcoastog
veterán

Reggelt. :))

(#14126) FireKeeper válasza westcoastog (#14125) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

inkább delet ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14127) geprombolo válasza FireKeeper (#14116) üzenetére


geprombolo
senior tag

Van egy Ford légkondi-radiátorom, nem érdekel? Annak biztosan van akkora felülete, hogy széthúzd a procit, mint állat ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14128) F34R


F34R
nagyúr

delet az uraknak :DDD

(#14129) ittakary


ittakary
nagyúr

Én is félórája ébredtem -.-'

(#14130) Varoz


Varoz
őstag

Lusta banda. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14131) F34R válasza Varoz (#14130) üzenetére


F34R
nagyúr

méh , nem ilyenkor keltem csak most köszöntem be :P

(#14132) ittakary


ittakary
nagyúr

Hmmm... Ez a házikó nem is rossz.

De hogyan szellőzik? :F

BAZZEG most jutott eszembe mit álmodtam :D Tiszta LOL:

- az volt benne, hogy egy rég elfeledett 6870 CF volt az ágyam alatt, amit utáltam használni ezért csak bevágtam az ágy alá, és most találtam meg :D Eladtam, és kerestem 80ezret :D

[ Szerkesztve ]

(#14133) geprombolo válasza Varoz (#14130) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egyetértek, én már 8-kor ébren voltam, azóta már voltam boltban meg postán.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14134) F34R válasza ittakary (#14132) üzenetére


F34R
nagyúr

beteges :D annak a bevágot cf-nek az ára nekem is jól jönne :DD

szerintem rendesen szellőzik , egy normál méretű ház csak kicsit drága . venni akarsz valamit ? nekem ez még mindig jobban adja és nem is vészes árú

[link]

(#14133) geprombolo

fél kilenc de már ki takarítottam otthon és szereltem egy gépet máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#14135) ittakary válasza F34R (#14134) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dehogy akarok :D A 912+-t egy ilyenre cserélni, az kb nulla változást jelentene

(#14136) Varoz válasza F34R (#14131) üzenetére


Varoz
őstag

Na azé' :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14137) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14138) ittakary válasza zoltanz (#14137) üzenetére


ittakary
nagyúr

doesnt matter had sex :D

(#14139) Varoz válasza zoltanz (#14137) üzenetére


Varoz
őstag

Ohh yes... :C :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14140) zodo


zodo
nagyúr

Jó reggelt! :D

Szeretném kiváltani a mostani konfigomból a mini itx lapot, procit és memóriát.
Ti milyen matx lap és proci páros tennétek egy HD 6850 1Gb karihoz minél olcsóbban?

Nincsenek nagy elvárásaim lap ügyben. Tuningolni nem szoktam.
Hasonló tudású lapot keresek mint a jelenlegi Asus-om de wi-fi, bluetooth és Hdmi megléte nem feltétel.

(#14141) #19617792 válasza ittakary (#14132) üzenetére


#19617792
törölt tag

elöl a ház szélén bemélyedő két csík az cserélhető rács, ott kap elöl levegőt. aztán felül-hátul megy ki a levegő. és hál' istennek az oldallapjaira nem került tésztaszűrő rács. :C

(#14142) Varoz


Varoz
őstag

Paprikáskrumpli. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14143) zolisx4


zolisx4
őstag

Szép napot az uraknak. :K

(#14144) ittakary válasza zodo (#14140) üzenetére


ittakary
nagyúr

1155-ből van ilyen? Ha igen akkor egy i3 2100 és csöcs :K

(#14145) - = Zk = - válasza zoltanz (#14137) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon okos, lényegretörő kutya!....

Zodo:
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14146) zodo válasza ittakary (#14144) üzenetére


zodo
nagyúr

Egyáltalán nem néztem a jelenlegi kínálatot.
Ilyesfajta híreket sem szokásom olvasni csak mindig a vásárlást megelőzően kérdezősködöm. :B

Inteles procikról meg egyáltalán nem tudok semmit. Igaz a mini itx topikban sokan ezt a típust vagy a T verzióját választották.

- = Zk = -

Szia! :)

(#14147) #19617792 válasza zodo (#14146) üzenetére


#19617792
törölt tag

i3-2100 és mondjuk egy Gigabyte H67N-USB3, vagy Foxconn H67S.

(#14148) ittakary válasza zodo (#14146) üzenetére


ittakary
nagyúr

A T verziót hagyjuk inkább szerintem. :B

(#14149) zodo válasza #19617792 (#14147) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem mini itx lapot keresek.

(#14148) ittakary

Ok csak megemlítettem.

Ez a GIGABYTE GA-H67MA-USB3-B3 egész pofás 26k csak nem kéne 2 pci-e 16x :)

- = Zk = -

Hát talán több mint egy éve nem mentem már azzal amire gondolsz.
Folytatásra kíváncsi leszek de nem fűzők hozzá nagy reményeket.
Amúgy itt töltőm az üres óráimat. :)

[ Szerkesztve ]

(#14150) - = Zk = - válasza zodo (#14149) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Doki, szoktál még gurulni, vagy vársz a második részére (ha érted mire gondolok)? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.